Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 αντιτριβικό MOTORKOTE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
turbogianos

turbogianos

Ηλικία : 59
Τόπος : Ν.Ηράκλειο Αθήνα__black matt_650cc_K6
Registration date : 16/09/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 00:53

Μιλτο , εννοω αν κανει το 1/3 απο αυτα που υποσχεται - υποσχονται γιατι συνηθως μετα απο 2Κ αντε 4Κ το πολυ , θελει ξανα ποτισμα , ασχετα τα ταξιματα για 40.000Κm & βαλε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 01:13

Κανε υπομονη μια βδομαδα και θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 01:41

MILT έγραψε:
Το motorkote100 εισηχθη πριν απο αρκετα χρονια στην αρχικη του συσκευασια και κυκλοφορουσε στην ελληνικη αγορα.
Στη συνεχεια οι εισαγωγεις τα σπασαν, ο Λαμπριανιδης κρατησε την ονομασια motorkote (χωρις το 100) και διαθετει στην αγορα ενα φθηνοτερο προϊον ασχετο με το Motorkote100 σε αλλη συσκευασια.
Το γνησιο προϊον εισαγεται πλεον με την ονομασια Super Dynamic και στοιχιζει οσο το αρχικο motorkote100.
Στην πιατσα, τωρα, κυκλοφορουν διαφορα φιδια οτι δηθεν το Super Dynamic κατασκευαζεται στα Μενιδια, ειναι 5% motorkote και το υπολοιο απλο λαδι και διαφορες αλλες τετοιες μπουρδες.

Το υποτιθεμενο motorkote το εχω δοκιμασει, αλλαζει επιτοπου ο ηχος του μοτερ, οι ταχυτητες γινονται βελουδινες αλλα η χαρα κραταει μονο1500 χιλιομετρα. Αρα...

Ρε σύ Μίλτο, εγώ ξέρω το αντίθετο απο ότι λές.....Παλιά που είχε βάλει ο πατέρας μου στο τουτού αυτό το μπουκάλι που τώρα γράφει super dynamic (Ναι αυτό με το κιτρινωπό χρώμα σαν βαλβολίνη) τότε έγραφε motorkote....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 10:43

MILT έγραψε:
Το motorkote100 εισηχθη πριν απο αρκετα χρονια στην αρχικη του συσκευασια και κυκλοφορουσε στην ελληνικη αγορα.
Στη συνεχεια οι εισαγωγεις τα σπασαν, ο Λαμπριανιδης κρατησε την ονομασια motorkote (χωρις το 100) και διαθετει στην αγορα ενα φθηνοτερο προϊον ασχετο με το Motorkote100 σε αλλη συσκευασια.
Το γνησιο προϊον εισαγεται πλεον με την ονομασια Super Dynamic και στοιχιζει οσο το αρχικο motorkote100.
Στην πιατσα, τωρα, κυκλοφορουν διαφορα φιδια οτι δηθεν το Super Dynamic κατασκευαζεται στα Μενιδια, ειναι 5% motorkote και το υπολοιο απλο λαδι και διαφορες αλλες τετοιες μπουρδες.

Το υποτιθεμενο motorkote το εχω δοκιμασει, αλλαζει επιτοπου ο ηχος του μοτερ, οι ταχυτητες γινονται βελουδινες αλλα η χαρα κραταει μονο1500 χιλιομετρα. Αρα...
+1000000000 και λιγοτερο απο 1500 χλμ μπορω να πω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 10:45

jim1900dz έγραψε:

Ρε σύ Μίλτο, εγώ ξέρω το αντίθετο απο ότι λές.....Παλιά που είχε βάλει ο πατέρας μου στο τουτού αυτό το μπουκάλι που τώρα γράφει super dynamic (Ναι αυτό με το κιτρινωπό χρώμα σαν βαλβολίνη) τότε έγραφε motorkote....

Το ιδιο πραγμα λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 13:25

https://www.motorkote.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 15:02

Παράθεση :
το motorkote100 εισηχθη πριν απο αρκετα χρονια στην αρχικη του συσκευασια και κυκλοφορουσε στην ελληνικη αγορα.
Στη συνεχεια οι εισαγωγεις τα σπασαν, ο Λαμπριανιδης κρατησε την ονομασια motorkote (χωρις το 100) και διαθετει στην αγορα ενα φθηνοτερο προϊον ασχετο με το Motorkote100 σε αλλη συσκευασια.
Το γνησιο προϊον εισαγεται πλεον με την ονομασια Super Dynamic και στοιχιζει οσο το αρχικο motorkote100.
Στην πιατσα, τωρα, κυκλοφορουν διαφορα φιδια οτι δηθεν το Super Dynamic κατασκευαζεται στα Μενιδια, ειναι 5% motorkote και το υπολοιο απλο λαδι και διαφορες αλλες τετοιες μπουρδες.

Το υποτιθεμενο motorkote το εχω δοκιμασει, αλλαζει επιτοπου ο ηχος του μοτερ, οι ταχυτητες γινονται βελουδινες αλλα η χαρα κραταει μονο1500 χιλιομετρα. Αρα...

Εγώ το πήρα από τον Λαμπριανίδη 1 χρόνο πριν.
Είναι η συσκευασία που εμφανίζεται στο αμερικανικό site που παραθέτει κι ο mes.
Το μπουκάλι γράφει All American Made.
Οι οδηγίες είναι στα αγγλικά κι ο Λαμπριανίδης απλά έχει κολλήσει ένα χαρτάκι από πάνω με τις Ελληνικές οδηγίες.
Δε μου φαίνεται για μούφα... Εκτός κι αν παίρνει το αμερικάνικο, το αδειάζει (και τι το κάνει το γνήσιο, super dynamic?) και γεμίζει μέσα το δικό του ζουμί...
Και στο κάτω κάτω, πως το μούφα προϊόν εξακολουθεί να κυκλοφορεί με την ονομασία motorkote (και την ίδια αμερικανική συσκευασία) ενώ το γνήσιο έχει αλλάξει όνομα σε super dynamic? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ!
Εγώ αλλιώς τα ξέρω πάντως...

Πάρτε κι ένα link.
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=8449

Αν το διαβάσετε θα καταλάβετε τι παίζει...

Μίλτο, στο παραπάνω link αναφέρονται ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ από αυτά που αναφέρεις...

EDIT: Κι εδώ: http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2828-15.htm


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gmavrid στις Δευ Μάης 03 2010, 16:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 16:54

Πραγματι εχουν γραφτει παρα πολλα για αυτη την ιστορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 03 2010, 17:30

turbogianos έγραψε:
Αν & δεν κολλαει εδω , αλλα gia super duper αντιτριβικο τοχουν , MILITEC-1 , το ξερετε καμαρια μου - καλυτερα εχει ποτισει καποιος γνωστος του γνωστου , κανα μοτερ ?

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2SBkYaHtw5UJ:www.streetdragfluids.com/militec-description.php+MILITEC-1&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr

Το καλύτερο λιπαντικό για όπλα λέει.
Τζίξερ, μπούζες και τέτοια (γνωστός τσάτσος, αναφέρω μόνο τα ομόσταυλα μλάρια).
Για την ταπεινή βεστρόμ δεν κάνει.

Μίλτο λακωνίζεις και δεν είναι ώρα για φιλοσοφίες Smile
Για δώσε γνώση στο λαό!
Εκτός και η εβδομάδα αναμονής που αναφέρεις πιό πάνω, αφορά αυτή ακριβώς την εμπεριστατωμένη σου απάντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 01:59

Επειδη λοιπον δεν με ενδιαφερουν οι φιλολογιες πισω απο καποια πραγματα αλλα η ουσια πηρα την αποφαση και εριξα το ματζουνι σε παλια λαδια.
Ετσι σε 500 χλμ που θα κανω την αλλαγη θα ξερω εαν παρεμεινε στο μοτερ οπως υποστηριζει ο εισαγωγεας.

Απο το motorkote εχω εικονα, τωρα αποκτω και απο το Super Dynamic. Οι πρωτες εντυπωσεις μιλουν για αλλο προϊον (εξαλλου ειναι).
Αυτο που μονολογω διαρκως στο δρομο ειναι "εχει πολλη πλακα αυτος ο διαολος μεσα στο μοτερ". O επιλογεας δεν υπαρχει και το μοτερ δειχνει παντου μια προθυμια. Επισης διαφαινεται μονιμως μια αισθηση μειωμενης αντιστασης περιστροφης του, προφανως απο τις μειωμενες τριβες, πραγμα που δεν ειχα εισπραξει με το motorkote.
Απο την αλλη πλευρα με το Super Dynamic δεν γλυκανε καθολου ο ηχος της καμπανας οπως ειχε συμβει αρχικα με το motorkote.

Ας περιμενουμε ομως την αλλαγη λαδιων και το ποσο θα διαρκεσει η ευτυχια για να εχουμε μια πιο αντικειμενικη αποψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 14:11

Ωραίος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 14:27

MILT έγραψε:
Επειδη λοιπον δεν με ενδιαφερουν οι φιλολογιες πισω απο καποια πραγματα αλλα η ουσια πηρα την αποφαση και εριξα το ματζουνι σε παλια λαδια.
Ετσι σε 500 χλμ που θα κανω την αλλαγη θα ξερω εαν παρεμεινε στο μοτερ οπως υποστηριζει ο εισαγωγεας.

Απο το motorkote εχω εικονα, τωρα αποκτω και απο το Super Dynamic. Οι πρωτες εντυπωσεις μιλουν για αλλο προϊον (εξαλλου ειναι).
Αυτο που μονολογω διαρκως στο δρομο ειναι "εχει πολλη πλακα αυτος ο διαολος μεσα στο μοτερ". O επιλογεας δεν υπαρχει και το μοτερ δειχνει παντου μια προθυμια. Επισης διαφαινεται μονιμως μια αισθηση μειωμενης αντιστασης περιστροφης του, προφανως απο τις μειωμενες τριβες, πραγμα που δεν ειχα εισπραξει με το motorkote.
Απο την αλλη πλευρα με το Super Dynamic δεν γλυκανε καθολου ο ηχος της καμπανας οπως ειχε συμβει αρχικα με το motorkote.

Ας περιμενουμε ομως την αλλαγη λαδιων και το ποσο θα διαρκεσει η ευτυχια για να εχουμε μια πιο αντικειμενικη αποψη.



για να δουμε...για να δουμε....
παντως ο ηχος της καμπανας δεν ειναι και μεγαλο θεμα εαν γινοντε ολα αυτα που αναφερεις μεσα στο μοτερ μιλτο...
εκτος εαν η καμπανα ειναι....καμπαναριο....ειδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 17:04

Επιτρέψτε μου να προσθέσω ότι, το super dynamic το είχα δοκιμάσει πέριπου σατ 6000χιλιάδες χιλόμετρα και είδα αμέσως διαφορά σε ήχο,ρελαντί και γεννική λειτουργία του μοτέρ ακόμα και στην κατανάλωση...

Αργότερα και κάπου στις 48000 χιλιάδες χιλιόμετρα δοκίμασα και το μοτορ κοουτ αλλά διαφορά καμία ή τουλάχιστον όχι αυτή που περίμενα, έστο στο μοτέρ(γιατι έβαλα και στην αλησίδα και ηρέμησε)...
Ίσως ήμουν αυστηρός στην κριτική μου δεν ξέρω...
Θα ξαναδοκιμάσω το super dynamic τώρα και θα δώ αν τουλάχιστον ευθύνοντε τα χιλιόμετρα για τη διαφορά αυτή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 19:50

Ξεχασα να σας πω οτι τα λεφτα που γλυτωνετε απο καυσιμα θα τα τρωτε σε τακακια μιας που το μοτερ κλεινοντας το γκαζι δεν θελει να φρεναρει με τιποτα. Very Happy Very Happy Very Happy

Επισης πρωι πρωι με πηρε τηλεφωνο ο Bretsos που το εριξε στο δικο του και...
Θα σας τα πει ο ιδιος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 20:08

MILT έγραψε:
Ξεχασα να σας πω οτι τα λεφτα που γλυτωνετε απο καυσιμα θα τα τρωτε σε τακακια μιας που το μοτερ κλεινοντας το γκαζι δεν θελει να φρεναρει με τιποτα. Very Happy Very Happy Very Happy

.............δλδ το κάνει δίχρονο ??? yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 04 2010, 20:12

Μα καπως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06 2010, 18:47

λοιποοοοοον το εβαλα χτες το super dynamic στο μοτο μου φευγντας απο την λεσχη
με το που βγηκα καβαλας χαλαρα και μετα απο ζεσταμα 4 - 5 λεπτων στην αρχη δεν ειδα καμμια διαφορα, μετα ομως οι ταχυτητες σχεδον αλοιφη και ειδα οτι οταν εκλεινα το γκαζι δεν μουλαρονε εντονα το μοτορι
Σημερα το πρωι καθως πηγαινα στην δουλεια ως συνηθως καθυστερημενος (στον χρονο εννοω Sleep ) geek παρατηρησα οτι ενω ημουν πλακωμενος και κλεινοντας το γκαζι η μοτο δεν φρεναριζε με αποτελεσμα να τσαρουχωνω περισσοτερο τα φρενα
Αυτο μου το ειχε πει και ο Μιλτος αλλα και ο Χρηστος(bretsos) οτι θα συμβει στον Χρηστο βεβαια συμβαινει σε ποιο εντονο βαθμο (απο κουβεντα που καναμε) παντως εχω την αισθηση οτι εχει καλυτερα ανοιγματα και καπως μου δινει την εντυπωση σαν να εχει καλυτερη αποδοση ο κινητηρας αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176 αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natk
Member
Member
natk

Ηλικία : 42
Τόπος : 40.632096,22.934683
Registration date : 24/08/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνδυασμός με motul engine clean?   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06 2010, 19:31

Παρακολουθώ αυτό το πόστ και μ'ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Σκεφτόμουν πριν την επόμενη αλλαγή λαδιών να κάνω καθαρισμό με αυτό αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Motul-engine-clean-auto. Αλλά τώρα μου προκύπτει η απορία....αν έχω πρώτα βάλει MOTORKOTE μήπως δεν πρέπει να κάνω τέτοιο συνδυασμό;;;

Για το παραπάνω προϊόν περισσότερες πληροφορίες στο βιντεο αν και έχει ξαναγραφτεί στο φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06 2010, 19:49

natk έγραψε:
Παρακολουθώ αυτό το πόστ και μ'ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Σκεφτόμουν πριν την επόμενη αλλαγή λαδιών να κάνω καθαρισμό με αυτό αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Motul-engine-clean-auto. Αλλά τώρα μου προκύπτει η απορία....αν έχω πρώτα βάλει MOTORKOTE μήπως δεν πρέπει να κάνω τέτοιο συνδυασμό;;;

Για το παραπάνω προϊόν περισσότερες πληροφορίες στο βιντεο αν και έχει ξαναγραφτεί στο φόρουμ
για το προιον της ΜΟΤΟΥΛ δεν ξερω να σου πω αλλα για το οτι ειχες βαλει ΜΟΤΟΡΚΟΤΕ επειδη ειχαν ρωτησει τα παιδια στην εκθεση αν πειραζει που ειχαν βαλει ΜΟΤΟΡΚΟΤΕ και μετα θα εβαζαν σουπερdynamic απαντησαν οτι δεν υπαρχει προβλημα αλλωστε το σουπερdynamic ειναι για (οπως μας ειπαν) 80.000 χλμ ή 2.500 ωρες
δλδ και να αλλαξεις τα λαδια σου αυτο εχει κανει την επιστρωση του και δεν φευγει αλλα αυτο ισχυει μονο για το superdynamic
για περισσοτερα info Μιλτος , Bretsos και ολα τα αλλα παιδια αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176 αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176 αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176 αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176 αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 11:28

Για οσους εχουν διαβασει τα post μου σε αυτο το thread το motorkote απο Καναδα ειναι το γνησιο.Το πηρα μεσω ebay.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 12:41

Στελιο βάλε λινκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 12:56

Τι σας έχεις πιάσει με αυτά τα αντιτριβικά δεν το έχω καταλάβει ακόμα...λες και τα μοτεράκια είναι 15ετίας με 200.000 km .... scratch

τεσπα...όλοι πέσαμε στη λούμπα...ή θα πέσουμε...λαδάκι του Θεού και όλα καλά...για να φρενάρουμε κιόλας...

αα ..και sorry για το spam... :rendeer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 13:06

το ότι θες να μειώσεις κατανάλωση,θερμοκρασία και φθορές συνεπάγεται με 200Κ χλμ και 15 ετών μοτέρ ??

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 13:08

ναι ρε βελουδινομπουκάλα geek , τι θέλεις κ μας την σπας ναούμε!? χεχε geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 13:54

tazakos έγραψε:
ναι ρε βελουδινομπουκάλα geek , τι θέλεις κ μας την σπας ναούμε!? χεχε geek

οκ ρε μόρτη!! βάλε και λίγο σπέρμα μέσα να την ακούσει το μωρό! lol! lol! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

αντιτριβικό MOTORKOTE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: