Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΙΤΑ V STROM

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NikoStrom

NikoStrom

Ηλικία : 38
Τόπος : Ilion
Registration date : 12/05/2013

ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 15:13

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ V STROM. ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΟς ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ.... ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.... ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΓΙΑ TIGER1050 ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΑ ΤΟΥ V STROM!... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikoStrom

NikoStrom

Ηλικία : 38
Τόπος : Ilion
Registration date : 12/05/2013

ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 18:13

NikoStrom έγραψε:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ V STROM. ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΟς ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ.... ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.... ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΓΙΑ TIGER1050 ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΑ ΤΟΥ V STROM!... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!
Κανεις !;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 20:19

NikoStrom έγραψε:
NikoStrom έγραψε:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ V STROM. ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΟς ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ.... ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.... ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΓΙΑ TIGER1050 ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΑ ΤΟΥ V STROM!... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!
Κανεις  !;

Αφου την κανεις που την κανεις δικη σου κατασκευη γιατι δεν μετρας το ψυγειο να την κανεις οσο θελεις εσυ ?


και οταν την κανεις στειλε μια φωτο μηπως μας πουλησει το φιλαρακι σου καμια


Δικαιωμα πρωτο  lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikoStrom

NikoStrom

Ηλικία : 38
Τόπος : Ilion
Registration date : 12/05/2013

ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 21:20

jimkopa έγραψε:
NikoStrom έγραψε:
NikoStrom έγραψε:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ V STROM. ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΟς ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ.... ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.... ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΓΙΑ TIGER1050 ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΑ ΤΟΥ V STROM!... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!
Κανεις  !;

Αφου την κανεις που την κανεις δικη σου κατασκευη γιατι δεν μετρας το ψυγειο να την κανεις οσο θελεις εσυ ?


και οταν την κανεις στειλε μια φωτο μηπως μας πουλησει το φιλαρακι σου καμια


Δικαιωμα πρωτο  lol! 
θα μετρησω και εγω απλα ηθελα να δω αν εχει καποιος ωστε να κανω και μια συγκριση με τισ δικιεσ μου μετρησεις... το παλικαρι δουλευει σε μια εταιρια που εχουν μηχανηματα μεσα και υλικα ωστε να γραψει μροστα οτι θελει... suzuki.. v strom.... ακομα και το ονομα σου.. απλα ειναι επαρχια... οταν παραλαβω θα σηκωσω φωτο (να δω και πωσ σηκωνεται η φωτο) και θα σε ενημερωσω για το κοστος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 21:38

χωρις να θελω να κρινω τον φιλο σου....
κ χωρις να θελω να πω οτι ο terino ειναι καλως δες μια ματια πιο κατω να δεις....
εγω προσωπικα οταν ειδα το αποτελεσμα μεσω φωτο ηταν τελειο....
οταν την αγορασα κ την πηρα στα χερια μου εμεινα ΜΑΚΑΚΑΣ κ απο την ποιοτητα κ απο την αντοχη στο θεμα χρονου...οσο για τα λεφτα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ σε αυτο που εδινε....

https://www.vstromhellasforum.com/t22273-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikoStrom

NikoStrom

Ηλικία : 38
Τόπος : Ilion
Registration date : 12/05/2013

ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 22:27

ioannis d. έγραψε:
χωρις να θελω να κρινω τον φιλο σου....
κ χωρις να θελω να πω οτι ο terino ειναι καλως δες μια ματια πιο κατω να δεις....
εγω προσωπικα οταν ειδα το αποτελεσμα μεσω φωτο ηταν τελειο....
οταν την αγορασα κ την πηρα στα χερια μου εμεινα ΜΑΚΑΚΑΣ κ απο την ποιοτητα κ απο την αντοχη στο θεμα χρονου...οσο για τα λεφτα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ σε αυτο που εδινε....

https://www.vstromhellasforum.com/t22273-topic
τα εχω δει αδερφε ειναι παρα πολυ καλες κατασκευες δε χωραει αμφιβολια.... αλλα υπολογιζω για χαμηλοτερη τιμη μιας και ειμαι δυσκολα οπως οι περισσοτεροι αλλα με το μικροβιο οπως ολοι μας... φαντασου οτι εχω βρει και στο ebay πακετο με σετακι στα 47 ευρω... παραθετω το Link << http://www.ebay.co.uk/itm/Oil-Cooler-Radiator-Guards-Cover-Grille-For-Suzuki-DL650-V-Strom-2004-2012-/330931057046?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item4d0d073196 >> απλα σε συτο δεν εχει επιλογες... εκτος αυτου εκει μαζευτηκαν τοσα ατομα ηταν αλλιως... ευχαριστω παντως τα εχω χαζεψει πολλες φορες και αυτα και τις κατασκευες με τις βασεις ενοσ παλικαριου οπου και εκεινες μαμανε... Smile σιγα σιγα... ολα θα μπουνε οπως οσα εχουν μπει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΣΙΤΑ V STROM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΙΤΑ V STROM   ΣΙΤΑ V STROM Icon_minitimeΠαρ Φεβ 13 2015, 00:40

Μεταφέρθηκε στη σωστή ενότητα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΙΤΑ V STROM

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: