Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Δυσαριστο πμ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vestromas*

vestromas*

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/11/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 01:13

Ελαβα ενα πμ απο ενα παληκαρι εδω μεσα, οτι του κανανε παραπονα για την συμπεριφορα μου στο φορουμ, παιδια της λεσχης και κατι τετοια κουλα.
Μου ειπε οτι εδω θελουνε καλους συμφορουμιτες οτι μπορει να επιληφθουν και γενικα με ξενερωσε πολυ το ατομο

Τον προκαλεσα να δημοσιοποιησει την συζητηση μας με τα πμ γιατι μου φαινετε πως ειναι ενα λαμογιο που κυνηγιομαστε στα φορουμ και ξεφωνιζομαστε τον τελευταιο καιρο.

Το λαμογιο αλαζει συχνα λογαριασμους και ονοματα και γενικα τσακωνετε στα σοβαρα με τον κοσμο, σε αντιθεση με μενα που τσακωνομε για χαβαλε και μετα το ριχνουμε στον Καλαματιανο Very Happy

Συμπερασμα. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ!!! Very Happy


Αν αυτα που μου ειπε ειναι αληθεια, παρακαλω οι παραπονιαρηδες να μου την πουνε δημοσια και οχι δια αντιπροσωπου και σιγουρα θα τα βρουμε γιατι ειμαι καλοπροερετος και ο καλυτερος ανθρωπος στον κοσμο.
Αν ειμαι αντιπαθης στην πλειονοτητα του φορουμ, μπορω να φυγω με συνοπτικες διαδικασιες ειτε μονος μου ειτε με την βοηθεια των διαχειριστων με ενα μπανακι χειμερινο να σφιξει και το κορμι.


Αν παλι με θετε, μην μου κανετε συστασεις του τυπου εμεις ειμαστε ετσι εδω και μπουρου μπουρου για τι ειμαι μεγαλος ανθρωπος και δεν μπορω να γινω προσκοπος στα γεραματα ουτε θελω τροχονομους διαδυκτιακους.
Εγω το φορουμ το χρησιμοποιω επειδη εχω καψουρα για το μηχανακι μου και γουσταρο και τον διαδυκτιακο τζερτζελε , χωρις αληθινες κοντρες και αντιπαραθεσεις.

Ο φιλος που μου στειλε το πμ ειναι ο cbf νομιζω και το αβατορ του ειναι προφανως ο ιδιος με κρανος να χορευει ζειμπεκικο. Ανεχω κανει λαθος για το ζειμπεκικο μοιαζει και με σταυρωση μοτοσυκλετιστη, χωρις σταυρο.

Ευχαριστω για την αναγνωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 03:35

μεγάλε
πρώτον δεν είμαι λαμογιο
δεύτερον δεν αλλάζω λογαριασμούς όπως λες
και
τρίτον με ξέρουνε όλοι εδώ μέσα .
σου έστειλα πμ για να μην σε ξευτελίζω δημόσιος ανεγκέφαλε που 40 χρονών είσαι και μιλάς σαν 12 χρόνο παιδάκι και σου είπα να κουλαρισ γιατί είναι αρκετοί αυτοί που κάνουνε παράπονα για τον τρόπο που μιλάς και προσβάλλεις κόσμο.
Σου είπα επισεις εάν έχεις μαζί μου πρόβλημα όπως αναφέρεις στο πμ που έστειλε να βρεθούμε να σου το λύσω με τον τρόπο που μπορείς να καταλάβεις
που μας το παίζεις κάποιος και το μόνο που ξέρεις είναι να προσβάλλεις χωρείς να υπολογίζεις τίποτα και επειδή δεν μπορώ να διαβάζω στο φόρουμ τα καρφιά που πετάς και τις προσβολές κάποιος έπρεπε να σε παλουκώσει αφού δεν μπορείς να καταλάβεις με το καλό.


vestromas* έγραψε:
Το λαμογιο αλαζει συχνα λογαριασμους και ονοματα και γενικα τσακωνετε στα σοβαρα με τον κοσμο, σε αντιθεση με μενα που τσακωνομε για χαβαλε και μετα το ριχνουμε στον Καλαματιανο


όσο για αυτό εάν ήσουνα μορφωμένος λιγάκι καταλαβαίνεις τι κάνω

και εάν θυμάμαι καλά είσαι δημόσιος υπάλληλος και σε έχουνε ΔΙΩΞΗ και από το ΜΟΤΟ έτσι δεν είναι γιατί και εκεί τα ίδια έκανες.

εγώ δεν θα μπω στην διαδικασία να κάνω γκάλοπ ας αναλάβει ο αρμόδιος γιατί πολύ το τράβηξες το πανηγύρι
και άμα με θέλεις έλα εκεί που πάω να τα πούμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 05:01

Bill mhn xalas thn zaxarenia sou me to ka8e "palikaraki" edo mesa !!!
Apla 8a xalasteis kai oi kairoi einai halepoi gia na exoume kai parapano enoies !!
Eixa kai ego analoga provlmata sto parel8on kai h istoria me dikaiose!
Oson afora to "palikaraki" apo pano na ton enhmeroso pos oi perissoteroi edo pou mazevomaste sthn lesxh h sta taxidia - sunanthseis pou mas exeis katakrinei sto parl8on exoume kai onoma kai eponumo kai den exoume anagh na krhftoume piso apo ena kranos h mia "koukoula"opos einai tis modas a leme h ena AVATAR ka8e tetarth einai gnosto pou mazevomaste!! Oso gia is sumvoules typou California School Bike sto filo pou anhge siga siga !! opote 8es ela na sou ma8oume na anhgeis opote 8es !!
Oso gia to (PARA)-Xristianiko sou sxolio na su 8umiso pos hmaste se periodo nhsteias !
8ou kyrie fulaki to stomati mou !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 08:41

μάγκες .οτι καλύτερο για να πιώ τον καφέ μου
γουστάρω τζέρτζελο........................

Δυσαριστο πμ 870118

αν δεν παίξει κατέβασμα θα βάλω στοίχημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 08:58

που να είχαμε και 2-3 γυναίκες τακτικές εδωμέσα θα κάναμε....χειρότερα...ρε Βεστρομά στραβά ξύπνησες παλικάρι μου, πμ έλαβες πμ να έστελνες τι το ήθελες και ξεκινάς μάχες ανούσιες? αϊντε τραβήξτε το θα βριστείτε, θα χαλαστείτε, θα χαλαστούμε και εμείς (εκτός από τον gevo Razz ) και στο τέλος δεν θα έχει κερδιστεί τίποτα γιατί δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε....μάγκας για μένα από αυτή τη στιγμή είναι όποιος μπορέσει να μην ξαναποστάρει πικρίες και επιθέσεις εδώ, ΛΗΞΤΕ ΤΟ!

chef του φάνηκε ότι είσαι το λαμόγιο που μαλώνουν συχνά είπε, τελικά αποδείχτηκε ότι δεν είσαι εκείνος που νομίζει οπότε μην τρώγεστε ρε φίλε άλλο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tazakos στις Παρ Μαρ 20 2009, 09:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 09:04

chefbf έγραψε:

vestromas* έγραψε:
Το λαμογιο αλαζει συχνα λογαριασμους και ονοματα και γενικα τσακωνετε στα σοβαρα με τον κοσμο, σε αντιθεση με μενα που τσακωνομε για χαβαλε και μετα το ριχνουμε στον Καλαματιανο

λαμόγιο που αλλάζει συχνά λογαριασμούς κ έχει
Παράθεση :
Αριθμός μηνυμάτων: 774
με ουσία και νόημα (και όχι μόνο Very Happy Razz Twisted Evil ) εγώ πρώτη φορά βλέπω.

Εγώ θα κάνω απλά μια παρατήρηση κ ας την εκλάβει ο καθένας όπως θέλει... από προχτές που άρχισες να γράφεις στο φόρουμ, όλο κ κάποιος δυσαρεστείτε, γκρινιάζει παραπονιέται για τον τρόπο του άλλου (κυρίως ΣΟΥ vestroma). Κ σου πως αυτό δεν είναι προσωπική άποψη για να την διαψεύσει κανείς, είναι παρατήρηση όσων συμβαίνουν.

Τα συμπεράσματα δικά σας.

ΥΓ. το άβαταρ του chefbf τα σπάει! (προσωπική άποψη)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 09:09

ρε παιδιά δεν θέλω να κάνω τον συνήγορο κανενός αλλά μην τραβάτε μια συγκεκριμένη υπόθεση-κουβέντα....είπε ΝΟΜΙΖΩ είναι ένα λαμόγιο που μαλώνουμε, έκανε λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 09:15

Cool ρε παίδες τι πράγματα είναι αυτά δεν πρέπει κανένας να μιλάει έτσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 09:22

chefbf έγραψε:
μεγάλε
πρώτον δεν είμαι λαμογιο
δεύτερον δεν αλλάζω λογαριασμούς όπως λες
και
τρίτον με ξέρουνε όλοι εδώ μέσα .
σου έστειλα πμ για να μην σε ξευτελίζω δημόσιος ανεγκέφαλε που 40 χρονών είσαι και μιλάς σαν 12 χρόνο παιδάκι και σου είπα να κουλαρισ γιατί είναι αρκετοί αυτοί που κάνουνε παράπονα για τον τρόπο που μιλάς και προσβάλλεις κόσμο.
Σου είπα επισεις εάν έχεις μαζί μου πρόβλημα όπως αναφέρεις στο πμ που έστειλε να βρεθούμε να σου το λύσω με τον τρόπο που μπορείς να καταλάβεις
που μας το παίζεις κάποιος και το μόνο που ξέρεις είναι να προσβάλλεις χωρείς να υπολογίζεις τίποτα και επειδή δεν μπορώ να διαβάζω στο φόρουμ τα καρφιά που πετάς και τις προσβολές κάποιος έπρεπε να σε παλουκώσει αφού δεν μπορείς να καταλάβεις με το καλό.



vestromas* έγραψε:
Το λαμογιο αλαζει συχνα λογαριασμους και ονοματα και γενικα τσακωνετε στα σοβαρα με τον κοσμο, σε αντιθεση με μενα που τσακωνομε για χαβαλε και μετα το ριχνουμε στον Καλαματιανο


όσο για αυτό εάν ήσουνα μορφωμένος λιγάκι καταλαβαίνεις τι κάνω

και εάν θυμάμαι καλά είσαι δημόσιος υπάλληλος και σε έχουνε ΔΙΩΞΗ και από το ΜΟΤΟ έτσι δεν είναι γιατί και εκεί τα ίδια έκανες.

εγώ δεν θα μπω στην διαδικασία να κάνω γκάλοπ ας αναλάβει ο αρμόδιος γιατί πολύ το τράβηξες το πανηγύρι
και άμα με θέλεις έλα εκεί που πάω να τα πούμε
κούλαρε Βασίλη και μην ασχολείσαι...εγώ φταίω για την φωτογραφία...τι τράβηξα ο άνθρωπος εκείνη την βροχερή μέρα...όσο για τον άλλο συμφορουμίτη προφανώς δεν ξέρει για ποιον μιλάει οπότε... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pritanis

pritanis

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 27/12/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 10:34

Εγώ λέω τρία πράγματα:
1) Ο chefbf σε όλα τα μηνύματά του είναι καλοπροαίρετος και χαβαλές και σίγουρα δεν είναι λαμόγιο...
2) Τα forum τα έχουν αυτά και γι' αυτό δεν πρέπει να αρπαζόμαστε με κανέναν (ίσως μπορούμε να επιλέξουμε να μην παρακολουθούμε θέματα και απόψεις που δεν ταιριάζουν με τις δικές μας)...
3) Μπορούμε να ορίσουμε ως κανόνα, αυτοί που έρχονται σε σύγκρουση στο forum να είναι υποχρεωμένοι το προσεχές σαββατοκύριακο να βγούνε μαζί βόλτα και να ανεβάσουν και φωτογραφίες

ps: Όντως το avatar με την υπόκλιση στο θέατρο της Επιδαύρου είναι όλα τα λεφτά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vestromas*

vestromas*

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/11/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 10:41

Παρακαλεσα να δημοσιοποιησεις φιλε cbf την συζητηση μας με τα πμ την οποια ξεκινησες εσυ.

Νομιζω οτι δεν σε εβρισα, αλλα μαλλον για να βγεις απ τα ρουχα σου κατι πρεπει να γινετε.

Ενω σου εξηγει το παληκαρι οτι εγινε παρεξηγηση, την κανεις γαργαρα την δουλεια και το συνεχιζεις.

Εξακολουθω να σου λεω και σενα και σε ολους.

Αν θεωρητε οτι ξεπερναω τα ορια του φορουμ με την συμπεριφορα μου μπαναρετε με.

Τα παραπονα απο εναν με πμ, για αλλους ποσους δεν ξερω, τα θεωρησα υποπτα.

Η αληθεια δεν φοβατε την δημοσιοτητα.

Ρομπα δεν με κανεις αν δημοσιοποιησεις την συζητηση μας.

Θα αφησεις υποψιες ομως για το τι ειπωθηκε και πως, εαν δεν το κανεις.

Θεωρω οτι εισαι κακοπροερετος.

Απο την αλλη εγω ειμαι λιγο ζωηρος, ειμαι λιγο ειρων αλλα θεωρω οτι ειμαι εντος των οριων.

Αυτα που λες εσυ, και ο τροπος, θεωρω οτι ειναι εντελως εκτος των οριων.

Επειδη ομως εδω προφανως αλλοι κανουν κουμαντο, και επειδη εγω δεν πολυ τραβιεμε σε εκδρομες με πολυ κοσμο και σε λεσχες, αν θεωρητε οτι σας χαλαω το παρεακι, διαγραψτε με.


Εγω διασκεδαζω με το πληκτρολογιο στα μοτο φορουμ γραφοντας διαφορα και εχω κανει και πεντε δεκα φιλαρακια γυρω γυρω που δεν με παρεξηγησαν στον τζερτζελε που κανω και δοξα τω Θεω.

Σιγουρα υπαρχουν και αυτοι που δεν με πηγαινουν με τιποτα, αλλα αντι να με γραψουν και να ασχοληθουν με τα δικα τους μπαινει ο διαολος μεσα τους και ασχολουντε μαζι μου.

Εγω αμα δω εναν που δεν μου παει σαν τυπος διαδυκτιακα δεν ασχολουμε καθολου μαζι του και αμα διαβασω κατι που δεν μ αρεσει το πολυ πολυ να πω τι καραγκιοζης Θεε μου.

Αυτο το κολημα να θελουν μερικοι να προβατοποιουντε και να πετανε απ το μαντρι τα παρατερα βελασματα δεν μπορω να το καταλαβω.

Παντως το θεμα ηξερα οτι θα εχει τζερτζελο και θα το γουσταρετε

Κ εγω τρελενομε για τετοια θρεντ xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PEACE FOR ALL   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 10:53

Δυσαριστο πμ Black20peace20sign
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vestromas*

vestromas*

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/11/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 10:58

Κορμι, οπως ειπα και στον φιλο σου σε πμ, δεν ειμαι ο κανενας και ο πουθενας.

Γραφω και στην μοτοπαρεα και δημοσιευω και φωτο και παω και ταξιδακια με αλλα παιδια απο αλλα φορουμ κλπ.

Αν τωρα καταφερω και με διωξουν απο το φορουμ που παιζει η vstromada cbfαδες, θα το χαρει πολυ το λαμογιο ο φιλος μου ο Κσπελας που εχει μια ιδια μηχανη.

Παντως βλεπω πως οι Σαλονικιοι εχω καταλαβει πως ειναι πιο καλοπροεραιτοι και χαβαλεδες και δενω πιο πολυ στο τζερτζελο.

Εμεις εδω οι Αθηναιοι πολυ αγχωμενοι ειμαστε.

Ταζακο, το Πασχα θα παω Χαλκιδικη. Να βρεθουμε μαζι με τον νικ σαλονικ να πουμε για τον βαρδαρη τις μπαγκαζιερες και τις ζαρτιερες να γελασουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:34

πωπω μου αρέσουν και οι ζαρτιέρες και οι μπαγκαζιέρες...μέσα για καφεδάκι και χαβαλέ, είστε παππούδες αλλά και εγώ είμαι πολύ ώριμος για την ηλικία μου οπότε

πρώτα θα drink και μετά εσύ που έισαι καλαμπουρτζής θα YOU! Δυσαριστο πμ 644705 τον Νικ και αυτός Δυσαριστο πμ 747395 θα σε XYLO στην βεστρομοκεφάλα και μετά θα θυμηθούμε το σύμβολο της είρήνης του Μιχάλη και θα πούμε όχι ρε γαμώτο τι κάναμε, μαλώσαμε πάλι χωρίς λόγο Δυσαριστο πμ 489962 , θα τα βάλουμε όλα στην άκρη και θα αρχίσουμε καλαματιανό!
Δυσαριστο πμ 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:53

Συγχαρητήρια κύριοι!!! δεν έχω να πω τιποτε άλλο....
αν συνεχιστεί αυτη η ιστορία ξέρετε που θα καταλήξει..... σε μπανάκι.....το οποίο φυσικά δεν θα είναι μονόπλέυρο....!!!
καλό θα είναι να τελειώσει εδώ αλλιώς το τόπικ κλειδώνει....βεστρωμά δεν διώχνουμε κανέναν....
βασίλη θα παρακαλούσα να μου σταλεί με π.μ. όλος ο διάλογος...
ΤΕΛΟΣ :079-087:

_________________
Δυσαριστο πμ Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:18

morfeas έγραψε:
Συγχαρητήρια κύριοι!!! δεν έχω να πω τιποτε άλλο....
αν συνεχιστεί αυτη η ιστορία ξέρετε που θα καταλήξει..... σε μπανάκι.....το οποίο φυσικά δεν θα είναι μονόπλέυρο....!!!
καλό θα είναι να τελειώσει εδώ αλλιώς το τόπικ κλειδώνει....βεστρωμά δεν διώχνουμε κανέναν....
βασίλη θα παρακαλούσα να μου σταλεί με π.μ. όλος ο διάλογος...
ΤΕΛΟΣ :079-087:

εγώ ότι ήταν να πω το είπα .
δεν ήθελα να μπλεξω και να χαλάσω και τα παιδιά εδώ μέσα γιαυτό κινήθηκα σε πμ με τούς αρμόδιους και με το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ .
το παλικάρι γουστάρει να δημιουργικά προβλήματα όπως έγραψε και ποιο πάνω εγώ όχι οπότε τελειώνει εδώ και ας δούμε τη λύση .

ΠΑΙΔΙΑ SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΆΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:28

1. ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΣΠΑΣΕΣ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΩΡΗ ΠΑΛΙΟΚΟΥΦΑΛΑ???
2. ΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΙ ΠΟΛΕΜΑΣ....
3. ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ Π.....Η?

Επειδη τον Βεστρομα δεν τον ξερω, δεν μπορω να αναφερθω.
Βασιλακο... σε καταλαβαινω φιλε μου, αλλα αφου ξερεις και ξερεις οτι δεν αξιζει,
αστο να παει...
Κλεισε το γα.....νο το φορουμ και πηγαινε τη βολτιτσα σου με το μωρο σου... και λιωστο.
Βασιλικα, Βαρυμπομπη, παγκακι, ξεφωτα.... ξερεις εσυ....Δυσαριστο πμ 501340
Τι ασχολεισαι με εμας που ειμαστε και δουλευουμε.... Κλειστο και πηγαινε...

ΑΝΤΕ..... ΠΑΛΙΟ...ΛΑΜΟΓΙΟ (Εδω που τα λεμε εισαι κουφαλιτσα... εσυ και ο Καλαμποκας!) xaxa bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:29

Να πω κι εγώ την ταπεινή μου άποψη επί του θέματος.
Ο γραπτός λόγος παρεξηγείται ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.
Αυτό συμβαίνει διότι δεν ακούς τόνο της φωνής του άλλου (γι' αυτό λέμε συνέχεια, γράφετε με πεζά, διότι τα κεφαλαία δείχνουν οτι φωνάζεις).
Δε βλέπεις τις εκφράσεις του.
Δε γνωρίζεις το 'ποιόν' του γενικότερα..
Έχεις μόνο τη δυνατότητα να διαβάσεις το γραπτό του λόγο, ο οποίος ΔΥΣΤΥΧΩΣ πιά σε όλους
εμάς τους "Νεοέλληνες" είναι ιδιαίτερα φτωχός, με ελλείψεις, ασυνέχειες κτλ.
Ως γνωστόν, ακόμα και ένα λάθος τοποθετημένο κόμμα σε μιά πρόταση, δύναται να αλλάξει ΕΝΤΕΛΩΣ το νόημά της.
Θεωρώ οτι κι εγώ ο ίδιος, πιθανό να έχω παρεξηγηθεί απ' τα γραφόμενά μου στο παρελθόν, όσο
καλοπροαίρετος και να ήμουν, όση διάθεση για χαβαλέ και να είχα, όσο σοβαρός κι αν ήθελα να είμαι.

Κάποιοι εξ υμών, είχαμε την ευκαιρία (και την τύχη θα έλεγα) να έχουμε και προσωπική επαφή,
είτε μέσα από εκδρομές, είτε μέσα από το χώρο της Λέσχης, είτε αλλού.
Εκεί πιά, δίνεται η δυνατότητα να σκιαγραφήσεις τον χαρακτήρα ενός ανθρώπου, να δεις
αν ταιριάζουν τα χνώτα σας, και μέσα από αυτό να χτίσεις μια 'σχέση' είτε φιλική, είτε κολλητή, είτε αδιάφορη..

Σε αντίθετη περίπτωση, καλείσαι να 'χαρακτηρίσεις' έναν άνθρωπο μέσα από τα γραφόμενά του, με ότι αυτό συνεπάγεται.
Για παράδειγμα, τον Γιάννη (tazako) ΔΕΝ τον γνωρίζω προσωπικά, δεν έχω πιεί καφέ μαζί του (δυστυχώς, αλλά που θα πάει Smile),
δεν είμαστε ούτε συμμαθητές, ούτε στον ίδιο Λόχο.
Έχοντας διαβάσει όμως τα περισσότερα απά τα posts του, θεωρώ πως έχω καταλάβει ΠΟΛΛΑ για τον χαρακτήρα του.
Θεωρώ πως μπορώ πιά να τον 'πειράζω' με τον τρόπο μου, γνωρίζοντας και ελπίζοντας πως και εκείνος έχει καταλάβει με ποιόν έχει να κάνει, έστω και σε γενικές γραμμές.

Νομίζω οτι βγαίνει ΗΔΗ κάποιο νόημα απ' τα γραφόμενά μου, γι' αυτό και δε θα συνεχίσω την αμπελοφιλοσοφία..

Θα πω μόνο ένα τελευταίο:
Το μόνο σίγουρο στις σύγχρονες κοινωνίες, είναι πως πρέπει να ακολουθείς κάποιους κανόνες κοινής συμβίωσης.
ΠΑΝΤΟΥ.
Σε όλους τους τομείς.
Στο σπίτι, στη δουλειά, στην παρέα, στα φόρουμ, ΠΑΝΤΟΥ.
Για να είσαι αποδεκτός.
Αν θέλεις να είσαι.

Αν δε θέλεις, 'αυτο-μπανάρεσαι'.
Αν θέλεις, προσπάθησε να ακολουθείς κανόνες.
Δεν μιλάω προσωπικά, απλώς δοθείσης της ευκαιρίας παραθέτω την άποψή μου.

Με ΦΙΛΙΚΗ (το φωνάζω) πάντα διάθεση..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:41

Λοιπόν είχα τόσο καιρό τις αμφιβολίες μου αλλά τώρα είμαι σίγουρος ότι αυτός που μασσάει είναι ο θανάσιμος εχθρός μου από το forum με τις barbie και το σμαραγδένιο κάστρο, σε κατάλαβα κουφαλίτσα ότι είσαι εσύ και δεν μου κρύβεσαι....σε βλέπω cyclops

προς τους εμπλεκόμενους της σημερινής ατυχούς αναστάτωσης : χιχι , πλακίτσα κάνω δεν ειρωνεύομαι κανέναν για να σπάει ο πάγος και να χαμηλώνουν τα νεύρα

υ.γ συμφωνώ απολύτως με την μακριά κατά τα άλλα αμπελοφιλοσοφία εκείνου που μασσάει, ιδιαίτερα εκεί που λέει για εμένα, είμαι και γαμώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:48

Προς Μασαι και Ταζμανο...
Να σας στειλω ενα ταξιδακι προς Τηλο μερια? Εχετε εκδηλωθει αρκετα...
Εγω κουμπαρος παιδια! geek lol! bliax xaxa XAXAXAXA Δυσαριστο πμ 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:56

tazakos έγραψε:
Λοιπόν είχα τόσο καιρό τις αμφιβολίες μου αλλά τώρα είμαι σίγουρος ότι αυτός που μασσάει είναι ο θανάσιμος εχθρός μου από το forum με τις barbie και το σμαραγδένιο κάστρο, σε κατάλαβα κουφαλίτσα ότι είσαι εσύ και δεν μου κρύβεσαι....σε βλέπω cyclops

προς τους εμπλεκόμενους της σημερινής ατυχούς αναστάτωσης : χιχι , πλακίτσα κάνω δεν ειρωνεύομαι κανέναν για να σπάει ο πάγος και να χαμηλώνουν τα νεύρα

υ.γ συμφωνώ απολύτως με την μακριά κατά τα άλλα αμπελοφιλοσοφία εκείνου που μασσάει, ιδιαίτερα εκεί που λέει για εμένα, είμαι και γαμώ!


και γω τώρα τί θά κάνω ; Δυσαριστο πμ 870118

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.αν και διαβολικό το μπαρμπαδάκι γουστάρω να τα βλέπω τα πράγματα .......σαν ζωντάνια
νεύρο, δύναμη ,διαφορετική άποψη ..........
δεν βλέπω ούτε βρισιές, ουτε τσαμπουκάδες ούτε τίποτα αλλο

πολύ θα γούσταρα τώρα ετσι οπως είμαστε στο θέμα να βρεθούμε κάπου στη μέση με τίς
μηχανές και να πλακωθούμε








στα τσίπουρα Δυσαριστο πμ 870118 (αυτο το μπαρμπαδάκι πλάκλα έχει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:04

morfeas έγραψε:
Συγχαρητήρια κύριοι!!! δεν έχω να πω τιποτε άλλο....
αν συνεχιστεί αυτη η ιστορία ξέρετε που θα καταλήξει..... σε μπανάκι.....το οποίο φυσικά δεν θα είναι μονόπλέυρο....!!!
καλό θα είναι να τελειώσει εδώ αλλιώς το τόπικ κλειδώνει....βεστρωμά δεν διώχνουμε κανέναν....
βασίλη θα παρακαλούσα να μου σταλεί με π.μ. όλος ο διάλογος...
ΤΕΛΟΣ :079-087:



Είναι αυτό που εχω γράψει κάποιες φορές, "Με δημοκρατικές διαδικασίες αποφάσισα..."
Και λόγω της δουλειάς μου όταν δε συμφωνώ με κάτι λέω το εξής και κλείνω τη κουβέντα, "Καλά τα λες δε συμφωνούμε άρα λες μ....ίες"
Αν θέλετε ψήφο +1 στο κ.Πρόεδρο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:06

Lordjohn έγραψε:
Προς Μασαι και Ταζμανο...
Να σας στειλω ενα ταξιδακι προς Τηλο μερια? Εχετε εκδηλωθει αρκετα...
Εγω κουμπαρος παιδια! geek lol! bliax xaxa XAXAXAXA Δυσαριστο πμ 644705

μμμ ζηλιάρη...εγώ ούτε ξέρω τι σημαίνει το να μας στείλεις Τήλο, αλλά εσύ Γιωρίκα για να το λες κάτι ξέρεις! χεχε, κρυφέ...
...α να χαθείς κουτούλη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:17

Λόρδε, μη ζηλεύεις ρε, μπορείς να συμμετέχεις!
Κάνουμε ΧΑΛΛΛΛΛΛΑΡΑ και τρίο!! Δυσαριστο πμ 644705 bliax kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσαριστο πμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσαριστο πμ   Δυσαριστο πμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:19

δεν το έπιασα το χαλαρά με τα πολλά Λάμδα?!? Δυσαριστο πμ 747395 κοροϊδεύουμε τους βόρειους? Δυσαριστο πμ 95412 ΜΠΑΟΚ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Δυσαριστο πμ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: