Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 17:38

Γιωργο για δες εδω...
Βεβαια θελει βαψιμο αλλα εχεις τον γαμπρο σου γι αυτο...εχει και προεκταση πανω...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140281703612&viewitem=
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 17:54

kalafan έγραψε:
Γιωργο για δες εδω...
Βεβαια θελει βαψιμο αλλα εχεις τον γαμπρο σου γι αυτο...εχει και προεκταση πανω...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140281703612&viewitem=

και να μην λέει ABS???? affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 19:45

Βρε ψηλε τι να πω καλα να εισαι και τα αλλα φτιαχνονται αλλα σορυ κιολας εριξα και γελιο με αυτα που διαβασα στο τοπικ...δεν παιζονται τα παιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 19:48

έχει διαλογισμό 18:00 με 21:00 θα μας απαντήσει μόλις ισορροπήσει το τσάκρα του, πάντως από τις πολύ κακές μέρες, μόλις γύρισα από το τμήμα, γλύτωσα κλήση απλής βλακείας,μπήκα σε μονόδρομο 9 μέτρα να ρίξω τζόκερ γαμώ την τύχη μου και νάσου το πεζό περίπολο φάντης μπαστούνι στην πόρτα του προπο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:05

tazakos έγραψε:
γλύτωσα κλήση απλής βλακείας,μπήκα σε μονόδρομο 9 μέτρα να ρίξω τζόκερ γαμώ την τύχη μου και νάσου το πεζό περίπολο φάντης μπαστούνι στην πόρτα του προπο!

Ααααα, δε σε βρίσκω καθόλου LARGE... Εδώ πας να κερδίσεις 4.000.000 ευρώ και προσπαθείς να γλιτώσεις μια ...μικροκλήση? Αλήθεια, πόσο πάει το μαλλί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:12

είναι κλασσική περίπτωση που το συνεπάγεται δεν είναι ισοδυναμία...
..πάω να παίξω τζόκερ για 4.000.000 επειδή δεν έχω να πληρώσω ούτε κλήση (ισχύει)
Το αντίστροφο όμως: πληρώνω (δεν ξέρω πόσα) χ ευρώ κλήση επειδή θα κερδίσω το τζόκερ! (δεν ισχύει)

σουλτάνα ζωή!
Laughing Mad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tazakos στις Πεμ Μαρ 19 2009, 20:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:12

gmavrid έγραψε:
...μικροκλήση? Αλήθεια, πόσο πάει το μαλλί?

δε θες να ξέρεις, κ πρέπει να έχει κ αφαίρεση διπλώματος κ μαστίγωμα κλπ κλπ.

Κ σταματήστε τα οφ τόπικ

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

1) tazakos (αυτόματα μπαίνεις αγόρι μου, με το που πάτησα ρεπλαι σ'έβγαλε! )
2) mikios
3) ...

bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:15

έστειλα σε 3 παπαδες από το πρωί και περιμένω απαντήσεις (σαν τον Γερμανό,ντίβες με έχουν στην αναμονή)
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:37

Κι αν είσαι και παπάς, με την αράδα σου θα πας...

Για το Ketten Max ξέρω ότι θέλει παραφινέλαιο από το φαρμακείο, για το ευχέλαιο θέλει αγιασμό από το Βατοπέδι και τον Εφραίμ για ράντισμα?? bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:56

tazakos έγραψε:
έχει διαλογισμό 18:00 με 21:00 θα μας απαντήσει μόλις ισορροπήσει το τσάκρα του
ρε μλκ ΕΛΕΟΣ XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA gmt

Προτείνω βιβλίο για τις απογευματινές ώρες

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 B110459

Αν γυρίσεις ζωντανός σπίτι, διαβάζεις 2-3 σελίδες και ισιώνεις τα κατσαρά σου νεύρα
Προτείνω παράλληλη κατανάλωση ζεστής αρντανόσουπας
Διάρκεια μερακλαντώματος: μέχρι το επόμενο πρωί (αν δε στα σπάσει στο μεταξύ αυτή η κυρία που έχει κατοικοεδρεύσει δίπλα σου στο κρεβάτι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 21:25

Ρε συ Γιώργη!!!

Διαβάζω απο την αρχή το θέμα και......πιέζω τον εαυτό μου να στεναχωρηθεί για το συμβάν σαν κάτι συμπεθέρες που βλέπυνε το "ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ" με τα μυξομάντηλα παραμάσχαλα και.......ΔΕ ΜΠΟΡΩ!!!!!!
Έχω χυθεί απο την πολυθρόνα με αυτά που σου γράφουνε τα παιδιά αλλά κυρίως με τον τρόπο που το αντιμετώπισες κι εσύ απο την αρχή!!!

Πάντως....για το μπροστινό φτερό θα σου πρότεινα να καρφώσεις 1 κουτάκι RED BULL που.......σου δίνει φτερά και extenda fenda στο.......φτερό!!!

ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΡΕ ΨΗΛΕ!!!

Υ.Γ. Η θετική αντίληψη του πράγματος λέει ότι έχεις κερδίσει και 2-3 αλογάκια και λίγο καλύτερο τελίκιασμα πλέον με το νέο αεροδυναμικό σου στυλ!!! kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 21:45

ναι, ίσως τώρα να μπορέσει να φτάσει σε δύναμη τα ματ (όχι τα ΜΑΤ, μην παρεξηγούμαστε ε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 21:48

Χρηστάρα...εύχομαι ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ όλα τα topics σ' αυτό το μπαρουτοκαπνισμένο thread, να είναι ΤΟΣΟ ΑΝΩΔΥΝΑ όσο το δικό μου... Μακάρι να γίνονται όλα η χαρά του spammer και όχι του αστυνομικού ρεπόρτερ..
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 23:18

Φίλε μου αφού είσαι καλά τα αλλά "κομμάτια" να γίνουν!
Το πόσα τέτοια βλέπω καθημερινά λόγω της δουλειάς δε λέγετε... Υπάρχουν αμέτρητει ηλίθιοι-ες στο δρόμο γι'αυτό το νου μας!!
Όσω για το φτερό, παλιότερα ο Γιώργος-"kοurkοubinis" είχε ένα φτερό και το έδινε, για κανε μια ερώτηση.
Πάντα όρθιος και γερός φιλαράκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 00:15

Ρε συ Γιώργη στραβωμάρα όλη μέρα δεν το είδα.Κρίμα το corol... το φτεράκι ρε γαμώ το.
Νομίζω πως είναι η πρώτη σου ...εμπειρία με την μπουμπού αλλά εύχομαι η τελευταία.
Πάντως κάνε και ένα τσεκ όπως σου είπαν και τα παιδιά,όχι ότι θα τρέχει τίποτα αλλά μόνο για την ιδέα κι επειδή είναι το μπροστινό.
Άντε και περαστικά της. enesoula
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 00:20

Ευχαριστώ ρε παιδιά για τα καλά σας λόγια!
Άσχημα μαντάτα απ' το φαναρτζή.. θα φαίνεται ψιλοχάλια αν επισκευαστεί..
Ψάχνω προς το παρόν για κανα μεταχείρω, αλλιώς...120 ευρώ για αγορά κουτιού pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 09:27

massai έγραψε:
Ευχαριστώ ρε παιδιά για τα καλά σας λόγια!
Άσχημα μαντάτα απ' το φαναρτζή.. θα φαίνεται ψιλοχάλια αν επισκευαστεί..
Ψάχνω προς το παρόν για κανα μεταχείρω, αλλιώς...120 ευρώ για αγορά κουτιού pale

ρε και εδωπάνω όταν είπε το "ΧΡΥΣΟ" (αλυσίδα μπουγάτσας) "θέλω να βγάλω μπουγάτσα με μερέντα" του είπαν όχι, δεν θα είναι ωραία κτλ κτλ, αλλά αυτό πήγε και έβγαλε μπουγάτσα με μερέντα,και τελικά......
βγήκε χάλια!
κατάλαβες? What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pritanis

pritanis

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 27/12/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 10:47

Γιωργάρα αγύριστα να είναι και να μην ξανασυμβεί τίποτα τέτοιο... Όσο για το φτερό μ' αρέσει καλύτερα όπως έγινε τώρα και προτείνω να το κρατήσεις έτσι! Αν πάλι δεν το θές το αγοράζω!!! success success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:07

Γιωργο περαστικα κι αγυριστα. Δεν νομιζω παντως να εχεις προβλημα στο μπροστινο εαν κρινω απο την δικη μου στουκα-τουμπα πριν κανα μηνα..Κι εμενα εσπασε φτερο αλλα μπροστα ειναι ολα μια χαρα (τα ελεγξαμε ολα).
Παντα ορθιοι αδερφια cheers cheers cheers

ΑΑΑαα, πριν πας και τα σκασεις για το φτερο, ψαξε λιγο και για μεταχειρισμενο θα βρεις καλα πραγματακια..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:26

Ναι αδέρφια, ψάχνω για μεταχειρισμένο.
Αν πέσει κανένα φτεράκι σε καλή κατάσταση στην αντίληψή σας, ενημερώστε με please.
Θα προτιμούσα να είναι από Ελλαδα και όχι εξωτερικό (ebay κτλ - kalafan σε ευχαριστώ όμως για το ενδιαφέρον!) για να έχω τη δυνατότητα να το ελένξω από κοντά.
Δεν κάνει μπαμ στο μάτι η ζημιά, πρέπει να πάει εκεί το μάτι σου για να το προσέξεις. Θα την αντέξω την αναμονή.. Smile

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:26

Γιώργο, σοβαρά τώρα (όσο μπορώ), αφού θα το αντικαταστήσεις με καινούργιο ή μεταχειρισμένο, γιατί εφόσων έχεις φαναρτζή φίλο ακόμη και αν λεει δεν θα σου αρέσει δεν κάνεις μια απόπειρα να το στρογγυλέψεις 5 πόντους πιο πίσω? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, και πιο συγκεκριμένα μπορεί να αρέσει και σε μας και να πάμε να χτυπάμε corrola από πίσω να το φτιάξουμε και εμείς (τόσο πήγε η σοβαρότητα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:30

tazakos έγραψε:
Γιώργο, σοβαρά τώρα (όσο μπορώ), αφού θα το αντικαταστήσεις με καινούργιο ή μεταχειρισμένο, γιατί εφόσων έχεις φαναρτζή φίλο ακόμη και αν λεει δεν θα σου αρέσει δεν κάνεις μια απόπειρα να το στρογγυλέψεις 5 πόντους πιο πίσω? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 8117 ξέρω γω...θα δω..
Στο μεταξύ...ψάχνω-ψάχνεις-ψάχνει-ψάχνουμε-ψάχνετε-ψάχνουν! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 14:23

μασάει ο masai?
δε μασάει!!
ατσαλακωτος φίλε απο δω και μπρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 17:25

massai έγραψε:
tazakos έγραψε:
Γιώργο, σοβαρά τώρα (όσο μπορώ), αφού θα το αντικαταστήσεις με καινούργιο ή μεταχειρισμένο, γιατί εφόσων έχεις φαναρτζή φίλο ακόμη και αν λεει δεν θα σου αρέσει δεν κάνεις μια απόπειρα να το στρογγυλέψεις 5 πόντους πιο πίσω? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 8117 ξέρω γω...θα δω..
Στο μεταξύ...ψάχνω-ψάχνεις-ψάχνει-ψάχνουμε-ψάχνετε-ψάχνουν! lol!

Οταν εψαχνα εγω, ειχα πει στα παιδια στο συνεργειο που πηγαινω (suzuki sfak στο περιστερι), να μου βρουν. Εκαναν λαθος ομως και μου εφεραν ενα αλλα ηταν ματ..(το δικο μου Κ5 γυαλιστερο) οποτε δεν το πηρα.
Εαν θες μπορω να κανω ενα τηλ τη Δευτερα να δω εαν το εχουν κρατησει. Ηταν σε πολυ καλη κατασταση και μου το εδεινε 40?.
Πες μου εαν θες να ρωτησω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ   POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 18:17

Κι εγώ γυαλιστερό έχω Πάνο, Κ9
Ευχαριστώ πάντως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

POWER BUY ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: