Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 MRA 415 σε καλη τιμη !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

MRA 415 σε καλη τιμη !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MRA 415 σε καλη τιμη !!   MRA 415 σε καλη τιμη !! Icon_minitimeΤρι Μαρ 11 2014, 22:52

Συνφορουμιτες πριν λιγο επεστρεψα απο ενα ραντεβου που ειχα κλεισει μεσω μιας αγγελιας απο το Car.gr και θεωρησα καλο να σας ενημερωσω.
Συναντηθηκα με ενα παληκαρι να αγορασω μια MRA 415 που βρηκα σε αγγελια στα 90 ευρω.
Την ζελατινα την αγορασα και μπορω να πω οτι ηταν απλα αθικτη και συσκευασμενη.
Ο λογος που σας ενημερωνω ειναι γιατι οταν τον ρωτησα αν εχει και αλλες μου ειπε οτι εχει αρκετες και τις αγοραζει απο το εξωτερικο οποτε ισως ενδιαφερει και καποιον αλλο απο εδω μεσα.

Δεν θελω σε καμμια περιπτωση να θεωρηθει διαφημιση μιας και τον ανθρωπο δεν τον ειχα ξαναδει ποτε στην ζωη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



MRA 415 σε καλη τιμη !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MRA 415 σε καλη τιμη !!   MRA 415 σε καλη τιμη !! Icon_minitimeΤρι Μαρ 11 2014, 23:06

καλησπερα.

και εγω ειχα αγορασει απο το παλικαρι(εαν λεμε για τον ιδιο στα β.π.) πριν κανα 3μηνο,την 415.
εξαιρετικη τιμη,εξαιρετικη κατασταση,εξαιρετικος ανθρωπος.
ειχα χρειαστει πληροφοριες και βοηθεια σε κατι θεματακια,και το παιδι
με πηγε σπιτι του και καναμε πληρες service τελικα!!!!!!!!!!

+1000000000000000000000 απο εμενα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theo211

theo211

Τόπος : καβαλα
Registration date : 22/05/2012

MRA 415 σε καλη τιμη !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MRA 415 σε καλη τιμη !!   MRA 415 σε καλη τιμη !! Icon_minitimeΣαβ Μαρ 22 2014, 19:53

ReBeLoS έγραψε:
Συνφορουμιτες πριν λιγο επεστρεψα απο ενα ραντεβου που ειχα κλεισει μεσω μιας αγγελιας απο το Car.gr και θεωρησα καλο να σας ενημερωσω.
Συναντηθηκα με ενα παληκαρι να αγορασω μια MRA 415 που βρηκα σε αγγελια στα 90 ευρω.
Την ζελατινα την αγορασα και μπορω να πω οτι ηταν απλα αθικτη και συσκευασμενη.
Ο λογος που σας ενημερωνω ειναι γιατι οταν τον ρωτησα αν εχει και αλλες μου ειπε οτι εχει αρκετες και τις αγοραζει απο το εξωτερικο οποτε ισως ενδιαφερει και καποιον αλλο απο εδω μεσα.

Δεν θελω σε καμμια περιπτωση να θεωρηθει διαφημιση μιας και τον ανθρωπο δεν τον ειχα ξαναδει ποτε στην ζωη μου.



λεπτομεριες και τροποι επικοινωνιας με το παλικαρι;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

MRA 415 σε καλη τιμη !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MRA 415 σε καλη τιμη !!   MRA 415 σε καλη τιμη !! Icon_minitimeΣαβ Μαρ 22 2014, 21:25

στο car.gr αν ψαξεις στα αξεσουαρ μοτοσυκλετων για "mra vstrom" θα δεις την αγγελια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

MRA 415 σε καλη τιμη !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: