Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 04:39

Παιδια κακημερα για εμενα.

Τους Τσιμπισα την ωρα που γινοταν η κλοπη μερων πανω στο αμαξι.

Αυτοι λακισαν αλλα καποια πραγματα τα πηραν.

Εαν καποιος πουλαει τα παρακατω ας στειλει πμ σε εμενα.


Πλαστικο Δεξιο - Αριστερο ντεποζιτου.

Και ολη την μασκα μπροστα μαζι με καντραν - Φλας.

Εαν καποιος πουλαει κατι απο αυτα ας στειλει πμ

Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 07:04

Πρωι πρωι ααχημα νεα για ακομα μια φορα ρε γαμωτο...

Μακαρι να βρεις αυτα που ψαχνεις αδερφε και ευτυχως που τους τρομαξες και εφυγαν!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 10:38

Λυπάμαι που δεν τους πρόλαβα. Θα πάω να κάνω μήνυση και φυσικά συμανση.

Εύχομαι εάν τους πιάσουν να με αφήσουν 15 λεπτά prive μαζί τους.

Θα τους μείνω αξεχαστως .

Ζημιά για καινούργια όλα 2500-3000 ευρώ .

Τώρα μεταχειρα ολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 11:04

Φίλε εύχομαι να τους βρεις.Αν μείνεις μαζί τους prive κόφτους ένα με δύο δαχτυλάκια έτσι για να βάλουν μυαλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 11:06

Κανε μια λιστα με το τι σου λειπει και ισως μπορεσουμε να σε βοηθησουμε.
Εχω ενα μπροστινο μαγουλο, ειναι γρατσουνισμενο αλλα οχι σπασμενο, αν το θελεις χαρισμα σου.
Σου ανεβαζω φωτο το απογευμα.
Πες μας οταν ηρεμησεις , κατι περισσοτερο, πως εγινε , ειχες συναγερμο  κλπ..

thodoris20vt έγραψε:
Παιδια κακημερα για εμενα.

Τους Τσιμπισα την ωρα που γινοταν η κλοπη μερων πανω στο αμαξι.


Τι ακριβως εννοεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 11:09

Τον τελευταίο καιρό έχουν τρελαθεί!!!! Εύχομαι να τους βρεις και να πράξεις τα δέοντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 11:13

Μάλιστα... κάποια στιγμή θα γυρίσει ο τροχός.  Evil or Very Mad 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 21:50

τι γινεται ρε γμτ...?
απο την αρχη του χρονου ακουω συνεχεια για κλοπες (μερικες ή ολικες)

Θοδωρη οτι και να πω ειναι λιγο...
παντως καλλιτερα που δεν τους επιασες. Θα εμπλεκες τελικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤρι Φεβ 25 2014, 21:53

εμενα μου κανει εντυπωση που στα πιο πολλα χτυπανε μπροστινο συστημα,σιγουρα ειναι ακριβα ανταλλακτικα και ευκολα να ξηλωθουν,αλλα μου μοιαζει λιγο και σαν καποιου ειδους τακτικη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 18:50

https://2img.net/r/ihimg/a/img839/630/j2c5.jpg

Αυτό είναι το πλαινό.
Η γρατζουνιά παρόλο που φαίνεται αρκετά στη φωτογραφία
είναι εντελώς επιφανειακή.
Με αλοιφή φεύγει.
Αν το θες έρχεσαι και το παίρνεις, χωρίς χρήματα εννοείται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ipser

ipser

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ- ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 04/04/2008

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα   Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα Icon_minitimeΠεμ Φεβ 27 2014, 01:04

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/856/20j1.jpg/

Αυτή ήταν η εικόνα που είδα το πρώι όταν πήγα να πάρω την μηχανή μου πριν περίπου 2 μήνες. Μέχρι σήμερα ακόμα δεν έχω αποκαταστήσει την ζημία .Το κόστος μέχρι στιγμής σε μεταχειρισμένα έχει φτάσει γύρω στα 750-800?.Αν και το αρχικό σοκ το ξεπέρασα γρήγορα ( αν και ειλικρινα το πρώτο βράδυ δεν μπορούσα να κλείσω μάτι απο την στεναχώρια μου), αυτό που έπαθα στην συνέχεια ήταν χειρότερο, όταν ψάχνωντας τα ανταλλακτικά με πήγαν σε πολυκατοικία με πυλωτή, όπου ήταν κλειστή περιφερειακά με λαμαρίνες ώστε να μην φαίνεται το εσωτερικό της και με οδήγησαν στον δεύτερο όροφο και άρχισαν να ξεχωρίζουν και να πετάνε δεξιά και αριστερά πλαστικά ώστε να βρουν τα κομμάτια που ζητάω,.... εκεί ήμουν έτοιμος να πάω να την πουλήσω επιτόπου.Άυτή η εικόνα με τα πεταμένα κομμάτια δεξια και αριστερά τον τύπο να ψάχνει και να χώνεται μέσα στα ράφια και εγώ, να στέκομαι ανήμπορος και να κοιτάω και να σκέφτομαι πόση λίγη σημασία έχει για όλους αυτούς, η περιουσία μας ,ο αγώνας μας και ο καημός για να αποκτήσουμε να συντηρήσουμε μία μηχανή εκείνη την στιγμή με τρέλαναν.Έκανα κανά πεντάλεπτο να συνέλθω , ενώ παράλληλα ο φίλος μου από δίπλα στην ίδια κατάσταση με μένα , να μου ψιθυρίζει διαρκώς , τα καργίολια , αυτοί είναι που τα κλέβουν κοίτα τι γίνεται , τα μαλακιστήρια....
Τελικά διάλεξα ότι ποιο χτυπημένο μπορούσα να βρώ ,ώστε να είμαι οσο το δυνατόν πιο ήσυχος ότι αυτά ήταν όντως από αλλαγές και όχι τίποτα κλεμμένα και έφυγα.....
Αυτά στα γράφω διότι αυτά που μπορεί στη συνέχεια να ακολουθήσουν θα σε χαλάσουν ακόμα περισσότερο από το πρώτο σοκ που ήδη έχεις λάβει..
Θα έρθει η αδιαφορία της αστυνομίας (και ενώ εδώ και 3 μήνες τα κολώπαιδα, έχουν ξηλώσει ότι vstrom τους έχει κάτσει στο μάτι ) η αστυνομία θα το προσπεράσει σαν μεμονωμένο περιστατικό.Μετά θα δείς όλα αυτά που σου ξήλωσαν σε διάφορα site και θα αναλογιστείς πως αυτός πουλάει όλα αυτά και μόνο αυτά που λείπουν από σένα και αν μιλήσεις μαζί τους, ανάλογα από το πως θα εκτιμήσουν την φωνή σου , θα λάβεις αντίστοιχες απαντήσεις.
Στην συνέχεια θα έρθουν όλοι έμποροι οι οποίοι θα σου πουν ότι τους κατέβει σε ότι τιμές θέλουν ( από τον ίδιο έμπορο ανταλλακτικών μέσα σε 2 εβδομάδες πήρα 3 διαφορετικές τιμές για τα ίδια πράγματα και κάθε φορά η τιμή ανέβαινε) και βέβαια όπως μου είπε και ένας πωλητής τα μεταχειρισμένα δεν έχουν φ.π.α γιαυτό και δεν μπορούμε να κόψουμε αδελφέ απόδειξη... ( τι εννοούσε άραγε ,ότι είναι κλεμμένα ???)
Και πίστεψέ με ακόμα δεν έχεις εκτιμήσει το μέγεθος της ζημίας , μόλις αρχίσεις να το ψάχνεις θα δείς τι λεπτομέρειες θα βγουν, για π.χ. οι βίδες μαζί με τα λαστιχάκια για όλο το μπροστά μέρος κοστίζουν καινούργια 190? περίπου.Επομένως όπου βρείς βίδες πάνω στα εξαρτήματα της τσιμπάς επιτόπου , αν και κανένας εμπορος δεν θα παρουσιάσει βίδες διότι θα έχουν φροντήσει να σε απαλλάξουν από αυτή την ευκολία....

Αυτά και άλλα πολλά συνέβησαν σε μένα και ειλικρινά σου εύχομαι γρήγορα και εύκολα να ντύσεις πάλι την μηχανή σου.Οπλίσου με κουράγιο και υπομονή και αν χρειαστείς βοήθεια είμαι στο πλευρό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Θυμα Κλοπής Και Εγώ Μόλις Τώρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: