Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διπλο σταντ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 17:39

καλησπερα...ειμαι ετοιμος να προβω στην αγορα διπλου σταντ....εψαξα εδω μεσα κ ολοι σχεδον παρεπεμπουν στην αγορα του γνησιου...επειδη ομως εδω που βρισκομαι ρωτησα για το γνησιο κ οι τιμες μου φανηκαν καπως τσουχτερες αν καποιος γνωριζει καποιο μαγαζι που να πουλαει η να το εχει βγαλει σε stok ας εποικηνωνησει μαζι μου...ψηνεται κ ενας φιλος συνεπως πιθανον να παμε κ για δυο...κ αλλη μια ερωτηση.πανω στην αναζητηση για αγορα διπλου βρηκα το παρακατω κ σε καλη τιμη στο οποιο θα ηθελα να απαντησει καποιος που το εχει βαλει να μας πει την γνωμη του...δηλαδη συμπεριφορα-αν τραμπαλιζει-αν στηνοντας σου εμπνεει εμπιστοσυνη-αν ειναι αντοχες στην παροδο του χρονου κτλ....να διευκρινησω οτι ΔΕΝ θα το χρησιμοποιω καθημερινα αλλα οποτε χρειαστει....σε καμια αλυσιδα καθαρισμ, καμια αλλαγη λαδιων,κανα πλυσιμο της μηχαης,κ κανα φορτωμα μιας στο τοσο....κ ρωταω τοσο ΜΟΥΦΕΣ κ ΑΧΡΗΣΤΑ ειναι αυτα που δεν ειναι γνησια???στελνω το συνδεσμο κ περιμενω γνωμες κ αποψεις κ ειδικα σε οσους το εχουν χρησιμοποιησει.....ευχαριστω....

https://www.pols.gr/stant-kentriko-yia-v-strom-650-04-11.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 21:11

επειδη κι εγω ψαχνομαι για διπλο σταντ, οσους ρωτησα μου ειπαν μόνο μαμά
μεγάλη διαφορά από τα άλλα

όσον αφορά τιμή, ρωτησα την Πέμπτη στην Suzuki Ηρακλείου και μου ειπε 217? με το φπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 21:21

εγω εχω εδω και 5 χρονια το SW-Motech. πολυ καλο και στιβαρο και χωρις κανενα απολυτος προβλημα. καλο και το μαμα δεν λεω αλλα πολλα τα λεφτα. το ειχα παρει και εγω ακουγοντας οτι μονο το μαμα ειναι καλο αλλα ουτε ποτε επεσε ουτε ειχε θεμα ασταθειας..και τοτε που το αγορασα ειχε σχεδον τη μιση τιμη αλλα απο ποιοτητα παρα πολυ καλη. πειστευω δεν αξιζει τοσα λεφτα στο μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 21:32

ναι αδερφε εμενα μου ειπαν 230 κ δωρο κ καλα τα περαστικα για να μπει....για 2που ρωτησαμε κιολας 460....εεεεε 230 πηδηξα....ειπα ενταξει καλο χρυσο ωραιο αλλα τοσα δεν τα ΣΚΑΩ....ειπαμε να πληρωσουμε οχι να στησουμε kolaraki 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick_greek
Member
Member
nick_greek

Ηλικία : 57
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 17/04/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 21:48

Εγώ που το έβαλα έκανα βέβαια 8 χρόνια για να μου γίνει ανάγκη και  λίγο η αναβλητικότητα λίγο άντε και θα βάλω κάτι άλλο, άντε και δεν χρειάζεται τελικά αξιώθηκα το 2013 να το πάρω από την SUZUKI και μαζί με τα περαστικά μου κόστισε 220€  φιλική τιμή από γνωστό που δουλεύει μέσα. Αρχική μου έδιναν 257μαζί με ΦΠΑ.

Όπως αναφέρει και κάποιος φίλος πιο πάνω δεν το δουλεύω καθημερινά αλλά όσο αφορά την στήριξη και τα σχετικά δεν υπάρχει θέμα. Νομίζω αν κάποιος θέλει να το βάλει καλύτερα να βάλει το μαμά (ας μαζέψει κάποια χρήματα ή να θυσιάσει κάτι άλλο που θα έβαζε) για να μπορεί να το αγοράσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 21:51

Καλή η συζήτηση σας αλλά δεν ταιριάζει στις αγγελίες... την μεταφέρω στον εξοπλισμό μοτοσυκλέτας!

 merci 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 21:56

επειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.
3.
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 22:02

almeros έγραψε:
επειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.ioannis d.  dl 650  Κ8
3.
4.
5.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioannis d. στις Δευ Φεβ 24 2014, 11:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 22:04

Δεν σας προλαβαίνω... να δω πόσα τόπικ θα ανοίξετε για ένα σταντ...


Συγχωνεύεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 22:07

Λευτέρη
συγνώμη σου ζητώ, συγχώρεσε με


αλλιώς.......... θα φάω μόνο τις πατάτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23 2014, 22:10

almeros έγραψε:
Λευτέρη
συγνώμη σου ζητώ, συγχώρεσε με


αλλιώς..........   θα φάω μόνο τις πατάτες


Άντε... ας πάει και το παλιάμπελο... Laughing Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 08:54

Δεν κανει για ολους το μαμα σταντ...
Για τους υπολοιπους δεν ξερω αλλα για σενα Αλμερε  Razz  δεν σου κανει
Βρισκει κατω πολυ πιο νωρις απ οτι στην SW που εχω κ εγω. Γι αυτο σου δινουν και εξτρα βιδα που μπαινει
στον πατητηρα, πιο μακρυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hillrx8

hillrx8

Ηλικία : 56
Τόπος : Σαλαμινα
Registration date : 15/05/2009

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 10:57

ioannis d. έγραψε:
almeros έγραψε:
επειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.ioannis d.       Κ8
3.hillrx8 dl650 k8
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 11:35

Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.ioannis d.       Κ8
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk prince
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 11:53

jk_prince έγραψε:
Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.ioannis d. dl 650  Κ8
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk prince
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 12:05

paitos έγραψε:
Δεν κανει για ολους το μαμα σταντ...
Για τους υπολοιπους δεν ξερω αλλα για σενα Αλμερε  Razz  δεν σου κανει
Βρισκει κατω πολυ πιο νωρις απ οτι στην SW που εχω κ εγω. Γι αυτο σου δινουν και εξτρα βιδα που μπαινει
στον πατητηρα, πιο μακρυ

Πανάγο τώρα μου χαλάς το concept.
Ο painter μου είπε το αντίθετο. ότι το sw είναι πιο χαμηλό και θα έχω ψιλοθέμα στα στροφιλίκια

για σιγούρεψε το και πες μου σε παρακαλώ για να ξέρω μην κάνω μαλακία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 12:13

Στο δικο μου αφου εξαφανίστηκαν τα βιδακια βρηκε το πλαϊνο σταντ απο την μια και ο πισω πατητηρας απο την αλλη. Το διπλό ποτέ.
Δεν εχω βαλει το μαμά ποτέ αλλά απ οτι θυμάμε κάποιος απο εδώ το είχε και του έβρισκε κάτω, αλλα δεν θυμάμαι ποίος (ΜητσοςΒου ή μικιός?)



YΓ Παλιά στο Τέξας τα κάναμε αυτά..... τώρα κυρίες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 12:21

κι εγώ γι' αυτό ρωτάω


μην πάω κάποια στιγμή στο ...Τέξας κι έχω πρόβλημα!!!!

ποια βιδάκια εννοείς;


αυτά που κρατάνε τα ..............αντίβαρα;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 12:43

almeros έγραψε:

αυτά που κρατάνε τα ..............αντίβαρα;;;;;;;;

Αυτά τα τρωει ο Μητσος εγω μεχρι πατητηρες φτανω!
 cow 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 13:43

Πάντως εγώ με το μαμά στάντ , δέν βρίσκω , μόνο τους πατητήρες ξύνω  Laughing 

_________________
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA 107kpb5ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 14:52

Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.ioannis d. dl 650  Κ8
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk_prince DL650 K6
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 16:11

Ρωτήστε για το γνήσιο σταντ και σε έναν εκτός Suzuki Σφακ.  Δηλαδή στο δίκτυο του.  http://www.suzuki.gr/motos/sales.php

Εκεί πιστεύω ότι μπορείτε να βρείτε καλύτερη τιμή, ψήστε τον με λίγα λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΔευ Φεβ 24 2014, 20:00

Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.ioannis d. dl 650  Κ8
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk_prince DL650 K6
5.Harryvstrom DL 650 k8
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 13:56

Να μεταφερω το ζωηρο ενδιαφερον φιλου εκτος foroum ο οποιος αρρωστησε οταν εμαθε για προσφατη επιτυχιμενη αγορα μου μεταχειρισμενου μαμα σταντ...Παραπονουμενος ομως οτι τα 217Ε παραμενουν πολλα γι αυτον,περιοριζομαι να παρακολουθω την εξελιξη του θεματος και να επανερθω με συμετοχη μου εκ μερους του σε περιπτωση αναβαθμισης σε power buy με σαφως προσδιορισμενη τιμη.Σιγουρο τον εχω παντως γιατι μονο το μαμα ψαχνει και αυτος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 16:36

ck69 έγραψε:
Να μεταφερω το ζωηρο ενδιαφερον φιλου εκτος foroum ο οποιος αρρωστησε οταν εμαθε για προσφατη επιτυχιμενη αγορα μου μεταχειρισμενου μαμα σταντ...Παραπονουμενος ομως οτι τα 217Ε παραμενουν πολλα γι αυτον,περιοριζομαι να παρακολουθω την εξελιξη του θεματος και να επανερθω με συμετοχη μου εκ μερους του σε περιπτωση αναβαθμισης σε power buy με σαφως προσδιορισμενη τιμη.Σιγουρο τον εχω παντως γιατι μονο το μαμα ψαχνει και αυτος...

Οπως ακριβως γραφει το θρεντ "Ενδιαφερον", δεν σημαινει απαραιτητα και σιγουρη αγορα.
Και μενα μου φαινονται πολλα αλλα εχουμε μια λιστα για να παιξουμε παιχνιδι με το καθε εμπορο....Τουλαχιστον αυτο ειναι το σκεπτικο μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
 

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: