Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Μαρ 16 2015, 23:54

Ελπίζω μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά. Smile

Κουράγιο και υπομονή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Μαρ 16 2015, 23:58

gsxr600k9 έγραψε:
Καλησπέρα σας. Δε ξέρω τι ακούγεται αλλά ωστόσο μπορώ να σας πω λίγα νέα σχετικά με τον μπαμπά.... Είμαστε ακόμα σε Κέντρο Αποκατάστασης και παλεύουμε καθημερινά για τα αυτονόητα (κίνηση σε χέρια-πόδια-σώμα), με άλλα λόγια ο μπαμπάς κουνάει μόνο τον λαιμό του.... Συνολικά είναι 13 μήνες από τότε που έγινε το ατύχημα!!!
  Η αποκατάσταση ενός πολυ-τραυματία ασθενούς διαρκεί αρκετό καιρό, να θυμίσω οτι από το ατύχημα δημιουργήθηκαν: α) 3 κρανιο-εγκεφαλικές κακώσεις ( ναι, το κράνος έσπασε), β) διαλύθηκε όλος ο θώρακας μπρος-πίσω και τα πλευρά γ) έσπασαν οι καρποί, οι πήχεις και η μία ωμοπλάτη δ) απο τα πλευρά τρύπησε ο ένας πνεύμονας, ο οποίος χειρουργήθηκε, αφαιρέθηκαν δύο μέρη αυτού, ε) έσπασαν 4 σπόνδυλοι, ένας εκ των οποίων ευθύνεται για τα πόδια του στ) καταστράφηκε η λεκάνη του σπάζοντας, και η) έσπασε το ένα πόδι.... Τα χειρότερα απο όοοοολα αυτά είναι τα μικρόβια της εντατικής καθώς και οι επιπτώσεις που δημιουργούν!!!!!(αν ο ασθενής δεν "φύγει" απο τα τραύματα του τις πρώτες ώρες).
  ΝΑΙ καλά καταλάβατε μιλάμε για ΘΑΥΜΑ!!!!
Στο δια ταύτα το λοιπόν...Κατά το παρελθόν υπήρξαν στιγμές που είχαμε καλή πορεία και ισως να υπήρχε η δυνατότητα επισκεψιμότητας, ωστόσο δεν μιλάμε για σταθερές καταστάσεις....Κάθε τόσο υπάρχουν επιπλοκές και προβλήματα, γι αυτο niksalonik δεν είπα τίποτα (δε σε ξέχασα!!!).
  Σχετικά με την άντληση νεοτέρων, μπορείτε να ρωτάτε εμένα με pm.
  Κατανοώ την επιθυμία ορισμένων να τον επισκεφτούν και να μάθουν νέα του, αλλά πιστέψτε με εγώ, πιο πολύ απο σας, θέλω να δεί φιλαράκια του απο το παρελθόν, να κάνουν πλάκα και χαβαλέ, ώστε να πάρει δύναμη και κουράγιο!!!
  Να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά το φόρουμ για την στήριξη σχετικά με την αιμοδοσία, ενδεικτικά να αναφέρω οτι καταναλώθηκαν περίπου 150 φιάλες αίμα.....
  Εύχομαι να 'στε πάντα όρθιοι, ακόμα καλύτερες βόλτες και σύντομα να έρθει και ο πατέρας μου κοντά σας (Θεού θέλοντος).

Υ.Γ. 1) Τα ειλικρινή συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του Φίλου ΝΙΚΟΥ...    
     2) Θυμηθείτε... το κράνος σώζει ζωές (έσωσε του πατέρα μου) καθώς επίσης όσο περισσότερη ασφάλεια τόσο καλύτερα
     3) Συγνώμη αν σας κούρασα!!! (δεν το συνηθίζω)

ευχαριστούμαι για την ενημερώσει
τον σκευτομαστε συνέχεια
ελπίζομαι σύντομα να είναι μαζί μας ....
αν μπορουμαι και κάπου άλλου να βοηθισουμαι νομίζω ολοι μας θα το θέλαμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 00:28

Είναι παλικάρι ο Τόλης. Δεν τον φοβάμαι. Κουράγιο σε εσάς και με την πρώτη ευκαιρία ενημέρωσε μας για να τον δούμε από κοντά...

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 25iycf7.....με έρωτα περνάει...O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 12:15

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!!!

Ελπίζω το θαύμα αυτο να ολοκληρωθεί & ο Τόλης να επιστρέψει γρήγορα κοντά μας υγειέστατος!!!
Υπομονή σας εύχομαι & καλό κουράγιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 16:43

Καλο κουραγιο να εχετε σαν οικογενεια και ολα καλα θα πανε εξαλλου οπως προανεφερες θελει παρα πολυ καιρο να επενελθει ενας πολυτραυματιας!!!!
Αντε με το καλο να ολοκληρωθει το θαυμα και να ειναι παλι κοντα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 18:54

Με το καλο να γυρισει κοντα μας γερος και δυνατος !!
Καλο κουραγιο στη οικογενεια του !!

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 IMG_20160604_205151O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 IMG_20160607_110417O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 IMG_20160606_153929O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 IMG_20170715_102923O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 20:44

Ολοψυχα στελνω τις ευχες μου για γρηγορη αναρρωση,
κουραγιο κ δυναμη σε αυτον κ την οικογενεια του..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 21:20

ΓΕΡΑ ΤΟΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γρηγορα να σε εχουμε παλι κοντα μας !!!!!

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 21:35

Είναι παλικάρι ο Τόλης θα τα καταφέρει !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 18 2015, 09:04

Ο Τολης ειναι Παλικαρι και θα τα καταφερει!
Θα κανουμε λιγο ακομα υπομονη και μετα θα τον εχουμε και παλι στην παρεα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!    O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21 2016, 20:27

Πριν καμια εβδομάδα ήμουν στα Λουτρά της Αριδαίας
Ηταν εκδρομή που την είχα προγραμματίσει πριν καιρο με τον φίλο Τολη
Απο τοτε που είχε το ατύχημα όλο το ανέβαλα
Φίλε Τόλη ελπίζω σύντομα να επανελθεις στην παρέα μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

O V-TOLIS είχε σοβαρό τροχαίο !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 10 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: