Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 κλοπη τελικου εξατμισης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maik



Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 07/10/2010

κλοπη τελικου εξατμισης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κλοπη τελικου εξατμισης   κλοπη τελικου εξατμισης Icon_minitimeΔευ Δεκ 23 2013, 00:24

οτι λεει ο τιτλος,κλεψανε απο πολυ καλο μου φιλο την παρασκευη που περασε το τελικο της εξατμισης του.η εξατμιση ειναι η yoshimura dual oval.ο φιλος μου ειναι πολυ στεναχωρημενος,εγω ανοιξα πιο πολυ το θεμα για να ρωτησω αν ξερετε που μπορουμε να βρουμε ενα ιδιο τελικο σε χαμηλη τιμη,καποια διευθυνση απο μαγαζι ή σαιτ σε ελλαδα ή εξωτερικο δεν εχει σημασια,ή αν εχετε καποιον γνωστο που πουλαει καποια θα το εκτιμουσα να με βοηθουσατε οσοι μπορειτε φυσικα.

αλλα και το ιδιο να μην μπορεσουμε να βρουμε αν ταιριαζει καποιο αλλο το βλεπουμε κι`αυτο σαν εναλλακτικη λυση,οι διαστασεις της σωληνας ειναι εσωτερικη διαμετρος 4.8 και εξωτερικη διαμετρος 5.2.

μακαρι να κοπουν τα χερια στους τσογλαναραδες τετοιες γιορτινες μερες που ειναι κιολας,δυστυχως ειναι απιστευτα ασχημο συναισθημα να κατεβαινεις στο μηχανακι σου και να βλεπεις οτι στο εχουν κλεψει,ειναι σαν να σου κλεψαν εκεινη την ωρα ενα κομματι του εαυτου σου του ιδιου.

ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους ευχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

κλοπη τελικου εξατμισης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη τελικου εξατμισης   κλοπη τελικου εξατμισης Icon_minitimeΔευ Δεκ 23 2013, 00:40

Καλησπέρα φίλε μου.
Περαστικά στον φίλο κατ αρχάς και ποτέ ξανά και σε κανέναν.
Στο θέμα τώρα ο Πρεβεδουράκης (Θεσ/νίκη) τις είχε κάποτε προσφορά στα 400 ευρώ ,εννοείτε καινούργια.
Αν νομίζεις ότι είναι καλή η τιμή ,τον ρωτάω και σου λέω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
maik



Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 07/10/2010

κλοπη τελικου εξατμισης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη τελικου εξατμισης   κλοπη τελικου εξατμισης Icon_minitimeΔευ Δεκ 23 2013, 00:48

LORDOS έγραψε:
Καλησπέρα φίλε μου.
Περαστικά στον φίλο κατ αρχάς και ποτέ ξανά και σε κανέναν.
Στο θέμα τώρα ο Πρεβεδουράκης (Θεσ/νίκη) τις είχε κάποτε προσφορά στα 400 ευρώ ,εννοείτε καινούργια.
Αν νομίζεις ότι είναι καλή η τιμή ,τον ρωτάω και σου λέω.
ευχαριστω λορδε να εισαι καλα παλικαρι μου.400 ευρω ειναι για το τελικο μονο ή για ολη την εξατμιση?εχω και μαυρα μεσανυχτα εγω απο εξατμισεις δυστυχως και δεν ξερω καθολου πως πανε απο τιμες γι`αυτο σε ρωταω.

οπως και να`χει παντως τα 400 ειναι πολλα για τον φιλο μου και ειδικα αυτη την εποχη τραβαει μεγαλα οικονομικα ζορια το παιδι.και το χειροτερο μεσα σ`ολα ειναι οτι δεν εχει και αλλο μεταφορικο μεσο και εχει μεινει εντελως εκτος εδω και 2 μερες.

ξεχασα να αναφερω στην αρχη οτι η κλοπη εγινε στον πειραια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

κλοπη τελικου εξατμισης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη τελικου εξατμισης   κλοπη τελικου εξατμισης Icon_minitimeΔευ Δεκ 23 2013, 13:33

Καταρχήν να πώ ότι λυπάμαι γιατί τα χω περάσει πολλάκης.
Δεύτερον αφού είναι σε άσχημη οικονομική κατάσταση να βάλει την μαμά πάνω για να μπορεί να κινείται και ν'αφήσει τα περιττά έξοδα..
Τρίτον, μπορεί να ψαχτεί στο ebay εγώ από κει ψώνισα.
Τέταρτον υπάρχει κ η λύση η οικονομική που είναι κ ωραία..

http://racetech.gr/360/11-done/exhaust.html

http://racetech.gr/360/8-done/exhaust.html


Καλές γιορτές και μακριά από κακοτοπιές!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

κλοπη τελικου εξατμισης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη τελικου εξατμισης   κλοπη τελικου εξατμισης Icon_minitimeΔευ Δεκ 23 2013, 13:38

Δεν περναει μερα που να μην διαβασουμε κατι τετοιο...
Να τους κοπουν τα χερια και να την βαλουν στον πατο τους τα τσογλανια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
maik



Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 07/10/2010

κλοπη τελικου εξατμισης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη τελικου εξατμισης   κλοπη τελικου εξατμισης Icon_minitimeΔευ Δεκ 23 2013, 19:53

τουμπανε συμφωνουμε κι`εγω την μαμα του ειπα να βαλει,που και πιο φθηνα απο ολες την βρισκει και το να του την ξανακλεψουνε ειναι λιγακι πιο δυσκολο απο τις αφτερμαρκετ γιατι δεν εχει και τοση ζητηση στα ανταλλακτικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

κλοπη τελικου εξατμισης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: