Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!   Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 11:20

ντάξει εσύ είσαι εξαίρεση. Παρόλαυτά το ματ έχει +5 άλογα. ΤέΛΛΛος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pritanis

pritanis

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 27/12/2008

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!   Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 11:44

Ένας - ένας παιδιά δε σας προλαβαίνω όλους....
Παναθηναικούς το forum δεν έχει άραγε; Αν υποψιαστώ ότι το μηχανάκι που πήρα το καβαλάνε μόνο γαύροι το πουλάω αύριο κιόλας κοψοχρονιά (Μάνο, το ξέρω ότι το χαλβαδιάζεις, θα σου κάνω καλή τιμή)!

1) Jeffακη και Ibanez, εννοείται ότι θα τα πούμε και από κοντά αυτά σε καμία βόλτα... Απλά μωρέ στην Ευρώπη που μας αφήνουν (διαιτητές αμερόληπτοι και επόπτες που ξέρουν τη δουλειά τους) του δίνουμε και καταλαβαίνει... Γι'αυτό και τα φετινά αυτοκόλλητα Panini για το champions league έχουν τον Καραγκούνη σπάνιο... Και όντως δε χωνεύεται έυκολα ο μέχρι την 3η αγωνιστική των ομίλων τελευταίος Παναθηναικός να βγαίνει τελικά 1ος με διπλό μέσα στην Ίντερ (το διπλό μέσα στη Γερμανία δεν το αναφέρω γιατί πολύ απλά δεν το θεωρώ επιτυχία, το έχω κάνει πολλές φορές)... Όντως, μοιάζει λες και γίνονται μόνο στο Playstation αυτά... Αλλά είναι αλήθεια!!! Πιστέψτε το!!!! Την Τρίτη δεν ξέρω αν θα περάσουμε... Ξέρω όμως ότι και με 7 παίχτες να είχαμε μείνει μες στο Καραϊσκάκη θα σας κερδίζαμε αν μας αφήναν... Δε μας αφήνουν όμως και γι αυτό λέτε ότι λέτε....

2) Μάνο, που το είδες ρε και δίνει τόσα παραπάνω το ματ;;;; YOU! YOU! YOU! YOU!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pritanis στις Δευ Μαρ 09 2009, 11:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!   Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 11:46

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια!!! σύμπτωση που επαναλαμβάνεται δεν είναι σύμπτωση!!!!
& να εξηγούμαι να πω στα γαυράκια ότι δεν είναι η πρώτη φορά που φτάνουμε σε αυτό το σημείο... Εσείς μια φορά περάσατε από την φάση των ομίλων & βγήκατε σε όλη την Ελλάδα να πανυγηρίσετε!!! & την επόμενη χρονιά που ο πρόεδρος-βοσκός (Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil) σας είπε "πάμε για τελικό CL" όλοι το χάψατε & φωνάζατε μπεεεεε (=ναι). όσο για το ρόστερ σας δεν έχω να κάνω πολλά σχόλια. Να σας πω μόνο ότι έχετε 3 παίκτες με (βαθμό) 10, άλους 2 με 8 & όλους τους άλλους με 7, ενώ εμείς έχουμε 1 με 10 & άλλους 24 με 9!!! διάλεξε τι θέλεις.
Εγώ, θα ήθελα να ξυπνήσουμε όλοι μπας & δουμε άσπρη μέρα. να κράζουμε όλοι μας τον κάθε Καραγκουνη & τον κάθε Ντιόγκο που κάνουν διαγωνισμό βουτιάς. & να κράξουμε αυτούς τους ηλίθιους προέδρους μας (Κόκκαλης, Βαρδινογιάννης & σια) να σταματήσουν να στήνουν τα πρωταθλήματα γιατι έτσι κακομαθαίνουν τους παίχτες τους (ότι θα νικάνε πάντα άνετα & με την διαιτησία) & όταν φτάνει η ώρα της ευρώπης κάθονται πάνω στο τρίτο το μακρύτερο (θυμηθείτε κάτι 7αρες ο ΟΣΦΠ κάτι 5αρες ο ΠΑΟ) & μένουμε εμείς να τσακωνόμαστε σαν τα κοκοράκια για την souperleague του Ελλαδιστάν!!!
Φιλικά πάντα.... &
ΞΥΠΝΑΤΕ & ΚΡΑΞΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
rock rock rock Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 95412 Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 95412 Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 95412 Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 644705 Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 644705 Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!   Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 12:13

pritanis έγραψε:
Αν υποψιαστώ ότι το μηχανάκι που πήρα το καβαλάνε μόνο γαύροι το πουλάω αύριο κιόλας κοψοχρονιά (Μάνο, το ξέρω ότι το χαλβαδιάζεις, θα σου κάνω καλή τιμή)!

2) Μάνο, που το είδες ρε και δίνει τόσα παραπάνω το ματ;;;; YOU! YOU! YOU! YOU!

Πρώτα πρώτα βάλτε κανα προβολάκι της προκοπής, γιατί δώσατε και τόσα λεφτά και δεν φωτίζουν όσο τα vintage τα δικά μου 👅 👅 Επίσης, άσε έχεις και έξοδα, τί καλύτερη τιμή να κάνεις Twisted Evil

Δεύτερον, τα ματ δίνουν +5 και μην επιμένεις γιατί θα το κάνω +10 affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pritanis

pritanis

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 27/12/2008

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!   Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 12:23

man_OS έγραψε:
pritanis έγραψε:
Αν υποψιαστώ ότι το μηχανάκι που πήρα το καβαλάνε μόνο γαύροι το πουλάω αύριο κιόλας κοψοχρονιά (Μάνο, το ξέρω ότι το χαλβαδιάζεις, θα σου κάνω καλή τιμή)!

2) Μάνο, που το είδες ρε και δίνει τόσα παραπάνω το ματ;;;; YOU! YOU! YOU! YOU!

Πρώτα πρώτα βάλτε κανα προβολάκι της προκοπής, γιατί δώσατε και τόσα λεφτά και δεν φωτίζουν όσο τα vintage τα δικά μου 👅 👅 Επίσης, άσε έχεις και έξοδα, τί καλύτερη τιμή να κάνεις Twisted Evil

Δεύτερον, τα ματ δίνουν +5 και μην επιμένεις γιατί θα το κάνω +10 affraid

Πές τα αυτά όταν θα τα κάνεις άσπρα τα φώτα σου και θα γουστάρεις!!! Και ξέρω κι ένα καλό φανοποιό να σου το κάνει μεταλλικό το εργαλείο και να μη σου κουνιούνται στα φανάρια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!   Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 12:26

ναι ναι, να κάνω άσπρα τα φώτα και να μην βλέπω πού πάω. Άσε, τα βίντατζ φωτίζουν καλύτερα λέμε! Επίσης πες στον φανοποιό σου ότι αν βάφει από ματ σε γυαλιστερό, χρειάζεται ειδική έγκριση από το Υπουργείο γιατί κατεβάζει την απόδοση του κινητήρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μετονομασία της Κυριακής της Αποκριάς σε Μαϊμουδιάς!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: