ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

agvk4evo-shoei xr1100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: agvk4evo-shoei xr1100   Κυρ Νοε 17 2013, 00:40

καλησπερα παιδια..ψαχνω εδω και ενα μηνα περιπου για κρανος..
η διαφορα απο οτι βλεπω ειναι χονδρικα στα 100 ευρω μεταξυ του k4evo-shoei xr1100 οι αποψεις για το shoei διαφερουν..
για το agv ολοι λενε θετικα..θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε..γιατι πιστευω οτι και απο τα 2 να δοκιμασω το πιο ακριβο κρανος που εχω βαλει ειναι ενα kbc των 150 ευρω και πιστευω πως και τα 2 θα μου φανουν αστερια..
αν γνωριζετε και για κανενα στοκ γτ βλεπω πολλα shoei σε αγγελιες στο car να πεφτουν απο τα 300 ευρω.
περιμενω γνωμες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DoUdoU
vstromhellasforum Enthusiast

Τόπος : ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Registration date : 02/09/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: agvk4evo-shoei xr1100   Κυρ Νοε 17 2013, 00:54

το κ4 που κοιτας ειναι χαμηλοτερης κατηγοριας κρανος σε σχεση με το xr1100. η agv εβγαλε το agv veloce για να χτυπησει την κατηγορια του xr1100.(απο αυτα που διαβασα και μου ειπαν) εγω παντος τα ειδα και τα 2 και τα φορεσα και προτημησα το shoei. μου αρεσε η εφαρμαγη στο κεφαλι, η ποιοτητα κατασκευης και το σχεδιο-γραφικα, και επειδη ειχα και παραδειγμα φιλου με shoei xr1000 , μετα απο τρακαρισμα , ειπα SHOEI ! ! !

ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ !!!
lmb990

Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: agvk4evo-shoei xr1100   Κυρ Νοε 17 2013, 01:07

σίγουρα το shoei είναι καλύτερο γιατί όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω είναι άλλη κατηγορία... και εγώ τα δοκίμασα και τα δυο και τελικά διάλεξα arai!!! (βέβαια δεν το έχω πάρει ακόμη λόγω οικονομικής κρίσης) πάντως το shoei είναι ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις στα λεφτά του και όνομα!!! καλές αγορές!!!

agvk4evo-shoei xr1100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: