ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MOTO RUNNER

Τόπος : Περιστερι
Registration date : 03/10/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER   Πεμ Νοε 14 2013, 11:09

Γενικο service για v-strom 650 το οποιο περιλαμβανει τα εξης: λαδια motul 5100 15/50,φιλτρο λαδιου,υγρα φρενων,παραφλου,φιλτρο αερος,ελεγχο βαλβιδων(σε περιπτωση που χρειαστει καπελωτα η χρεωση ειναι εξτρα),ελεγχος ψεκασμου,γενικος ελεγχος της μοτοσυκλετας(αερα στα λαστιχα, ελεχγος αλυσιδας,συσφηξεις,γρασαρισμα,ελεγχος φρενων) Η τιμη ειναι 180 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator

Τόπος : μελισσια
Registration date : 25/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER   Πεμ Νοε 14 2013, 12:59

καλημερα και καλως ηρθες

wlcm wlcm wlcm 

Για την ενημερωση σου ρίξε και μια ματια στους κανονες λειτουργίας του Forum  http://www.vstromhellasforum.com/t25-topic

Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
MARKOS-V
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER   Πεμ Νοε 14 2013, 13:14

κοιτα ρε ποσα 180αρια εχω...γλυτωσει,λερωνοντας τα ..βελουδινα χερακια μου!!!Very Happy 
nikSalonik
Administrator
Administrator

Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER   Πεμ Νοε 14 2013, 19:47

ειναι σε λαθος Νήμα ...και αφορά προσφορά να υποθέσω ...αγαπητε φιλε moto runner πρέπει να συνενοηθείς πρώτα με την ομαδα διαχείρησης ....

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

τι κι αν εχω "μαυροπούλι"... ρε...Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
Administrator
Administrator

Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER   Πεμ Νοε 14 2013, 20:03

Φίλε MOTORUNNER καλώς ήρθες στην μεγάλη κοινότητά μας.
Αλλά πρέπει να σου πω ότι ,όπως σε κάθε οργανωμενη κοινότητα έτσι και στην δική μας υπάρχουν όροι και προϋποθέσεις που φυσικά εσύ δεν τους γνωρίζεις καθότι είσαι νέος στην κοινότητα.
Μην στεναχωριέσαι .........η ομάδα διαχείρισης και συντονισμού είναι εδώ για να σε βοηθήσει cheers .
Αυτό λοιπόν που πρέπει να κάνεις εφόσον είσαι επαγγελματίας και θέλεις να δώσεις μια προσφορά είναι :
Να αποτανθείς στους Διαχειριστές δίνοντας εγγράφως την προσφορά σου.
Στην συνέχεια οι Διαχειριστές αφού την μελετήσουν την αναρτούν στο κατάλληλο νήμα και σε ενημερώνουν.
Μετά όποιο από τα μέλη θεωρεί ότι η προσφορά σου είναι καλή σε επισκέπτεται στο κατάστημά σου και σου λέει με θάρρος ..............."V-STROM FORUM "
Αυτάααααααααααααα.

Προς το παρόν λοιπόν το νήμα κλειδώνεται και περιμένουμε από πλευράς σου την έγγραφη προσφορά.

Μερσί
LORDOS

Αφήστε τα λούσα και πάρτε HAYABUSA !!!
CBF-ITIS PROTECTED ...UPDATE !!!!!
http://lordos.listen2myradio.com/

ΓΕΝΙΚΟ SERVICE ΓΙΑ V-STROM 650 MOTO RUNNER

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: