Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κλοπή ζελατίνας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 14:44

το βρήκα και εγώ αυτό γιατί έψαχνα μήπως βρω πάλι καμία ιδία σε ποιο καλή τιμή και αναρωτήθηκα το ίδιο....τι να πω...morfea σε είχα γνωρίσει κάποια στιγμή τον χειμώνα στο μοτοπλυντηριο στον Γιάννη..ελπίζω να είσαι καλά..Very Happy .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 15:15

όλα καλά δόξα τον Ύψιστο.

ευχαριστώ.

_________________
Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 16:04

ας κλεισουμε ενα ραντεβου με τον ιδιωτη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 19:51

καλησπερα παλικαρια.επειδη ενας φιλος με ειδοποιησε οτι καποια αγγελια μου σχολιαστηκε σε αυτο το φορουμ,θελω να σας πω οτι οι ζελατινες ειναι προσωπικη εισαγωγη απο φιλο που εργαζεται στην αντιπροσωπεια της suzuki στην αγγλια(manchester)και υπαρχουν και οι αποδειξεις σε λιρες.γιαυτο σας παρακαλω πολυ μην υπαρξουν αλλα υπονουμενα γιατι θα θεωρηθει προσωπικη προσβολη με τις οποιες συνεπειες.προσπαθουμε ολοι να βγαλουμε ενα μικρο συμπληρωμα στα οικονομικα μας με αξιοπρεπεια και δεν ειναι σωστο να υπαρχουν χαρακτηρισμοι που παραπεμπουν σε αλλα εδαφη.ζητω συγνωμη αν εθιξα καποιον που με εθιξε πρωτος.προσπαθω να φερω ανταλακτικα & αξεσουαρ σε κατασταση πραγματικα καινουριων σε τιμη σαφως χαμηλοτερη,χωρις ομως να χαριζονται.αρκετοι εχουν παρει πραγματα απο εμενα και με ολους ειχα τηλεφωνικη εποικοινωνια για το αν ειναι ικανοποιημενοι.και ειναι.δεν προκειται να πουληθει κατι που δεν θα εβαζα στο δικο μου μηχανακι.κανω μια προσπαθεια να εξυπηρετηθω και εγω και ο οποιοσδηποτε αγορασει κατι,σε σαφως χαμηλοτερη τιμη,αλλα οχι χαμηλοτερη ποιοτητα,απο καινουριο.ευχαριστω και χαρα μου να εξυπηρετησω τον οποιδηποτε.με εκτιμηση


Έχει επεξεργασθεί από τον/την lezantas στις Σαβ Νοε 23 2013, 01:59, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 21:12

lezantas έγραψε:
καλησπερα παλικαρια.επειδη ενας φιλος με ειδοποιησε οτι καποια αγγελια μου σχολιαστηκε σε αυτο το φορουμ,θελω να σας πω οτι οι ζελατινες ειναι προσωπικη εισαγωγη απο φιλο που εργαζεται στην αντιπρωσωπεια της suzuki στην αγγλια(manchester)και υπαρχουν και οι αποδειξεις σε λιρες.γιαυτο σας παρακαλω πολυ μην υπαρξουν αλλα υπονουμενα γιατι θα θεωρηθει προσωπικη προσβολη με τις οποιες συνεπειες.προσπαθουμε ολοι να βγαλουμε ενα μικρο συμπληρωμα στα οικονομικα μας με αξιοπρεπεια και δεν ειναι σωστο να υπαρχουν χαρακτηρισμοι που παραπεμπουν σε αλλα εδαφη.ζητω συγνωμη αν εθιξα καποιον που με εθιξε πρωτος.προσπαθω να φερω ανταλακτικα & αξεσουαρ σε κατασταση πραγματικα καινουριων σε τιμη σαφως χαμηλοτερη,χωρις ομως να χαριζονται.αρκετοι εχουν παρει πραγματα απο εμενα και με ολους ειχα τηλεφωνικη εποικοινωνια για το αν ειναι ικανοποιοιμενοι.και ειναι.δεν προκειται να πουληθει κατι που δεν θα εβαζα στο δικο μου μηχανακι.κανω μια προσπαθεια να εξυπηρετηθω και εγω και ο οποιοσδηποτε αγορασει κατι,σε σαφως χαμηλοτερη τιμη,αλλα οχι χαμηλοτερη ποιοτητα,απο καινουριο.ευχαριστω και χαρα μου να εξυπηρετησω τον οποιδηποτε.με εκτιμηση
Καλησπέρα,

Δημήτρης εδώ, αρχικά να σε ευχαριστήσω που έγραψες στο παρόν τοπικ ρίχνοντας φως στην αγγελία σου στο car.gr.  Όπως καταλαβαίνεις επειδή έχουν συμβεί πολλα περιστατικά αγοραπωλησίας με ύποπτα αντικείμενα σε διάφορα site και forum οι παθώντες αλλα και άλλοι χρήστες του Διαδικτύου σκέφτονται εξίσου ύποπτα.
Προσωπικά δεν έθιξα κανέναν πωλητή....αλλα διαβάζοντας την αγγελία ιδιώτη που πουλάει ζελατινες υποψιάστηκα όπως και οι περισσότεροι που την είδαν, δεν εξήγητε στις λεπτομέρειες το πόθεν έσχες....οπότε λογικό δεν ειναι να κινήσει υποψίες????  επίσης δεν ειναι ωραίο και το απειλητικό μήνυμα με τις "συνέπειες" που γράφεις.γιατι?
Σου προτείνω να δεις ποσά περιστατικά αναγράφονται στο παρόν Φορουμ με κλοπές (ζελατινες κ.α. Ανταλλακτικά) και ποσά σε αλλα site και να έρθεις στην θέση αυτών που τους έχουν αφαιρεθεί.
Εύχομαι λοιπόν να ξεπουλησεις το προϊόν σου για να τονωθεί η οικονομική σου κατάσταση , μακάρι να βρεις και αγοραστές απο την κοινότητα μας και ελπίζω να καταλαβαίνεις την αντίδραση μου αλλά και άλλων μελών της παρούσας ιστοσελίδας  διαβάζοντας μια κατα την γνώμη μου ελλιπή αγγελία, αγγελία που διορθώθηκε πριν απο 3 ωρες....

Σε ευχαριστω και παλι για την διευκρίνηση , καλώς ήρθες στο VSTROM Hellas forum.

_________________
Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 21:40

και παλι καλησπερα.δεν νομιζω οτι ηταν ατελης η αγγελια.και σιγουρα ,τωρα που διαβασα μερικα τοπικ,εχουν συμβει οντως πολλα.αλλα ,και παλι προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι εαν κατι κλαπει συνηθως ειναι παραγγελια.εχω προσωπικη εμπειρια απο γνωστο μαγαζι της μιχαλακοπουλου.παρα πολυ προσφατα.για αυτο αποφασισα να φερω μερικα πραγματα για μενα,καθοτι θυμα,και αφου υπαρχει η ακρη ας παρουν και αλλοι αναβατες κατι καλο χωρις να χρυσοπληρωνουν τον καθε παπασταυρου.(εξαιρετικος ανθρωπος,του χρωσταω πολλα).η αναφορα μου στις συνεπειες εγινε γιατι ειχα ενα αντιστοιχο κρουσμα το καλοκαιρι.καποιος μου εκλεισε ραντεβου, και με μεγαλη σιγουρια οτι κατι ηταν δικο του.τελικα ειδε οτι υπηρχε αποδειξη αποστολης και δεν υπηρχαν τα σημαδια που ειχαν τα δικα του,και με παρακαλαγε να μην του κανω μηνυση.στο τσακ δεν του εκανα γιατι ηταν πολυ εριστικος και σιγουρος.ειμαι στην διαθεση του οποιουδηποτε forumιτη για σχεδον οτιδηποτε ανταλακτικο η αξεσουαρ,για suzuki dl,χρειαστει.και παλι ευχαριστω για τον χωρο και τον χρονο σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 59
Registration date : 05/10/2010

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 21:52

socrates έγραψε:
gkf78 έγραψε:
Στα village στο Ρέντη....
Εκεί το έχουν σύστημα (για πολλούς λόγους)! Τελευταία φορά που είχα πάει έκλεψαν ένα παπί και αποφάσισα να μην ξαναπάω με μηχανή. Rolling Eyes 
Αφού το έχουν σύστημα γιατί δεν μαζέυεστε 5-10 άτομα να την στήσετε εκεί και να τους πιάσετε στα πράσα???? Μάθημα θα είναι κι αυτό ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 23:07

liakosvol έγραψε:
socrates έγραψε:
gkf78 έγραψε:
Στα village στο Ρέντη....
Εκεί το έχουν σύστημα (για πολλούς λόγους)! Τελευταία φορά που είχα πάει έκλεψαν ένα παπί και αποφάσισα να μην ξαναπάω με μηχανή. Rolling Eyes 
Αφού το έχουν σύστημα γιατί δεν μαζέυεστε 5-10 άτομα να την στήσετε εκεί και να τους πιάσετε στα πράσα???? Μάθημα θα είναι κι αυτό ...
Η αυτοδικία δεν είναι πάντα λύση. Δεν ξέρεις με ποιον έχεις να κάνεις και τι κουβαλά πάνω του.
Για μένα θα έπρεπε το ίδιο το εμπορικό να έχει προβλέψει για την ασφάλεια όλων των οχημάτων των επισκεπτών. Όχι επειδή είναι υποχρεωμένοι αλλά επειδή είναι μια καλή πρακτική να προσελκύσεις κόσμο που θέλει να διασκεδάσει χωρίς να έχει έννοια για πιθανή κλοπή. Αν είχαν προβλέψει θέσεις για motoparking υπόγεια, υπήρχε καλός φωτισμός, κάμερες και security (για 4τροχα υπάρχει) μάλλον αυτοί θα ήταν κερδισμένοι.

gkf78 έγραψε:
Εγώ δεν θα ξαναπάω καθόλου...πίστεψε με...
Συμμερίζομαι απόλυτα την θέση σου, για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω. Στην τελική εμείς επιλέγουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 19:51

λοιπον παιδια να προσεχετε παρα πολυ που αφηνετε τις μηχανες και ειδικα εκει στην περιοχη που πηραν και την δικη μου ζελατινα και εκει γυρω Νικαια κτλ γιατι χθες βραδυ πηρανε και του κολλητου μου την ζελατινα κατω απο το σπιτι του μια mra παλι...δεν...εχω... λογια...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 22:01

Παθών και εγώ στις 16/10 σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας. MRA με φρειδάκι...
https://www.vstromhellasforum.com/t26638-topic
Σε άλλο πόστ μου γράφω τα μετέπειτα ακούσματα ψάχνοντας την αντικατάσταση με νέα και φυσικά τα βιδάκια "στην Suzuki μου είπαν ότι είμαι ο 6ος που πάει για αντίστοιχο πρόβλημα (κλοπή ζελατίνας).Στο MPF είμαι ο 5ος που ψάχνει ζελατίνα για την καλή του μετά από κλοπή".
Σήμερα έχω βάλει μία θαμπή και πολυγρατζουνισμένη μαμά ζελατίνα. Έ άμα την πάρουν και αυτή κατάντια... Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή ζελατίνας   Κλοπή ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 23:14

vagman έγραψε:

Σήμερα έχω βάλει μία θαμπή και πολυγρατζουνισμένη μαμά ζελατίνα. Έ άμα την πάρουν και αυτή κατάντια...  
δεν την ακουμπάνε αυτη ρε ...MRA ΕΜΠΟΡΕΎΟΝΤΑΙ οι Τσακαλόμαγκες ...που κακοψωφο να χουν !!!


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
 

Κλοπή ζελατίνας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: