Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΚυρ Νοε 03 2013, 17:03

Παίρνω το θάρρος να ανοίξω νήμα με ερώτηση για το cbf μου, αν είναι ενάντια στους κανονισμούς ή κάποιος διαφωνεί ας σβηστεί! (απλά δεν ήξερα που αλλού να απευθυνθώ)

Πάμε λοιπόν! Το cbf μου παρόλο που είναι μοντέλο 2008 δεν έχει ούτε ΑBS ούτε δαγκάνες της προκοπήςRazz  έχει κάτι διπίστονες μπροστά, που σε κάποιους είναι επαρκής, αλλά μετά τις τετραπίστονες του στρομ μου φαίνονται τρελή μούφα!χαχαχα! Θέλω λοιπόν να τις αλλάξω! Θεωρώ ότι δαγκάνες παίζει να βρώ, αλλά από αποστάτες τι κάνω??? για το στρομ είχαμε τον blair, εδώ?? και γενικότερα αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μου πεί! Οι γνώσεις μου περιορίζονται μόνο στο ότι το 1000αρι cbf φοράει τριπίστονες nissin (αν δεν κάνω λάθος) οπότε λογικά αν βρώ σετάκι κομπλέ με τους αποστάτες από το 1000 θα μαι οκ!

Εύχομαι να μη σας κούρασα, και πάλι αν υπάρχει θέμα με το νήμα ας διαγραφεί! θενκς!! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΚυρ Νοε 03 2013, 20:55

Ιωσηφ καλησπερα.

το σετακι των τριπιστονων απο το 1000 χωρις την μοναδα του abs δεν νομιζω να λειτουργησει στο δικο σου , οι δαγκανες ειναι ετσι σχεδιασμενες ωστε να μοιραζουν την πεδηση μπρος πισω.
τωρα το να μπεις στην διαδικασια να βαλεις abs στο δικο σου νομιζω οτι το καταλαβαινεις οτι δεν αξιζει απο οικονομικης αποψης παντα.

τετραπιστονες αγορινα μου σε συνδιασμο με εναν γατο σε μηχανουργειο ο οποιος θα σου κατασκευασει τους αποστατες νομιζω οτι ειναι η λυση μονοδρομος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΚυρ Νοε 03 2013, 23:08

μάλλον έχεις δίκιο.. είναι τεράστιο το έξοδο για μονάδα abs κλπ! πρέπει να βρώ τον γάτο λοιπόνRazz  να σαι καλά Γιάννη, σ'ευχαριστώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:14

cbf ακηδες για πειτε τωρα ποσο καιει το εργαλειο γιατι ακουω κατι φωνες...

το 600 παντα

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:25

Apache έγραψε:
cbf ακηδες για πειτε τωρα ποσο καιει το εργαλειο γιατι ακουω κατι φωνες...

το 600 παντα

thanks
αναλόγως πώς το πας!!Razz  εγώ σε ταξίδι που έκανα αρκετά χιλιόμετρα ήμουν περίπου 5-5,5/100 εκεί. αλλά στην πόλη πολύυυυυυυυυ περισσότερο μιας και χαίρομαι μόνος μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:30

iosif έγραψε:
Apache έγραψε:
cbf ακηδες για πειτε τωρα ποσο καιει το εργαλειο γιατι ακουω κατι φωνες...

το 600 παντα

thanks
αναλόγως πώς το πας!!Razz  εγώ σε ταξίδι που έκανα αρκετά χιλιόμετρα ήμουν περίπου 5-5,5/100 εκεί. αλλά στην πόλη πολύυυυυυυυυ περισσότερο μιας και χαίρομαι μόνος μου!
κανα 8αρι δλδ ?? με ταρζανιες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:33

Apache έγραψε:
iosif έγραψε:
Apache έγραψε:
cbf ακηδες για πειτε τωρα ποσο καιει το εργαλειο γιατι ακουω κατι φωνες...

το 600 παντα

thanks
αναλόγως πώς το πας!!Razz  εγώ σε ταξίδι που έκανα αρκετά χιλιόμετρα ήμουν περίπου 5-5,5/100 εκεί. αλλά στην πόλη πολύυυυυυυυυ περισσότερο μιας και χαίρομαι μόνος μου!
κανα 8αρι δλδ ?? με ταρζανιες?
ναι!!! Twisted Evil  ανοίγματα σε φανάρια και καγκουριλίκια!χαχαχ! και στο ταξίδι σταθερά με 130-140, και που και που ανοίγματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:35

απο αερα τρως αρκετο ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:41

Apache έγραψε:
απο αερα τρως αρκετο ε?
χμμμ κοίτα, όλα είναι ανάλογα με τις αναφορές σου! είμαι 1,73 εκεί, και η αλήθεια είναι ότι με το στρομ δεν ένιωθα τίποτα.. ε τώρα, με την mra με το φρυδάκι και στο cbf τρώω αρκετά περισσότερο, αλλά τελικά δε με ενοχλεί τόσο! είναι τόσο κ@υλ@ που τα ξεχνάς κάποια πράγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 15:46

iosif έγραψε:
Apache έγραψε:
απο αερα τρως αρκετο ε?
χμμμ κοίτα, όλα είναι ανάλογα με τις αναφορές σου! είμαι 1,73 εκεί, και η αλήθεια είναι ότι με το στρομ δεν ένιωθα τίποτα.. ε τώρα, με την mra με το φρυδάκι και στο cbf τρώω αρκετά περισσότερο, αλλά τελικά δε με ενοχλεί τόσο! είναι τόσο κ@υλ@ που τα ξεχνάς κάποια πράγματα!
Very Happy Very Happy Very Happy 

καλα χιλιομετρα να εχεις φιλε

σε ευχαριστω για τις πληροφοριες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 16:55

CBF με injection έχει κατανάλωση ...
2.9 lt/100 km όταν πηγαίνεις βόλτα με τα όριο ταχύτητας
4.8 - 5.2 lt/100 km όταν πηγαίνεις σαν τον άνθρωπο σε βόλτα/ταξίδι ανεξάρτητα από το αν είσαι μονός, 2πλός ή με 3βάλιτσο
5.8 lt/100 km σε συνθήκες πόλης
7.2 lt/100 km όταν πηγαίνεις 180 με 210 km/h.
αυτές τις μετρήσεις έχω από το δικό μου, στα πρώτα 10000km που του έχω κάνει.
Οι μετρήσεις έχουν γίνει πάντα με 100άρα ανεξαρτήτου μάρκας και πρατηρίου.
Γενικά από θέμα κατανάλωσης είμαι ευχαριστημένος, ειδικά όταν με το 20άρι ρεζερβουάρ σε συνθήκες ταξιδιού βγάζω 450+ km ενώ με το 22άρι του vstrom δεν είχα δεί ποτέ πάνω από 320 km παρόλο τον καθαρισμό των μπέκ και συχνής αλλαγής της σήτας στην αντλία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 17:01

σε ευχαριστω για τις πληροφοριες painterakis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 21:16

στο ταξιδι γατακια για να πιασετε τις δικες μας καταναλωσεις (1000ρηδες) πρεπει να κανετε 42 ευχελαια και να πειτε και καμμια 50ρια πατερημα .......................γατακια kolaraki kolaraki kolaraki 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 21:43

δηλαδή; για κάνε το ποιό συγκεκριμένο ...
στο λέω γιατί είμαι υπέρ των κυβικών και πιστεύω ότι όσο περισσότερα κυβικά έχεις τόσο λιγότερη κατανάλωση έχεις στα ταξίδια.
τώρα γιατί δε πήρα το 1000άρι ... μου φτάνουν αυτά που πληρώνω (φόροι) στο αμάξι (2λιτρο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 22:06

painterakis έγραψε:
δηλαδή; για κάνε το ποιό συγκεκριμένο ...
στο λέω γιατί είμαι υπέρ των κυβικών και πιστεύω ότι όσο περισσότερα κυβικά έχεις τόσο λιγότερη κατανάλωση έχεις στα ταξίδια.
τώρα γιατί δε πήρα το 1000άρι ... μου φτάνουν αυτά που πληρώνω (φόροι) στο αμάξι (2λιτρο)
Ελα ρε Μανωλιο , πιστευα οτι τα εχεις διαβασει , τα εχουμε γραψει Very Happy 
ταξιδι με ταχυτητες 140-170 γυρω στο 5,15 στα 100 , ταξιδι 160-200 6,00 +- , ταξιδι ταπα Razz κοντα στο 7,5 με 8.......................γατακια bliax 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 22:09

σαλιγκάρι έγραψε:
painterakis έγραψε:
δηλαδή; για κάνε το ποιό συγκεκριμένο ...
στο λέω γιατί είμαι υπέρ των κυβικών και πιστεύω ότι όσο περισσότερα κυβικά έχεις τόσο λιγότερη κατανάλωση έχεις στα ταξίδια.
τώρα γιατί δε πήρα το 1000άρι ... μου φτάνουν αυτά που πληρώνω (φόροι) στο αμάξι (2λιτρο)
Ελα ρε Μανωλιο  , πιστευα οτι τα εχεις διαβασει , τα εχουμε γραψει Very Happy 
ταξιδι με ταχυτητες 140-170 γυρω στο 5,15 στα 100 , ταξιδι 160-200 6,00 +- , ταξιδι ταπα Razz κοντα στο 7,5 με 8.......................γατακια bliax 
ααααααχ...........πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) 78463 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 23:29

σαλιγκάρι έγραψε:
painterakis έγραψε:
δηλαδή; για κάνε το ποιό συγκεκριμένο ...
στο λέω γιατί είμαι υπέρ των κυβικών και πιστεύω ότι όσο περισσότερα κυβικά έχεις τόσο λιγότερη κατανάλωση έχεις στα ταξίδια.
τώρα γιατί δε πήρα το 1000άρι ... μου φτάνουν αυτά που πληρώνω (φόροι) στο αμάξι (2λιτρο)
Ελα ρε Μανωλιο  , πιστευα οτι τα εχεις διαβασει , τα εχουμε γραψει Very Happy 
ταξιδι με ταχυτητες 140-170 γυρω στο 5,15 στα 100 , ταξιδι 160-200 6,00 +- , ταξιδι ταπα Razz κοντα στο 7,5 με 8.......................γατακια bliax 
έτσι... success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 00:20

σαλιγκάρι έγραψε:
painterakis έγραψε:
δηλαδή; για κάνε το ποιό συγκεκριμένο ...
στο λέω γιατί είμαι υπέρ των κυβικών και πιστεύω ότι όσο περισσότερα κυβικά έχεις τόσο λιγότερη κατανάλωση έχεις στα ταξίδια.
τώρα γιατί δε πήρα το 1000άρι ... μου φτάνουν αυτά που πληρώνω (φόροι) στο αμάξι (2λιτρο)
Ελα ρε Μανωλιο  , πιστευα οτι τα εχεις διαβασει , τα εχουμε γραψει Very Happy 
ταξιδι με ταχυτητες 140-170 γυρω στο 5,15 στα 100 , ταξιδι 160-200 6,00 +- , ταξιδι ταπα Razz κοντα στο 7,5 με 8.......................γατακια bliax 
+1000 και απο μένα που έχω 1000αρι...... οι καταναλώσεις είναι οπώς αναφέρει ο Γιάννης. και εγώ όταν το πήρα δνε το πιίστευα νόμιζα ότι είχε χαλάσει ο δέικτης γιατι μην ξεχνάμε πριν είχα το μεγαλό στομ που η κατανάλωση του σε σχέση με το CBF είναι καμία σχεση.....!!!!!!!!!!!!!1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 10:18

painterakis έγραψε:
2.9 lt/100 km όταν πηγαίνεις βόλτα με τα όριο ταχύτητας
4.8 - 5.2 lt/100 km όταν πηγαίνεις σαν τον άνθρωπο σε βόλτα/ταξίδι ανεξάρτητα από το αν είσαι μονός, 2πλός ή με 3βάλιτσο
5.8 lt/100 km σε συνθήκες πόλης
7.2 lt/100 km όταν πηγαίνεις 180 με 210 km/h.
σαλιγκάρι έγραψε:
Ελα ρε Μανωλιο  , πιστευα οτι τα εχεις διαβασει , τα εχουμε γραψει Very Happy 
ταξιδι με ταχυτητες 140-170 γυρω στο 5,15 στα 100 , ταξιδι 160-200 6,00 +- , ταξιδι ταπα Razz κοντα στο 7,5 με 8.......................γατακια bliax 
περίεργο αλλά στις ίδιες ταχύτητες έχουμε σχεδόν την ίδια κατανάλωση, για να μη σου πω ότι το 600αράκι μου καίει λιγότερο.
όντως είναι περίεργο γιατί θεωρητικά όταν το ένα μοτέρ είναι μεγάλο για να φτάσει και να διατηρήσει μια υψηλή ταχύτητα το κάνει με περισσότερη ευκολία σε σχέση με ένα μικρότερο (μοτέρ) σε σχεδόν το ίδιο σκαρί.

Ιωσήφ ... όπως καταλαβαίνεις συνεχίζουμε το τρολάρισμα στο θέμα σου Laughing Laughing Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 14:01

painterakis έγραψε:


Ιωσήφ ... όπως καταλαβαίνεις συνεχίζουμε το τρολάρισμα στο θέμα σου Laughing Laughing Laughing 
ποιό θέμα??? έχω ξεχάσει ήδη τι ρώτησα! χαχαχαχαχα Razz  δεν πειράζει όλα χρήσιμα είναι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 12 2013, 14:51

έχετε καμία πρόταση για αλυσιδογράναζα?? σε νορμάλ τιμούλα...Razz  αν ναι πείτε μαγαζί κλπ! στο oilsmoto που μας κάνει προσφορά, δυστυχώς δεν ισχύει για το cbf οπότε βγαίνει αρκετά ακριβά! για πείτε γνωμεςςς! Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 12 2013, 15:00

iosif έγραψε:
στο oilsmoto που μας κάνει προσφορά, δυστυχώς δεν ισχύει για το cbf οπότε βγαίνει αρκετά ακριβά!
σε αυτό το θέμα θα πρέπει να το αναλάβει ο χοχλιδοCBFάκιας ... τονίζοντας του ότι στο vstrom forum έχει δημιουργηθεί νέο παρακλάδι.

α ... και για να μην παραπονιούνται ορισμένοι που πήραν πρόσφατα ή έχουν μποξεράκια πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Untitled-0014-40x40 (GS), να κανονίσει και για αυτούς ένα σετάκι με αλυσιδογράναζα πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Laugh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 12 2013, 15:54

painterakis έγραψε:
iosif έγραψε:
στο oilsmoto που μας κάνει προσφορά, δυστυχώς δεν ισχύει για το cbf οπότε βγαίνει αρκετά ακριβά!
σε αυτό το θέμα θα πρέπει να το αναλάβει ο χοχλιδοCBFάκιας ... τονίζοντας του ότι στο vstrom forum έχει δημιουργηθεί νέο παρακλάδι.

α ... και για να μην παραπονιούνται ορισμένοι που πήραν πρόσφατα ή έχουν μποξεράκια πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Untitled-0014-40x40(GS), να κανονίσει και για αυτούς ένα σετάκι με αλυσιδογράναζα πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Laugh
ορίστε?
ποιος σας ειπε δλδ οτι δεν ισχυουν οι προσφορες για κατοχους αλλων μοτο?
η προσφορες που εχουμε παρει ειναι για τα μελη του φορουμ παιδες , οχι αποκλειστικα για στρομ , τουλαχιστον ετσι ειχα συμφωνησει εγω.
προσφορα απο περιστερα πηρες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 12 2013, 15:58

το ανέφερα ότι είμαι μέλος κλπ αλλά μου έιπε ότι οι τιμές ισχύουν για τα πράγματαπου αφορούν το στρομ (αλυσιδογράναζα για στρομ πχ) και ότι σε αυτό δε γίνεται έκπτωση! πήρα στο e-moto πολύ εξυπηρετικά τα παιδιά! παρήγγειλα το σετ DID-JT x-ring (χρυσή) στα 120 ευρώ! καλή τιμή μου φάνηκε!Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) Icon_minitimeΤρι Νοε 12 2013, 16:03

iosif έγραψε:
το ανέφερα ότι είμαι μέλος κλπ αλλά μου έιπε ότι οι τιμές ισχύουν για τα πράγματαπου αφορούν το στρομ (αλυσιδογράναζα για στρομ πχ) και ότι σε αυτό δε γίνεται έκπτωση! πήρα στο e-moto πολύ εξυπηρετικά τα παιδιά! παρήγγειλα το σετ DID-JT x-ring  (χρυσή) στα 120 ευρώ! καλή τιμή μου φάνηκε!Very Happy 
σηφη μολις εκλεισα το τηλεφωνο μετα απο κουβεντα μαζι τους .
οι προσφορες μου ειπαν ισχυουν κανονικα και για μελη του φορουμ τα οποια εχουν αλλαξει μοντελο (θα γινετε αναλογη εκπτωση μετα απο συνεννοηση) απλα να το αναφερουν......οπως εκανες εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: