Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rookie

rookie

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης - Αγ.Παρασκευη
Registration date : 24/09/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24, 2009 11:40 pm

gmt

θα ειμαι αδερφε Αθηνα μεχρι τις εκλογες.....@#@##Ρ$%$$@@......λυπαμαι πολυ
κ ηθελα να ερθω αληθεια. ελπιζω ομως να σας γνωρισω ολους οταν κατεβω.
που συχναζετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24, 2009 11:45 pm

mikios έγραψε:
λοιπόν κορίτσια, τι λέτε να βρεθούμε στου Γρηγόρη στο ΚΤΕΟ στις 9.00 το πρωί της Κυριακής; Κατεύθυνση προς Αγ. Νικόλαο κ προορισμός Ιετάπετρο!

Edit: rookie καλωσήρθες, ετοιμάσου για βόλιτα την Κυριακή!!
δηλαδη να σας περιμενω κατα τις 10:30 Question Question Question
saligari saligari saligari
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24, 2009 11:47 pm

rookie έγραψε:
gmt

θα ειμαι αδερφε Αθηνα μεχρι τις εκλογες.....@#@##Ρ$%$$@@......λυπαμαι πολυ
κ ηθελα να ερθω αληθεια. ελπιζω ομως να σας γνωρισω ολους οταν κατεβω.
που συχναζετε?
καλως ηρθες. κοιτας εδω για καφεδακι καθε τεταρτη και στο τοπικ αυτο για να δεις τι εκδρομες κανουμε καθε κυριακη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 12:50 am

mikios έγραψε:
λοιπόν κορίτσια, τι λέτε να βρεθούμε στου Γρηγόρη στο ΚΤΕΟ στις 9.00 το πρωί της Κυριακής; Κατεύθυνση προς Αγ. Νικόλαο κ προορισμός Ιετάπετρο!

Ο καιρος παντως δειχνει ok.
Συννεφια στο Ηρακλειο αλλα λιακαδα στην Γεραπετρα... Θα παμε και για μπανακι???
Ειναι νωρις βεβαια για μετεωρολογικες προβλεψεις αλλα εγω κατα πασα πιθανοτητα μεσα ειμαι (εκτος αν ριχνει καρεκλοποδαρα).
Υπενθυμιζω οτι Giatros aka Yannis81 (μου την εσπαγε το 81 και το Yannis το ειχε προλαβει αλλος).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 12:57 am

Άντε Γιατρέ να κάνεις και κανά χιλιόμετρο....γιατί είδα κάτι αράχνες πάνω στο Strom όταν είχα κατέβει κάτω....

Υ.Γ: Μασούνε μωρέ τα κομάντα απο τη βροχή??? Εδώ έπεφτες απο C130 η μπόρα θα σε χαλάσει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 1:24 am

aris_n έγραψε:
Άντε Γιατρέ να κάνεις και κανά χιλιόμετρο....γιατί είδα κάτι αράχνες πάνω στο Strom όταν είχα κατέβει κάτω....

Υ.Γ: Μασούνε μωρέ τα κομάντα απο τη βροχή??? Εδώ έπεφτες απο C130 η μπόρα θα σε χαλάσει?



Πρωτα απο ολα οι αραχνες ειναι συμπαθητικα και παρεξηγημενα κατοικιδια...
Και κατα δευτερον, οταν μας πετουσαν απο το C130 δεν εβρεχε οποτε δεν εχω εξοικειωθει με τις καταιγιδες.

Ps. Ο Mikios μου ειπε να μην σε κανω παρεα γιατι θα με χαλασεις... δεν ξερω τι εννοουσε αλλα σκεφτομουν μηπως εχει να κανει με το χρωμα που διαλεξες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 1:52 am

Αντε...μέσα κι εγώ παίδες στο βολταράτσι οπως κατεβαίνω με φούρια απο ΒΟΛΟ Κυριακή χαράματα.....βουρ για το ΓΙΕΡΑΠΕΤΡΟ!!! kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 2:51 am

ΜΑλλον και εγω θα την κανω για Σ/Κ, δεν ξερω ακομα


Giatros έγραψε:
aris_n έγραψε:
Άντε Γιατρέ να κάνεις και κανά χιλιόμετρο....γιατί είδα κάτι αράχνες πάνω στο Strom όταν είχα κατέβει κάτω....

Υ.Γ: Μασούνε μωρέ τα κομάντα απο τη βροχή??? Εδώ έπεφτες απο C130 η μπόρα θα σε χαλάσει?



Πρωτα απο ολα οι αραχνες ειναι συμπαθητικα και παρεξηγημενα κατοικιδια...
Και κατα δευτερον, οταν μας πετουσαν απο το C130 δεν εβρεχε οποτε δεν εχω εξοικειωθει με τις καταιγιδες.

Ps. Ο Mikios μου ειπε να μην σε κανω παρεα γιατι θα με χαλασεις... δεν ξερω τι εννοουσε αλλα σκεφτομουν μηπως εχει να κανει με το χρωμα που διαλεξες!

Κι αλλος πουλαδερος? για πε για πε ΕΣΣΟ μοιρα κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 8:56 am

paitos έγραψε:
Κι αλλος πουλαδερος? για πε για πε ΕΣΣΟ μοιρα κλπ

oχι για ΠΕ, αλλά "πε και πε" πρέπει να του λες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 10:40 am

mikios έγραψε:
paitos έγραψε:
Κι αλλος πουλαδερος? για πε για πε ΕΣΣΟ μοιρα κλπ

oχι για ΠΕ, αλλά "πε και πε" πρέπει να του λες Razz


Αφήστε τα "πε και πε" και πάμε καμία βολτούλα με τα μωρά……… Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 11:26 am

paitos έγραψε:


Κι αλλος πουλαδερος? για πε για πε ΕΣΣΟ μοιρα κλπ

Δεν το ηξερες οτι οι πουλαδεροι καβαλανε Vstrom???
Σειρα 297 αλλα οπως σε κοβω εσυ μαλλον μου ριχνεις.
Παρουσιαστηκα Χανια αλλα απολυθηκα απο 2η ΜΑΛ, Ασπροπυργο.


sakismip έγραψε:


Αφήστε τα "πε και πε" και πάμε καμία βολτούλα με τα μωρά……… Razz Razz

Σακηηηηηηηη... το Meteo αλλαξε την λιακαδα και την εκανε συννεφια.
Μεχρι την Κυριακη μπορει να το εχει κανει και χιονι... να παρω αλυσιδες???
Εγω μεσα ειμαι παντως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 1:32 pm

Α ρε ποσο σας ζηλεύω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 1:46 pm

Giatros έγραψε:

Σειρα 297 αλλα οπως σε κοβω εσυ μαλλον μου ριχνεις.

240 bounce

Επιλοχιας 1ου ΛΑΛ στα Χανια, για λιγο δεν με προλαβες, ουτε 100 μηνες διαφορα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 4:10 pm

Λοιπόν παίδες ο καιρός θα είναι καλός την κυριακή

δείτε και εδώ....


https://www.youtube.com/watch?v=D7GoQga0JQQ&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 5:28 pm

Giatros έγραψε:


Πρωτα απο ολα οι αραχνες ειναι συμπαθητικα και παρεξηγημενα κατοικιδια...
Και κατα δευτερον, οταν μας πετουσαν απο το C130 δεν εβρεχε οποτε δεν εχω εξοικειωθει με τις καταιγιδες.

Ps. Ο Mikios μου ειπε να μην σε κανω παρεα γιατι θα με χαλασεις... δεν ξερω τι εννοουσε αλλα σκεφτομουν μηπως εχει να κανει με το χρωμα που διαλεξες!

Ο mikios κατά βάθος θα ήθελε να έχει και αυτός ασημί, όπως και όοοοοολοι εσείς οι παραστρατημένοι με τα μαύρα μάτ....

Υ.Γ: Είμαι καλό παιδί γι' αυτό με κάνεις παρέα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 38
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 8:18 pm

οχι παιδια...........πορτοκαλι θελετε ολοι....δινει +2 αλογα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 10:03 pm

2 γαϊδούρια δίνη αλλά τέλος πάντων . Κυριακή μάλλον θα δουλεύω οπότε καλά να περάσετε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25, 2009 11:27 pm

paitos έγραψε:
Επιλοχιας 1ου ΛΑΛ στα Χανια, για λιγο δεν με προλαβες, ουτε 100 μηνες διαφορα Very Happy

Πρεπει να καλοπαιρνουσατε τοτε, ε?
Εχω ακουσει ιστοριες για τοτε... δεν ξερω ποσες απο αυτες ειναι αληθεια αλλα χαιρομαι που δεν σου εκανα παρεα επιλοχια!


sakismip έγραψε:
Λοιπόν παίδες ο καιρός θα είναι καλός την κυριακή

δείτε και εδώ....


https://www.youtube.com/watch?v=D7GoQga0JQQ&feature=related

Καποιος κοιτουσε τα... μπαλκονια τις Πετρουλας και δεν ειδε την ημερομηνια πανω δεξια...
(επεσες μερικους μηνες εκτος Σακηηηηηηηη!!!!)


Big_Tzo έγραψε:
οχι παιδια...........πορτοκαλι θελετε ολοι....δινει +2 αλογα...

Αληθεια, αυτα σας λενε οταν τα αγοραζετε???
Και σκεφτομουν οτι για να αγορασει καποιος τετοιο χρωμα, πρεπει να τον εχουν κοροιδεψει πολυ ασχημα!


aris_n έγραψε:
Ο mikios κατά βάθος θα ήθελε να έχει και αυτός ασημί, όπως και όοοοοολοι εσείς οι παραστρατημένοι με τα μαύρα μάτ....

Υ.Γ: Είμαι καλό παιδί γι' αυτό με κάνεις παρέα...

Χαχαχα... γιατι δεν παραδεχεσαι οτι το εχεις χιλιομετανιωσει???
Γιατι δεν παραδεχεσαι οτι προσπαθησες να την βαψεις αλλα δεν επιασε???
Πες στα παιδια ποσες φορες ακυρωσες το ταξιδι για Κρητη γιατι ντρεποσουν να κυκλοφορησεις διπλα στα
μαυρα κρητικα VStrom...

Υ.Γ: Καλο παιδι παντως εισαι, φαντασου ομως να ειχες και μαυρη μηχανη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Robs

Robs

Ηλικία : 39
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 02/06/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 2:28 am

Λοιπον λιγο ασχετο αλλα τη δευτερα τελικα θα μου στηλει ο THUNDER STORM-1 κρυσταλα για τα φλας ασπρα 8 ευρω η τετραδα και ελεγα αν θελει και κανεις αλλος να μου στειλει ενα ΡΜ να του πω να μου στηλει παραπανω!Εχει επισης και ολοκληρα φλας στα 14€ το ενα και προβολεις THUNDER STORM 75 € (υπαρχει σχετικο τοπικ στο φορουμ) και μανιταρακια για το πισω ψαλιδι στα 10€ (βλεπε φωτο)
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Picture179


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Robs στις Σαβ Σεπ 26, 2009 4:08 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 8:10 am

[quote="Robs...........................) και μανιταρακια για το πισω ψαλιδι στα χ€ (βλεπε φωτο).......[/quote]


Ωραια μηχανη να τη χαιρεασαι οπως εσυ γουσταρεις!!!!!!!

Υ.Σ.χ€(τι μυστικοπαθεια ειναι αυτη?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 38
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 8:21 am

οποιος νομιζει οτι το πορτοκαλι δεν παει μια.....να παμε για δυναμομετριση να το καταλαβει..... What a Face
ΤΑ πορτοκαλι ειναι σαφως +2...λογο χρωματος και σχεδιου κ9.....εκτος απο ενα καβασακι πρασινο που μου εκοψε το δρομο και δεν με αφισε να
περασω για να πει οτι ειναι ποιο γρηγορο.....τωρα....τι να πω...ξερουν οτι διαφερει το πορτοκαλι και προσπαθουν να κουκουλωσουν καταστασεις..
και στην τελικη και το ¨πρασινο¨ τις παρεας....πριν αποφασισει για πρασινο ηθελε πορτοκαλι.......τελος What a Face success success yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 9:55 am

Big_Tzo έγραψε:
οποιος νομιζει οτι το πορτοκαλι δεν παει μια.....να παμε για δυναμομετριση να το καταλαβει..... What a Face
ΤΑ πορτοκαλι ειναι σαφως +2...λογο χρωματος και σχεδιου κ9.....εκτος απο ενα καβασακι πρασινο που μου εκοψε το δρομο και δεν με αφισε να
περασω για να πει οτι ειναι ποιο γρηγορο.....τωρα....τι να πω...ξερουν οτι διαφερει το πορτοκαλι και προσπαθουν να κουκουλωσουν καταστασεις..
και στην τελικη και το ¨πρασινο¨ τις παρεας....πριν αποφασισει για πρασινο ηθελε πορτοκαλι.......τελος What a Face success success yeye yeye


χαχαχα...
καλα, δεν ηθελα να σε πληγωσω... το παιρνω πισω αν ειναι!
ζητω τα πορτοκαλι!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 10:14 am

Giatros έγραψε:
Big_Tzo έγραψε:
οποιος νομιζει οτι το πορτοκαλι δεν παει μια.....να παμε για δυναμομετριση να το καταλαβει..... What a Face
ΤΑ πορτοκαλι ειναι σαφως +2...λογο χρωματος και σχεδιου κ9.....εκτος απο ενα καβασακι πρασινο που μου εκοψε το δρομο και δεν με αφισε να
περασω για να πει οτι ειναι ποιο γρηγορο.....τωρα....τι να πω...ξερουν οτι διαφερει το πορτοκαλι και προσπαθουν να κουκουλωσουν καταστασεις..
και στην τελικη και το ¨πρασινο¨ τις παρεας....πριν αποφασισει για πρασινο ηθελε πορτοκαλι.......τελος What a Face success success yeye yeye


χαχαχα...
καλα, δεν ηθελα να σε πληγωσω... το παιρνω πισω αν ειναι!
ζητω τα πορτοκαλι!!!!!!!!

φιλε Giatros πιστευω οτι
O φιλος Big_Tzo ειναι αρκετα big για να πληγωθει!!!!!!! success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 10:18 am

ioarma έγραψε:
Giatros έγραψε:
Big_Tzo έγραψε:
οποιος νομιζει οτι το πορτοκαλι δεν παει μια.....να παμε για δυναμομετριση να το καταλαβει..... What a Face
ΤΑ πορτοκαλι ειναι σαφως +2...λογο χρωματος και σχεδιου κ9.....εκτος απο ενα καβασακι πρασινο που μου εκοψε το δρομο και δεν με αφισε να
περασω για να πει οτι ειναι ποιο γρηγορο.....τωρα....τι να πω...ξερουν οτι διαφερει το πορτοκαλι και προσπαθουν να κουκουλωσουν καταστασεις..
και στην τελικη και το ¨πρασινο¨ τις παρεας....πριν αποφασισει για πρασινο ηθελε πορτοκαλι.......τελος What a Face success success yeye yeye


χαχαχα...
καλα, δεν ηθελα να σε πληγωσω... το παιρνω πισω αν ειναι!
ζητω τα πορτοκαλι!!!!!!!!

φιλε Giatros πιστευω οτι
O φιλος Big_Tzo ειναι αρκετα big για να πληγωθει!!!!!!! success


Μην του λέτε τέτοια του παιδιού………γιατί άκουσα ότι είναι και ερωτευμένο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Robs

Robs

Ηλικία : 39
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 02/06/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26, 2009 12:30 pm

ioarma έγραψε:
[quote="Robs...........................) και μανιταρακια για το πισω ψαλιδι στα χ€ (βλεπε φωτο).......


Ωραια μηχανη να τη χαιρεασαι οπως εσυ γουσταρεις!!!!!!!

Υ.Σ.χ€(τι μυστικοπαθεια ειναι αυτη?)

Ευχαριστω αν και αυτη ειναι του thunder! Το χ ειναι εκει γιατι ξεχασε ο thunder να μου πει την τιμη για τα μανιταρακια!
Μολις μου πει θα κανω edit!

Υ.Σ. Εγω απλα ενα σετακι κρυσταλα θελω απλα μου ειπε ο thunder αν ειναι και καποιος αλλος απο Κρητη να θελει κατι, να τα στειλει μαζεμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 37 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: