Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 36
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια   Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14 2013, 11:43

Για τον θορυβο το επιβεβαιωνω και γω που το εχω..Δεν το λες αθορυβο..ειδικα στις μεγαλες ταχυτητες που ο αερας ειναι πολυς...
Δεν ξερω αν βελτιωνεται με το υποσαγωνιο που λεει ο Σωκρατης γτ εγω δεν το φορω το εχω βγαλει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια   Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14 2013, 12:01

Κάτι άλλο που μόλις είδα και μου έκανε εντύπωση. Ενώ to HJC FG-15 έχει 4 αστέρια ασφάλειας βάση του αγγλικού SHARP το R-PHA 10 έχει τρία !!!??!!! (για το R-PHA 10+ δεν υπάρχουν ακόμα μετρήσεις)

Επίσης η αμερικάνικη έκδοση (RPS-10) είναι ελαφρώς πιο βαριά από την Ευρωπαϊκή (δεν ξέρω τον λόγο) και έχει DOT, SNELL2010 certifications.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αγορά νέου κράνους μετά από 5 χρόνια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: