Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 06 2013, 10:26

1. Που να δεις συναίσθημα όταν κατεβαίνεις κ λείπει το R1 oλόκληρο... ( ανασφάλιστο για κλοπή )

2. Που να δεις συναίσθημα όταν κατεβαίνεις κ λείπει η εξάτμιση MIVV oλόκληρη ολοκαίνουργια...

3. Που να δεις συναίσθημα όταν κατεβαίνεις κ λείπει το Tiger 1050 oλόκληρο... ( ανασφάλιστο για κλοπή επίσης)

4. Που να δεις συναίσθημα όταν κατεβαίνεις κ λείπει το Smart Roadster ολοκληρο ... ( ευτυχώς ασφαλισμένο για κλοπή )


Όλα αυτά από το 2004 μέχρι και πρίν 8 μήνες.. ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ!!!

Στα έγραψα αυτά για να καταλάβεις πόσο χειρότερες περιπτώσεις υπάρχουν και παρ'όλα αυτά δεν αξίζει να σκάμε και να χαλάμε την υγεία μας.. Και στο λέω εγώ ο χιλιοκαμμένος!!! Γράφτα..

Τώρα αν ποτέ έπιανα κανένα κλεφτρόνι... Θα παιρνα το ρίσκο ... Και για να σε προλάβω ή οποιοδήποτε άλλον, τα 2 οχήματα εκλάπησαν από διαφορετικές περιοχές. Απλά θέμα ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣ!!!!!!



Υ.Γ. Κάτι μπαγκαζιέρες σπασμένες και να λείπουν τα αδιάβροχα-γκέτες κτλ.. Δεν τ'ανέφερα στην πιο πάνω λίστα γιατί το θεωρώ πταίσμα..........................................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: