Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kostas38



Ηλικία : 51
Registration date : 04/06/2010

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 10:58

Δυστυχώς σήμερα είναι ένα από τα χειρότερα πρωινά της ζωής μου. Μου έκλεψαν την αγαπημένη μου μηχανή.
Καταβηκα το πρωί στην πυλωτή να την πάρω για να πάω στη δουλειά και βρήκα μόνο σπασμένα λουκέτα. Αν κάτι πάρει το μάτι σας, θα σας ειμαι ευγνώμων αν με ειδοποιήσετε.
Η μηχανή ήταν ένα μαύρο VStrom DL650 του 10 σε άριστη κατάσταση με αρ. ΟΒΜ 659 και εκλάπει από το Γαλάτσι σήμερα 28/8/13 γυρω στις 02:00 πμ.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 11:08

Κουράγιο παλίκαρε! Εύχομαι να βρεθεί και όσοι κάναν την "δουλειά" να την βρουν από αλλού.

Ο αριθμός κυκλοφορίας θυμίζει τον δικό μου οπότε θα έχω και εγώ το νου μου μήπως σπάσει ο διάολος το ποδάρι του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 11:10

Κουραγιο φιλε και ολοι θα εχουμε το νου μας αλλα αν τους βρεις εσυ πρωτος ριξε ενα σφυριγμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 11:41

αν θες δώσε περισσότερα στοιχεία ( κάποιο σημάδι ή κάτι μοναδικό που μπορεί να είχε , οπτικό πάντα) και κάποια φωτό ίσως για να το προωθήσουμε όπου μπορούμε.
Ελπίζω να είχες ασφάλιση....

εύχομαι να βρεθεί ανέπαφη.

_________________
ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 12:48

οχι ρε γαμωτο...τι να πω βρε φιλε..θα εχω το νου μου... ευχομαι να την ξανα βρεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spoil
Member
Member
Spoil

Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα
Registration date : 06/07/2012

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 13:36

Κριμα ρε φιλε σου ευχομαι να την βρεις. pale 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostas38



Ηλικία : 51
Registration date : 04/06/2010

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 14:02

Σας ευχαριστώ παιδια, το βασικότερο εμφανές σημαδι, ειναι οτι ειχα βγάλει τα αυτοκολητα απο το ντεποζιτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick_greek
Member
Member
nick_greek

Ηλικία : 57
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 17/04/2011

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 16:38

Ευχομαι να την βρεις ανεπαφη και το συντομότερο αλλά καλύτερο θα ήταν να έπιανε κάποιος αυτά τα τσογλάνια που κλέβουν ένα νταιραπ στα χέρια ανάμεσα λιγο στουπάκι και εναν αναπτήρα να δεις τα ξανακάνεις κανείς!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aetos
Member
Member
aetos

Ηλικία : 63
Τόπος : Χολαργος-Λαγονησι-Πεντελη
Registration date : 12/12/2012

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 18:57

Ειναι απο τα δυσαρεστα νεα που τα ακους και ...δακρυζεις,κριμα φιλε Κωστα να τυχη σε σενα που με τοσο μερακι γνωριζω την αγαπουσες και την φροντιζες.
Την τελευταια φορα περιπου πριν 2 με 3 μηνες θυμασαι καπου στα Πατησια,εσυ εβαζες τους μικρους καθρεπτες κι εγω διαφορα αλλα καλουδια και σε ρωτουσα που εβαλες αυτη την ομορφη ζελατινα και μουπες καπου στην Θησεως και την αλλη μερα πηγα και την εβαλα κι εγω...
Επισης θυμαμαι μετα που ηρθες μια μερα σπιτι μου στο Λαγονησι και σου εδωσα την 2η γεφυρα που ειχα παρει απο εδω το Ρ.Β. ...
Ομως θαχουμε ολοι τον νου μας και θελω να ελπιζω οτι συντομα θα βρεθει,γιατι ηταν εργαλειο που σε ειχε βολεψει πολυ στις μετακινησεις σου φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 22:07

Να τους βαρεθούν τα χέρια λέμε στο χωριό μου.μακάρι να τη βρεις και σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelos k9
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
aggelos k9

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 15/06/2013

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 22:48

Φιλος κουραγιο και ευχομαι να την βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sotiras
Member
Member
sotiras

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 21/02/2011

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΠεμ Αυγ 29 2013, 04:31

Κουράγιο ρε φίλε, φέρε βόλτα την περιοχή σου γύρω γύρω αν και το πιο πιθανό θα έχει ήδη φύγει για αλλού η μοτο. Και όπου δείς ομάδα διας η αμεσοδρασίτικο πες τους το για να το θυμούνται (και το οτι έχεις βγάλει τα αυτοκόλλητα). Αλλιώς να τους το δώσει το κέντρο μαζι με άλλα 100 κλεμμένα κ αλλιώς να τους το πεις ο ίδιος. Πάντως μην περιμένεις πολλά δυστυχώς. ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΠεμ Αυγ 29 2013, 07:33

Να τους κοπούν τα πόδια και τα χέρια από την μασχάλη και να μην μπορούν να περπατήσουν ούτε με πατερίτσα…!!! Twisted Evil 

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosvstrom577

panosvstrom577

Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 30/07/2013

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ   ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Icon_minitimeΠεμ Αυγ 29 2013, 15:35

Γα@ω την μανα τους τα τσογλανια.....λοιπον φιλαρακι πηγες το δηλωσες πιστευω στους μπατσους ετσι???λοιπον ολοι στα τμηματα ασφαλειας εχουν μηχανικους,φαναρτζηδες,κλεφτρονια κτλ..που τους ξερνουν τα παντα...πριν ενα μηνα σε φιλο αδελφικο απο το γαλατσι του εκλεψαν τις εξατμησεις...παιδια εμενα επειδη ειχα ενα θεμα με ενα αμαξι που το εψαχνα 5 χρονια και τους ελεγα οτι το πηραν ερημην μου απο την πρωτη στιγμη μου ελεγαν οτι δεν μπορω να το δηλωσω κλοπη...(αδεια μιση σε εμενα κ μιση σε πρωην αλλα το δανειο το πληρωνω εγω..)οταν τους δηλωσα κλοπη ενω επι 5 χρονια τους το φωναζα το βρηκαν σε 2 ωρες κρυμενο σε ενα ηλεκτρολογειο...αρα γνωριζουν οταν θελουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΛΟΠΗ VSTROM ΜΑΥΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: