Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τρομπα 16αρα Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΤετ Αυγ 21 2013, 18:31

Λιγο η ελληψη χρονου λιγο η κουραση απο την δουλεια στραφηκα στο ebay για να βρω τρομπα! Εχω βρειαυτο και αυτο σε λογικη τιμη! Τι θα προτεινατε να αγορασω?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pitakos στις Τετ Αυγ 21 2013, 18:58, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΤετ Αυγ 21 2013, 18:36

pitakos έγραψε:
Λιγο η ελληψη χρονου λιγο η κουραση απο την δουλεια στραφηκα στο ebay για να βρω τρομπα! Εχω βρειαυτο και αυτο σε λογικη τιμη! Τι θα προτεινατε να αγορασω?
Πάντως τα λινκ είναι απ'τον ίδιο πωλητή και παρουσιάζουν το ίδιο προιόν.Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eksantas
Member
Member
Eksantas

Τόπος : Πρεβεζα
Registration date : 24/07/2011

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΤετ Αυγ 21 2013, 18:43

Στην Ελλάδα θα την βρεις ποιο φθηνή!Κανα 50 αρικο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΤετ Αυγ 21 2013, 18:59

bozosd έγραψε:
pitakos έγραψε:
Λιγο η ελληψη χρονου λιγο η κουραση απο την δουλεια στραφηκα στο ebay για να βρω τρομπα! Εχω βρειαυτο και αυτο σε λογικη τιμη! Τι θα προτεινατε να αγορασω?
Πάντως τα λινκ είναι απ'τον ίδιο πωλητή και παρουσιάζουν το ίδιο προιόν.Very Happy 
Το 2ο link αντικατασταθηκε!Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 12:00

Θα εκτιμουσα μερικες γνωμες οσον αφορα πια απο τις 2 να παραγγειλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 12:33

Αφού έχεις το 650 γιατί κοιτάς να βάλεις του 1000? Νομίζω πως μπαίνουν όμως και οι δυο!

Έχουν κάποια άλλη διαφορά αυτές οι δυο που εγω δεν βλέπω? What a Face 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 12:41

leonady2 έγραψε:
Αφού έχεις το 650 γιατί κοιτάς να βάλεις του 1000? Νομίζω πως μπαίνουν όμως και οι δυο!

Έχουν κάποια άλλη διαφορά αυτές οι δυο που εγω δεν βλέπω? What a Face 
Εχουν αγοραστει τετραπιστονες και ανταπτορες! Θελω να αγορασω 16αρα τρομπα και τον Σεπτεμβρη καλως εχοντων των πραγματων να φορεθουν μαζι με καινουρια λαστιχα!
Διαφορες στα χαρτια δεν εχουν εκτος απο την χρονολογια του μοντελου που ηταν τοποθετημενες,16αρες ειναι και οι 2 , απλα το απειρο ματι μου ισως να μην προσεξει καποια φθορα στις φωτογραφιες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 12:43

Με το μάτι δύσκολο το βλέπω να μπορεί να διακρίνει κάποιος την καλύτερη. Πιο πολύ θέμα τύχεις νομίζω πως είναι.
Όπως και να έχει... αν επιλέξεις scratch  κάποια από τις δυο σου εύχομαι να πάρεις τη σωστή! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
makjr

makjr

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Γλυφάδα
Registration date : 13/09/2010

Τρομπα 16αρα Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομπα 16αρα Vstrom   Τρομπα 16αρα Vstrom Icon_minitimeΠεμ Σεπ 19 2013, 18:38

Καλησπέρα! Έχω στα χέρια μου ένα ζευγάρι 4πίστονες brembo μαζί με τους αποστάτες. Επειδή η τρόμπα είναι 14άρα, σκέφτομαι να αλλάξω και αυτή μαζί. 2 τρόμπες έχω βρεί, μεταχειρισμένη 16άρα (απο 1000 κλασσικά) στα 50?, και καινούργια απο Bking με μεταχειρισμένη μανέτα στα 150?. 2 τα καίρια και φλέγοντα (τσουρουφλάνε λέεμεεε) ερωτήματα:
1. Αξίζει να δώσω τα επιπλέον 100??
2. Μπαίνει η χούφτα με την τρόμπα του υπο-βασιλέα (Β-king)?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τρομπα 16αρα Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: