Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 xenon kit αγορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

xenon kit αγορά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: xenon kit αγορά   xenon kit αγορά Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 11:00

Μετά απο ένα πρόβλημα στο ρελέ και στη μια λάμπα των xenon μου, αποφάσισα να πάρω νέο kit αφού όπου και να ρώτησα για ανταλλακτικά δε συμφέρει καθόλου.
Βρήκα μερικά μαγαζία με έτοιμα kit. οι τιμές ξεκινάνε από 50 μέχρι 120+.
Ξέρετε κάποια αξιόπιστα μαγαζιά να ρωτήσω και εκεί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

xenon kit αγορά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xenon kit αγορά   xenon kit αγορά Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 11:33

Γιατί δε ρίχνεις μια ματιά στο ebay; Εγώ πήρα ζευγάρι λάμπες ανταλλακτικά απο ebay...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

xenon kit αγορά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xenon kit αγορά   xenon kit αγορά Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 12:14

είδα πολλά στο ebay απλά δε με πέρνει λόγω χρόνου μέχρι να έρθουν. πρέπει να τα βρω ετοιμοπαράδοτα ώστε η δουλεία να γίνει μέσα σε λίγο περισσότερο από μία εβδομάδα. μετά έχω ταξιδάκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeoA_Vstrom

GeoA_Vstrom

Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/04/2012

xenon kit αγορά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xenon kit αγορά   xenon kit αγορά Icon_minitimeΤετ Αυγ 07 2013, 11:53

Εγώ θα σου πρότεινα να πας στη προσωρινή λύση των μαμά λαμπών και από σεπτέμβρη ψάχνεις στο ebay. Σκέψου ότι με τα λεφτά που βρήκες το πιο φθηνό κιτ μπορείς να πάρεις 2 από ebay. Πχ αυτό.
Εμένα μου κάηκε πριν λίγο καιρό το ballast (μετά από δύο χρόνια χρήσης του) και αντικατέστησα τα xenon με τις μαμά λάμπες μέχρι να πάρω το κιτ που βλέπεις παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

xenon kit αγορά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xenon kit αγορά   xenon kit αγορά Icon_minitimeΠεμ Αυγ 08 2013, 11:10

ωραία αυτό που προτείνεις αλλά δέ γίνεται κάθε 15 μέρες να λύνω το μηχανάκι και βγάζε καλωδιώσεις έξω από την αρχή.οπότε είπα να βρω κανονική λύση.

Εσύ πόσο καιρό τα δουλεύεις και είσαι ευχαριστημένος;

αρχικά βρήκα
αυτά

και αυτά
και κατέληξα motor Η4 6000κ
http://www.drwoofer.com/motor-light-ml12cs1-9005-6000k-canbus-xenon-kit-p-3889.html
(χωρίς can bus)

με 59 ευρώ.

τώρα ίσως ψάξω στα χαλαρά να φτιάξω τα παλιά που φορούσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

xenon kit αγορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: