Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Στήριξη κράνους, χωρίς bagster

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DoUdoU
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
DoUdoU

Τόπος : ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Registration date : 02/09/2009

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 17:55

MARKOS-V έγραψε:
μια αλλη ...ωραια λυση ειναι να το φορας στο κεφαλι σου σαν τον...περικλη ,δηλ σαν καπελο!!!μη μου πειτε δεν εχετε δει μερικους ετσι,κυριως παπακια


τι μ@λ@κι@ αυτο παλι ρε συ, δεν εχουν καταλαβει οτι αν πεσουν θα καταστρεψουν τον αυχενα τους ! mouuuuuu 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 52
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 18:09

MARKOS-V έγραψε:
μια αλλη ...ωραια λυση ειναι να το φορας στο κεφαλι σου σαν τον...περικλη ,δηλ σαν καπελο!!!μη μου πειτε δεν εχετε δει μερικους ετσι,κυριως παπακια
Σαν την Madonna στo Confession Tour θα έλεγα. χχα
Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Madonna-Helmet
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 19:09

DoUdoU έγραψε:
MARKOS-V έγραψε:
μια αλλη ...ωραια λυση ειναι να το φορας στο κεφαλι σου σαν τον...περικλη ,δηλ σαν καπελο!!!μη μου πειτε δεν εχετε δει μερικους ετσι,κυριως παπακια


τι μ@λ@κι@ αυτο παλι ρε συ, δεν εχουν καταλαβει οτι αν πεσουν θα καταστρεψουν τον αυχενα τους ! mouuuuuu 

ποιος αυχενας.με το που θα πεσει κ κτυπησει ο ωμος στο εδαφος ,το κρανος ...αντε γεια και μετα κανει ενα ντουπ το κεφαλι κατω στο δρομο κ ανοιγει στα 4!!!
απλα πραγματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 19:33

υπαρχουν ισχυροι μαγνητες που μπορεις να κανεις πατεντα ,χρειαζεσαι ενα εξτρα κουμπωμα στο οποιο στα 2 κομματια του αντι για τον ιμαντα του κρανους μπαινουν οι μαγνητες ετσι πιανει στο ντεποζιτο σου (το ειδα σε ενα τυπο αλλα δεν ξερω αν το ειχε φτιαξει μονος του η αν κυκλοφορει στο εμποριο).

LORDOS έγραψε:
Νομίζω ότι ΚΑΝΕΝΑ σημείο επάνω στην μηχανή δεν είναι φτιαγμένο για να "φοράει" κράνος και μάλιστα αν προσπαθήσεις να το βάλεις ίσως να σε οδηγήσει σε κάποιο οδηγικό σφάλμα με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό.
ρυσκο η οχι αυτο που λες γηναιτε φιλε μπορεις ανετα να το βαλεις εν κηνηση το κρανος αρκη λιγη εξασκηση σε μικρη ταχυτητα και το ρυσκο μηδενηζεται

παντως για να το παιξω και εγω καλος και να δωσω την κλασικη συμβουλη  ΦΟΡΕΣΕ ΤΟ
παλιοτερα ειχα παει σε ενα τμημα για καπια χαρτια με ειδε ο φρουρος που πηγαινα με το κρανος φορεμενο
στον αγκωνα και αντι να με ρωτησει που παω, μπαινοντας μου ειπε το εξης :
-καλα ρε αγορι μου,  ο αγκωνας σου ποσο στοιχιζει ?
με ξυλιασε ! πριν προλαβω να του πω οτιδηποτε συνεχισε
- σιγουρα λιγοτερο απο την ζωη σου , οποτε καλυτερα να το φορας στο κεφαλι . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster    Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 25 2013, 10:13

μονο στο ΚΕΦΑΛΙ --
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostis
Member
Member
Kostis

Ηλικία : 42
Τόπος : Χανιά-Άγιος Νικόλαος
Registration date : 17/11/2009

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 25 2013, 20:37

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Y7t3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ni_Tza
Member
Member
Ni_Tza

Ηλικία : 43
Τόπος : SERRES
Registration date : 03/10/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 25 2013, 20:54

socrates έγραψε:
Η ερώτηση τίθεται ως εξής...

Πάω να πάρω την κοπελιά μου, την αδερφή μου, τον φίλο μου κλπ,
έχω μαζί το δεύτερο κράνος *εννοείται ότι το πρώτο είναι ήδη στην κεφάλα μου,
η μπαγκαζιέρα είναι τίγκα με εργαλεία, και κάθε λογής άλλα πράγματα από την δουλειά
υπάρχει τρόπος να το στηρίξω κάπου;

- Κλασσική θέση πάνω στο ντεπόζιτο πάνω στο bagster διχτάκι - γάτζους κλπ
ΑΚΥΡΟ δεν υπάρχει bagster

- Θέση κράνους της μηχανής
ΑΚΥΡΟ ο κατασκευαστής λέει ρητώς ΟΧΙ εν κινήσει

- Θέση συνοδηγού
Με διχτάκι κάτι κάνουμε... πιάνει και στις λαβές του συνοδηγού + ότι το προτείνει και ο κατασκευαστής.
Εκεί τρώμε το απρόσμενο άκυρο που ο συνεπιβάτης έρχεται με δικό του κράνος.

Εεεεε τότε είτε του δίνουμε το κράνος να το κρατάει, είτε κάνουμε την δικιά μας πατέντα με σχοινιά λουριά κλπ για να το στηρίξουμε πάνω στο ντεπόζιτο , μπαγκαζιέρα κλπ
του λες να ανεβάσει το 3ο κράνος στο σπίτι του και θα το πάρεις στο τέλος τις βόλτας
(μην μου πεις ότι ετοιμάσατε τέτοια βόλτα, τόσο εξοπλισμό να πας κάπου και δώσατε ραντεβού στην πλατεία συντάγματος?) λογικά από το σπίτι θα τον/την πάρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tzampazisn@yahoo.com
 

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: