Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΔευ Απρ 29 2013, 20:10

δύο περιστατικά έμαθα σήμερα, το ένα σε δικό μου πρόσωπο,
άνοιξαν τη μπαγκαζιέρα..αλλά η κλειδαριά ήταν άθικτη..δεν ίσχυε το ίδιο όμως και για τους μεντεσέδες πίσω..

θα τα βάλω στην ίδια κατηγορία με τα καθίκια που έκαναν τη ζημιά στον άλλο φίλο μου, και θα τους ευχηθώ να ψοφήσουν και αυτοί..

edit: επειδή μάλλον ήμουν πολύ ευγενικός, πρώτα να τους σοδομίσει γορίλας και μετά να ψοφήσουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΔευ Απρ 29 2013, 22:11

Αδερφε μου με εκανες και γελασα με το (σοδομίσει γορίλας και μετά να ψοφήσουν..) lol! lol! lol! Η ολη φαση ομως ειναι για κλαμματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΔευ Απρ 29 2013, 22:53

από εκεί που την ανοίξαν υποθέτω ότι τους αρέσει από πίσω....μήπως ναμ ην τους σοδόμιζε! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΔευ Απρ 29 2013, 22:57

Δυστυχώς τα είπαμε, τα ξαναείπαμε και αρχίζουμε όλοι να το εμπεδίδουμε. Οι μπαγκαζιέρες ανοίγουν... όλες... θέλουμε δε θέλουμε... και η λύση δυστυχώς είναι να μην αφήνουμε μέσα τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΔευ Απρ 29 2013, 23:32

terino έγραψε:
Δυστυχώς τα είπαμε, τα ξαναείπαμε και αρχίζουμε όλοι να το εμπεδίδουμε. Οι μπαγκαζιέρες ανοίγουν... όλες... θέλουμε δε θέλουμε... και η λύση δυστυχώς είναι να μην αφήνουμε μέσα τίποτα.

ή αν αφήνουμε κάτι ας είναι μια κόμπρα ή μια σφηγκοφωλιά! alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΔευ Απρ 29 2013, 23:37

tazakos έγραψε:
terino έγραψε:
Δυστυχώς τα είπαμε, τα ξαναείπαμε και αρχίζουμε όλοι να το εμπεδίδουμε. Οι μπαγκαζιέρες ανοίγουν... όλες... θέλουμε δε θέλουμε... και η λύση δυστυχώς είναι να μην αφήνουμε μέσα τίποτα.

ή αν αφήνουμε κάτι ας είναι μια κόμπρα ή μια σφηγκοφωλιά! alien

Μετά απλά δε θα την ανοίγουμε εμείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 00:26

terino έγραψε:
Δυστυχώς τα είπαμε, τα ξαναείπαμε και αρχίζουμε όλοι να το εμπεδίδουμε. Οι μπαγκαζιέρες ανοίγουν... όλες... θέλουμε δε θέλουμε... και η λύση δυστυχώς είναι να μην αφήνουμε μέσα τίποτα.

Συμφωνοι ρε Λευτερη.. Και παλι εισαι 200 ευρω σχεδον μειον.. Με μια κατεστραμενη μπαγκαζιερα.. Πραγματι δεν πηραν τιποτα, γιατι δεν υπηρχε τιποτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 00:44

στο περίπτερο του χρήστου υπάρχει ένας τύπος που παρκάρει μια τζιες. Η μηχανή φοράει μια Ε55. Ο τύπος (τρομερή ιδέα) έχει την μπαγκαζιέρα ανοιχτή, ξεκλείδωτη!!!
Σου λέει μπαστάρδια αντί να μου την σπάσετε προσπαθώντας να την ανοίξετε, ορίστε, δεν έχω τίποτα μέσα, δείτε μόνοι σας.
Είναι τρομερό που πια θα φοβόμαστε να κουβαλάμε καν τις μπαγκαζιέρες μαζί μας...
Ουρτ μπασταρντεν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 01:07

man_OS έγραψε:
στο περίπτερο του χρήστου υπάρχει ένας τύπος που παρκάρει μια τζιες. Η μηχανή φοράει μια Ε55. Ο τύπος (τρομερή ιδέα) έχει την μπαγκαζιέρα ανοιχτή, ξεκλείδωτη!!!
Σου λέει μπαστάρδια αντί να μου την σπάσετε προσπαθώντας να την ανοίξετε, ορίστε, δεν έχω τίποτα μέσα, δείτε μόνοι σας.
Είναι τρομερό που πια θα φοβόμαστε να κουβαλάμε καν τις μπαγκαζιέρες μαζί μας...
Ουρτ μπασταρντεν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 10:48

μπαγκαζιέρα στην πλάτη, μαζί με την πινακίδα ; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 10:56

Ανοικτη κλειστη το θεμα ειναι να μην σου κανει ζημια ειτε απο τα νευρα του ειτε για να κλεψει ...ρε δε παν στον αγυριστο ολα τα "σοδομισμενα" καθηκια ...θεε μου σχωραμε (λεμε τωρα) affraid affraidσε λιγο δεν θα βγαινουμε ουτε για βολτα ,κινουμενοι στοχοι ειμαστε, α ρε εχουμε να δουμε ακομα affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 11:26

Απλα πρεπει να κουβαλαμε και το λυκοσκυλο μας και να το δενουμε στη μηχανη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 12:12

Μήπως είσαι λίγο γκαντέμης? Όλοι οι φίλοι σου κάτι παθαίνουν!!! Άλλος κλαίει τις εξατμίσεις, άλλος τη βαλίτσα, πες την αλήθεια τι τους κάνεις? imarton

Η βαλίτσα δεν φτιάχτηκε για να φυλάει αλλά για να μεταφέρει πράγματα, δεν αποτελεί μέρος της μηχανής αλλά ένα πρόσθετο, που εκτός από τον αποθηκευτικό χώρο που προσφέρει, αλλάζει και την γεωμετρία της μηχανής.Δεν είναι χρηματοκιβώτιο να μπορείς να αφήνεις πράγματα αξίας μέσα, είναι ένα πλαστικό κουτί που άνετα μπορεί κάποιος να το ξηλώσει ολόκληρο ή να το ανοίξει !!! Αν θες να έχεις τη βαλίτσα μαζί σου, το κόλπο που κάνει ο τύπος με το gs είναι το καλύτερο, ανοιχτή και άδεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 12:45

κι εγω παθων.....την ανοιξαν με χειρουργικο τροπο και απο τοτε δεν εχω κρανος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 12:50

Κράνος ποτέ στην μπαγκαζιέρα, στην θήκη του και μαζί μου, μόνο κάτι χταπόδια έχω, κανένα πανί για να σκουπίζω τη σέλα, και γενικά φτηνά πράγματα.

Βέβαια έτσι όπως πάει, μάλλον θα την καταργήσω και θα τα βάλω όλα σε ένα σακίδιο μην πληρώνουμε τσάμπα και την κλειδαριά. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 18:06

ωραία..έστω λοιπόν ότι έχεις ένα αδιάβροχο όλο κι όλο μέσα..
πες ένα 50άρικο..και έχεις βάλει και μια βαλίτσα της προκοπής 250-300 ευρώ..

ωραία..θα γλιτώσω το κράνος που κάνει άλλα τόσα, και θα μου μείνει μια μπαγκαζιέρα ενδεχομένως άχρηστη, συν ό,τι άλλο ψιλολόι αποφασίσει να πάρει το καθίκι..

Αποστόλη και οι εξατμίσεις extra είναι, και η ζελατίνα και το bagster, δηλαδή να πάρω ένα κατσαβίδι και σε κάθε βόλτα να ξηλώνω ότι είναι πρόσθετο και έχει αξία?
έχουμε φτάσει στο σημείο, να θεωρούμε "παράλογο" το ότι αποθηκεύουμε πράγματα σε κάτι πρόσθετο, το οποίο έχει κλειδαριά..!!! και το λογικό να το αφήνουμε ξεκλείδωτο για να μην ανοίγουμε τις ορέξεις στον κάθε πουτ@α@@@ς γιο..

μου θυμίζει το σημείωμα που είχε αφήσει ο άλλος στους κλέφτες, ότι δεν αξίζει να μπείτε γιατί τα πήραν όλα οι προηγούμενοι..
αυτά τα σκατά ανεχόμαστε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..   Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο.. Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 19:06

δλδ αν την αφησουμε ξεκλειδωτη δεν παιζει να μας την παρουν ,αθικτη Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
 

Η μπαγκαζιέρα έχει κι άλλη δίοδο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: