Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 22:17

nikos147 έγραψε:
Τελικα οι ψειρες πως βγαινουν??? Δοκιμασα και εγω νωριτερα αλλά δεν καταφερα τιποτα!!! Θελουν στριψιμο καπως? Γιατι επιανα το λαστιχακι απο πισω ευκολα και το τραβαγα με δυναμη αλλά δεν εβγαινε με τιποτα!!! Βοηθεια κανεις??


Το πιανεις και το στριβεις αριστερα μιση στροφη!μετα το αντιθετο για να το ξανακουμποσεις!ΠΡΟΣΟΧΗ μην σου πεσουν μεσα στο φαναρι.(στο λεω γιατι και εγω προσεχα αλλα οχι οσο επρεπε)!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 25 2011, 22:40

Πριν λιγο άλλαξα τις ψειρες...λόγω λεπτων και μακριών δακτύλων η αλλαγη ηταν παιχνιδακι μιας και εγινε σε 10λεπτα!!! Απλά οι ψειρες δεν με ικανοποιησαν μιας και ηθελα κατι πιο λευκο! Μαλλον πρεπει να ψαξω για led...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 25 2011, 22:44

nikos147 έγραψε:
Πριν λιγο άλλαξα τις ψειρες...λόγω λεπτων και μακριών δακτύλων η αλλαγη ηταν παιχνιδακι μιας και εγινε σε 10λεπτα!!! Απλά οι ψειρες δεν με ικανοποιησαν μιας και ηθελα κατι πιο λευκο! Μαλλον πρεπει να ψαξω για led...

θα βρεις 100% στην φραντζη στα περισσοτερα καταστηματα με ανταλακτικα η στο συνεργειο του αργυριου στους αγιους αναργυρους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 07:34

σαλιγκάρι έγραψε:
θα βρεις 100% στην φραντζη στα περισσοτερα καταστηματα με ανταλακτικα η στο συνεργειο του αργυριου στους αγιους αναργυρους.

Ευχαριστω!!
Μπορεις να δωσεις διευθυνση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27 2011, 14:24

Oι παρακατω led ψειρες κανουν ή δεν φοραει αυτες η v-strom?

http://www.ledmegastore.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=1040

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27 2011, 14:37

nikos147 έγραψε:
Oι παρακατω led ψειρες κανουν ή δεν φοραει αυτες η v-strom?

http://www.ledmegastore.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=1040


κανουν.
οσο για την φραντζη που ρωτας παραπανω πιαστην απο την καλλιροης και με το που περασεις τον λαμπριανιδη στο αριστερο σου χερι 2-3 μαγαζια μετα παντα στα αριστερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kimonas
gold member
gold member
kimonas

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 01/04/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27 2011, 14:38

Κανουν μια χαρα..και αυτες χωνευτες ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 21:56

σημερα αλλαξα και εγω τις ψειρες.τι Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 501340 εφαγα δεν λεγετε.
η δεξια μια χαρα.η αριστερη με τιποτα.εβγαλα το πλαστικο που ειναι κατω απο τα οργανα και εκανα τελικα δουλεια.εσεις που μπορεσατε και αλλαξατε την αριστερη ψειρα χωρις να βγαλετε το πλαστικο απλα respect respect
εκει που τα πηρα το κρανιο ειναι με την φισα που μπαινει στα οργανα.καλα τοσο makakas ειναι και δεν μπορουσαν να βαλουν ακομα λιγα καλωδια να την κανουν να κουμπωνει πιο μακρυα?δεν σου δινει χερι με τιποτα.
εμ παση περιπτωση ολα καλα.το αποτελεσμα αξιζε τον κοπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 22:25

to nou sou έγραψε:
σημερα αλλαξα και εγω τις ψειρες.τι Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 501340 εφαγα δεν λεγετε.
η δεξια μια χαρα.η αριστερη με τιποτα.


..........μ'επιασε και μένα η λαλακία το Σαββάτο και οπως ξεσκαρτευα το VSTROM ικό σεντούκι, είδα στον πάτο 1 σακουλάκι με λεντόψειρες των οποίων την υπαρξη αγνοούσα απο την εποχη του.........''ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ''........

ε αφου δεν την κατάπια απο τα νευρα μου την αριστερη...........ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theofilοs

theofilοs

Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 05/06/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 22:40

και εγω με την αριστερη ειχα θεμα... ουτε που θυμαμαι πως την εβγαλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 23:11

Τελικά ήμουν από τους τυχερούς που δεν με ταλαιπώρησε η ιστορία. Αν και δεν είχα δει το συγκεκριμένο thread ακολούθησα τις συμβουλές του stam:

- Μην προσπαθήσεις να τις αλλάξεις χωρίς να βγάλεις το πλαστικό με τα όργανα.
- Για να πάρεις το πλαστικό με τα όργανα στο χέρι θα πρέπει να βγάλεις και την φύσα.
- Ιδιαίτερη προσοχή στο να μην πέσουν μέσα στα φανάρια.

...και όλα κομπλέ. Very Happy

Πάντως όποιος το κάνει θα πρέπει να μην έχει πίεση χρόνου και να το κάνει χαλαρά και με γαϊδουρινή υπομονή αν του κάτσει η στραβή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 23:23

socrates έγραψε:

- Μην προσπαθήσεις να τις αλλάξεις χωρίς να βγάλεις το πλαστικό με τα όργανα.
- Για να πάρεις το πλαστικό με τα όργανα στο χέρι θα πρέπει να βγάλεις και την φύσα.
- Ιδιαίτερη προσοχή στο να μην πέσουν μέσα στα φανάρια.

...και όλα κομπλέ. Very Happy

ε αμα είναι να γδύσεις το μισο μηχανάκι ρε αδερφέ.........του φόυστη και οι ψείρες, οι κόνιδες, οι ψύλλοι και τα τσιμπουρια μαζί ναούμ!!!


........μαμώ την εργονομία μου μέσα μαμώωωωωω!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 23:47

Αν δε θέλετε ταλαιπώριες να πάτε να πάρετε enduro ρε Razz Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 00:05

to nou sou έγραψε:
εσεις που μπορεσατε και αλλαξατε την αριστερη ψειρα χωρις να βγαλετε το πλαστικο απλα respect respect

Ευχαριστώ, ευχαριστώ...θέλει χέρι πορτοφολά, αλλά μια χαρά χωρίς να βγάζω πλαστικά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 00:33

dimnik83 έγραψε:
Αν δε θέλετε ταλαιπώριες να πάτε να πάρετε enduro ρε Razz Laughing

ασε κι εκεί έχει άλλες ταλαιπώριες........αλλά εθελούσιες!!!


με βλέπω για ''έθελούσιες εξόδους'' για λασπόλουτρα σύντομα...........έχω μπλέξει και με χωματερό σύντεκνο....... Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 00:35

JEFFakhs έγραψε:
dimnik83 έγραψε:
Αν δε θέλετε ταλαιπώριες να πάτε να πάρετε enduro ρε Razz Laughing

ασε κι εκεί έχει άλλες ταλαιπώριες........αλλά εθελούσιες!!!


με βλέπω για ''έθελούσιες εξόδους'' για λασπόλουτρα σύντομα...........έχω μπλέξει και με χωματερό σύντεκνο....... Cool Cool

Σε ζηλεύω Χρηστάρα... Ήμουν σχεδόν έτοιμος κι εγώ αλλά μου επιτέθηκε η κρίση... Με το καλό σου εύχομαι Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 00:56

dimnik83 έγραψε:
JEFFakhs έγραψε:
dimnik83 έγραψε:
Αν δε θέλετε ταλαιπώριες να πάτε να πάρετε enduro ρε Razz Laughing

ασε κι εκεί έχει άλλες ταλαιπώριες........αλλά εθελούσιες!!!


με βλέπω για ''έθελούσιες εξόδους'' για λασπόλουτρα σύντομα...........έχω μπλέξει και με χωματερό σύντεκνο....... Cool Cool

Σε ζηλεύω Χρηστάρα... Ήμουν σχεδόν έτοιμος κι εγώ αλλά μου επιτέθηκε η κρίση... Με το καλό σου εύχομαι Very Happy


καλα μη νομίζεις.......1 200ράκι διχρονο θα έχω ''ρεφενέ''............αλλά αμα βάνω κατω απο το μαξιλάρι την επιδοματάρα του ΟΑΕΔ για κανα 2μηνο, παίρνω σόυπερ κατοχικό εργαλείο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 10:22

to nou sou έγραψε:
εσεις που μπορεσατε και αλλαξατε την αριστερη ψειρα χωρις να βγαλετε το πλαστικο απλα respect respect

ευχαριστω κι εγω....
μας παιδεψε λιγο την πρωτη φορα αλλα τωρα της εχουμε παρει τον αερα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 10:36

εχω αλλαξει 3, 4 φορες οποτε τωρα εχω παρει το αερα με κλειστα ματια που λενε Laughing

για την αριστερη: γονατισμα παραλληλα απο το αριστερο φερνιγκ κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη περασμα το δεξι χερι απο κατω στις μπουκαλες και με τυφλο συστημα αλλαγη! Wink (οταν λεω αλλαγη, εννοειτε οτι απλα το ξεκουμπωνω ετσι και μετα για να αλλαξω ψειρα το κανω απο πανω βλεποντας.....ειπαμε δεν ειμαι ο χουντινι Laughing )

geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 10:51

4kings έγραψε:
για την αριστερη: γονατισμα παραλληλα απο το αριστερο φερνιγκ κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη περασμα το δεξι χερι απο κατω στις μπουκαλες και με τυφλο συστημα αλλαγη! Wink (οταν λεω αλλαγη, εννοειτε οτι απλα το ξεκουμπωνω ετσι και μετα για να αλλαξω ψειρα το κανω απο πανω βλεποντας.....ειπαμε δεν ειμαι ο χουντινι Laughing )

Όπως καθεσαι στη μηχανη ή οπως την κοιτας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 11:00

4kings έγραψε:
εχω αλλαξει 3, 4 φορες οποτε τωρα εχω παρει το αερα με κλειστα ματια που λενε Laughing

για την αριστερη: γονατισμα παραλληλα απο το αριστερο φερνιγκ κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη περασμα το δεξι χερι απο κατω στις μπουκαλες και με τυφλο συστημα αλλαγη! Wink


ή γονάτισμα
ή ξεβράκωμα (το μισό μηχανάκι) Cool


αν είναι κανείς να αλλάξει μόνο τις ψείρες, τελικά ο πιο συντομος κι ευκολος τρόπος είναι αυτός που περιγράφεται παραπάνω.......εκτός κι έχει μαζέψει και άλλες δουλίτσες ''εκεί μπροστά'' οπότε το ''ξεβράκωμα'' έχει νόημα!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 11:58

Σωστά... Αν έχεις να κάνεις κι άλλες δουλειές περίμενε να μαζευτούν... γιατί και στο γονάτισμα είναι δύσκολη η πρόσβαση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 12:34

Hypersonic έγραψε:
4kings έγραψε:
για την αριστερη: γονατισμα παραλληλα απο το αριστερο φερνιγκ κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη περασμα το δεξι χερι απο κατω στις μπουκαλες και με τυφλο συστημα αλλαγη! Wink (οταν λεω αλλαγη, εννοειτε οτι απλα το ξεκουμπωνω ετσι και μετα για να αλλαξω ψειρα το κανω απο πανω βλεποντας.....ειπαμε δεν ειμαι ο χουντινι Laughing )

Όπως καθεσαι στη μηχανη ή οπως την κοιτας?


...που την ειχαμε ξαναρχισει αυτη τη μ@λακια??? Laughing ...και ειχε ξεχειλωσει mouuuuuu

ναι αλλα οπως καθεσαι απο τα αριστερα ή απο τα δεξια?..οταν καθεσαι πανω και την κοιτας απο μπροστα προς τα πισω ή απο πισω προς τα εμπρος??.....ή οταν εισαι κατω και την κοιτας απο το πλαϊ???..απο το πλαϊ που ειναι το σταντ ή απο την αλλη??? lol! lol!


ασε λοιπον τα ψαρεματα Laughing Laughing Laughing Laughing ....ειπα "κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη" Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 15:49

Hypersonic έγραψε:
4kings έγραψε:
για την αριστερη: γονατισμα παραλληλα απο το αριστερο φερνιγκ κοιταζοντας ευθεια οπως η μηχανη περασμα το δεξι χερι απο κατω στις μπουκαλες και με τυφλο συστημα αλλαγη! Wink (οταν λεω αλλαγη, εννοειτε οτι απλα το ξεκουμπωνω ετσι και μετα για να αλλαξω ψειρα το κανω απο πανω βλεποντας.....ειπαμε δεν ειμαι ο χουντινι Laughing )

Όπως καθεσαι στη μηχανη ή οπως την κοιτας?

παντοτε μιλαμε για το οπως καθομαστε πανω στην μηχανη.εγω αυτο ξερω.
δλδ για να καταλαβω μπορειτε και ξεκουμπωνεται/κουμπωνεται την ψειρα χωρις να λυσετε τιποτα?
τα καλωδια, η σιδερια που εχει εκει δεν σαν ενοχλησε καθολου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;   Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 16:31

Ενοχλουνε, αλλα γινεται... και το ουσιαστικο προβλημα ειναι να βαλεις τη λαστιχενια βαση στο φαναρι και να την περιστρεψεις για να ασφαλισει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλαγη στις ψειρες.... πως;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: