Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 20 2013, 14:38

dimitrisv έγραψε:
29/3 ειναι το test ride ηρακλειο. Στις 28 ειναι η παρουσιαση που δεν μας αφορα. Απο τις 12 και μετα, αλλα δεν εχουν ακομα ορισει χωρο. Θα ρθουν αρκετα μηχανακια. Περιμενω ενημερωση και θα προωθησω. Ετσι και αλλιως δεν ειναι ο Σπανος οποτε μην αγχωνεσαι!!!! Οποιοι ενδιαφερονται ας μου πουνε οταν με παρει τηλ ο κτμας να του πω ατομα. bounce bounce

μέσα Μήτσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 20 2013, 17:03

almeros έγραψε:




Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Ktmpromo1190t5212


Βρε ουστ!!!!









Κανονισε να σου ανεβασω το ενοικιο

bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 20 2013, 22:28

paitos έγραψε:



Βρε ουστ!!!!









Κανονισε να σου ανεβασω το ενοικιο

bliax bliax


αυτή τη λεπτομέρεια δεν είχα σκεφτεί, αδελφικέ μου φίλε Πανάγο!!!!!!!!!!!!!!!!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22 2013, 08:52


Δεν θέλουν πολιτικούς στην παρέλαση στην Κρήτη !!!


Λένε βροντερό «όχι» στον Άγιο Νικόλαο !!!


Μήνυμα προς την πολιτική ηγεσία της χώρας να μην παραστεί στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου απευθύνουν οι κάτοικοι του Μεράμπελλου στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης, αναφέρει το cretalive.gr.

«Επειδή σεβόμαστε τις θυσίες των προγόνων μας και το νόημα της εθνεγερσίας της 25ης Μαρτίου. Επειδή η παλιγγενεσία γιορτάζεται πανεθνικά και πανηγυρικά. Επειδή με την παρέλαση της μαθητιώσας νεολαίας συνηθιζόταν να αποδίδονται τιμές σε πολιτικά πρόσωπα. Επειδή η αγανάκτηση του λαού μπορεί να ξεπεράσει τις φραστικές διαμαρτυρίες. Επειδή κανένας Έλληνας δεν αποδέχεται την αμαύρωση των νοημάτων της 25ης Μαρτίου. Επειδή θέλουμε να διεξαχθεί η παρέλαση ανεμπόδιστα,

Ζητούμε, βάση των παραπάνω, να μην παραστεί στις εκδηλώσεις και παρελάσεις της εθνικής μας εορτής κανένα πολιτικό πρόσωπο, πλην της Δημοτικής μας αρχής και της Εκκλησίας» αναφέρεται στην ανακοίνωση των Αλληλέγγυων Πολιτών Μεραμπέλλου.


πηγή : newsbeast.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 25 2013, 19:12

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

badouras έγραψε:
Λένε βροντερό «όχι» στον Άγιο Νικόλαο !!!
είχαμε τις μικρό εντάσεις μας σήμερα (περισσότερα)

Το λοιπόν ... το γράφω πρώτα εδώ, γιατί μπορεί κάποιος από εσάς να θέλει κάτι και καλύτερα είναι να εξυπηρετήσουμε τοπικού χαρακτήρα καταστάσεις, από τις αρχές του μήνα θα βγουν στις αγγελίες του φόρουμ.
Έχω διάφορα πραγματάκια για πούλημα, τιμές και φώτο θα τα έχω έτοιμα κατά πάσα πιθανότητα μέχρι το ερχόμενο ΣουΚού, που θα τα έχω βγάλει.

α ... μη γράφεται δικαίωμα κ.α. τέτοια τώρα ... γιατί δεν είναι αγγελία αλλά μια ενημέρωση ότι μέχρι την κυριακή θα παίξουν αυτά, εξάλλου αν δε παίξουν φώτο να δεί κάποιος την κατάσταση τους, ήντα θα πάρει; γουρούνι στο σακί;.

01. κωλοφάναρο led με ενσωματωμένα φλάς.
02. βάση (σχάρα) βαλίτσας kappa-moto για Monokey βαλίτσες.
03. μεταλλικό κάλυμμα αλυσίδας με το λογότυπο v-strom.
04. πίσω κάγκελα για τις kappa/givi.
05. «μαμά» 2πλό στάντ.
06. «μαμά» δέρμα για το ντεπόζιτο σε χρώμα μαύρο, το οποίο καλύπτει το μισό. (κυρίως είναι για ανοιχτόχρωμα μηχανάκια)
07. μεταλλική ποδιά της Hepco & Becker .
08. πλαστική «μαμά» ποδιά.
09. εμπρός κάγκελα της sw-motech.
10. λευκό καντράν.
11. αλουμινάκι κατασκευής του jeffakhs με τον αναπτήρα πάνω.
12. ρυθμιζόμενες σε μήκος, σπαστές μανέτες.
13. πλάγιοι αποστάτες τιμονιού της sw-motech.
14. τιμόνι renthal.
15. βάση για gps κατασκευής μασίφ αλουμινίου κομμένο με cnc μηχάνημα από ένα φίλο στο moto.gr.
16. άνω βάσεις προβολέων κατασκευής terino.
17. γέφυρα πιρουνιών της superbrace.
18. intiminators.
19. πίσω αμορτισέρ με ελατήριο της wp.
20. κόρνα stiebel.

και ...

υπάρχει ολόκληρο το μηχανάκι για ότι ανταλλακτικά θέλετε, μιας και αύριο κατατίθεντο οι πινακίδες του.

πιθανόν να έχω και άλλα, αλλά θα πρέπει να ψάξω την αποθήκη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την painterakis στις Τρι Μαρ 26 2013, 06:55, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 25 2013, 22:06

με στενοχωρεί ρε Μανώλη που πουλάς την πρασiνουλα έτσι αλλά μάλλον είναι το σοφότερο στην προκειμένη περίπτωση
οτι χρειαστείς σφύρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 25 2013, 22:18

Πρασινομανωλη το έχεις αποκλείσει για V strom πιο καινούργιο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 07:07

geo έγραψε:
με στενοχωρεί ρε Μανώλη που πουλάς την πρασiνουλα έτσι αλλά μάλλον είναι το σοφότερο στην προκειμένη περίπτωση
οτι χρειαστείς σφύρα
ευχαριστώ γιώργο,
η μηχανή έφτασε σε ένα σημείο που ζητάει περισσότερα από ότι προσφέρει.
το μόνο κακό (και αυτό με τσατίζει) ήταν ότι είχα κανονίσει να την "σπρώξω" ... αλλά τώρα π....ες μπλε (στη περίπτωσή μου ... πράσινες)

Perrakis έγραψε:
Πρασινομανωλη το έχεις αποκλείσει για V strom πιο καινούργιο??
κοίτα μήτσο, δε το κρύβω ότι εδώ και 2 μήνες ήμουν έτοιμος να κάνω κίνηση (τώρα που "έμεινε" η πράσινη ... επιβάλετε) και μετά από σκέψη είπα να αποκλείσω τη κατηγορία ΟΝ-ΟFF για πολλούς και διάφορους λόγους.
αν και κάποιος θα πίστευε ότι θα "έγερνε" η μπάρα προς το OFF εντούτοις αυτό που έχω βρει (μεταχειρισμένο) είναι ΟΝ ψιλό-touring.
ίδωμεν ...

ελπίζω μέχρι τις 14 που λέτε να γίνει (παγκρήτια) να έχω 2τροχο.
τώρα τι θα έχει, κουκούλα ή φτερά, δε ξέρω ... θα δείξει ... το μόνο σίγουρο είναι ότι δε θα είναι πράσινο Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 07:39



Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Frog_crying
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 10:18

Τί να είναι αραγε το ..... ΟΝ ψιλό-touring. Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 8117
Γιά βοηθησέ μας λίγο μανόλη , η χώρα που παράγεται ειναι στο ευρώ ??? η οχι ...κάπου πάει το μυαλό μου βέβαια imarton

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 11:44

Rory έγραψε:
Τί να είναι αραγε το ..... ΟΝ ψιλό-touring. Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 8117
Γιά βοηθησέ μας λίγο μανόλη , η χώρα που παράγεται ειναι στο ευρώ ??? η οχι ...κάπου πάει το μυαλό μου βέβαια imarton
κοίτα Νικόλα ... τη χώρα παραγωγής δεν την αλλάζω Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Japan-Flag_tiny cheers πιθανόν να αλλάξω εργοστάσιο.
Έτσι για να γίνετε κουβέντα ... είναι μεταξύ 600-650 cc και 4-κύλινδρο.

Ανεξάρτητα με αυτά που είπα παραπάνω θα ήθελα να μου έλεγες που πήγε το μυαλό σου και γιατί κάνει τον σταυρό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 13:43

Χααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ειπα και εγώ θα πηγαινες λεω προς το φουστονήσι μεριά , ενιγουέι με το καλό το καινουργιο μοτορι

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 14:06

Rory έγραψε:
Χααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ειπα και εγώ θα πηγαινες λεω προς το φουστονήσι μεριά , ενιγουέι με το καλό το καινουργιο μοτορι
σε νησί θα πάω αλλά όχι στο φουστονήσι που λές, αν πάντως θα πήγαινα σε αυτό που λές θα πήγαινα για κάτι σαν το δικό σου αλλά ανεβαίνει ψηλά ο πήχης και δε θέλω να φύγω από τα 600άρια.

painterakis έγραψε:
τώρα τι θα έχει, κουκούλα ή φτερά, δε ξέρω ... θα δείξει ... το μόνο σίγουρο είναι ότι δε θα είναι πράσινο Sad
όπως τη κόβω λίαν συντόμως θα αποκτήσουμε ... φτερά Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 14:12

Ετσι για να σας βάλω στην πρίζα μερικούς μερικούς Very Happy , περνώντας σήμερα τυχαία εδω στα Χανιά στην αντιπροσωπείατης KTM ειδα κόσμο μαζεμένο , κάνω αναστροφη και ναμαι κοντά σε μιά ανερχόμενη ισως καινούργια ( θα δείξει λέω τωρα εεεεεεε) αγάπη I love you
Στίς 1 επιανα δουλειά ηταν η ωρα 12 παρα λέω παρε τηλ. να πείς οτι θα αργήσεις και πολύ καλά εκανα γιατι εζησα μια καταπληκτική εμπειρία 1 ωρα περίπου σε test ride με το νεο KTM 1190 AXXXXXXXXXXXX ΕΡΩΤΑΣ
Η πρώτη ματιά ......
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 0009yj


Δέν χρειάστηκε 2η....η καρδιά μου χτύπαγε δυνατά Laughing , με μια απαλή κίνηση ενιωσα ανατριχίλα Very Happy
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 0010vx


Εδωσα τα απαιτούμενα χαρτιά και μαζί με αλλους τρελαμένους ξεκινήσαμε μαζί με το πατεράκη μια καταληκτική και γνωστη διαδρομή προς μαλάξα , αρχισα και το γνωριζα σιγά σιγά , πολυ καλή αναρτηση , ααααααααα ηταν στην street επιλεγμένο με τους 150 hp , γκαζιααααααααα ...χαλαρά στην αρχή μετά πιο σβέλτα καταλάβαινα απλα οτι η μηχανή εστριβε με την σκέψη ...μπροστα ο πατεράκης αρχισε και εδινε γρήγορο ρυθμό , ακολουθουσα κατα κώλο What a Face φάναρο κάποια μικρολαθάκια μου τα συνχώρησε με το traction control ...πολύ καλά φρένα , χαιδεύοντας απαλά το φρένο απλά αγκυρες σε συνδυασμό πατώντας μπροστινό επιανε και το πισω , δεν θυμάμα ποσοστα μας τα ειπε στην αρχη αλλα συνχωρέστε μου τον ενθουσιασμό που ακομα νομίζω πως το οδηγώ

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 0011xc


Δύναμη πολύ το εργαλείο μιλάμε , τεσπα σταματησαμε καπου στην κορυφή πριν τα απτερα και περιμέναμε τους αλλους να ερθουν , ολοι μαζι κατεβήκαμε πρός στύλο και βγηκαμε καλύβες , πήραμε την εθνική , οπως καταλαβαίνετε θα ηταν ιεροσυλία να τον ανοίξω λίγο εεεεεεεεεε ???
Ναί λοιπον οι 2 μας του λεώ τώρα για να δούμε τι πιάνεις ψίτ μη το πείτε σε κανέναν εεεεεεεε δεν λεω τα υπολοιπα απο το τηλ.
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 0012em


Μπήκαμε σούδα οχι μεσα ...απ εξω εεεεεεεεεεε και μετα απο 1 ωρα περίπου διαδρομής δεν ηθελα να κατέβω , μεχρι που ζητησα εξτρα βολτα με το R δεν μου χάλασαν το χατήρι αλλα επρεπε να παω στην δουλειά, εαν προλάβω θα παω μεχρι αργά το πόγευμα , ( ακους paitooooooooooooooooo
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 0013hk


Eλεγα οτι παντρεύτηκα τον Τίγρη μααααααααααααααα ερωτεύτηκα ρεμάλια μου cheers

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 14:31

τι λές τώρα; affraid
μηχανάρα, μπράβο Νικόλα cheers

άνοιξη flower μπαίνει ... νέοι έρωτες I love you στο προσκήνιο bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 15:14

Παππου πηρα τηλ. και 5.00 σταματανε, αν καταφερω να φυγω απο την δουλεια θα πεταχτω και εγω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 15:35

εσένα δεν σου δίνουνε βόλτα κατάλαβε το μόνο αν δώσεις άλλο όνομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sarakats85

sarakats85

Registration date : 15/03/2012

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 16:09





Κρίμα painter..γιατί δεν την δίνεις όλη μαζί και θα τη δώσεις ανταλακτικά??
ότι πιστεύεις καλυτερο τι να πώ ..τελικά τι ζημιά είχες?
Καλοπούλητα τα καλούδια σου!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sarakats85 στις Τετ Μαρ 27 2013, 10:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 17:39

ρε κωλόγερε, μια ώρα test ride ?


εμάς εδώ πέρισυ, ούτε 15' κι αυτό σε ευθεία.



σε είδαν ασπρομάλλη και σου λένε άστον να το ευχαριστηθεί γιατί μπορεί να μην είναι στο επόμενο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



i love you nick....




lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 17:55

Καί μετά θές χορηγία στο 36ωρο εεεεεεεεεεεεεε Laughing σέβας δεν υπάρχει στους πρεσβύτερους .....
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχ κ@βλα να πάθεις το ευχαριστήθηκα 1 ωρα αχαλίνωτο qwer Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 501340 με το μωρό !!!!!!
Υ.Γ Αμοιβαία τα αισθ'ηματα νέε μου

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sifalios
Member
Member
sifalios

Ηλικία : 43
Τόπος : Χανιά
Registration date : 29/04/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 17:57

Νίκο να υποθέσω πως μόνο για σήμερα ήταν το test drive? Παίζει να έχει και άλλη μέρα?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 18:26

Ρε παππου στα 30 λεπτα απο τα 40+ τις βολτας αναβαν κατι κιτρινα λαμπακια τα ειδες και εσυ?

Σηφη αυριο εχει στο Ρεθυμνο και μεθαυριο στο Ηρακλειο τεστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 18:28

sifalios έγραψε:
Νίκο να υποθέσω πως μόνο για σήμερα ήταν το test drive? Παίζει να έχει και άλλη μέρα?

Σίφη μόνο για σήμερα ηταν εδω , αυριο θα είναι Ρέθυμνο και πέμπτη και παρασκευή Ηράκλειο !!!!!

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 18:30

paitos έγραψε:
Ρε παππου στα 30 λεπτα απο τα 40+ τις βολτας αναβαν κατι κιτρινα λαμπακια τα ειδες και εσυ?

Σηφη αυριο εχει στο Ρεθυμνο και μεθαυριο στο Ηρακλειο τεστ
Πάλι με τα κουμπάκια επαιζες παιτο ??? Very Happy , οχι εμένα ειχαν ανάψει τα λαμπάκια του μυαλού μου Razz
Το καντράν ηταν ολα τα λεφτά πάντως !!!!!!!

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 26 2013, 18:35

Οχι ρε δεν πατησα τπτ αν και με ετρωγε λιγο, μαλον το αντισπιν και το αμπουσου ηταν bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: