Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
teofilos

teofilos

Ηλικία : 57
Τόπος : θεσσαλονικη / Δρυμος
Registration date : 30/06/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 06:19

Καλημέρα
Παλι μεγάλη νικη κάνατε εχθες
football football
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 07:34

δουλεια μας ειναι αυτη..... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 07:38

Adder έγραψε:
ειναι βαρεια η φανελα νικ δεν μπορουν να την σηκωσουν πολλοι.....στον ολυμπιακο δεν μπορουσε το παληκαρι
ενω στον αρη πεταει. αν και ηταν ατομιστης σημερα......τωρα οσο αφορα το παραρτημα παρακαλαγες τον ολυμπιακο για παικτες μην το ξεχνας
νικ αντε γεια στην δευτερη κατηγορια και αφραγκος,,,τι να λεμε τωρα,,οπου φτωχος και η μοιρα του
στους -38 κανει κρυο νικ YOU!
οταν παλιοτερα μου εφερνες κατι ξυπολητους αργεντινους και λοιπα απο κατι γραντες σαουριδιδες προεδρους
και ετρεχες στα αεροδρομια τοτε δεν μας ελεγες για ελληνες...αλλα τωρα που σφιξανε οι kolaraki κολοτουμπα και
το ριξαμε στους ελληνιες και καλα...ρε ασε την παραμυθα σε τα μας.....και κοψε καθε πρωι να βαζεις στο γαλατακι σου οπιο μεσα γιατι σε πειραζει ρε νικ YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 17:22

ρε παλιοΟχιά ...που ξέρεις οτι εγω ημουν Υπέρ των παλτών που κουβαλούσε ο Αρης και ο καθε Αρης ...οταν ψάχναμε με το σταγονομετρο να βρουμε Ελληνα ποδοσφαιριστή ....γιατι δεν τα διαβάζεις ΟΛΑ οσα γράφω παραπανω ???...
niksalonik έγραψε:

εμενα προσωπικα ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΤΩΝ 15 ΙΣΠΑΝΩΝ ποτε δεν με συγκίνησαν ...γιαυτο θα με βρεις τα σ/κ να βλέπω ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ...του κουδα του αρη του παοκ των μπεμπηδων της αρσεναλ και τα λοιπα ... ....


αμα συνεχίσεις αυτο το τροπάρι θα σε στείλω "Αντε Γειά" σα τον τσουκαλά ...η μάλλον σα τον Ραπ που το κλεινει σε καθε νοικοκυρά ... bliax bliax bliax .....

παρα ταύτα ...ΝΑΙ ΡΕ ασε με να παιζω στη Β εθνική ...και εσυ ετσι να σαι καταδικασμενος ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΑ να παιζεις μονος σου να ξεπλένεις βαγόνια φράγκα μ ολες αυτες τις παλτουδιές...να στήνεις τα πρωταθληματα οπως γουστάρεις και να σαι μονιμα το Πο@Τ@Ν@κι της ευρώπης ...εεεεεε τα θελει ο πισινος σου ....


στα σοβαρα τωρα

Πέτρο εγω ειμαι μιας αλλης γενιάς παιδί ....εμεις οντας Αρειανοι ... πηγαίναμε στην τουμπα να γουσταρουμε κουδα σαραφη γκουερίνο και στο δευτερο ημιχρονο πηγαίναμε καυφτατζόγλειο να γουστάρουμε Βάσια,,,κι αντιστροφως τα παοκια ...τοτε που ο Θρύλος ο βαζελος και το χανουμι ερχοντανε σαλόνικα με την οπισθεν ....

για το μπάσκετ δε θα μιλήσω κατι θυμάσαι ...οπως επισης θα θυμάσαι απο που έπαιρνες παίχτες τη δεκαετία του 80 και του 90 ....αν δεν θυμασαι ...youtube η ρωτα να μαθεις ...

αν και παλι δεν καταλαβες τι σου λεω παραπάνω ...εεε τοτε ελα πάνω να στα δείξω και θα κεράσω και πιτόγυρο και τριγωνο και φράπα .... peinao



αμα δε "μυρίσεις" Σαλονικιότικο αερα φιλαρακι ειναι σα να ζησες "φτωχός" ..οσα λεφτά κι αν είχες "κοκαλοπαίδι"....(αυτο στο "οπου φτωχός κι η μοιρα του)


πετρακη πετράκη ...πες αλεύρι ....η σαλονικη σε περιμενει Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 501340

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 18:14

στο αφιερωνω νικολακη με αγαπη και φιλακια

σκετη απολαυση αφεσου και ηδονησου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 18:19

Πέτρο το 'χεις πάρει μονότερμα το νήμα....

μέχρι κι εγώ που δηλώνω ερασιτεχνικά Ολυμπιακός, σκέφτομαι να δηλώσω άλλη ομάδα έτσι για να σου τη μπω....! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 19:04

panic panic panic





o adder στην προηγουμενη του ζωή ....



φρόντησε στην επομενη να εισαι..... ΘεΟς εστω κι απ ....



το 12θεο bliax bliax bliax


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 22:05

niksalonik έγραψε:


στα σοβαρα τωρα

Πέτρο εγω ειμαι μιας αλλης γενιάς παιδί ....εμεις οντας Αρειανοι ... πηγαίναμε στην τουμπα να γουσταρουμε κουδα σαραφη γκουερίνο και στο δευτερο ημιχρονο πηγαίναμε καυφτατζόγλειο να γουστάρουμε Βάσια,,,κι αντιστροφως τα παοκια ...τοτε που ο Θρύλος ο βαζελος και το χανουμι ερχοντανε σαλόνικα με την οπισθεν ....



πετρακη πετράκη ...πες αλεύρι ....η σαλονικη σε περιμενει Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 501340



πεστα ρε νικ.....χτες στην αθλητικη κυριακη κανουν συνδεση με σαλονικα εκει ειχαν τον τερζανιδη .καποια φαση τους λεει απο τον παοκ κλεψατε κανα 2 πρωταθληματα και κανα 2 κυπελα.μοκο οι speaker...

τους λεει δεν τα θυμαστε??ο ενας λεει ειμουνα μικρος τοτε λεει στον αλλο μυπως τα θυμασαι εσυ??(δεν θυμαμαι ονοματα τον speaker)οχι λεει και ο αλλος... silent

συνεχιζει ο τερζανιδης και λεει με τον βαζελο βαζω γκολ με ψαλιδακι στον τελικο κυπελου και μου το ακυρωνουν σαν επικυνδινο παιξιμο....μετα ριχνουν 2 μηνες στον διατητη για την αποφαση......μοκο οι speaker...

"και τωρα λεει ψαχνετε για κανα ψαλιδακι¨......








οντως ο αρης δεν επρεπε να παρει παιχτες απο τον γαυρο...



και στον παοκ στον 1 γυρο ειχαμε τους πιο πολλους ελληνες στην 11 και τωρα ο ιβαν αρχισε τις καραβιες.... No δεν λεω καλη παιχτες αλλα ασε τα πιτσιρικια ρε κοντε να βγαλουν κανα χρονο να παρουν συμμετοχες.....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Δευ Φεβ 25 2013, 23:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 22:22

τουμπα power...τι να πεις για εδρα τωρα δες τι λενε οι παικτες σου















και ο μεγαλος μαραντονα για την τουμπα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 22:45

το σβηνω γιατι στο τελος χοντρενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Δευ Φεβ 25 2013, 23:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 22:51

Οκ, ακολουθώ και εγώ


_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 2rpb8y10


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loverdos11 στις Δευ Φεβ 25 2013, 23:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:02

δεν το καταλαβα το οπως αυτο...


το θυμαμαι αυτο το ματς ρε αντωνη μπηκαν παλι μεσα να κανουν τι??να δειρουν τους παιχτες??ποσο ανοητη μπορει να ειναι καποιοι ρε συ...αλλα και αυτος ο βλακας ο κυπουρος,του ριχνει ενα κλωτσιδη με τις ταπες...αν τον αφηνε τι θα λεγανε ηταν σε αμυνα??



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:07

shadow.gr. έγραψε:
δεν το καταλαβα το οπως αυτο...


το θυμαμαι αυτο το ματς ρε αντωνη μπηκαν παλι μεσα να κανουν τι??να δειρουν τους παιχτες??ποσο ανοητη μπορει να ειναι καποιοι ρε συ...αλλα και αυτος ο βλακας ο κυπουρος,του ριχνει ενα κλωτσιδη με τις ταπες...αν τον αφηνε τι θα λεγανε ηταν σε αμυνα??




Αν θες την γνώμη μου όποιος παιχτης οποιας ομάδας θες καλά του έκανε.
έλα και στην θεση του καθε παίχτη. Αν τον πιάνανε τι θα ειχε πάθει Question

Εβαλα αυτό το βιντεάκι γιατί στο τελευταίο που έβαλες απο την αρχή μέχρι λίγο πριν το τελος μας δείχνει "οπαδούς" του παοκ αλλα και παικτες μόνο να βαράνε.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 2rpb8y10


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loverdos11 στις Δευ Φεβ 25 2013, 23:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:10

shadow.gr. έγραψε:

συνεχιζει ο τραπεζανιδης και λεει με τον βαζελο βαζω γκολ με ψαλιδακι στον τελικο κυπελου και μου το ακυρωνουν σαν επικυνδινο παιξιμο....μετα ριχνουν 2 μηνες στον διατητη για την αποφαση......μοκο οι speaker...


προφανως εννοείς την γκολάρα Υμνος του Ματζουράκη το 1972 οταν πηρες τον βαζελο 2-1 ...ρε συ το θυμαμαι σα χτες ...

ναι ρε το θυμαμαι μη γελατε 12 χρονων ημουν ...


αλλα εκανε μεγαλη εντύπωση... ρε δεν υπήρχε βαζελος στα 2 μετρα λεμε που ειδε το φαουλ ...λετε να ταν πλερωμενος ...οχι ρεεεεε ...

εδω λεπτομεριες ...διαβασε να δεις πως περασες απ τον αρη...
παλι πΟ@τανα τα καναμε ...χαχαχαχα

βιντιο οσο κι αν εψαξα δεν βρήκα ....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Δευ Φεβ 25 2013, 23:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:13

loverdos11 έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
δεν το καταλαβα το οπως αυτο...


το θυμαμαι αυτο το ματς ρε αντωνη μπηκαν παλι μεσα να κανουν τι??να δειρουν τους παιχτες??ποσο ανοητη μπορει να ειναι καποιοι ρε συ...αλλα και αυτος ο βλακας ο κυπουρος,του ριχνει ενα κλωτσιδη με τις ταπες...αν τον αφηνε τι θα λεγανε ηταν σε αμυνα??




Αν θες την γνώμη μου όποιος παιχτης οποιας ομάδας θες καλά του έκανε.
έλα και στην θεση του καθε παίχτη. Αν τον πιάνανε τι θα ειχε πάθει Question

Εβαλα αυτό το βιντεάκι γιατί στο τελευταίο που έβαλες απο την αρχή μέχρι λίγο πριν το τελος μας δείχνει "οπαδούς" του παοκ αλλα και παικτες μόνο να βαράνε.


οντως αν δεν πετυχε τον οπαδο και τον πιανανε ακομα θα τον βαρουσανε (τονιζω οτι ειμαι κατα τις βιας στο βιντεο που εβαλα μου αρεσει πολυ η εισαγωγη αλλα δεν ξερω πως να το κοψω να βαλω μονο το μισο στο τελος επειδη το χοντρενουν το εσβησα)...



κανονικα ρε συ αντωνη οταν γινετε κατι τετοιο απλα την κανεις...νομιζω οτι τιμωρηται να χτυπησεις οπαδο.....αλλα στο ελλαδα τπτ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:17

niksalonik έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:

συνεχιζει ο τραπεζανιδης και λεει με τον βαζελο βαζω γκολ με ψαλιδακι στον τελικο κυπελου και μου το ακυρωνουν σαν επικυνδινο παιξιμο....μετα ριχνουν 2 μηνες στον διατητη για την αποφαση......μοκο οι speaker...


προφανως εννοείς την γκολάρα Υμνος του Ματζουράκη το 1972 οταν πηρες τον βαζελο 2-1 ...ρε συ το θυμαμαι σα χτες ...

ναι ρε το θυμαμαι μη γελατε 12 χρονων ημουν ...


αλλα εκανε μεγαλη εντύπωση... ρε δεν υπήρχε βαζελος στα 2 μετρα λεμε που ειδε το φαουλ ...λετε να ταν πλερωμενος ...οχι ρεεεεε ...

εδω λεπτομεριες ...διαβασε να δεις πως περασες απ τον αρη...
παλι πΟ@τανα τα καναμε ...χαχαχαχα

βιντιο οσο κι αν εψαξα δεν βρήκα ....




εγω ρε συ δεν το ειδα......δεν ειχα γεννηθει ακομα....γμτ.... Sad Sad


ρε συ νικ λαθος αντι για τερζανιδη εγραψα τραπεζανιδης...



βιντεο και εγω δεν βρηκα δεν ξερω αν εχει κατι στην κασετινα του παοκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:23

shadow.gr. έγραψε:



βιντεο και εγω δεν βρηκα δεν ξερω αν εχει κατι στην κασετινα του παοκ...

ντεν θα εχει ...γιατι αν ειχε καποιος θα τ ανεβασε στο γιουτιουμπι...


υ.γ. ....αντε φτανει σα πολλά δεν ειπαμε για το "τσαντίρι "σου ....ανεβασα και σελιδα σου ρε κουφαλα ...τι άλλο !!!

ο boss θα λεγε ρε αφου εισαι κρυφοπάοκι ....χαχαχαχαχαχαχαχ...




λεςςςς affraid affraid affraid

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:27

niksalonik έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:



βιντεο και εγω δεν βρηκα δεν ξερω αν εχει κατι στην κασετινα του παοκ...

ντεν θα εχει ...γιατι αν ειχε καποιος θα τ ανεβασε στο γιουτιουμπι...


υ.γ. ....αντε φτανει σα πολλά δεν ειπαμε για το "τσαντίρι "σου ....ανεβασα και σελιδα σου ρε κουφαλα ...τι άλλο !!!

ο boss θα λεγε ρε αφου εισαι κρυφοπάοκι ....χαχαχαχαχαχαχαχ...




λεςςςς affraid affraid affraid



ελα ρε αφου εισαι κρυφοπαοκι....



α για αυτο λεει 51 εκει στο πλαι στην χρονολογια.λεω και εγω τι ειναι αυτο το 51.... Laughing Laughing






πως το βλεπεις με την βεροια...
σημερα ακουγα all about aris...καλα θελετε 5.000 εισητηρια??γηπεδουχους δεν θα εχει ρε συ.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25 2013, 23:36

shadow.gr. έγραψε:


πως το βλεπεις με την βεροια...

με την Βέροια η με τον Αρβανιτίδη ...

αγωνιστικά ειναι 50/50 ....εξωαγωνιστικά ...δεν εχω μια ...φτωχεια ρε φιλε ...τι να κανω και που να παω να κλαφτω ....αρθρο 99 ..για 99 χρονια αποπληρωμων ....

ρε συ Χρήστο ...ασχολουμαι μονο αγωνιστικά ...συστηματα παιχτες και στησιμο ομαδας ...ολα τ αλλα δεν μ αγγιζουν ουτε τα ξερω ουτε τα θελω στη ζωή μου ...το που θα σουν εσύ χωρις τον Σαββιδη δεν μ ενδιαφερει ...μ ενδιαφερει αυτο που παιζεις ...κι αυτο ωρες ωρες ρε φιλε δεν βλέπεται ...αστο χεστο ...ποναει ...δεν θα δουμε μπαλλα στη σαλονικη ...

αμα θες να βρεις την υγεια σου ...

ελα μαζι μου στις ακαδημίες ...θα παθεις λαλα λεμε !!! αν δεν το δεις δεν με καταλαβαινεις ...

το γκολ του γιου μου τοδες ??? οχι οτι ειναι γιος μου ..γενικα να βλεπεις ενα ματσο διαολακια να παιζουν μπαλαρα κι ολα τα λεφτα φιλε ...

ασε το τι γινεται στις U-15 U-17 ...εκει πας την επομενη για οφθαλμίατρο να τσεκαρεις αν βλέπεις καλά η αν εχεις παραισθησεις


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 00:02

niksalonik έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:


πως το βλεπεις με την βεροια...

με την Βέροια η με τον Αρβανιτίδη ...

αγωνιστικά ειναι 50/50 ....εξωαγωνιστικά ...δεν εχω μια ...φτωχεια ρε φιλε ...τι να κανω και που να παω να κλαφτω ....αρθρο 99 ..για 99 χρονια αποπληρωμων ....

ρε συ Χρήστο ...ασχολουμαι μονο αγωνιστικά ...συστηματα παιχτες και στησιμο ομαδας ...ολα τ αλλα δεν μ αγγιζουν ουτε τα ξερω ουτε τα θελω στη ζωή μου ...το που θα σουν εσύ χωρις τον Σαββιδη δεν μ ενδιαφερει ...μ ενδιαφερει αυτο που παιζεις ...κι αυτο ωρες ωρες ρε φιλε δεν βλέπεται ...αστο χεστο ...ποναει ...δεν θα δουμε μπαλλα στη σαλονικη ...

αμα θες να βρεις την υγεια σου ...

ελα μαζι μου στις ακαδημίες ...θα παθεις λαλα λεμε !!! αν δεν το δεις δεν με καταλαβαινεις ...

το γκολ του γιου μου τοδες ??? οχι οτι ειναι γιος μου ..γενικα να βλεπεις ενα ματσο διαολακια να παιζουν μπαλαρα κι ολα τα λεφτα φιλε ...

ασε το τι γινεται στις U-15 U-17 ...εκει πας την επομενη για οφθαλμίατρο να τσεκαρεις αν βλέπεις καλά η αν εχεις παραισθησεις




οχι ρε συ αγωνιστικα μιλαω...και μενα μονο αυτο με ενδιαφερει....

βασικα με ενδιαφερει μονο να ματωνουν για την φανελα ολα τα αλλα γμτ.......

αγωνιστικα ειμαστε ακομα ουγκαντα.ο καθενας ωρες ωρες κανει οτι θελει.

3 ημιχρονα καναμε ολοι την χρονια.....αρη-καλλιθεα-κερκυρα προχτες...ολα στο πρωτο στο δευτερο σε επαιρνε ο υπνος,.....


πολλα κολληρια....

μια φορα που ειχα παει στην γρια εχασα ενα ολοκληρο ημιχρονο γιατι διαβαζα εφημεριδα ο φιλος μου μια βδομαδα με εκραζε μετα,.... Laughing Laughing




οντως τα πιτσιρικια ειναι μαγεια...εχω λιγο πιο πανω απο το σπιτι μου ενα γηπεδακι του ευοσμου και τους χαζευω.....τρελα.....


αλλα στο ελλαντα θα τους φαει ο μαρμαγκαλος....δυστηχως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 00:09

shadow.gr. έγραψε:



βιντεο και εγω δεν βρηκα δεν ξερω αν εχει κατι στην κασετινα του παοκ...

ελα μωρη κουφαλα διε...και σεις ολοι οι αλλοι ...κι αμα δειτε φαουλ στο 3και 11 δε ξαναμιλαω μαζι σας ....

υπ οψιν για μπαλλα και για δαιτησια μιλαμε ουτε για μπαοκ ουτε για μπαο ...


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 00:34

ειδες τι λεει ετσι...ο αθηναιος διατητης το ακυρωσε.....χαχαα









γκολαρα ρε φιλε........








να πουμε και ενα μπραβο στα παιδια απο την κρητη φιλαθλοι του οφη που εστειλαν χρηματα για τον μπαμπη τσολακιδη.

μαζευονται χρηματα για τον οπαδο του παοκ για να τοποθετηση τεχνικο μελος(ποδι) και να μπορεσει να περπατησει ξανα.....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 11:05

[quote="niksalonik"]
shadow.gr. έγραψε:





ο boss θα λεγε ρε αφου εισαι κρυφοπάοκι ....χαχαχαχαχαχαχαχ...




λεςςςς affraid affraid affraid

χαχα δε παιζεσαι λεμε ,εγω φταιω μετα Laughing

στα σοβαρα τωρα να πω και γω κατι για τα αλανια που νομιζοιυν οτι τους ανηκει η ομαδα το γηπεδο οαγωνιστικος χωρος κλπ.
περσι στο ευρωπαικο που τιμωρηθηκα με τρεις αγωνιστικες κλεισμενων θυρων ,μπηκαν μεσα στον αγωνιστικο χωρο οπως εχουν κανει αρκετες φορες οι ,...γνωστοι αγνωστοι γιατι λενε προκληθηκαν ,και δεν το αμφισβητω απο την κερκιδα των αντιπαλων που πετουσαν την μανα τους και τον πατερα τους στους γηπεδουχους στις κερκιδες.τωρα πως τα περασν μεσα στο γηπεδο τι να πω ,αφου η αστυνομια αντι να τους κανει ελεγχο πριν μπουν στο γηπεδο προτιμησε ,για να μην καθυστερει στο γηπεδο να τους κανει ελεγχο στον Λευκο Πυργο What a Face στην βολτα τους.ακουστηκε πως αναμεσα τους ηταν πολοι βαζελοι για ευνοητους ,δικους τους λογους.
στο διαταυτα οι δικοι μας καταφεραν να πεσουν στην λουμπα ,και να παρουν τον'' νομο στα χερια τους ΄΄ακου να δεις και προστατεψαν την ομαδα ,στεροντας το δικαιωμα αν περασεις στα προκριματικα champions league |και σου ρθει καμια ομαδαρα να παιζεις σε αδειο γηπεδο και να μην γουσταρεις ατμοσφαιρα ,μεγαλα παιχνιδια και οτι αλλο προκυπτει γιορτινη ατμοσφαιρα κλπ λες και καθε χρονο εχεις αυτη την ευκαιρια
ελπιζω να αλλαξουν λιγο τα πραγματα και να ξαναπαρω το διαρκειας μου να παω στο γηπεδο και να μην αγχωνομαι πως σε καποιο σφαλτσοσφυριγμα θα απογειωθει ο μαλαματινας ,η καποιο τσακαλακι θα θελει να πει στους φιλους του '΄'ειδες ρε που πηδηξα μεσα ,θα τους γα...σω εδω ειναι τουμπα ρε....κλπ.εχω αγανακτησει πολλες φορες στο γηπεδο αλλα προτιμουσα να φυγω ,αν και δεν τοκανα πολυ, παρα να ξεφυγω.

ο οπαδος ειναι μεχρι το καγκελο .απο εκει και περα ειναι αλλωνων δουλεια
ολοι γιναμε λογιστες ,προπονητες ,.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 14:42

Ανέκδοτο που μου έστειλε φίλος....................


"Γυφτάκι λέει στην μάνα του: Μάνα θα πάω για ποδόσφαιρο
Απαντάει η μάνα: Tι ;;;;;;
-...για ποδόσφαιρο!!
-Δεν καταλαβαίνω!!!
Soccer nteeeee!!!! "





XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 16:38

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Καλό Βάγγομ. Μήπως υπονοείς κάτι για τα Παόκια; Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: