Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 07:00

Αυτο ηταν παιχνιδι! Βρεθηκαν να χανουν με 17 ποντους αν θυμαμαι και το γυρισαν στο +10! Μπραβο τα παλικαρια, μπραβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 10:00

Μπράβο στον μπασκετικό Ολυμπιακό για την μεγάλη του νίκη....τρομερός....τώρα για το ποδόσφαιρο τι να πούμε....χάλια μαύρα. Δεν νομίζω να πανηγύρισε κανείς σώφρον Ολυμπιακός για αυτό που έγινε.

Αν συγκρίνεις πάντως τον πρόεδρο της ΠΑΕ με τους προέδρους της ΚΑΕ νομίζω οτι υπάρχει μια μεγάλη διαφορά....ιδιαίτερα στο ήθος. Πιστεύω ότι τα αδέρφια της ΚΑΕ ήταν αυτά που δώσανε στους παίκτες τα φτερά για τις μεγάλες νίκες τους.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 11:21

Συγχαρητήρια στην ομάδα...

ΑΥΤΕΣ οι νίκες, είναι που κάνουν τον οπαδό να αισθάνεται ευτυχισμένος για την ομάδα του,
αλλά και τον απλό φίλαθλο να "ζει" έντονα την πρωτ-αθλητική εμπειρία.

Με τέτοια παιχνίδια "κερδίζονται" οι φίλαθλοι....!

και νομίζω ότι ο τελικός αυτός αποδεικνύει ότι το ευρωπαϊκό μπάσκετ έχει προχωρήσει πολύ μπροστά ΚΑΙ χάρη στην Ελλάδα...
νομίζω ότι ένας αγώνας μεταξύ πρωταθλητών Ευρώπης και ΗΠΑ θα ήταν πολύ αμφίρροπος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 11:31

niksalonik έγραψε:
ναι αλλα εγω δε βλέπω κανα ολυμπιακό παιδι να ομιλει κι ιδιαιτερα τον φιδία ....κι ανησυχώ ...τι έγινε ρε τσακαλάκια σας ειπε ο δικηγορος σααας οτι εχετε διακάιωμα να μη μιλήσετε !!!!

εεεεεεεε καφενειο ειμαστε ...και μαλιστα πιο σοβαρο απ το μπουρδέλο πρωταθλημα-κυπελλο που παίζεται στο ελλαδιστάν !!!









υ.γ. ....ηηηη περιμενετε το αποτελεσμα του τελικου με την ρεάλ ???(αυτη την στιγμη ειναι χαλια ...13-27 )σας ευχομαι απ την καρδια μου να το σηκώσετε ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΥΠΕΛΟ ....το άλλο που πηρατε χτες ειναι μαστραπαδακι ΧΡΡΡΡΟΟΟΟΟΟΟνια τωρα ...

ψιτ μαγκες ...μην αδικειτε τους εαυτους σας !!!!
ι
εγω ειμαι ΠΑΟΚ δεν ασχολουμαι με αλλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 11:41

pisherman έγραψε:
Μπράβο στον μπασκετικό Ολυμπιακό για την μεγάλη του νίκη....τρομερός....τώρα για το ποδόσφαιρο τι να πούμε....χάλια μαύρα. Δεν νομίζω να πανηγύρισε κανείς σώφρον Ολυμπιακός για αυτό που έγινε.

Αν συγκρίνεις πάντως τον πρόεδρο της ΠΑΕ με τους προέδρους της ΚΑΕ νομίζω οτι υπάρχει μια μεγάλη διαφορά....ιδιαίτερα στο ήθος. Πιστεύω ότι τα αδέρφια της ΚΑΕ ήταν αυτά που δώσανε στους παίκτες τα φτερά για τις μεγάλες νίκες τους.




+650 αν και παναθηναικος ,τους αξιζουν πολλα μπραβο.

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 14:32

πρώτα και πάνω από όλα μπράβο στον Μπαρτζώκα με όσα άκουσε φέτος, αλλά και γενικότερα στην ομάδα, το άξιζε και με το παραπάνω ! άλλο πάντως το επίπεδο της σπυριάρας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 19:33

Αντε γαβράκια βγήκατε και εκδηλωθήκατε.

Μπράβο! Τώρα το αξίζατε....

Adder έγραψε:

εγω ειμαι ΠΑΟΚ δεν ασχολουμαι με αλλους

Πέτρο καλά κάνεις παλικάρι μου....

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 58260507

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 19:44

AYTOS έγραψε:
Αντε γαβράκια βγήκατε και εκδηλωθήκατε.

Μπράβο! Τώρα το αξίζατε....

Adder έγραψε:

εγω ειμαι ΠΑΟΚ δεν ασχολουμαι με αλλους

Πέτρο καλά κάνεις παλικάρι μου....

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 58260507

niksalonik έγραψε:
ναι αλλα εγω δε βλέπω κανα ολυμπιακό παιδι να ομιλει κι ιδιαιτερα τον φιδία

Οριστε salonik που ηθελες απαντηση απο τον Πετρο, το δηλωνει παραπανω ο ανθρωπος και μας το θυμιζει ο AYTOS!

Ο Adder ειναι ΜΠΑΟΚ!

lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 20:15

μπραβο και απο μενα για τον μπασκετικο ολυμπιακο....το αξιζαν και με το παραπανω.......φοβερο ματς.....


τα 3 τελευταια κυπελλα εχουν ερθει στην ελλαδα......












Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 21:36

Ελα να αλλάζουμε λίγο θέμα...

Πρωταθλήτρια η ομάδα Κ17

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Mt_776968_PAOK_OLYMPIAKOS_TELIKOS

http://www.paokfc.gr/nea/protathlitria-i-omada-k17/

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 22:48

και κάτι ακόμα για το παιχνίδι της Κυριακής....
που δεν ξέρω πόσο προβλήθηκε, αν και θα 'πρεπε, καθαρά και μόνο για διδακτικούς λόγους...

http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/h_spoydaia_kinhsh_toy_spanoulh.2250316.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Μάης 14 2013, 00:18

stam έγραψε:
και κάτι ακόμα για το παιχνίδι της Κυριακής....
που δεν ξέρω πόσο προβλήθηκε, αν και θα 'πρεπε, καθαρά και μόνο για διδακτικούς λόγους...

http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/h_spoydaia_kinhsh_toy_spanoulh.2250316.html

Η σπουδαία κίνηση του Σπανούλη
Ο MVP του Final Four, Βασίλης Σπανούλης, αναγνώρισε την αξία και την προσπάθεια των ανθρώπων της Ρεάλ στον τελικό με μια σπουδαία κίνηση.




θες το ηθικο και διδακτικο μύνημα τωρα ???

μη σου πώ τι έλεγε απο μεσα του !!!

επικοινωνιακό Τρυκάκι Σταμελο ...ψευτης να γεννώ !!!!


2ο ΘΕΜΑ
-----------------------


AYTOS έγραψε:

Πρωταθλήτρια η ομάδα Κ17


ποιον κέρδισανε είπαμε ????

οταν εγώ σας λέω οτι τα τελευτάια 7 χρονια παρακολουθώ μονο ακαδημημίες παιδικο κι εφηβικό ....ξερω τι λέω ...

απόλαυσα μπαλίτσα κι ας το πήρε η "ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ "


υ.γ ....π/σ/κ ημουν θασο επι τουτου .... τουρνουα "παίδων" στη μνημη του αλκέτα οπου κι εκει παλι ο Μπαοκ το πήρε ....

τελικος : μπαοκ - κουδας 1-0

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Μάης 14 2013, 20:39

niksalonik έγραψε:
........................ κι εκει παλι ο Μπαοκ το πήρε ....

τελικος : μπαοκ - κουδας 1-0
Ετσι για να δεις σε τι ομάδα πηγαίνει το παλικάρι....

Αχ... Adder τι τους έκανες. Όλοι τώρα θέλουν να γίνουν ΠΑΟΚ.

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Μάης 14 2013, 21:59

AYTOS έγραψε:
. Όλοι τώρα θέλουν να γίνουν ΠΑΟΚ.

μπερδεύεσε Αγόρι ..παοκ ποτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....


ΜΠΑΟΚ ομως ισως kolaraki

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Μάης 15 2013, 22:55

οι ακαδημιες του παοκ παιζουνε μπαλαρα και οι μεγαλοι παιζουν το πουλι τους......δημοσιο το καναμε ποτε να βγει ο μηνας να πεσει το μαλλι....


δικαια μας νικησε ο ατρομητρος αφου εμεις ειμασταν ακομα στις διακοπες του πασχα....και το γκολ ωραιο αλλα οφσαιτ.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad


ας εβαζαν καλλητερα να παιξουν οι κ17 να γουσταρουμε και τοπι.....




εξαλλος ο σαββιδης τα εψαλλε στα αποδυτηρια....αρχινα τις απολυσεις να γουσταρουμε λιγακι......




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16 2013, 02:02

shadow.gr. έγραψε:




εξαλλος ο σαββιδης τα εψαλλε στα αποδυτηρια....αρχινα τις απολυσεις να γουσταρουμε λιγακι......





απο που ν αρχισει ο ανθρωπας ....

ενα καλο βήμα ειναι οοοοολη η θυρα 1 με τους προπονηταραδες της κερκιδας

το δευτερο τ αφηνω για σενα Very Happy

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
skf

skf

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 11/03/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16 2013, 02:34

niksalonik έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:




εξαλλος ο σαββιδης τα εψαλλε στα αποδυτηρια....αρχινα τις απολυσεις να γουσταρουμε λιγακι......





απο που ν αρχισει ο ανθρωπας ....

ενα καλο βήμα ειναι οοοοολη η θυρα 1 με τους προπονηταραδες της κερκιδας

το δευτερο τ αφηνω για σενα Very Happy

Το δεύτερο είναι να φέρει πίσω τον Παυλάρα!!! Όχι για να παίξει μπάλα!!! Μόνο να κάθεται στο κέντρο και να κόβει σφαλιάρες σε όποιο κ...λόπαιδο δεν τρέχει και δεν ματώνει την φανέλα.

Άντε γιατί παράγινε το κακό φέτος. Όπου έχω πάει να δω ΠΑΟΚ γυρνάω με πονοκέφαλο. Μιλάμε για πολλα κολλύρια......
Αφού νομίζω ότι εγώ είμαι ο γκαντέμης.... και κάθε φορά λέω: δεν ξαναπάω σε άλλο ματς.
Σαν τον Εουσέμπιο ένα πράμα!!!!! Πάλι τον είδα σήμερα και τον λυπήθηκε η ψυχή μου.Περίμενε να πάρει η Μπενφίκα το ματς να χαμογελάσει το χειλάκι του και πήρε πάλι... πίκρα!!! Μου θύμισε το 2004 που έδωσε την κούπα στον Ζαγοράκη!!! Πρέπει να του έριξε πολύ βλαστήμια του Ζαγόρ τότε!!!!
Έτσι κι εγώ λέω να μην ξαναπάω γήπεδο για φέτος..... αλλά μάλλον την άλλη Τετάρτη με βλέπω πάλι Τρίπολη.Δεν πιστεύω να χάσω τρίτη φορά στο χωριό...... πάει πολύ.... Αν χάσουμε πάντως μάλλον εγω θα φταίω και τότε δεν ξαναπάω γήπεδο με τίποτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16 2013, 09:49

niksalonik έγραψε:
stam έγραψε:
και κάτι ακόμα για το παιχνίδι της Κυριακής....
που δεν ξέρω πόσο προβλήθηκε, αν και θα 'πρεπε, καθαρά και μόνο για διδακτικούς λόγους...

http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/h_spoydaia_kinhsh_toy_spanoulh.2250316.html

Η σπουδαία κίνηση του Σπανούλη
Ο MVP του Final Four, Βασίλης Σπανούλης, αναγνώρισε την αξία και την προσπάθεια των ανθρώπων
της Ρεάλ στον τελικό με μια σπουδαία κίνηση.




θες το ηθικο και διδακτικο μύνημα τωρα ???

μη σου πώ τι έλεγε απο μεσα του !!!

επικοινωνιακό Τρυκάκι Σταμελο ...ψευτης να γεννώ !!!!




Νίκο μου το fair play είναι απλώς η διπλωματία στον χώρο του αθλητισμού. Παρ' όλα αυτά είναι χρήσιμο, κατευνάζει τα πνεύματα και σε όσους μπορούν να διδαχθούν από αυτό, τους μαθαίνει να δέχονται το αποτέλεσμα του κάθε αγώνα με μεγαλοπρέπεια, είτε νίκη είναι αυτό, είτε ήττα...
ο Σπανούλης πρέπει σίγουρα όταν έσφιγγε τους Ισπανούς ,να έλεγε από μέσα του "Θαθ γάμιθα" αλλά η κίνησή του ακόμα και ως θεατρική ήταν μεγαλοπρεπής και ενδεχομένως να εμπνεύσει τους πιτσιρικάδες και τους μη φανατισμένους των γηπέδων....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16 2013, 11:40

stam έγραψε:


Νίκο μου το fair play είναι απλώς η διπλωματία στον χώρο του αθλητισμού. Παρ' όλα αυτά είναι χρήσιμο, κατευνάζει τα πνεύματα και σε όσους μπορούν να διδαχθούν από αυτό, τους μαθαίνει να δέχονται το αποτέλεσμα του κάθε αγώνα με μεγαλοπρέπεια, είτε νίκη είναι αυτό, είτε ήττα...
ο Σπανούλης πρέπει σίγουρα όταν έσφιγγε τους Ισπανούς ,να έλεγε από μέσα του "Θαθ γάμιθα" αλλά η κίνησή του ακόμα και ως θεατρική ήταν μεγαλοπρεπής και ενδεχομένως να εμπνεύσει τους πιτσιρικάδες και τους μη φανατισμένους των γηπέδων....

συμφωνουμε απόλυτα λοιπόν ....

ενας προπονητης μας έλεγε ...αν δεν του πάρετε τον αερα ...παρτε του τα ποδια ...και μετα ζητήστε του ενα μεγααααλο συγγνώμη ....κατι τετοιο δε βλέπεις να γινεται και σημερα ...σ αυτο αναφερθηκα παραπανω ....

με κάλυψε απόλυτα το "ΘαθΓ@μηΘα" ... OK

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Μάης 18 2013, 18:14

skf έγραψε:
niksalonik έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:




εξαλλος ο σαββιδης τα εψαλλε στα αποδυτηρια....αρχινα τις απολυσεις να γουσταρουμε λιγακι......





απο που ν αρχισει ο ανθρωπας ....

ενα καλο βήμα ειναι οοοοολη η θυρα 1 με τους προπονηταραδες της κερκιδας

το δευτερο τ αφηνω για σενα Very Happy

Το δεύτερο είναι να φέρει πίσω τον Παυλάρα!!! Όχι για να παίξει μπάλα!!! Μόνο να κάθεται στο κέντρο και να κόβει σφαλιάρες σε όποιο κ...λόπαιδο δεν τρέχει και δεν ματώνει την φανέλα.

Άντε γιατί παράγινε το κακό φέτος. Όπου έχω πάει να δω ΠΑΟΚ γυρνάω με πονοκέφαλο. Μιλάμε για πολλα κολλύρια......
Αφού νομίζω ότι εγώ είμαι ο γκαντέμης.... και κάθε φορά λέω: δεν ξαναπάω σε άλλο ματς.
Σαν τον Εουσέμπιο ένα πράμα!!!!! Πάλι τον είδα σήμερα και τον λυπήθηκε η ψυχή μου.Περίμενε να πάρει η Μπενφίκα το ματς να χαμογελάσει το χειλάκι του και πήρε πάλι... πίκρα!!! Μου θύμισε το 2004 που έδωσε την κούπα στον Ζαγοράκη!!! Πρέπει να του έριξε πολύ βλαστήμια του Ζαγόρ τότε!!!!
Έτσι κι εγώ λέω να μην ξαναπάω γήπεδο για φέτος..... αλλά μάλλον την άλλη Τετάρτη με βλέπω πάλι Τρίπολη.Δεν πιστεύω να χάσω τρίτη φορά στο χωριό...... πάει πολύ.... Αν χάσουμε πάντως μάλλον εγω θα φταίω και τότε δεν ξαναπάω γήπεδο με τίποτα!!!!



o παυλαρας τελος νομιζω απο το χορτο τις τουμπας...δεν νομιζω να θελει και ο ιδιος να παιξει φετος στα play off

ας τον βαλει ομως προεδρο γιατι και εκει χρειαζονται πολλες φαπες.....νομιζω μετα η τουμπα με παυλαρα προεδρο θα μας ειναι παρα πολυ μικρη,ισως γιαυτο ρωτουσε για καυτατζογλειο........αντε να δουμε και αυριο τι θα δουμε....







νικο αφου το ξερεις ολα τα παοκια την εχουν την προπονητικη (τι 1 τι 2 τι 4-5 το μονο γηπεδο με τοσες χιλιαδες προπονητες
) ρε φιλος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Μάης 18 2013, 18:23

οχι ρε φιλε ....ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΝΑ πουθενα σ ολο τον κοσμο....στην δουλειά μου μου δώσανε διαρκειας ...εχω παει στην 1 πανω απο 10 φορες τα 2 τελευταια χρονια ....ΟΧΙ ΟΧΙ Οχι ...δεν υπάρχει λεμε !!!

αν ημουν μπαοκ ...δεν θα πήγαινα ποτε στην 1 ...ΤΕΛΟΣ

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μάης 19 2013, 23:29

τι έγινε ρε "τεντοσεντόνηδες" τον κλεισαμε τον καφενε νωρις νωρις απόψα !!!


football football football



_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 20 2013, 10:16

niksalonik έγραψε:
τι έγινε ρε "τεντοσεντόνηδες" τον κλεισαμε τον καφενε νωρις νωρις απόψα !!!


football football football



για αλλου ξεκινησαμε ..
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 12408017

και αλλου θα καταληξουμε......

.
.
.
.
.
.
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Pontios
οταν ο 37χρονος ειναι ο καλυτερος του ματς και ο ανετοιμος(Βουκιτς)ξεχωριζει,τι περιμενεις ...
οπως ελεγε και ο Αγγελος ''δεν μπορουν τα παλικαρια΄΄ mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 20 2013, 19:25

Πρεπει να παρει μια βοιδοπουτσα ο Σαββιδης και να αρχισει στο ψαχνο!
Χθες πετυχα στο δρομο ενα παλικαρι που εφευγε στο γηπεδο και εριχνε τα μπινελικια του προς καθε κατευθυνση...

Οχι τιποτα αλλο, πικραινεται και ο Adder τωρα που αλλαξε ομαδα! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 20 2013, 19:34

και εγω στο γηπεδο ημουν....
τσαμπα χαλασα το απογευμα μου mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
 

Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: