Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 19 2013, 20:43

Aν ειχε γίνει στην Ελλάδα Question

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TOAqGnbivBw

Ήταν τόσος ο ενθουσιασμός για το γκολ που οι πανηγυρισμοί κράτησαν
για αρκετή ώρα με τη συμμετοχή και του τερματοφύλακα.
Ο διαιτητής όμως ήταν ανυπόμονος και σφύριξε σέντρα χωρίς να έχουν επιστρέψει στις θέσεις τους.
Έτσι με μια γρήγορη επίθεση, η ομάδα που έφαγε πριν λίγα λεπτά το γκολ, κατάφερε εύκολα να
ανταποδώσει αφού δεν είχε καν προλάβει να γυρίσει στην εστία του ο τερματοφύλακας.


_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 19 2013, 22:09

αφήστε τα λόγια ρε και παμε για μπαλίτσα

adder αριστεροπόδαρος εισαι η απ τους "΄κλασσικούς " κι εσύ ...για σου δείξω τι "φάλτσο " θα βαλεις

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 19 2013, 22:55

Adder έγραψε:
κατσε μην αγριεψει ο προεδρος και βγαλει κανενα αστερα στο σεντονι
και πατε με τους αλλους παρεα προς καναπε μερια

ενταξει μπορει να μην ειμαστε γαβροι αλλα δεν θεωρουμε και τον προεδρο σας τοσο μαλακα να παει να τα σπρωξει να παρει αστερα..

αφου στους τυφλους μπορει να γινει βασιλιας ο στραβος για ποιο λογο να παει να χαλασει τα λεφτακια του?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 14:41

- Μπαμπά, τι είναι μεγάλη ομάδα;
- Μεγάλη ομάδα παιδί μου είναι η ομάδα που έχει πάρει πολλά πρωταθλήματα, πολλά κύπελλα, παίζει και διακρίνεται κάθε χρόνο στο Champions League και γενικά όλα αυτά.
- Δηλαδή μπαμπά ο ΠΑΟΚ δεν είναι μεγάλη ομάδα;
- Η μεγαλύτερη. Πώς σου 'ρθε τώρα αυτό; Είναι με διάφορα η μεγαλύτερη ομάδα.
- Μααα....
- Δεν έχει μα. Άκου: Υπάρχουν οι ομάδες που τις αγαπάς γιατί σου δίνουν ΧΑΡΑ. Σου δίνουν τίτλους και όλα όσα κερδίζεις απ' το ποδόσφαιρο. Υπάρχουν και οι άλλες που δεν σου δίνουν τίποτα. Ίσα ίσα σου παίρνουν πολλά. Σου παίρνουν τις ώρες από την δουλειά, από την οικογένεια, από τους φίλους. Σου παίρνουν τον ύπνο μετά απο κάθε άδικη ήττα. Σου παίρνουν τα λίγα χρήματα που έχεις για ένα εισιτήριο. Σου παίρνουν ώρες συζητήσεων και πάντα η ίδια κατάληξη: ΠΑΟΚ είσαι!
Αυτές λοιπόν τις ομάδες δεν τις αγαπάς. Τις λατρεύεις. Όπως τα παιδιά σου, που τα μεγαλώνεις με χίλιες δυσκολίες αλλά μέσα τους βλέπεις τον ίδιο σου τον εαυτό. Βλέπεις όλα αυτά που είσαι εσύ μέσα σε μια ομάδα.
Γι' αυτό και είμαστε ΠΑΟΚ παιδί μου....




εδω και λιγες μερες ο Π.Α.Ο.Κ εχασε τον αρχηγο του........εχασε εναν απο μας....

ΝΟ GARCIA NO PARTY.....


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 42582346341456039796265


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 15:22

Πως σας φάνηκε ο αγώνας?
Ποιά είναι η άποψή σας για τα γκολ της κάθε ομάδας?


_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 15:26

δανεισμενο απο.... Φώτης Μ. για το Paokplanet.Gr και την στήλη του Black&White Assassin

Λίγα λόγια για τον Πάμπλο... Προβεβλημένα


Ήταν Ιούλιος του 2008 και έκανα τις καλοκαιρινές μου διακοπές κάπου στην Χαλκιδική. Για πολλούς μήνες δεν μπορούσα να έχω ίντερνετ και έτσι πήγαινα κάθε μέρα στο κοντινό χωριό και έπαιρνα εφημερίδα...Αυτήν που πάντα είχε το καλύτερο πρωτοσέλιδο! Κάποιες μέρες πριν διάβαζα στα πρωτοσέλιδα πως ο ΠΑΟΚ είναι πολύ κοντά στην απόκτηση του Πάμπλο Γκαρσία. Η πρώτη μου σκέψη; "Μπα...Πάλι θα πουλάνε "παπά" οι εφημερίδες για να πουλήσουν τα φύλα τους."


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Garciasmile



Κάθε μέρα νέο πρωτοσέλιδο "ο ΠΑΟΚ ποιο κοντά ο ΠΑΟΚ το ένα ο ΠΑΟΚ το άλλο..." Εκείνες τις μέρες δεν πήρα ούτε μια εφημερίδα και έλεγα τριγύρω μου πως σε μία βδομάδα θα έχει ξεχαστεί το όνομα του και θα βγάλουν κάποιον άλλον να μας λένε...Από μέσα μου έλπιζα πως θα είναι αλήθεια και όντως θα έρθει. Σκεφτόμουν πως με έναν τέτοιον παίχτη μπορούν να αλλάξουν πολλά στην ομάδα μας...Στις 23 Ιουλίου (αν θυμάμαι καλά) ακούγεται σε πολλά ράδια, προβάλετε σε πολλά κανάλια πως ο ΠΑΟΚ τελικά κάνει το ΜΠΑΜ και φέρνει τον Ουρουγουανό άσσο στην Τούμπα ως ελεύθερο...Μπορώ να πω την αλήθεια πως έμεινα με το στόμα ανοιχτό καθώς ακόμα δεν πίστευα κάτι τέτοιο...Μέχρι που μαθαίνω πως στο επόμενο 48ωρο θα είναι στην Τούμπα..Έτσι γυρνάω αμέσως στην Θεσσαλονίκη και περιμένω. Στις 30 Ιουλίου ενημερώνομαι πως θα είναι στο αεροδρόμιο! Παίρνω έναν φίλο μου και πάμε στο αεροδρόμιο να τον υποδεχτούμε με πολλά άλλα αδέλφια...Σε όλων τον δρόμο φοβόμουν μήπως ήταν κάποιο κακόγουστο αστείο ή κάποιο όνειρο...Φτάνουμε και τον βλέπουμε...Τελικά δεν ήταν κάποιο όνειρο...Ήταν εκεί! Ήταν ζωντανός μπροστά μας!

Η αντίδραση του Πάμπλο ήταν αμήχανη...Δεν μπορούσε να συνειδητοποιήσει το μεγαλείο των φιλάθλων της ομάδας στην οποία θ αγωνιζόταν τα επόμενα δυο χρόνια.

Η πρώτες του δηλώσεις ήταν ελάχιστες : «Η αλήθεια είναι ότι δεν γνωρίζω πάρα πολλά πράγματα για τον ΠΑΟΚ και το ελληνικό πρωτάθλημα. Γνωρίζω μόνο 4 ποδοσφαιριστές από την ομάδα. Εγώ από την πλευρά μου θα τα δώσω όλα για να πετύχει η ομάδα το καλύτερο. Δεν πιστεύω πως είμαι το μεγαλύτερο όνομα που ήρθε στην Ελλάδα. Ο κόσμος με γνωρίζει και εγώ θα προσπαθήσω να δώσω το μέγιστο των δυνατοτήτων μου για να βοηθήσω την ομάδα. Ήθελα πάρα πολύ να έρθω στον ΠΑΟΚ και να παίξω ποδόσφαιρο για τον κόσμο και την ομάδα». Από την πρώτη στιγμή των πίστεψα σε όλα όσα είπε... Κάπου εδώ πιστεύω δεν έχει νοημα να συνεχίσω και γι΄αυτό θα σταματήσω με το παρελθόν...

Αν συνεχίσω να γράφω για το παρελθόν του στην ομάδα μας θα πάρει μέρες! Απλά θα γράψω κάποια πράγματα που με ξάφνιασαν, που με έκαναν να τον "αγαπήσω" και που θα τα έχω πάντα μες το μυαλό μου!
Όταν ο Πάμπλο έγινε ο "Θρύλος" της Τούμπας


...........................................

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Images2ynz



Μέχρι τα μέσα Νοεμβρίου του 2008 ήταν ένας απλός ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ. Κρινόταν για την απόδοσή του στο γήπεδο, για τις δυνάμεις του, για την προσωπικότητά του... Στις 16 του μήνα, η ιστορία άλλαξε. Οι οπαδοί του δικεφάλου θα έβρισκαν τον ήρωά της Τούμπας. Οι αντίπαλοι θα έβρισκαν τον άνθρωπο που θα λατρεύουν να μισούν... Όλα αυτά θα γίνουν μέσα στο Στάδιο Καραϊσκάκη... Ο Πάμπλο Γκαρσία με κίνηση που θύμιζε μέλος συμμορίας, έπιασε τον Ντιόγκο από τη φανέλα και του έριξε γροθιά στο στομάχι.

Οι στιγμές που ακολούθησαν είναι μνημειώδεις, όσο και το σπριντ του Ντουντού για να ξεφύγει από τον μανιασμένο Γκαρσία, που έμοιαζε αρκούντως θολωμένος για να τα βάλει με όλους. Ο ίδιος ο Γκαρσία σε μια συνέντευξή του είχε πει: «Ο Ντιόγο μου έδωσε ένα κτύπημα εκτός φάσης και εγώ απάντησα. Οφθαλμός αντί οφθαλμού, και οδόντας αντί οδόντος». Επίσης ΠΟΤΕ δεν το μετάνιωσε και το έδειχνε σε κάθε συνέντευξή του όπως αυτά τα λόγια σε ερώτηση για την απουσία του Ντιόγο από τα μας της Τούμπας, μετά το μεταξύ τους επεισόδιο: «Πού ήταν ο Ντιόγο; Περίμενα να τον δω… Πάντως, δεν πειράζει που δεν ήρθε. Θα κατέβω εγώ σε λίγο καιρό στον Πειραιά για να τον βρω…».







Η γκολάρα και το κλάμα!


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 93931746





Ακόμα μια πολύ μεγάλη στιγμή που θυμούνται όλοι στον Π.Α.Ο.Κ. είναι ο αγώνας με τον Βάζελο στην Τούμπα!

Ποιο συγκεκριμένα ήταν 21/2/2010... Δύο μέρες πριν το ντέρμπι με τον βάζελο ο Γκαρσία είχε χάσει την μητέρα του...Πήγε στην Ουρουγουάη και όλοι πιστεύαμε ότι δεν θα παίξει... Έλα όμως που κάναμε λάθος! Όταν βγήκε η αποστολή ήταν μέσα..Το θέμα δεν είναι ότι ο Σάντος τον είπε: "Ξέρεις Πάμπλο δεν με νοιάζει θα παίξεις" αλλά όπως είπε και ο ίδιος Και εκτός από ζήτησε να παίξει και έπαιξε... Η κερκίδα τον στήριξε και του έδειξε την αγάπη του...Ο ίδιος ανταπόδωσε μ΄ ένα εκπληκτικό γκολ από πλάγια εκτέλεση φάουλ. Μετά από αυτήν την φάση ο Pablo έδειξε έναν άλλον εαυτό που δεν τον είχαμε δει ΠΟΤΕ...Ξέσπασε σε κλάματα! Εκτός από αυτό έχει μείνει σε πολλούς οπαδούς είναι η δήλωση που έκανε μετά το τέλος του αγώνα:

''Το γκολ το αφιερώνω στην μητέρα μου γιατί αυτή με βοήθησε από εκεί ψηλά και το έβαλα''

Αυτή ήταν η ποιο συγκινητική στιγμή του στον Π.Α.Ο.Κ.


Η αγάπη του για τον ΠΑΟΚ και οι οπαδοί!



Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 00garciaantio




Από την πρώτη στιγμή αγαπήθηκε απο τον λαό του ΠΑΟΚ..Από την πρώτη στιγμή κιόλας αγάπησε τόσο τον ΠΑΟΚ όσο και τους οπαδούς της ομάδας...Ποιος ξέρεις, μπορεί να έβλεπε και αυτός τον εαυτό του στα μάτια μας όπως και εμείς γι΄ αυτόν!

Αξέχαστη θα μείνει και η συνέντευξη με την δήλωση: "Οι οπαδοί του Π.Α.Ο.Κ. έχουν αρχ@@ια". Άλλη δήλωση για τον κόσμο του ΠΑΟΚ: «Είμαι περήφανος επειδή έπαιξα στην καλύτερη ομάδα του κόσμου, τη Ρεάλ Μαδρίτης. Τώρα είμαι περήφανος που παίζω στην ομάδα με τον καλύτερο κόσμο, τον ΠΑΟΚ!»

Όταν ρωτήθηκε για την ατμόσφαιρα της Τούμπας: "Έχω παίξει σε μεγάλα πρωτάθλημα και μεγάλα γήπεδα. Καλό το Μπερναμπέου της Ρεάλ, καλό το Νόου Καμπ της Μπαρτσελόνα, αλλά η ατμόσφαιρα της Τούμπας δεν υπάρχει πουθενά!"

Επίσης, ο αγαπάει και την ομάδα μας πάρα πολύ, γι΄αυτό ποτέ δεν πρόκριτε να μας "πουλήσει"..Μάλιστα είχε πει σε μία συνέντευξή του:"Ποτέ σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκο"

Αυτά μου έχουν μείνει από αυτόν τον ηγέτη!

Τώρα θέλω να πω και δύο λόγια για το σήμερα...

Στο άκουσμα ότι ο Πάμπλο θα πει το "αντίο" τα πρώτα συναίσθημα που μου δημιουργήθηκαν ήταν οργή αλλά και η θλίψη. Δεν μπορούσα με τίποτα να το πιστέψω... Έλπιζα πως θα είναι κάποιο όνειρο κτλπ, αλλά όπως και όταν ήρθε ήταν αλήθεια...Δεν μπορούσα να το χωνέψω πως δεν θα τον ξαναδώ με την φανέλα του ΠΑΟΚ μέσα στο γήπεδο και να ακούγεται προς τιμήν του το "ΠΑΟΚ Θρησκεία Τρομοκρατία, Τιμή και Δόξα στον Πάμπλο τον Γκαρσία!"

Ο Γκαρσία για εμένα έδινε το 100% σε κάθε αγώνα.Αυτά τα 4,5 χρόνια που αγωνίστηκε στον ΠΑΟΚ, ένιωθα πως έπαιζα εγώ στην θέση του γιατί ήταν ο μοναδικός που είχε τα @ρχίδι@ και έριξε την γροθιά στο κατεστημένο της Αθήνας. Στα λόγια του ΠΑΝΤΑ ήταν σωστός...Ποτέ δεν μας κορόιδεψε...

Δεν είναι δίκαιο να φεύγει κατ' αυτόν τον τρόπο απο τον ΠΑΟΚ, την Τούμπα, την Θεσσαλονίκη, την Ελλάδα. Γιατί δεν μπορώ να πιστέψω ότι έφυγε έτσι όπως τα παρουσιάζουν...Όσο και να αμφιβάλλεται πολλοί από εσάς εγώ πάντα θα πιστεύω πως κάποιος τον "έφαγε"...

Και τον "έφαγαν" γιατί ήταν τίμιος, ειλικρινής, και δεν ήθελε να λένε ψέματα στους οπαδούς γιατί και αυτός ήταν (είναι και θα είναι) ένας απο εμάς!

Δεν γίνεται από την μία μέρα στην άλλη να φεύγει έτσι... Ξέρω γίνομαι κακός και λέτε πολλοί πως διχάζω τον κόσμο με αυτά τα λόγια...Γι΄αυτό δεν θα ξαναπω τίποτα για όλα αυτά μετά απο αυτό το άρθρο..Θα περιμένω να φανεί απλά η αλήθεια!

Και πως πιστεύω πως έπρεπε να φύγει ο Πάμπλο; Στολισμένος με δάφνες! Και όχι φυσικά να φύγει και να πάει σε κάποια άλλη ομάδα αλλά να αναλάβει κάποιο ηγετικό ρόλο στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Αυτά ήταν τα λίγα που ήθελα να πω για τον Πάμπλο (και να φανταστείτε ακόμα νιώθω πως δεν είπα τίποτα...) Μπορώ να κάτσω ώρες αμέτρητες και να γράφω για τον Πάμπλο και αυτά που έχει κάνει για την ομάδα μας τα 4,5 χρόνια.

Υ.Γ Δεν θα σε ξεχάσουμε ΠΟΤΕ!

Υ.Γ2 Επιτρέπετε να πέσεις. Επιβάλλεται να σηκωθείς!

Υ.Γ3 Τιμή και Δόξα στον Πάμπλο τον Γκαρσία!

Υ.Γ4 Και θέλω να θυμάσαι πάντα! ΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑΤΟΥΑΖ, ΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΟ, ΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΝΔΕΣΜΟ, GRAFFITI, ΜΠΛΟΥΖΑ, ΣΗΜΑΙΑ... ΜΑ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ... ΩΣ ΦΙΛΟ... ΩΣ ΑΔΕΡΦΟ...

Υ.Γ5 Προσωπικά θέλω να σ΄ευχαριστήσω που μ΄ θύμησες πως είναι οι ΠΑΟΚτσήδες ποδοσφαιριστές! Πως δεν ήσουν απλά ένας επαγγελματίας! Που με έκανες να δακρύζω μαζί σου μετά το γκολ με τον βάζελο...Και πάνω απ΄όλα που πέρασες απο την ομάδα μας! Επίσης θέλω να σου ζητήσω συγνώμη!



Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 37876558n


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 16:04

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 47604176128019075547141
http://www.sportygossip.com/Ziovanni-afierwma-ston-mago-pou-den-tha-ksexasoume-pote

http://1925.gr/%CF%84%CE%B6%CE%B9%CE%BF%CE%B2%CE%AC%CE%BD%CE%B9-%CE%BF-%CE%B8%CF%81%CF%8D%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%B7-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%B2%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1-%CE%BC%CE%BF/
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 46647177Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Imagescavjp42aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Imagescaydnw65
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 24099969Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Imagescau8zub3Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Imagescapv1yhw

respect respect respect respect
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΟ...................

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 22:46

Στο μέλλον έτσι θα παίζουμε μπιλιάρδο...

https://www.youtube.com/watch?v=xzwTasGUPNc

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 23:26

loverdos11 έγραψε:
Στο μέλλον έτσι θα παίζουμε μπιλιάρδο...


μπααααα ....προτιμώ αυτο που παίζουμε σήμερα ....


κι εδώ ενα Trick Show απ τον πολύ καλό μου φιλο τον Τούρκο Semih Sayginer....


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 23:44

niksalonik έγραψε:


μπααααα ....προτιμώ αυτο που παίζουμε σήμερα ....


κι εδώ ενα Trick Show απ τον πολύ καλό μου φιλο τον Τούρκο Semih Sayginer....


+650, με το άλλο μπορεί να παίξει και η κουτσή Μαρία.
Χάνεται όλη η μαγεία.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23 2013, 23:48

loverdos11 έγραψε:

+650, με το άλλο μπορεί να παίξει και η κουτσή Μαρία.
Χάνεται όλη η μαγεία.

και να σκεφτείς οτι μόλις πριν μια ωρα επέστρεψα σπιτι μετα απο 12 ωρες μπιλιάρδο ...συμμετέχω σε μια 16αδα "φωτία " θεσσαλονικέων παιχτων Α κατηγορίας (ερασιτεχνων). ..

κι επειδή θα γεννάται το ερώτημα ...στις 12 αυριο το μερημερι παιζω για την 8αδα ....(ειναι τουρνουα φιλικο προετοιμασιας του ΑΟΜ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ)

προετοιμαζόμαστε για το γεγονος της χρονιάς

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 69227_359312597519424_419972932_n

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Μαρ 27 2013, 11:51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 28 2013, 19:28

Tελικά όλα καλά με τον Σάλπι.
Πέρασε και απο το ποδοσφαιρο η ΤΡΟΙΚΑ και κούρεψε τις 6 σε 1.

Ερώτηση απο την στιγμη που είναι αργηγός και βλέπει κόκκινη δεν τρώει αυτόματα χ2 ?

πως έγινε μια?

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 28 2013, 21:36


_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 28 2013, 22:59

loverdos11 έγραψε:
Tελικά όλα καλά με τον Σάλπι.
Πέρασε και απο το ποδοσφαιρο η ΤΡΟΙΚΑ και κούρεψε τις 6 σε 1.

Ερώτηση απο την στιγμη που είναι αργηγός και βλέπει κόκκινη δεν τρώει αυτόματα χ2 ?

πως έγινε μια?



απαντηση...


α)ηταν λαθος η πρωτοβαθμια επιτροπη που εριξε 6 αγωνιστηκες ....κατι επρεπε να κανουν..

β)ηταν λαθος η δευτεροβαθμια επιτροπη και εριξαν τελικα μια... αυτην που δεν επαιξε και το εκαναν γαργαρα...και εμεις μαζι τους...

γ)ειπαν να μας ταισουν λιγο χορτο μια και ο θρυνος ειναι στο +17 και για να πουλησει χρειαζεται αντιπαλο....

εξου και το μελο του μαριδακι......(εριξε λεει 60 μυρια...σιγα ρε βουρκοσαμε....απλα)
και η και καλα κλαψα τον γαυροεφημεριδων...πραγματικα υπαρχει ανθρωπος που τους πιστευει δλδ??? Suspect





διαλεξε και παρε.....



αφορμη εψαχναν παντως μπας και γεμισει το τηγανι και πιασει κανα ευρω ο απλας.....

και η σουπερλιγδα συνεχιζετε......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Πεμ Μαρ 28 2013, 23:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 28 2013, 23:00

AYTOS έγραψε:







αλεξανδρε πραγματικα κλαιω απο τα γελια με αυτο το επεισοδιο.......εισαι γιγας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 20:17

niksalonik έγραψε:

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 69227_359312597519424_419972932_n

κι ετσι για την Ιστορία

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 483519_10200950129259356_504685358_n

ήταν η πρώτη μου Ευρωπαική Νίκη ( ο Mr. Mateo ειναι απο τους 32 καλύτερους του ολλανδικου Raking List )

Το europian Grand Tournament ΙΙ ξεκίνησε...

και μάλιστα με τις καλύτερες opening στιγμές

δειτε το Βιντεο ...αξίζει


KI ΕΔΩ ΤΟ LIVE STREAMING ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 20:52

το τσεπωσε ο ματεο το δωρακι του για να χασει Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Contentsegment15796876w

YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 21:14

bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo


Τι να μας πει το ΓΑΤΑΚΙ ο Ματεο ρε .............................

Κάτι τέτοιους εμείς τους βάζουμε να καθαρίζουν τις μπίλιες και να βιδώνουν τις στέκες.


Και πάλι RESPECT !!!!!!!!!!!


bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
teofilos

teofilos

Ηλικία : 57
Τόπος : θεσσαλονικη / Δρυμος
Registration date : 30/06/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 21:25

geia mas geia mas

Μπραβο nik να τις 1000σεις

goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 22:36

Το νέο κράνος του Σαλονίκ

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Article-2025183-0D66BCCA00000578-48_468x177

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 23:15

μπράβο ρε Νικ ! OK (που πας ρε Ματέο, άντε με τη Μενεγάκη παλικάριμ...) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 23:49

bravvoo bravvoo Τον σκόρπισες!!! Δεν ήξερε δεν ρώταγε με ποιον έπαιζε? bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 30 2013, 08:44

μπραβο ρε νικ....παντα τετοια....Smile


αρε η παλια η καραβανα πως ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 31 2013, 22:18

Τόσο ντόρος για το Θρυλος - Παοκ .
Σούπα ήταν το ματσάκι.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 9 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: