Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τιμη διπλου σταντ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 09:06

Γειασας
Θα μπορουσε να μου πει κάποιο πως κανει το διπλο σταντ γιατι μένω επαρχεια και θελω να δω αν με κλεβουν και ποσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 09:24

από 120 αν ψαχτείς πολύ ως 200 αν μπεις με κουστούμι βερσάτσε! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 11:45

μιλάω βεβαια για το μαμα διπλο και οχι αλλης εταιρείας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 12:27

Ρώτησα πριν από λίγο το φίλο που έχω στον Σφατσανάτση στο Μπουρνάζι:
1) Αν έχεις πάρει το μοτόρι από Sf@k και κατά συνέπεια έχεις έκπτωση, η τιμή είναι 167,24
2) Αν το έχεις πάρει από αλλού, τότε bye-bye έκπτωση, πας στα 196,75
Η τοποθέτηση χρεώνεται 17,85.

Επαναλαμβάνω, οι τιμές αυτές είναι από ΜΑΜΑ SF@K.

Καλή τύχη Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 12:31

massai έγραψε:
Ρώτησα πριν από λίγο το φίλο που έχω στον Σφατσανάτση στο Μπουρνάζι:
1) Αν έχεις πάρει το μοτόρι από Sf@k και κατά συνέπεια έχεις έκπτωση, η τιμή είναι 167,24
2) Αν το έχεις πάρει από αλλού, τότε bye-bye έκπτωση, πας στα 196,75
Η τοποθέτηση χρεώνεται 17,85.

Επαναλαμβάνω, οι τιμές αυτές είναι από ΜΑΜΑ SF@K.

Καλή τύχη Mad
Ευχαριστω πολυ εισαι κατατοπιστικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 13:07

Εγώ το πλήρωσα λιγότερα από 160 ε και το τοποθέτησα με τον αδελφό μου 10 έως 15 λεπτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤρι Ιαν 20 2009, 23:57

massai έγραψε:
Ρώτησα πριν από λίγο το φίλο που έχω στον Σφατσανάτση στο Μπουρνάζι:
1) Αν έχεις πάρει το μοτόρι από Sf@k και κατά συνέπεια έχεις έκπτωση, η τιμή είναι 167,24
2) Αν το έχεις πάρει από αλλού, τότε bye-bye έκπτωση, πας στα 196,75
Η τοποθέτηση χρεώνεται 17,85.

Επαναλαμβάνω, οι τιμές αυτές είναι από ΜΑΜΑ SF@K.

Καλή τύχη Mad

όταν λες απο αλλού ενοεις παρεισαγωγή ? εμένα μου ειπαν 220 και είναι Σφακιανάκης μαλον με αρμανι με είδανε Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤετ Ιαν 21 2009, 00:19

Όταν λέω από αλλού, εννοώ από οπουδήποτε εκτός από την ελληνική αντιπροσωπεία. Άλλο αντιπρόσωπος, άλλο εξουσιοδοτημένος & άλλο αυτόνομος εισαγωγέας.
Όσο για την τιμή, τι να σου πω... Σημερινές τιμές είναι αυτές που έδωσα παραπάνω και αφορούν προφανώς όλο το δίκτυο του Σφ@κ. Πότε ρώτησες και σου 'παν 220;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤετ Ιαν 21 2009, 00:34

massai έγραψε:
Όταν λέω από αλλού, εννοώ από οπουδήποτε εκτός από την ελληνική αντιπροσωπεία. Άλλο αντιπρόσωπος, άλλο εξουσιοδοτημένος & άλλο αυτόνομος εισαγωγέας.
Όσο για την τιμή, τι να σου πω... Σημερινές τιμές είναι αυτές που έδωσα παραπάνω και αφορούν προφανώς όλο το δίκτυο του Σφ@κ. Πότε ρώτησες και σου 'παν 220;


το καλοκαίρι που μας πέρασε όταν πήρα και τη μότο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤετ Ιαν 21 2009, 10:44

Εγώ το πήρα 183? εχθές και η τοποθέτηση έγινε από εμένα και ένα φίλο. μπορώ να πω ότι δεν ήταν δύσκολο. Η αγορά έγινε από Αθήνα , εκτός Σφακ. και με διαμεσολάβηση γνωστού για να μου το δώσει πιο φτηνά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hulk

Hulk

Ηλικία : 59
Τόπος : Σάμος
Registration date : 03/10/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΤετ Ιαν 21 2009, 17:37

Εγώ ρώτησα σε εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο του Σφακιανάκη (το ίδιο κατάστημα που πήρα και το μοτόρι) και μου είπε οτι κάνει 200 ευρώ και κάτι (δεν θυμάμαι ακριβώς, εποχή εκει γύρω στα Χριστούγεννα).Επειδή το βρήκα λίγο τσιμπημένο το μαμά σταντ πήρα ενα μάρκας Hepco & Becker με τιμή 150 ευρώ.Κάνει τη δουλειά του άψογα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23 2009, 01:40

2 τεμάχια σε καλή τιμή έχει ΕΔΩ κι ΕΔΩ .

Το πρώτο είναι της Motech το δεύτερο τι είναι;Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα από τα 2 να μας πει γνώμες;

200+ για ένα σίδερο δεν τα δίνω.Προτιμώ να φτιάξω ιδιοκατασκευή.Αν είχα ένα θα έκανα κιόλας.
----
Εδώ που τα λέμε αν κάποιος έχει γνώσεις σε Autocad θα μπορούσε να μετρήσει και να σχεδιάσει.Έστω και στο χαρτί και τα υπόλοιπα τα κάνω εγώ και δίνω το σχέδιο στο φόρουμ.Από κάγκελα, τριπλέτα, 2πλό στάντ. Το κόστος μηδενίζεται. Σκέτα σίδερα είναι δεν έχουν swarofski επάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23 2009, 03:15

chdimis έγραψε:
2 τεμάχια σε καλή τιμή έχει ΕΔΩ κι ΕΔΩ .

Το πρώτο είναι της Motech το δεύτερο τι είναι;Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα από τα 2 να μας πει γνώμες;

200+ για ένα σίδερο δεν τα δίνω.Προτιμώ να φτιάξω ιδιοκατασκευή.Αν είχα ένα θα έκανα κιόλας.
----
Εδώ που τα λέμε αν κάποιος έχει γνώσεις σε Autocad θα μπορούσε να μετρήσει και να σχεδιάσει.Έστω και στο χαρτί και τα υπόλοιπα τα κάνω εγώ και δίνω το σχέδιο στο φόρουμ.Από κάγκελα, τριπλέτα, 2πλό στάντ. Το κόστος μηδενίζεται. Σκέτα σίδερα είναι δεν έχουν swarofski επάνω.
το δευτέρο στην φωτογραφία μιαζει με το μαμά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23 2009, 21:47

Μεταξύ SW-Motech ( που εχω βάλει ) και Hepco-Becker, καλλίτερο το 2ο απο πλευράς στήριξης ,μπαίνει λιγο πιο δύσκολα και ....βγαίνει λίγο πιο δύσκολα ( που ειναι σημαντικό σε κάποια σημεία παρκαρίσματος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23 2009, 23:19

chdimis έγραψε:
2 τεμάχια σε καλή τιμή έχει ΕΔΩ κι ΕΔΩ .

Το πρώτο είναι της Motech το δεύτερο τι είναι;Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα από τα 2 να μας πει γνώμες;

200+ για ένα σίδερο δεν τα δίνω.Προτιμώ να φτιάξω ιδιοκατασκευή.Αν είχα ένα θα έκανα κιόλας.

Βρε παιδιά......καλό είναι να μπορούμε να αντιληφθούμε που σήκωνει ιδιοκατασκευή και 'greek patenda' και που όχι.....

Για το συγκεκριμένο, προτιμήστε για το καλό σας (και του ΣΤΡΟΜΑτος σας) μια επώνυμη και δοκιμασμένη λύση και αφήστε τα ρίσκα της ιδιοκατασκεύης.......για τη στατικότητα της καλής μας μιλάμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24 2009, 08:16

μην ξεχνάτε έχουν γίνει ατυχήματα σε στροφές με πολύ κλίση να βρίσκει κάτω η διπλή κ ο αναβάτης να κρέμεται από τα δέντρα (φοτυ φτου, δεν έγινε ακριβώς έτσι) νομίζω με Hepko & Becker. Αυτό έχει διορθωθεί βέβαια, αλλά δεν είναι παίξε γέλασε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Hulk

Hulk

Ηλικία : 59
Τόπος : Σάμος
Registration date : 03/10/2008

Τιμη διπλου σταντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμη διπλου σταντ   Τιμη διπλου σταντ Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25 2009, 00:14

mikios έγραψε:
μην ξεχνάτε έχουν γίνει ατυχήματα σε στροφές με πολύ κλίση να βρίσκει κάτω η διπλή κ ο αναβάτης να κρέμεται από τα δέντρα (φοτυ φτου, δεν έγινε ακριβώς έτσι) νομίζω με Hepko & Becker. Αυτό έχει διορθωθεί βέβαια, αλλά δεν είναι παίξε γέλασε....

Και ναί, και όχι. Αυτό που λές, γινόταν με τα παλιά stands της SW-MOTECH. Σύμφωνα με αυτά εδώV Strom Riders International η εταιρεία αυτή έχει αλλάξει τον τρόπο κατασκευής τους ώστε να διορθωθεί το παραπάνω πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τιμη διπλου σταντ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: