Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2009, 19:34

ΔΕΥΤΕ ΛΑΒΕΤΕ!!!!

[img]Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 2qr0oy7ot7wbdjkrkh3o_thumb[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2009, 19:42

respect

αριστερά μαρέσουν όλα... αλλά να φαίνεται κ λίγο ακόμα το νησί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2009, 21:52

Eγω ψηφιζω το πανω αριστερα αλλα οπως ειπε και ο Φιλλ, Να μεινει ολοκληρη η Κρητη και να κοπει το στρωμα λιγο και ισως και ενα περιγραμμα για να ξεχωριζει

Πολυ καλη δουλεια παντως, Ευγε !!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2009, 22:05

το 3 αριστερα Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 328167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2009, 22:11

Για ρίχτε ιδέες!!!!

Νομίζω οτι η συνάντηση του Σαββάτου είναι κομβική για να παραθέσουμε όλοι τις απόψεις μας και να συμφωνήσουμε!!!

Μακάρι να μπορέσουν να έρθουν και τα παιδιά απο τα Χανιά (γιατί τον painteraki τον τρώμε στη μάπα συνεχώς lol! lol! ) και τα παιδιά που μπήκαν πρόσφατα στο φόρουμ ώστε να γνωριστούμε κιόλα, θα είναι μια καλή ευκαιρία!!

Πάντως, η αρχή έγινε και νομίζω πως είμαστε σε καλό δρόμο!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2009, 23:14

JEFFakhs έγραψε:
γιατί τον painteraki τον τρώμε στη μάπα συνεχώς lol! lol!
καλα καλα,θα τα πουμε το σαββατο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
παρα πολυ ωραια ειναι αλλα εμενα μου εκλεψαν τη καρδια απο την δεξια πλευρα το πανω και το κατω.
ενα μεγαλο ευχαριστω στη κατερινα bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 01:31

Δυσκολεύεται κανείς να διαλέξει.. είναι όλα πολύ ωραία, μπράβο στη Κατερίνα, υποθέτω ο Τζουγανάκης την επηρέασε θετικά στη σχεδίαση του logo!!! Very Happy
Το Σάββατο έχουμε πολύ συζήτηση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 10:59

εμενα μου αρεσει το επανω αριστερα.........
συνχαρητηρια στην ΚΑτερινα ...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 11:50

Για τι ωρα λετε το Σαββατο? Και που?
Αν μου βαλει τα λαστιχα νωρις ισως να σας προλαβω, να τα στρωσω κι ολας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 12:23

σημερα μετα την πρωινη μελετη των προτασεων της κατερινα και τα σχολια για το οτι πρεπει να φαινεται η κρητη περισσοτερο,καταθετω μια νεα προταση που ειναι συνδιασμος
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Pb79os83yxk5yx9c0njr

επειδη ημουν μεταξυ του 1 και του 2 πηρα την κρητη με το "vstrom" απο το 2 τη μηχανη απο το 1 και το "creta club" απο το 6.
με αυτο το τροπο φαινεται η κρητη περισσοτερο μιας και η μηχανη δε καλυπτει την κρητη.
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Ylys2n5dqawnenwur0w1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 13:37

Πολυ καλυτερο Μπραβο!!!

Μιας και εχεις ορεξη Rolling Eyes κοιταξε λιγο και το περιγραμμα τσι Κρητης, εννοω οτι δυση και ανατολη φαινετε να εχει προσεχθει η λεπτομερεια, και στη μεση σαν τραβηξες μια γραμμη απλως για να το "κλεισεις"

Δεν κανω παρατηρησεις κακοπροαιρετα, απλως επειδη βλεπω διαθεση και επειδη ζητας γνωμη
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 14:00

αυτα θα τα φτιαξει ο επαγγελματιας (δηλαδη η κατερινα),οσο αφορα τη δικια μου προταση,γιατι εγω το κανω με το paint.
αν καταληξουμε σε καποιο η κατερινα μπορει να κανει παπαδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 14:07

πολύ ωραίος!!!
μια γνώμη ακόμα... η "βελτιομένε έκδοση" μπορεί να μπει πχ σε όλη την πλάτη κ το νο 4 (επίσης πολύ ωραίο) στο μπράτσο, έτσι για διαφορά κιόλας... τι λέτε

ή μήπως είμαι αναποφάσιστος;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 14:18

λοιπον ριχνω αλλη μια προταση στο τραπεζι

εστω οτι εχουμε ενα φουτερ και στη πλατη βαζουμε αυτο που θα καταληξουμε και μπροστα στη θεση της καρδιας βαζουμε σε μικρο το nick name μας,κατι σαν αυτα

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! O9x6ul2cvsbp77ko0j7i
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 17:01

ωραια η νεα εκδοση ....οσον αφορα την καινουργια προταση γαματη αλλα αυτη δεν ειναι η κρητη..... lol! lol! δηλαδη τα χανια λοιπουν και αν δεν βελτιωθει θα κανω πραξικοπημα .................... lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 17:25

Eίστε όλοι :
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 150px-11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 18:05

από το ⭐ στο ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ καλύτερο πάμε!!!

κουζουλέ μάγειρα, κανόνισε με τον κουζουλό paito να την κάμετε κατα δω να σμίξομε όλοι μαζί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 18:18

θα ερθει ο michalis κατω και εγω θα ανεβω επανω Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 644705 bliax Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 644705 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 581176 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 20:03

painterakis έγραψε:
αυτα θα τα φτιαξει ο επαγγελματιας (δηλαδη η κατερινα),οσο αφορα τη δικια μου προταση,γιατι εγω το κανω με το paint.

..........painterakis γαρ!!! bliax bliax

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ painter!!!

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 715897 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 715897 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 715897 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 715897


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JEFFakhs στις Παρ Ιαν 16 2009, 20:27, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 20:16

mageiras έγραψε:
ωραια η νεα εκδοση ....οσον αφορα την καινουργια προταση γαματη αλλα αυτη δεν ειναι η κρητη..... lol! lol! δηλαδη τα χανια λοιπουν και αν δεν βελτιωθει θα κανω πραξικοπημα .................... lol! lol! lol! lol! lol!

Εγώ πάλι Χανιά & Άγιο βλέπω 5κάθαρα.........ενώ το Ηρακλειάκι έχει γίνει 1 με το αριστερό φαίρινγκ!!! lol! afro

Πάντως, έτσι όπως επιτίθεται το VSTROM στην ΚΡΗΤΗ, το σχέδιο αποδίδει αρκετό δυναμισμό!!!

Θα κρατάω μερικές εκτυπώσεις αύριο να κάνουμε ασκήσεις "επί χάρτου"!!! Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! 316594
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carbonman

Carbonman

Τόπος : ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
Registration date : 24/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 20:53

Σύντεκνοι πολύ καλή κίνηση το μπλουζάκι ! Θα έλεγα το 1 ή το 3 ή το 4 πιο πολύ, κάτι ανάμεσα όμως απο αυτά θα ήταν πιο ωραίο. Τελικά την λύση την δώσατε με το τελικό σχήμα. Και αυτό με το nickname καλό, πιστεύω άμα βάζατε την σκιτσογραφία της μηχανής και μέσα της το nickname θα έδενε καλύτερα ! Και στα μανίκια μια μαυρομαμούνα Laughing Laughing Laughing (πλάκα κάνω) .
Όπως και να έχει κοπέλια θέλω και εγώ !
OK rock VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 21:34

να πω και εγω την αποψη μου μιας και οταν θα τις φτιαξετε θα αποκτησω και εγω μια...οσο πιο απλη τοσο το καλυτερο..και προς θεου οχι αυτοκολητα σιδεροτυπα,καλυτερα να δωσετε μερικα ευρω παραπανω και να βγαλετε μεταξοτυπια -αν δεν κανω λαθος ετσι το λενε- οπως οι μπλουζες του club,παρα κατι το οποιο δεν θα το ευχαριστηθειτε μετα..ο μαγειρας ξερει και μπορει να σας εξηγησει τι εννοω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 16 2009, 22:47

καρμπονμαν κ μπετατζή ευχαριστούμε για τις συμβουλές, θα ληφθούν υπ'όψιν!
OK
όσο για τα μπλουζάκια θα σας στείλουμε με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ nick στο μανίκι γιατί είμαι ο καλύτερος XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Carbonman

Carbonman

Τόπος : ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
Registration date : 24/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΣαβ Ιαν 17 2009, 10:46

mikios έγραψε:
καρμπονμαν κ μπετατζή ευχαριστούμε για τις συμβουλές, θα ληφθούν υπ'όψιν!
OK
όσο για τα μπλουζάκια θα σας στείλουμε με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ nick στο μανίκι γιατί είμαι ο καλύτερος XYLO


Έτσι είναι όπως τα λές mikios Wink
Εγώ λέω να βάλεις στο μανίκι καλύτερα mikios by Carbonman.
Θα πάρεις και 10 χ.λ.μ. έτσι !
YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Icon_minitimeΣαβ Ιαν 17 2009, 13:17

kalamaria έγραψε:
θα ερθει ο michalis κατω και εγω θα ανεβω επάνω
Φίλε Μπάμπη η αλήθεια είναι ότι θέλω να κατέβω Κρήτη,όπως και εσυ θέλεις να ανέβεις Θεσσαλονίκη αλλα τα άτιμα τα εισιτήρια είναι πολύ ακριβά(218,00 €).Τώρα που είμαι σε αναρρωτική αδεια θα ήταν καλά...να πάω στο Κοκκίνη,στο πατρικό μου,που έχει και καλό ξυλόφουρνο.
.Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Isiiii11.Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! Isiiii12.και να βρεθώ μαζί σας μιας και το καλοκαίρι δεν τα κατάφερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 8Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: