Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS   MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14 2012, 21:15

Kαλησπέρα , θα ήθελα την συμβουλή σας για αγορά gps για χρήση οχήματος με κριτήριο την καλύτερη αξιοπιστία στην λήψη δορυφόρων και πιστότητα χαρτών, οποιεσδήποτε προτάσεις δεκτές. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS   MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 15:42

nikosdll έγραψε:
Kαλησπέρα , θα ήθελα την συμβουλή σας για αγορά gps για χρήση οχήματος με κριτήριο την καλύτερη αξιοπιστία στην λήψη δορυφόρων και πιστότητα χαρτών, οποιεσδήποτε προτάσεις δεκτές. Ευχαριστώ.

Απο gps υπάρχει κάποιος να βοηθήσει? unsure unsure unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos78
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tasos78

Ηλικία : 45
Τόπος : ΚΥΜΗ - ΒΟΛΟΣ
Registration date : 23/03/2011

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS   MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 15:59

Για τα Ελληνικα δεδομενα πιστευω οτι το MLS DESTINATOR ειναι κορυφη απο αποψη χαρτων.
Για χρηση στην Ευρωπη με το DESTINATOR μια χαρα ημουνα αλλα επειδη δεν το εχω ψαξει μπορει να υπαρχει και κατι ποιο ενημερωμενο.
Σαν συσκευες τα PNA λιγο - πολυ ολα ιδια ειναι.
Μειωνεκτημα του για την ΜΟΤΟ ειναι το οτι δεν ειναι αδιαβροχο αλλα το το θεμα λυνεται με καποια αδιαβροχη θηκη (εγω εχω μια της GIVI)
Ελπιζω να σε βοηθησα Νικολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS   MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 20:15

tasos78 έγραψε:
Για τα Ελληνικα δεδομενα πιστευω οτι το MLS DESTINATOR ειναι κορυφη απο αποψη χαρτων.
Για χρηση στην Ευρωπη με το DESTINATOR μια χαρα ημουνα αλλα επειδη δεν το εχω ψαξει μπορει να υπαρχει και κατι ποιο ενημερωμενο.
Σαν συσκευες τα PNA λιγο - πολυ ολα ιδια ειναι.
Μειωνεκτημα του για την ΜΟΤΟ ειναι το οτι δεν ειναι αδιαβροχο αλλα το το θεμα λυνεται με καποια αδιαβροχη θηκη (εγω εχω μια της GIVI)
Ελπιζω να σε βοηθησα Νικολα

ευχαριστώ βοήθησες πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS   MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 20:34

πάρε ένα tibo a4050, τα έχουν σε ξεφτίλα τιμή φέτος προσφορα.

Εχει βάση δική του που φορτίζει κιόλας, έχει μπλουτουθ μέσα μαζί δικό του, εννοείται για μηχανή δλδ αδιάβροχο. Τώρα στα 170 ευρώ που το δίνουν από 300 που είχε πέρισυ είναι κελεπούρι. Κ έχει ντεστινέιτορ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS   MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 21:23

tazakos έγραψε:
πάρε ένα tibo a4050, τα έχουν σε ξεφτίλα τιμή φέτος προσφορα.

Εχει βάση δική του που φορτίζει κιόλας, έχει μπλουτουθ μέσα μαζί δικό του, εννοείται για μηχανή δλδ αδιάβροχο. Τώρα στα 170 ευρώ που το δίνουν από 300 που είχε πέρισυ είναι κελεπούρι. Κ έχει ντεστινέιτορ Smile


+1

Αυτό έχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

MIA BOHΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GPS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: