Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
visavisk

visavisk

Ηλικία : 49
Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 26/02/2012

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!!   ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Νοε 04 2012, 23:58

Κύριοι καλησπέρα σας....Αν και έψαξα στο ευρετήριο δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό!!!!
παρακαλώ αν κάποιος ξέρει να μου πει γιατί έχω βάλει κάποια καλού δια και θελω να ξέρω μην τΗν πατησω και τρέχω και δεν φτάνω!!!!!
ευχαριστώ εκ τον προτέρων ........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jost78

jost78

Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Registration date : 16/08/2012

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!!   ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Icon_minitimeΔευ Νοε 05 2012, 00:08

Νομιζω ειναι περιπου 400W @ 5000rpm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SirNik

SirNik

Ηλικία : 47
Τόπος : Salonica
Registration date : 07/01/2011

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!!   ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 17 2016, 09:14

visavisk έγραψε:
Κύριοι καλησπέρα σας....Αν και έψαξα στο ευρετήριο δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό!!!!
παρακαλώ αν κάποιος ξέρει να μου πει γιατί έχω βάλει κάποια καλού δια και θελω να ξέρω μην τΗν πατησω και τρέχω και δεν φτάνω!!!!!
ευχαριστώ εκ τον προτέρων ........

280W at 3500rpm σύμφωνα με τον πωλητή ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!!   ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Σεπ 18 2016, 14:10

Τους εμπόρους καλύτερα να τους εμπιστεύεται κανείς "κριτικά".

Γύρω στα 400 βατ είναι η γεννήτρια αλλά μετά τις 5000 στροφές.

Αν βάλει κανείς υπερβολικά φορτία, απλά δεν θα φορτίζεται η μπαταρία του. Και θα το καταλάβει κυρίως από τα φώτα που διαρκώς θα αδυνατίζουν.

Καλό είναι μέσα στην πόλη να μην το παρακάνουμε με τα φορτία γιατί η μηχανή δουλεύει πολύ σε χαμηλές στροφές και η γεννήτρια αποδίδει λιγότερα βατ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΣΑ WATT ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑ VSTROM 650!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: