Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostastsek912
Member
Member
kostastsek912

Ηλικία : 48
Τόπος : ΗΠΕΙΡΟΣ
Registration date : 11/10/2010

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 21:12

http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2012/09/49_20.html#more
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs_yoshi
Member
Member
vs_yoshi

Ηλικία : 34
Τόπος : Δράμα
Registration date : 24/07/2012

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 21:42

Περαστικά στον άνθρωπο και προσοχή όλοι μας ρε παιδιά η κ@λοάσφαλτος βρεγμένη είναι πολύ ύπουλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 21:52

Μακάρι να είναι κάτι περαστικό και να γίνει καλά ο άνθρωπος.

edit :Θα το πω ρε παιδιά δεν αντέχω ...λόγω δουλειάς κινούμε σε πολλές πόλεις ,οδηγούς σαν τους κουτάκιδες τους Τρικαλινούς ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ !!!!
Δεν είναι προκατάληψη αυτό και ζητάω εκ των προτέρων συγνώμη ,αν κάποιο παιδί είναι από κείνα τα μέρη.
Είναι προσωπική άποψη-εμπειρία.

Κάθε φορά που βρέχει και είμαι καθ'οδόν για Τρίκαλα τρέμει το φυλλοκάρδι μου !!!!
Άπειροι οδηγοί,παλεύουν ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΑ στην βροχή affraid affraid ,τρακτερ να πετάγονται στο δρόμο απ το πουθενά (μιλάω για τον δρόμο Λάρισα - Τρίκαλα).

Τι να πω ..εύχομαι να μην οφείλετε στους παραπάνω λόγους το ατύχημα.

και πάλι δεν θέλω να με παρεξηγήσετε απλώς την πιο ανορθόδοξη οδηγική συμπεριφορά ,την έχω συναντήσει εκεί.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 22:13

Συμφωνω μσ τον λορδο......σπουδαζα 4 χρονια εκει και οντως ειναι πολυ περιεργα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 23:17

Καλά.... Είμαι Χανιώτης και πάντα έλεγα για τους Κρητικούς οδηγούς ότι είναι οι χειρότεροι. Μέχρι που πήγα για 2 χρόνια στη Χίο! Οι τύποι απλά δεν παίζονται. Χιώτης και τιμόνι = .............!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21 2012, 00:27

terino έγραψε:
Καλά.... Είμαι Χανιώτης και πάντα έλεγα για τους Κρητικούς οδηγούς ότι είναι οι χειρότεροι. Μέχρι που πήγα για 2 χρόνια στη Χίο! Οι τύποι απλά δεν παίζονται. Χιώτης και τιμόνι = .............!!

Δεν ξέρεις τι τραβάω καθε μερα.... Shocked Shocked Shocked

Οι οδηγοί εδώ απλά δεν υπάρχουν λέμε... ότι να ναι.... Τα Stop για όλους είναι ανύπαρκτα, τα κόκκινα φανάρια το ιδιο... ολοι οι δρόμοι ακόμα και τα στενακια ειναι διπλής κατεύθυνσης και όλοι πάνε μαλιοκουβαρα..... Οι μπάτσοι απλά στην κοσμαρα τους.. το μονο που τους ενδιαφέρει ειναι να σταματήσουν κάνα ντελιβερά με παπακι για έλεγχο.

Αμφιβάλλω αν καποιος απο τους ντόπιους ξερει τι σημαίνουν οι πινακίδες στους δρόμους.

Κατα τα αλλα η Χιος είναι ΥΠΕΡΟΧΟ νησί... με φοβερούς ανθρώπους μεσα σε ενα μήνα έφυγε ολη η μιζέρια και το άγχος της Αθηνας... εχει ηρεμήσει το κεφάλι μου....



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21 2012, 00:27

Έλα ρε... βάλανε φανάρι στο νησί? Εγώ μόνο το φανάρι στο αεροδρόμιο ήξερα που άναβε μόνο όταν ερχόταν αεροπλάνο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21 2012, 00:31

terino έγραψε:
Έλα ρε... βάλανε φανάρι στο νησί? Εγώ μόνο το φανάρι στο αεροδρόμιο ήξερα που άναβε μόνο όταν ερχόταν αεροπλάνο!

Βαλανε - βάλανε από πέρσι σε αρκετούς κεντρικούς δρόμους..... αλλά ποιος τα υπολογίζει είναι το θέμα... Laughing Laughing Laughing affraid affraid affraid

Ασε που είναι ασυγχρόνιστα και αν σε πιάσει κόκκινο κάνεις χαλαρά τσιγάρο μέχρι να ανάψει πράσινο... με εξαίρεση το φανάρι στον Κάμπο που είναι νορμάλ.. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...   τραυματισμός  μοτοσυκλετιστή... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21 2012, 14:31

terino έγραψε:
Έλα ρε... βάλανε φανάρι στο νησί? Εγώ μόνο το φανάρι στο αεροδρόμιο ήξερα που άναβε μόνο όταν ερχόταν αεροπλάνο!

15 μηνες στο νησι....ουτε αυτο το φαναρι δεν ειχα προσεξει πως υπαρχει !!
οι ανθρωποι δεν υπαρχουν λεμε σαν οδηγοι..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τραυματισμός μοτοσυκλετιστή...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: