Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εμπειριες απο το FC-MOTO.de

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24 2012, 20:33

Δυστυχως αντικαταβολη εχει μονο εντος ΕΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 21:18

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Δυστυχως αντικαταβολη εχει μονο εντος ΕΕ...

Ωχ!Τώρα είδα οτι βρίσκεσαι στο Ντουμπάι!!!!!Συγνώμη φίλε!!!!!Έχεις δίκιο!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25 2012, 23:19

λοιπον λοιπον.

μεχρι στιγμης ειχα τρεις αγορες απο τα γερμανα (αντικαταβολη ups) και σε ολα τους ηταν αψογοι , χρονος παραδοσης στην πορτα μου και στις τρεις περιπτωσεις ακριβως 7 ημερολογιακες .
αποφασισα λοιπον να αγορασω κρανακι μετα απο 4ετη συμβιωση με το agv stealth.
παραγγελνω λοιπον το κρανακι της αρεσκειας μου και αυτη ειναι η πορεια της παραγγελιας με ημερομηνιες

Order was received 18/09/2012 (15:57)
Viewed 19/09/2012 (08:02)
In process 20/09/2012 (08:44)
Closed 20/09/2012 (16:35)

μετα απο 2 ημερες και ενω στο σαιτ τους εδειχνε οτι υπηρχε διαθεσιμοτητα μου στειλανε ενα mail λεγοντας μου να διαλεξω κατι αλλο γιατι το συγκεκριμενο ετελεψε , ετσι και εκανα λοιπον διαλεγοντας κατι ακριβοτερο.
αυτη ειναι η πορεια της νεας παραγγελιας που τους εστειλα.

Order was received 20/09/2012 (18:26)
Viewed 21/09/2012 (08:01)
In process 21/09/2012 (15:33)

ο μηνας λοιπον εχει 26 και αυτοι ουτε φωνη ουτε ακροαση , μαλιστα την επομενη της παραγγελιας μου το κρανος που διαλεξα το ριξανε 40 ευρω κατω , ετσι μου εδωσαν την ευκαιρια να τους στειλω ενα mail σημερα και να τους ζητησω απο την στιγμη που δεν εχει προχωρηση η παραγγελια να με χρεωσουν με την νεα τιμη.
θα περιμενω μεχρι τελος βδομαδας, , αν συνεχισουν να με γραφουν οι φριτσιδες στο χιονι την ακυρωνω και το αγοραζω απο του αδερφους ισπανους (motocard)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 08:12

Κοίτα και http://helmetcity.co.uk/ εμένα έκανε να έρθει 2 ή 3 ημέρες και ήταν άψογοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 08:28

Highlander έγραψε:
Κοίτα και http://helmetcity.co.uk/ εμένα έκανε να έρθει 2 ή 3 ημέρες και ήταν άψογοι.

κοιταξα και τους αγγλους αλλα οι ισπανοι ειναι μακραν φθηνοτεροι στο συγκεκριμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 08:53

σαλιγκάρι έγραψε:
Highlander έγραψε:
Κοίτα και http://helmetcity.co.uk/ εμένα έκανε να έρθει 2 ή 3 ημέρες και ήταν άψογοι.

κοιταξα και τους αγγλους αλλα οι ισπανοι ειναι μακραν φθηνοτεροι στο συγκεκριμενο.

+1 και χρειάζονται ενίσχυση Laughing λόγω κρίσης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 15:42

σαλιγκάρι έγραψε:


κοιταξα και τους αγγλους αλλα οι ισπανοι ειναι μακραν φθηνοτεροι στο συγκεκριμενο.

πάλι για agv κοιτάς ή αλλαξοπίστησες? Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 15:55

δίας έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:


κοιταξα και τους αγγλους αλλα οι ισπανοι ειναι μακραν φθηνοτεροι στο συγκεκριμενο.

πάλι για agv κοιτάς ή αλλαξοπίστησες? Razz Razz

γιατι να το ρισκαρω με αλλες μαρκες απο την στιγμη που το στελθακι αποδειχθηκε σπαθι 4+ χρονια?
αν δεις το εσωτερικο του με τουλαχιστον μια φορα το μηνα πλυσιμο ειναι σαν καινουριο..............οποτε αυτο ξερω αυτο εμπιστευομαι που ελεγε και μια παλια διαφημιση , ασε που το νεο horizon (αντικαταστατης του stealth sv) εχει και προεγκατασταση για bluetooth για να μου κατσει η interphone 4 απο την πανελληνια κουτι μεσα Wink

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Agv-horizon-scrape-schwarz-1-500x500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 16:24

σαλιγκάρι έγραψε:


Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Agv-horizon-scrape-schwarz-1-500x500

σούπερ η τιμή! ακόμα καλύτερη και από τον ιταλό

αυτά είναι τα μεταφορικά από το σαιτ?

Orders under 150 euros:
Fix costs: 31.36 euros
Custom duties: is a percentage of the total amount based in the article type (usually 5%).

Order over 150 euros
Fix costs; 43,68 euros
Custom duties: is a percentage of the total amount based in the article type (usually 5%).

πολύ όμορφο φαίνεται το κρανάκι! με το καλό να σουρθει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 19:52

σαλιγκάρι έγραψε:
δίας έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:


κοιταξα και τους αγγλους αλλα οι ισπανοι ειναι μακραν φθηνοτεροι στο συγκεκριμενο.

πάλι για agv κοιτάς ή αλλαξοπίστησες? Razz Razz

γιατι να το ρισκαρω με αλλες μαρκες απο την στιγμη που το στελθακι αποδειχθηκε σπαθι 4+ χρονια?
αν δεις το εσωτερικο του με τουλαχιστον μια φορα το μηνα πλυσιμο ειναι σαν καινουριο..............οποτε αυτο ξερω αυτο εμπιστευομαι που ελεγε και μια παλια διαφημιση , ασε που το νεο horizon (αντικαταστατης του stealth sv) εχει και προεγκατασταση για bluetooth για να μου κατσει η interphone 4 απο την πανελληνια κουτι μεσα Wink

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Agv-horizon-scrape-schwarz-1-500x500

Το ίδιο ακριβώς κράνος έχω κι εγώ εδώ κι ένα χρόνο και με κουφαίνει απο τον θόρυβο!!!!Εσύ έχεις παρόμοιο πρόβλημα;Μιλάμε για θόρυβο πέρα του ανεκτού.Ενώ με το ανοικτό shark proline που αγόρασα πρόσφατα απο το ίδιο γερμανικό κατάστημα ο θόρυβος είναι πολύ χαμηλότερος και είναι και φτηνότερο κράνος.Βέβαια η ποιότητα του agv stealth είναι πολύ ικανοποιητική!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26 2012, 22:50

liakosvol έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
δίας έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:


κοιταξα και τους αγγλους αλλα οι ισπανοι ειναι μακραν φθηνοτεροι στο συγκεκριμενο.

πάλι για agv κοιτάς ή αλλαξοπίστησες? Razz Razz

γιατι να το ρισκαρω με αλλες μαρκες απο την στιγμη που το στελθακι αποδειχθηκε σπαθι 4+ χρονια?
αν δεις το εσωτερικο του με τουλαχιστον μια φορα το μηνα πλυσιμο ειναι σαν καινουριο..............οποτε αυτο ξερω αυτο εμπιστευομαι που ελεγε και μια παλια διαφημιση , ασε που το νεο horizon (αντικαταστατης του stealth sv) εχει και προεγκατασταση για bluetooth για να μου κατσει η interphone 4 απο την πανελληνια κουτι μεσα Wink

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Agv-horizon-scrape-schwarz-1-500x500

Το ίδιο ακριβώς κράνος έχω κι εγώ εδώ κι ένα χρόνο και με κουφαίνει απο τον θόρυβο!!!!Εσύ έχεις παρόμοιο πρόβλημα;Μιλάμε για θόρυβο πέρα του ανεκτού.Ενώ με το ανοικτό shark proline που αγόρασα πρόσφατα απο το ίδιο γερμανικό κατάστημα ο θόρυβος είναι πολύ χαμηλότερος και είναι και φτηνότερο κράνος.Βέβαια η ποιότητα του agv stealth είναι πολύ ικανοποιητική!

αθορυβο δεν ειναι με τιποτα αλλα εμενα δεν με ενοχλει καθολου.

Δια ο ισπανος εχει μηδενικα μεταφορικα αδερφε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27 2012, 00:10

Καιρός να πάμε προς Ισπανία μεριά!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 15 2012, 10:15

Μακάρι να είχα δει το thread πριν κάνω την παραγγελία μου (4/12/12).

1η μου εμπειρία με το εν λόγω online κατάστημα.

Πρόβλημα στην ενημέρωση:
Η παραγγελία καθυστέρησε χωρίς εμφανή αιτία και χωρίς κάποια ενημέρωση. Μιλάω για τον χρόνο που είναι να δοθούν τα πράγματα στο courier και να λάβω ένα tracking number.

Πρόβλημα στην επικοινωνία:
Τους έχω στείλει 3 mail και δεν απάντησαν σε κανένα.

socrates 11/12/12 έγραψε:
Dear madam/sir,

Could you please inform me in detail as to the current status of my order (#5212213).
As I can see at the "Show shop orders" page of my account the status is flagged as "in process" almost a week now and still nothing has been changed.

Regards,

socrates 13/12/12 έγραψε:
Dear madam/sir,

I would like to exercise my cancellation rights and withdraw from my recent order (#5212213).

The main reason of the cancellation is because you haven't answered my e-mail, sent two days ago, asking about the current order status. I don't know if this is your policy of doing business but I am a kind of frustrated by the lack of communication. In my honest opinion this is something unacceptable for a so called international online store.

Regards,

P.S. Status is still flagged as "in process"

socrates 14/12/12 έγραψε:
]Dear madam/sir or to whom it may concern,

Yesterday, I sent you a written cancellation notice (by e-mail) and today I saw that you have invoiced my order!
Do not send me the products because I won't accept the delivery. Please confirm my cancellation in the status page.

Regards!

Sorry για το αγγλικό αλλά ήθελα να μεταφέρω ακριβώς το πως έκανα την γραπτή επικοινωνία. ΌΧΙ μόνο δεν μου απάντησαν αλλά αγνόησαν και το αίτημα μου για ακύρωση. Αργότερα μου έστειλαν και mail να μου πουν ότι τα πράγματα έχουν αποσταλλεί, ότι θα τα λάβω σύντομα, ότι με ευχαριστούν που τους προτίμησα !!!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά δεν ξέρω αν θα δεχτώ το delivery όταν έρθει.

Στα θετικά είναι ότι έχει καλές τιμές και ότι στέλνει με αντικαταβολή. Όμως και εγώ την επόμενη φορά θα προτιμήσω τους Ισπανούς ή τα ελληνικά Bazaar, Αποθήκη κλπ

Το κυριότερο μου θέμα ΔΕΝ είναι η καθυστέρηση της παραγγελίας (ΔΕΝ καίγομαι άλλωστε για αυτά) όσο ότι αγνοούν τον πελάτη... δεν ενημερώνουν, δεν απαντούν. Από άλλους έχω ακούσει ότι τουλάχιστον στις επιστροφές είναι Κύριοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 15 2012, 14:18

Πριν περίπου 1 μήνα είχα παραγγείλει ένα κράνος από το συγκεκριμένο μαγαζί. Ενώ όταν έκανα την παραγγελία ήταν διαθέσιμο, μετά από 5 μέρες με ενημέρωσαν ότι λυπούνται γιατί το συγκεκριμένο δεν υπάρχει . Δυστυχώς έκανα την μ@λ@.. και το είχα εξοφλήσει με πιστωτική κάρτα. Τους ζήτησα αν γίνεται να μου στείλουν κάποιο άλλο και να πληρώσω τη διαφορά είτε με πιστωτική είτε με αντικαταβολή, μου απάντησαν ότι κάτι τέτοιο δεν γίνεται!!! Ζήτησα ακύρωση και επιστροφή των χρημάτων. Μετά από ένα μήνα μου επέστρεψαν τα χρήματα στην πιστωτική μου στο ακέραιο αλλά η παραγγελία στην ιστοσελίδα τους φαίνεται ακόμα να τρέχει, δεν έχει ακυρωθεί!!! Εκτός δηλαδή από ένα μήνα που μου χρέωσαν την κάρτα, δεν είχα άλλο πρόβλημα. Στα mail μου απαντούσαν μετά από 2 μέρες.
Είχα αγοράσει ξανά από το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά με αντικαταβολή, τώρα αν θα αγοράσω πάλι, σίγουρα θα είναι με αυτή τη μέθοδο και όχι με πιστωτική
Πιστεύω πως από τότε που γιγαντώθηκαν σαν μαγαζί έχασαν την ταχύτητά τους, αλλά τελικά με υπομονή βρίσκεις άκρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 15 2012, 21:11

έχουν τελειώσει οι κύριοι, δεν είναι φίλοι μας πλέον ! πρώτα να ψαχνόμαστε εντός συνόρων παίδες !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billaras

billaras

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 11/04/2012

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειριες απο το FC-MOTO.de   Εμπειριες απο το FC-MOTO.de - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19 2014, 17:49

Ξεθαβω το θεμα για να προφυλαξω επιδοξα θυματα! Βασικα μακαρι να ειχα προσεξει τα οσα γραφονται σε διαφορα forum γι αυτο το site αλλα παρασυρθηκα καθως ειναι επωνυμο, μεγαλο, πολυδιαφημισμενο κλπ...
Προσφατα αγορασα κρανος απο το εν λογω καταστημα. Χρονος παραδοσης απαραδεκτος για δεδομενα ΕΕ και με δεδομενο οτι τα προιοντα ερχονται με courier και οχι με απλο ταχυδρομειο. Προσωπικα πιστευω οτι 12 μερες ειναι πααααρα πολλες με αυτα τα δεδομενα σε σχεση με αλλα καταστηματα.
Αυτο ειναι ομως το λιγοτερο. Το κρανος ηρθε σε απαραδεκτη κατασταση με τα μαξιλαρακια για τα μαγουλα να λειπουν εντελως ενω οι βασεις που πιανουν τα μαξιλαρακια εχουν ξεκολλησει τελειως απο το κυριο σωμα του κρανους (μαλλον αυτος που ξηλωσε τα μαξιλαρακια ηταν αρκετα "απροσεχτος" για να μην πω καμια αλλη κουβεντα)! Επισης δεν δουλευει ο μηχανισμος για τον πανω αεραγωγο! Μαυρο χαλι...
Τους στελνω εδω και τρεις μερες μηνυματα και δεν απαντανε! Ανοιξα και θεμα στο paypal (ευτυχως η συναλλαγη εγινε μεσω paypal και εχω μια ελπιδα να μου δωσουν λυση αυτοι) και ουτε εκει απαντανε! Απαραδεκτοι σε ολα τους!!! Να τονισω πως πριν κανω την παραγγελια, επειδη ηθελα μερικες διευκρινησεις, απαντουσαν ταχυτατα στα μηνυματα μου. Τωρα αφαντοι. Δεχομαι οτι μπορει να κανανε ενα λαθος, αν και ειναι μεγαλη χοντραδα αυτο που συνεβη, αλλα η μετεπειτα συμπεριφορα τους ειναι που επιβεβαιωνει πως δεν ειναι στραβος ο γιαλος αλλα αυτοι αρμενιζουν στραβα.
Γι αυτο συμβουλευω  NO ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ NO ! Και να αναφερω πως τα τελευταια χρονια η εμπειρια μου απο ηλεκτρονικες αγορες μπορει να εχει πιασει και τριψηφιο αριθμο... Πρωτη φορα αυτο το χαλι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εμπειριες απο το FC-MOTO.de

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: