Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μου βάλανε χέρι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 15:55

What a Face Μεγάλο κρίμα φίλος για την ζημιά που σου προκάλεσαν.
Δύναμη και υπομονή και καλή σου συνέχεια.
Ποτέ ξανά τέτοια πράγματα σε κανέναν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 15:56

Δυστυχώς εκεί που είναι το σπίτι δεν υπάρχουν κάμερες, θα υπήρχε μία περίπτωση από κάμερες ασφαλείας στο πάρκινγκ του Καμμένου στη Δοϊράνης αλλά με τα δέντρα στη νησίδα και μπροστά από την πολυκατοικία δεν θα φαίνεται τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 18:47

Τι να πεις.......? κουραγιο φιλαρακι και ξεκινα να πουλας οτι απεμεινε!!!
τα κωλοπαιδα παραγελεια εκτελουσαν ουτε καγκελα ουτε ψυγειο λαδιου δεν πειραξαν λες και ειχαν καταγραψει τι ηθελαν να παρουν.που να τους παρει και να τους σηκωσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 19:07

Θαυμάζω το κουράγιο σου και σου εύχομαι με το καλό ο ερχομός του μικρού!
Είναι δίλημμα το τί θα κάνεις γιατί ναι μεν θα βγάλεις περισσότερα λεφτά δίνοντας την κομμάτι κομμάτι αλλά θα σου πάρει περισσότερο καιρό και ενδεχομένως να μείνεις με κάποια κομμάτια. Από την άλλη φοβάμαι ότι θα στην πάρουν κοψοχρονιάς κομπλέ με ότι έχει απομείνει επάνω. Η απόφαση όμως είναι δική σου.....

Εύχομαι να είναι το τελευταίο στραβό που σε βρίσκει φίλε μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 20:45

Τι λες τωρα???? affraid affraid affraid

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 21:40

μπράβο σου φίλε για το πως αντιμετωπίζεις το περιστατικό! Very Happy

τι να κάνεις βέβαια θα μου πείς και συμφωνώ αλλά respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 23:18

εχω μεινει μ@λ@κ@ς....κοιταω και ξανακοιταω τις φωτο και δεν μπορω να το πιστεψω....
την ζελατινα μου ειχαν φαει εμενα και ειχα χαλαστει απιστευτα...ποσο μαλλον οταν σου συμβαινει κατι τετοιο....απιστευτο θρασος τα κωλοπαιδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 23:43

και εγω εχω μεινει μ@λ@κ@ς ,δεν το πιστευω ,οτι και να πεις ειναι λιγο..........

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teofilos

teofilos

Ηλικία : 57
Τόπος : θεσσαλονικη / Δρυμος
Registration date : 30/06/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 23:44

Βλεπω τις φοτο και ποναει η ψυχη μου . eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 11:58

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

περαστικά φίλε, επικεντρώσου στα καλά που σου συμβαίνουν κ μη σε νοιάζει θα περάσει τούτο.


Σχετικά με τον μέτα, εγώ έκατσα έβαλα ένα περιμετρικό κ τηλεειδοποίηση, με καινούργια μπαταρία κ σε 5 μέρες ακινησίας έβαλα καλώδια για να βάλω μπρος...δεν ξέρω...τουλάχιστον λειτουργησε επιτέλους ο συναγερμός σαν συναγερμός μετά από 4 χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 12:10

Φιλε μου και μονο που ειδα τις φωτο ειμαι σοκαρισμενος. Το πως το εχεις παρει απο την αλλη.....πολλα μπραβο. Κανε ενα τηλεφωνημα στην αστυνομικη διευθυνση Αχαιας γιατι πιασανε κατι κλεφτρονια που επαιρναν ανταλακτικα απο μηχανακια/μηχανες και αυτοκινητα http://www.dete.gr/news.php?article_id=106475
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 17:47

gmt gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 21:05

καλη δυναμη Μιχαλη.
εχω μεινει παγωτο What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 21:11

Δεν εχω λογια....
Απλα σοκαριστικο....

Καλη δυναμη φιλαρακι !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 21:31

Ευχαριστώ όλους για τη συμπαράσταση.

Προχωράμε γρήγορα, βρέθηκε ήδη ένα παλικάρι, γνωστός ξαδέλφου, ο οποίος είχε στρομ, είχε τρακάρει και του είχαν μείνει αρκετά πράγματα. Θα το πάρει εκείνος όπως είναι και θα τα παντρέψει.

Εγώ θα δω τι θα κάνω, ούτως ή άλλως δεν με συμφέρει να ψάξω για ανταλλακτικά, θα είναι τόσο μεγάλο το κόστος που δεν αξίζει, οπότε ή θα κρατήσω τα λεφτά και αργότερα να προσπαθήσω να πάρω πάλι ένα στρομ μεταχειρισμένο ή θα πάρω κάτι φθηνότερο, κανένα gs650 που τα δίνουν 2000-2500, τουλάχιστον να μην χάσω τις βόλτες μου στο χωριό.

Καλά να είμαστε, όλα για κάποιο λόγο γίνονται και θέλω να πιστεύω για καλό.

Να είστε όλοι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 21:46

Καταρχάς φιλαράκι θαυμάζω την ψυχραιμία που αντιμετωπίζεις το όλο θέμα. Ποτέ ξανά κι ελπίζω να βρεθούν οι υπαίτιοι και όπως έγραψε ένας φίλος πιο πάνω να φάνε qwer και slapping απο όλο το φόρουμ εδώ μέσα...
Ερώτηση: τα πλαστικά όπως και κάθε εξάρτημα στη μηχανή δεν έχουν ένα μοναδικό αριθμό-κωδικό επάνω τους που τα χαρακτηρίζει και ως ανταλλακτικά;
tazakos έγραψε:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

περαστικά φίλε, επικεντρώσου στα καλά που σου συμβαίνουν κ μη σε νοιάζει θα περάσει τούτο.


Σχετικά με τον μέτα, εγώ έκατσα έβαλα ένα περιμετρικό κ τηλεειδοποίηση, με καινούργια μπαταρία κ σε 5 μέρες ακινησίας έβαλα καλώδια για να βάλω μπρος...δεν ξέρω...τουλάχιστον λειτουργησε επιτέλους ο συναγερμός σαν συναγερμός μετά από 4 χρόνια.

Μπορείς να μας πείς περισσότερα μπάς και ακολουθήσουμε κι εμείς;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΤΑΚΗΣ81 στις Κυρ Αυγ 19 2012, 22:27, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 22:06

Ειναι απο αυτα που παρακαλας να ειναι κακογουστο αστειο, που κανουν φιλοι μεταξυ τους, και να ξυπνησεις την επομενη μερα και να τη βρεις ξανα συναρμολογημενη... Αλλα που τετοια τυχη.


Το ιδιο πραγμα τρεμω κι εγω οσες μερες ειναι στο πεζοδρομιο η μηχανη, περιμενωντας να ανοιξουν τα συνεργεια τoυ Σφακιανακη...


Εγω εμεινα καγκελο οχι μονο απο το θεαμα της μηχανης, αλλα και απο την ψυχραιμια σου!!!


Αν καταφερεις να το δωσεις ολο σε ανταλλακτικα, μια χαρα θα σου ερθει. Και δε νομιζω να δυκολευτεις και πολυ. Μονο το πλαισιο αν θα σε ζορισει λιγο... Μην παμε και μακρια, εδω εγω αν δω οτι πανε στραβα τα πραγματα με την ασφαλιστικη, σου υποσχομαι -αν δεν το εχεις δωσει μεχρι τοτε- να σου αγορασω ολο το μπροστινο!



Υπομονη και οπως ειπες αφου ειμαστε καλα, ολα περνανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 22:14

καλά έμεινα δεν το πιστεύω δεν γίνετε έμεινα παγωτό

δεν γίνετε αυτό θα είχα πάθη εγκεφαλικό

για δες και στο gar.gr για ανταλλάχτηκα μήπως τα πουλάει σου νε εκεί

Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 22:50

@vamael

Δεν ξέρω αν μέσα σου είσαι ηφαίστιο έτοιμο να εκραγεί αλλά διαβάζοντας τα σχόλια σου θαυμάζω την ψυχραιμία σου.

Ο περισσότερος κόσμος παθαίνει σοκ βλέποντας τις φωτογραφίες... φαντάζομαι πως θα ήταν όταν το αντίκρυσες live.

Το βλέπεις μεν αλλά ο εγκέφαλος καθυστερεί να το δεχτεί ως πραγματική εικόνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 19 2012, 22:59

Το έπαθα το σοκ μη νομίζεις, μόλις το είδα στην πιλοτή και δούλεψε το μυαλό κόντεψα να ρίξω την γκαραζόπορτα.

Επειδή όμως όπως είπα περιμένω το 2ο παιδί και η σύζυγος στεναχωρήθηκε αρκετά ενώ δεν πρέπει, όφειλα να το αφήσω πίσω γρήγορα, έτσι έφυγα, πήγα στη δουλειά, έβγαλα σε μία μέρα δουλειά 2 εβδομάδων και γύρισα σπίτι ανάλαφρος.

Το ανάλαφρος βέβαια σχετικό είναι, γιατί νομίζω πως από το επόμενο ΣΚ που δεν θα τη βγάλω βόλτα θα με πονέσει.

Μακριά απ' όλους τέτοια συμβάντα, εγώ ακουμπάω στο πατρικό φίλτρο και το αφήνω πίσω, αν όμως ήμουν μόνος, μάλλον ακόμα θα γκρέμιζα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 00:10

Οτι και να λέμε ειναι λίγο...
Ελπίζω ολα να πανε καλα από και πέρα...
Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 434624 αυτή ηταν η εκφραση μου μολις ειδα τις φωτο.
gmt gmt
Ελπιζω καποιος να εχει δει κατι και να τους βρεις και τοτε θα ερθουμε ολοι μαζί να τους qwer .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 33ncnm10Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 33e6ee10Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 63u2ip10Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Amzm8k10Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 08:56

Παρακολουθώ το car.gr για νέες αγγελίες ανταλλακτικών, έχω βάλει και 2 συνεργεία στην Καλλιθέα να έχουν το νου τους μην πάρει κάτι το αυτί τους και περιμένω να βρω 2 "κορίτσια" που μένουν στη γειτονιά και "δουλεύουν" νύχτα για να τα ρωτήσω μήπως έχουν δει κάτι.

Απ' την άλλη όμως και να τους βρω δεν νομίζω ότι θα πάω να μπλέξω, απλά θα πάω στην αστυνομία να τους πω τι έμαθα μήπως και τους πιάσουν και γλυτώσουν οι επόμενοι στόχοι τους, εγώ την έπαθα τη ζημιά, να βρω τα πράγματά μου δύσκολο.




Edit: @Loverdos11, τα μαντήλια μου κράτα, θα κανονίσουμε να τα πάρω, έστω και χωρίς στρομ μηχανάκι θα βρω για καμιά βόλτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 11:35

Shocked

Δεν υπάρχουν λόγια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 12:19

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ????!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Δεν το είχα δει... Τι να πω ρε φίλε... Πραγματικά άστο πίσω, επικεντώσου στην οικογένεια σου και στη μεγέθυνση της και σύντομα να επανέλθεις με κάτι καλύτερο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 12:45

Τουλάχιστον μου έμεινε το φίλτρο που μου είχες δώσει, ούτε 500 χλμ δεν έκανε με αυτό. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μου βάλανε χέρι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: