Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 12:28

Περαστικα σου...


Οσο για τα πεντελονια και τα μπουφαν..... (για σορτσακια και κοντομανικα ΔΕΝ το συζηταω καθολου ετσι... γιατι θα εχουμε περεξηγησεις)

Αλλο το "παντελονι" και αλλο το παντελονι μηχανης ....

Το παντελονι μηχανης σε προστατευει. Δε θα λιωσει, δε θα καει.

ΟΛΑ τα υπολοιπα παντελονια δεν προσφερουν ΤΙΠΟΤΑ. Αντε να κρατησει λιγο παραπανω το τζην...

Δε λεω, ειναι "δυσκολο" σωματικα-ζεστη και "εργασιακα" να εισαι με τις κορντουρες, ΑΛΛΑ σκεψου να πεσεις και να συρθεις και να μη σπασεις τιποτα, αλλα να καεις και να εχεις ανοιχτες πληγες... που θα κλεισουν σε ενα μηνα και βαλε.... Το ιδιο και για τα μπουφαν.... και στο κατω κατω πιο ευκολα φορας μπουφαν παρα παντελονι, οποτε τουλαχιστο μπουφαν...



Επιπλεον τα "παντελονια" γινονται και επικινδυνα εξαιτιας των ραφων που εχουν και την περιστροφης που μπορει να εχει το μπατζακι κατα την επαφη.... η περιστροφη του θα το σφιξει πανω σου και η ραφη (που δε θα σκιστει) μπορει να κοψει και το κρεας... ωμα το λεω αλλα ετσι ειναι....

Μην αμελειτε το σωστο ντυσιμο... χειμωνα καλοκαιρι..... και μποτες κλπ, ετσι...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 14:48

περαστικά και αγύριστα.ποτέ ξανά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20 2012, 15:34

Περαστικα και μην αγχωνεσαι! Αν δεν εχει ζημια σε πλαισιο και μοτερ, ολα τα αλλα φτιαχνονται παμφθηνα με μεταχειρισμενα ανταλλακτικα.



Φορατε ρε παιδια και κανα ρουχο παραπανω... Πλεον υπαρχουν και τζινακια με ενισχυσεις! Οσο για ενα διατρητο -εστω φθηνο Bering- καλοκαιρινο μπουφανακι δεν το συζηταμε, ουτε καν το καταλαβαινεις οτι το φορας οταν κινεισαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
postman1972
Member
Member
postman1972

Ηλικία : 52
Τόπος : εδεσσα
Registration date : 25/12/2010

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 27 2012, 17:38

περαστικα φιλε μου και μη στενοχωριεσαι, εσυ να εισαι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 10:01

ευχαριστω παιδες για τα καλα σας λογια...χθες παρελαβα την κουκλα μου και μπορω να πω οτι ημουν σαν ψαρακας παλι, βεβαια ειχαμε και εναν καιρο εδω 8-9 μποφορ ανετα σε ανοικτο δρομο ειναι ολα τα λεφτα...anyway και μπαινω στον επαρχιακο το δρομο για να παω σπιτι μου και βλεπω σε καθε αριστερη στροφη ολες οι δεξιες πλευρες γεματες λαδια... και να 'χω χεστη πανω
Τωρα την πηρα λεω...Παναγια μου να μην πεσω παλι, τελικα ολα καλα μια χαρα εφτασα, εκανα το σταυρο μου και ηρθα και παλι σημερα προσεκτικα στη δουλεια μου.
Αυτα απο μενα....
αντε και παντα ορθιοι !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 28 2012, 22:27

Είσαι καλα κ αυτο έχει σημασία !!!! Περαστικά κ εύχομαι να είναι το
τελευταίο !!!!! ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!!!!!

ΥΓ : πέρσι που είχα έρθει διακοπές στην Κέρκυρα δεν μπορω να πω ότι
έχετε κ τους καλύτερους δρόμους !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29 2012, 06:13

περαστικά σου και πότε ξανά.δεν ξερω αν επισκευασες η πήρες άλλο λεβιέ ταχυτήτων.αν πήρες άλλο αυτός που έσπασε επισκευάζεται.αν θες σου στέλνω φωτό να δεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29 2012, 09:14

δεν πηρα αλλο τελικα για τωρα λογω κοστους
πηρα τιμονι, φλας που εσπασα και πρεπει να βαψω και τα πλαστικα ειδικα μπροστα...οποτε ο λεβιες επισκευστηκα συμφωνα με τις οδηγιες που ειχα βρει
Το θεμα που παρατηρησα χθες ομως ειναι οτι ο αριστερος μαρσιπιες του συνοδηγου (αυτο που παταει, ετσι δεν το λενε; ) εχει μπει πιο μεσα, εβγαλα βιδες δεν εχουν στραβωσει αρα υποθετω οτι εχει παρει το αλουμινιο μια μεγαλυτερη κλιση απο αυτη που ειχε
Τα βγαζω και τα τραβαω ή τα τραβαω ετσι πανω στη μηχανη ή κατι αλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα   Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29 2012, 09:32

ξεκινάς όπως είναι και το βλέπεις.αν στραβώσει η βάση αναγκαστικά ψάχνεις άλλη λύση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πρωτη πτωση...ευτυχως εγω ειμαι καλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: