Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προβολάκια ομίχλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 15 2008, 20:16

για αυτα που λες φιλε pouikas θα πρεπει να ρωτησετε τι λαμπα παιρνουν,δηλαδη να παιρνουν Η3...
αλλα προσωπικη μου αποψη ειναι να πατε προς τη μερια της HELLA που σαν μαρκα ειναι αξιοπιστη και η διαφορα τιμης δεν ειναι και τοσο μεγαλη ωστε να πατε προς ενα προιον που δε ξετετε τι θα σας βγαλει (smart tech)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 15 2008, 22:04

δειτε και αυτο
Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 451272
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RECON-PROJECTOR-BACK-UP-REVERSE-LIGHTS-XENON-H3-BULBS_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ72Q3a543Q7c66Q3a2Q7c65Q3a12Q7c39Q3a1Q7c240Q3a1318Q7c301Q3a0Q7c293Q3a1Q7c294Q3a50QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem200280732163QQitemZ200280732163QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ShippingPayment
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 15 2008, 23:48

Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε για τα watt ρε παιδιά? Γιατί λογικά αν είμαι σε ταξίδι σε επαρχιακό δρόμο θα τα έχω όλα αναμένα, με αποτέλεσμα να έχω συνολικά 220 watt (περίπου) από τα οποία τα 50 περίπου θα λειτουργούν εις βάρος της μπαταρίας (το δυναμό παράγει περίπου 170 watt). Υπάρχει καμιά πατέντα άλλη? Κανένας ενισχυτής ας πούμε? Λογικά 8α βάλω διακόπτη on-off και στα φώτα της μηχανής αλλά και στα προβολάκια για να ανάβω ότι γουστάρω ανα πάσα στιγμή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 00:53

λοιπόν παίδες θα υπάρχουν σύντομα διαθέσιμα 12 σετ με διπλά προβολακια
( πακέτο με καλωδίωση με ασφάλεια, ρελέ + διακόπτη )
από Σαββίδη στα 98 ευρώ τιμή για μας....υπάρχουν επίσης ήδη διαθέσιμα 16 μονά προβολάκια που δημιουργούν και 8 ζεύγη εκτός αν θέλει κάποιος να βάλει ένα μόνο στα 80 ευρώ το ζευγάρι από ότι κατάλαβα η διαφορά είναι η στημένη καλωδίωση με ρελέ και διακόπτη στο σετ ενώ μάλλον στα χύμα 2 το στήνουμε εμείς...εγώ προσωπικά ψήνομαι για το στημένο επειδή έχω κάνει ήδη 3-4 πατέντες με δικές μου καλωδιώσεις και δεν θέλω ακόμη μία αν και δεν την φοβάμαι, μιας και υπάρχει επιλογή!
Μπάμπη ωραίο σχέδιο αυτά που έβαλες αλλά φτιαγμένα για άλλη δουλειά και όχι επώνυμα και από έξω, και με άγνωστα μεταφορικά...νομίζω ότι με τα HELLA που τα περνουμε και από άνθρωπο ήμαστε πιο εξασφαλισμένοι για χαμόγελα στο τέλος χωρίς ψυχρολουσίες

1)tazakos
2)kalamaria
3)pouikas
4)maxitis toy dromou
5)....
6)....

ps.pouika έχει διακόπτη το σετ και έχω βάλει ηδη διακόπτη στα xenon βάλε και εσύ και απλά μην τα έχεις συνέχεια αναμμένα όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
L3f



Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 02:19

ειμαι και εγω μεσα αμα τα παρετε ολοι μαζι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος Σαββίδης

Γιώργος Σαββίδης

Registration date : 21/07/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 02:51

Βλέποντας μερικές απορίες / ερωτήσεις από φίλους ! απαντώ με τα παρακάτω

Για τα SMART TECH UNIVERSAL
Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 2667599570102559650S425x425Q85

Οι λάμπες είναι 12v /50w σαν αυτά που χρησιμοποιείται στα προβολακια του σπιτιού ,καταστήματα .......
Οι λάμπες αυτές υπάρχουν σε μεγάλη ποικιλία ισχύς από 10w- 50w και σε διάφορες μοίρες από 12-50 μοίρες ( όσο ανοίγουν οι μοίρες είναι για κοντά και αντίθετα όσο στενεύει για μακριά < καρφιά >) οι λάμπες αυτές. Θα της βρείτε σε όλα τα καταστήματα με ηλεκτρολογικό υλικό με τιμές 0.50 – 3 ευρώ μια επώνυμη με καλλίτερη απόδοση από αυτή που φοράει
( το εντυπωσιακό σε αυτού του τύπου τις λάμπες είναι η ομοιόμορφη διάχυση της δέσμης τους )

Το τζαμακι (μπλε-κόκκινο) μπορεί να βγει και να μείνει μόνο το λευκό τζαμακι της λάμπας ....

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 2814780210102559650S425x425Q85

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 2362641230102559650S425x425Q85

Πλεονεκτήματα μεγάλη ποικιλία από λάμπες ,χαμηλή τιμή με έτοιμες βάσεις για εγκατάσταση στις μπάρες
Μειονεκτήματα δεν περιέχουν την καλωδίωση με τον διακόπτη ( πωλούνται σαν extra )

Hella twin set
Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 HELLA%20MICRO%20DE%20TWIN%20400

Πλεονεκτήματα στιβαρή κατασκευή με ελεγχόμενη δέσμη και πιστοποίηση Ε1
Μειονεκτήματα οι βάσεις στήριξης που δεν είναι ειδικές όπως και η καλωδίωση
με τον διακόπτη που είναι σχεδιασμένα για εγκατάσταση σε αυτοκίνητο


και κάτι νέο smart tech για v-strom που θα είναι έτοιμα μετά τις γιορτές
( λογο υπερβολικού φόρτου αυτήν την περίοδο δεν μπορώ να τα ολοκληρώσω)

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 S-LINE%20FOG%20LIGHT%20XLV%201000%2003-08

Οι τιμή τους θα είναι κάτω από 200 € Το σετ και θα περιλαμβάνει δυο φαναράκια ομίχλης της hella με πιστοποίηση Ε1 και όλα τα διακοσμητηκα καλύμματα & της απαραίτητες βάσεις για την τοποθέτηση, μαζί με την Καλωδίωση με Ασφαλειοθήκη, Ρελέ και τον παρακάτω Διακόπτη

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 2155254610102559650S425x425Q85

Φυσικά για ότι αποφασίσετε για ομαδική αγορά θα γίνει καλλίτερη τιμή

Ελπίζω να σας έδωσα πληροφορίες για καλό και όχι να σας προβλημάτισα περισσότερο….
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 09:40

OK Εισαι φοβερος! ειδικα αυτα τα καινουργια της smart tech (προ-τελευταια φωτο) !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 11:20

Ναι φαινονται πολυ καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 11:59

Εγω λεω να προτιμησω το πρωτο σετ καθως ειναι και πολυ πιο φθηνο....65% φθηνοτερο...
ωραια ειναι και τα αλλα αλλα...no money,no honey Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 425741
Την τοποθετηση (λογω του οτι δέν σκαμπαζω και πολλα απο ηλεκτρολογικα) την κανεις κατεθειαν στο μαγαζι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 14:12

και κάτι νέο smart tech για v-strom που θα είναι έτοιμα μετά τις γιορτές
( λογο υπερβολικού φόρτου αυτήν την περίοδο δεν μπορώ να τα ολοκληρώσω)
τα καλυματα υπαρχουν ξεχωριστα? santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ytsouk

ytsouk

Ηλικία : 46
Registration date : 03/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 17:35

επειδη εχω τα προβολακια ( Hella), μοθ τα εκαναν δωρο, υπρχει η δυνατοτητα να αγορασω τις βασεις ξεχωριστα??

Thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 21:43

Παιδιά η αγορά θα γίνει μετά τις γιορτές? Εγώ (σαν Κύπριος που είμαι) θα κατέβω στη μαμά πατρίδα το Σάββατο για 2 βδομάδες. Σκέφτομαι μετά τις γιορτές να περάσω και από το μαγαζί του Σαββίδη να δω και το καινούριο σετ όταν θα είναι έτοιμο, μπορεί να αρέσει περισσότερο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 22:34

εγώ παρατηρώ αναποφασιστικότητα και ξενερώνω λιγάκι...το συζητάμε ή δεν το συζητάμε? αν δεν το συζητάμε τι στον σούτσο θα το κάνουμε το δώρο? χεχε...εγώ ψήνομαι αλλά αν παρατηρήσετε μόνος μου συμπληρώνω την λίστα με τα ονόματά σας....αν θέλετε πείτε ποιοι ενδιαφέρονται και για πιο σετ...όπως το βλέπω έχουμε 3 επιλογές από μοτο σαββίδη:

ι) 2 μονά χωρίς διακοπτορελεδοκατάσταση 80ευρώ
ιι)σετ με διακόπτη ρελε και διακόπτη 98ευρώ
ιιι)αναμονή για σετ με βάση κάπου κάτω από 200 όταν έρθουν...

εδώ αξίζει να γίνει μια διευκρίνηση από την πηγη (κ.Σαββίδης) αν όσοι πάρουν το σετ ιι) θα μπορούν να προμηθευτούν εκ των υστέρων μόνο βάσεις πληρώνοντας την διαφορα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 16 2008, 22:43

εγω λεω το 2 αλλα να ρωτησουμε κ.Σαββίδης αν μπορουμε να παρουμε εχτρα και το καλημα απο το προβολακη απο το 3 σετ? santa
και οταν λεει ο κ Σαββιδης κατω απο 200 οταω γινει ομαδικη ποσο κατω για να ξερουμε αν αξιζει scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 01:01

Εμπιστευομαι το Γιωργο μιας και γνωριζω δουλειες του λογω του πατερα μου που ειναι πελατης.Οποτε αναμενω τιμη για τα Smartec για ομαδικη αγορα.Οποτε με υπολογιζετε καλως εχοντων των πραγματων,ως τοτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 01:56

Εμένα με βολεύει το πρώτο σετ γιατί είναι έτοιμο με τις βάσεις για τα κάγκελα. Όσο για την καλλωδίωση δεν με πολυνοιάζει γιατί ούτως ή άλλως και τα δεύτερο σετ που έχει την καλλωδίωση θα χρειαστεί αλλαγές γιατί είναι για αυτοκίνητο η συγκεκριμένη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 02:07

ιιι)αναμονή για σετ με βάση κάπου κάτω από 200 όταν έρθουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος Σαββίδης

Γιώργος Σαββίδης

Registration date : 21/07/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 02:23

tazakos έγραψε:
εγώ παρατηρώ αναποφασιστικότητα και ξενερώνω λιγάκι...το συζητάμε ή δεν το συζητάμε? αν δεν το συζητάμε τι στον σούτσο θα το κάνουμε το δώρο? χεχε...εγώ ψήνομαι αλλά αν παρατηρήσετε μόνος μου συμπληρώνω την λίστα με τα ονόματά σας....αν θέλετε πείτε ποιοι ενδιαφέρονται και για πιο σετ...όπως το βλέπω έχουμε 3 επιλογές από μοτο σαββίδη:

ι) 2 μονά χωρίς διακοπτορελεδοκατάσταση 80ευρώ
ιι)σετ με διακόπτη ρελε και διακόπτη 98ευρώ
ιιι)αναμονή για σετ με βάση κάπου κάτω από 200 όταν έρθουν...

εδώ αξίζει να γίνει μια διευκρίνηση από την πηγη (κ.Σαββίδης) αν όσοι πάρουν το σετ ιι) θα μπορούν να προμηθευτούν εκ των υστέρων μόνο βάσεις πληρώνοντας την διαφορα?

Φίλε Γιάννη μην μου στεναχωριέσαι…… αφού εσύ ξεκίνησες το θρεντ και στη συνέχεια με ανακάλυψες ……..
Για σένα έχω κράτηση δυο προβολακια hella και μια καλωδίωση με ρελε μιας άλλης εταιρείας στα 90 ευρώ σύνολο
( μόνο ένα διακόπτη για μοτο πρέπει να βρεις ….. πέρνα όποτε θέλεις να τα πάρεις )

Όσο για τις βάσεις με τα καλύμματα έχω σκεφθεί να τα κοστολογήσω χωριστά για όσους έχουν ήδη τα προβολακια hella

Βλέποντας κάποιους να βιάζονται και κάποιους άλλους να μην βιάζονται

Σκέφτηκα σαν βοήθεια να δηλώσετε συμμετοχή ενδιαφέροντος, Ποιον τύπο από τα προβολακια θελετε και μια από της δυο παρακάτω ημερομηνίες παραλαβής ( χωρίς δέσμευση και από τους δυο )

α) 22/12/08 ( σε αυτή τη ημερομηνία μπορώ να παραδώσω μόνο τα μονά hella )

β) 22/1 /09 (σε αυτή τη ημερομηνία θα είναι έτοιμες και οι βάσεις με τα καλύμματα )

Επαναλαμβάνω ότι η συμμετοχή ενδιαφέροντος δεν είναι δεσμευτική ( απλά θέλω να είμαι προετοιμασμένος για το κατάλληλο στοκ < πρέπει να τα παραγγείλω και η hella λογο περιοδου δεν παραδίδει πριν τις 15/1 >)

Όσο για την τιμή του νέου τύπου προβολακια και βάσεις smart tech δεν είμαι σε θέση να τα κοστολογήσω από τώρα
μόλις ολοκληρωθούν οι μικροαλλαγες , η παραγωγή τους και η βαφη θα τα κοστολογήσω και θα κάνω μια ανάλογη σε ποσοστό έκπτωση από την τιμή πώλησης και αν σας συμφέρει προχωράμε ( επαναλαμβάνω δεν θα υπάρχει δέσμευση από εσάς , ακόμη και την τελευταία στιγμή μπορείτε να ακυρώσετε )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος Σαββίδης

Γιώργος Σαββίδης

Registration date : 21/07/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 02:33

rallistas έγραψε:
Εμπιστευομαι το Γιωργο μιας και γνωριζω δουλειες του λογω του πατερα μου που ειναι πελατης.Οποτε αναμενω τιμη για τα Smartec για ομαδικη αγορα.Οποτε με υπολογιζετε καλως εχοντων των πραγματων,ως τοτε.

Χαιρετισμούς στον πατέρα σου ….. Smile

Αλλά μην του πεις ότι το ξενυχτάμε, γιατί θα μας βαράει και τους δυο XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 09:25

[quote="Γιώργος Σαββίδης"]

....Φίλε Γιάννη μην μου στεναχωριέσαι…… αφού εσύ ξεκίνησες το θρεντ και στη συνέχεια με ανακάλυψες ……..
Για σένα έχω κράτηση δυο προβολακια hella και μια καλωδίωση με ρελε μιας άλλης εταιρείας στα 90 ευρώ σύνολο
( μόνο ένα διακόπτη για μοτο πρέπει να βρεις ….. πέρνα όποτε θέλεις να τα πάρεις )...[quote]

δεν στεναχωρέθηκα προσπάθησα να παροτρύνω τα πλήθη να καταλήξουν σε απόφαση αλλά σε στυλ Mel Gimbson στο braveheart...πχ:
- yes you may search for a fog light kit for many days, but many years from now in your dying bed what would you give to come back in this day and say yes to Savvidis offer and buy a hella set with rele?

Very Happy

Πέρα από την πλάκα τώρα όμως φίλε Γιώργο, εγω έχω έδρα Θεσσαλονίκη, θα είμαι Αθήνα 25 με 28 οπότε αν είσαι ανοιχτά στις 27 Σαββάτο θα έρθω να τσιμπήσω τα 2 μονά με την καλωδίωση και να με στείλεις κάπου και για έναν διακόπτη....με βλέπω άλλωστε να τα βάζω από κάτω από το φέρινγκ όπως τα έβαλε ο Θρακιώτης. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 10:54

δηλαδη τωρα τι κανουμε περιμενουμε η αγοραγει οκαθενας μονος? affraid Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 17 2008, 11:41

Δηλώνεις σαν μπάμπης ότι θέλεις ένα τάδε σετ και ανάλογα με τις ημερομηνίες που έθεσε ο Γιώργος προχωράς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος Σαββίδης

Γιώργος Σαββίδης

Registration date : 21/07/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2008, 01:05

Παράθεση :
tazakos έγραψε:
δεν στεναχωρέθηκα προσπάθησα να παροτρύνω τα πλήθη να καταλήξουν σε απόφαση αλλά σε στυλ Mel Gimbson στο braveheart...πχ:

καλό Smile Smile

έλα να ποιούμε καφέ και να τα πούμε


Παράθεση :
kalamaria έγραψε:
δηλαδη τωρα τι κανουμε περιμενουμε η αγοραγει οκαθενας μονος?

Μπαμπη μην ανησυχείς, ένας πόντιος κρατάει το λόγω του
Η θα έρθεις και εσύ μια βόλτα στην Αθήνα μαζί με τον Γιάννη η Θα σου τα στείλω με Ε.Λ.Τ.Α
και εσύ θα πας για διακόπτη εκεί στο μοναστηράκι το δικό σας , Αν θυμάμαι καλά τον λένε
ελευθερίου φέρνει ανταλλακτικά από Ιαπωνία κ.α η πίσω από την ΧΑΝΘ στην Δαγκλή στον
Μερεμεντσακη και θα του ζητήσεις ένα διακόπτη σβηστήρι on / off τους χρησιμοποιούν ευρέος
στον χώρο των enduro mx και στον Τοξίδη , Σιταρίδη , Αφοι Τερζή κ.λ.π
αν σε ρωτήσουν αν κάνω ακόμα moto cross πεστους ότι τώρα στα 50 ασχολούμαι με το σούπερ τρως
και περνάω τα τραπέζια της ταβέρνας δυο δυο

Αν θέλεις σε χρώμιο θα πας στον Highlander και θα πεις στην σοφία να σου δώσει ένα
διακόπτη για τιμονι 7/8 για προβολακια

Δήλωσε συμμετοχή τώρα που γυρίζει και θα τα έχεις
( αν τα θέλεις το Γενάρη μπορεί να τα φέρω εγώ ,να δω και κάποιους φίλους από τα παλιά ….)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pouikas

pouikas

Ηλικία : 40
Τόπος : athens, zwgrafou
Registration date : 16/10/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2008, 02:08

Φίλε Γιώργο ήρθα σήμερα και κάναμε την κουβεντούλα μας για αρκετή ώρα και όπως σου είπα εγώ περιμένω για τα smart tech universal με τις βάσεις για τα κάγκελα. Πρίν φύγω από κει ήρθε και το varadero που τα είχατε βάλει αρχικά και με το που τα είδα το θέμα έκλεισε, αυτά θα πάρω αλλά θα κάνω υπομονή μέχρι αρχές Ιανουαρίου που θα τα έχεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβολάκια ομίχλης   Προβολάκια ομίχλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2008, 15:44

(ένας πόντιος κρατάει το λόγω του ) Αυτο δεν το συζηταμε OK Και ειμαστε και τα καλυτερα παιδια
γιωργο τωρα ειμαι υπο σκεψη ,να παρω της hella,και να αγορασω ξεχωριστα τα καλυματα η να παρω το αλλο που τα εχει ολα?
φιλε γιωργο οταν λες κατω εννοεις αρκετα κατω απο τα 200 η λιγο κατω?
παντως σε ευχαριστω για τον χρονο σου

santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προβολάκια ομίχλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: