Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BillST

BillST

Ηλικία : 42
Τόπος : Οrestiada
Registration date : 30/05/2012

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????   Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 16:11

Καλησπέρα παίδες!
Όπως έχω διαβάσει και σε παρόμοια post τα προβλήματα μας με την μπαταρία οθκ ολίγα είναι!Ειδικά αν το μηχανάκι φοράει και συναγερμό.Έτσι και το δικό μου φοράει έναν Spyball 6512 και από το 2005 μου έχει ξελιγώσει ούτε λίγο ούτε πολύ 4 μπαταρίες!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Σημειωτέο,ότι όταν το μηχανάκι πρόκειται να μείνει ακίνητο για πάνω από 3 ημέρες,βγάζω τους πόλους τις μπαταρίας.
Θα ήθελα να μου προτείνεται έναν καλό ηλεκτρολόγο στην περιοχή της Θεσσαλονίκης για ένα check-up στις καλωδιώσεις της μότο και εν ανάγκη στο ξήλωμα του συναγερμού!!!!!!
Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν εξαιρετικά χρήσιμη.Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!!



merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????   Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 17:45

Έχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillST

BillST

Ηλικία : 42
Τόπος : Οrestiada
Registration date : 30/05/2012

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????   Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 23:29

Τhanks GD!!!!!!
merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillST

BillST

Ηλικία : 42
Τόπος : Οrestiada
Registration date : 30/05/2012

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????   Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16 2012, 18:48

Καμία έξτρα βοήθεια??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????   Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 20:35

Η μπαταρία του συναγερμού έχει αλλαχθεί ποτέ?
Ξέρεις, είναι αυτό που κάνεις κάθε τρία χρόνια αλλάζοντας ταυτόχρονα και το λάστιχο στεγανοποίησης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillST

BillST

Ηλικία : 42
Τόπος : Οrestiada
Registration date : 30/05/2012

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????   Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό???? Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 21:23

Oύτε μπαταρία έχω αλλάξει ούτε λάστιχο στεγανοποίησης.Βασικά από τότε που μπήκε ο συναγερμός(2005

) δεν τον έχω κάνει τίποτα.Λές να φταίει αυτό?Από την άλλη σπάνια τον ενεργοποιώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πρόβλημα με μπαταρία-συναγερμό????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: