Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χρυσαυγίτης Ουγκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 28 2012, 12:14

[youtube] https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fYGNYaILE8I [/youtube]


ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ - ΓΝΩΜΗ.........

Λοιπόν αυτός που είναι σε ένα κόμμα , χωρίς μόρφωση , χωρίς παιδεία , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις...........

Βλέπετε τι άτομα ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ???????????

Εγω αν κάνω ποτέ παιδιά , τέτοια άτομα που δεν θέλουν να μιλήσουν για την παιδεία και ασχολούνται , με πράγματα και καταστάσεις που μόνο μέχρι εκεί φτάνει το μυαλό τους και η τσέπη τους δεν θέλω να κάνω οικογένεια......

Τελικά θέλει ο ΕΛΛΗΝΑΣ την Ελλάδα να πάει μπροστά?

θέλει η Ελλάδα να είναι υπόδειγμα?

θέλει ο Ελλινικός Λαός ή επειδή οι περισσότεροι που δουλεύουν στο δημόσιο για να μην χάσουν την θέση τους κοιτάνε μόνο την πάρτη τους?

Εγω πάντως την Ελλάδα που ονειρεύομαι , δεν την ονειρευομαι ετσι , και οταν σκέφτομαι οτι υπαρχουν τετοια άτομα τοσο πιο πολυ εξοργιζομαι....

Δηλαδη με το δικο μου σκεπτικο , ειναι σαν να λενε οτι ολοι εσυς που δουλευετε σε δουλειες δικες σας.... δεν με ενδιαφερει τι θα παθετε...ας μεινετε και απο δουλεια.....

δεν θελω να πω αλλα γιατι εξοργιζομαι....






ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ

ΚΑΙ


______ ΟΧΙ ______


ΤΟ ΔΑΣΟΣ.............


και το δάσος κύριοι ήμαστε εμείς...... ο Ελληνικός Λαός.......

βλέπω όλοι τα βρίζουν ( τα κόμματα ) αλλα τελικά είδαμε παλι τι ψηφήσανε.....



Δεν θέλω να πω τιποτα αλλο ... αλλα αυτο που βλεπω ειναι οτι ο καθενας κοιταει την πάρτη του

καθαρα και μόνο... τουλαχιστον οι πολλοί αυτό κάνουν.....

Προσωπική μου άποψη και γνώμη.......

Καλό χειμώνα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 28 2012, 12:35

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Turnback
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 28 2012, 13:33

tolismark έγραψε:
Χρυσαυγίτης Ουγκ  Turnback


++++++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΤρι Ιουλ 31 2012, 18:51

ο συγκρινόμενος έχει σοβαρό πρόβλημα ψυχιατρικό έχει νοσηλευτή σε ίδρυμα πιο παλιά περνει φάρμακα το ψευδονιμο του είναι ΙΣΟΥΣ και κάθε χρόνο κατά την περιφορά του επιταφίου υγητε της πομπής με σταβρομενα τα χεριά και κάνει κουμάντο κατά κάποιων τρόπο έτσι........
λένε επίσης ότι επιτέθηκε στη μητέρα του με μαχαίρι για να την σκοτώσει
κρίμα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alex-vstrom στις Τρι Ιουλ 31 2012, 18:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΤρι Ιουλ 31 2012, 18:56

Μου θύμισε έντονα αυτο...........https://www.youtube.com/watch?v=ASDTDxcw4Kg


YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΤρι Ιουλ 31 2012, 19:32

Εμενα παλι μου θυμησε αυτο...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΤετ Αυγ 01 2012, 02:54

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Εμενα παλι μου θυμησε αυτο...


μαλάκα έλεος δεν άντεξα να μην πατήσω ακόμα μια φορά το πλέι..Ογκουνσότο respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΚυρ Αυγ 05 2012, 21:44

V - NIGHTHAWK έγραψε:
[youtube] https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fYGNYaILE8I [/youtube]


ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ - ΓΝΩΜΗ.........

Λοιπόν αυτός που είναι σε ένα κόμμα , χωρίς μόρφωση , χωρίς παιδεία , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις...........

Βλέπετε τι άτομα ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ???????????

Εγω αν κάνω ποτέ παιδιά , τέτοια άτομα που δεν θέλουν να μιλήσουν για την παιδεία και ασχολούνται , με πράγματα και καταστάσεις που μόνο μέχρι εκεί φτάνει το μυαλό τους και η τσέπη τους δεν θέλω να κάνω οικογένεια......

Τελικά θέλει ο ΕΛΛΗΝΑΣ την Ελλάδα να πάει μπροστά?

θέλει η Ελλάδα να είναι υπόδειγμα?

θέλει ο Ελλινικός Λαός ή επειδή οι περισσότεροι που δουλεύουν στο δημόσιο για να μην χάσουν την θέση τους κοιτάνε μόνο την πάρτη τους?

Εγω πάντως την Ελλάδα που ονειρεύομαι , δεν την ονειρευομαι ετσι , και οταν σκέφτομαι οτι υπαρχουν τετοια άτομα τοσο πιο πολυ εξοργιζομαι....

Δηλαδη με το δικο μου σκεπτικο , ειναι σαν να λενε οτι ολοι εσυς που δουλευετε σε δουλειες δικες σας.... δεν με ενδιαφερει τι θα παθετε...ας μεινετε και απο δουλεια.....

δεν θελω να πω αλλα γιατι εξοργιζομαι....






ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ

ΚΑΙ


______ ΟΧΙ ______


ΤΟ ΔΑΣΟΣ.............


και το δάσος κύριοι ήμαστε εμείς...... ο Ελληνικός Λαός.......

βλέπω όλοι τα βρίζουν ( τα κόμματα ) αλλα τελικά είδαμε παλι τι ψηφήσανε.....



Δεν θέλω να πω τιποτα αλλο ... αλλα αυτο που βλεπω ειναι οτι ο καθενας κοιταει την πάρτη του

καθαρα και μόνο... τουλαχιστον οι πολλοί αυτό κάνουν.....

Προσωπική μου άποψη και γνώμη.......

Καλό χειμώνα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κατι μας ειπες τωρα.Δηλαδη τετοιοι δεν υπαρχουν αλλου; Πες το μας κι αυτο, τα υπολοιπα κομματα εχουν ψηφοφορους 100% στα καλα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΔευ Αυγ 06 2012, 02:42

NASOS_p έγραψε:
V - NIGHTHAWK έγραψε:
[youtube] https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fYGNYaILE8I [/youtube]


ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ - ΓΝΩΜΗ.........

Λοιπόν αυτός που είναι σε ένα κόμμα , χωρίς μόρφωση , χωρίς παιδεία , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις , χωρις...........

Βλέπετε τι άτομα ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ???????????

Εγω αν κάνω ποτέ παιδιά , τέτοια άτομα που δεν θέλουν να μιλήσουν για την παιδεία και ασχολούνται , με πράγματα και καταστάσεις που μόνο μέχρι εκεί φτάνει το μυαλό τους και η τσέπη τους δεν θέλω να κάνω οικογένεια......

Τελικά θέλει ο ΕΛΛΗΝΑΣ την Ελλάδα να πάει μπροστά?

θέλει η Ελλάδα να είναι υπόδειγμα?

θέλει ο Ελλινικός Λαός ή επειδή οι περισσότεροι που δουλεύουν στο δημόσιο για να μην χάσουν την θέση τους κοιτάνε μόνο την πάρτη τους?

Εγω πάντως την Ελλάδα που ονειρεύομαι , δεν την ονειρευομαι ετσι , και οταν σκέφτομαι οτι υπαρχουν τετοια άτομα τοσο πιο πολυ εξοργιζομαι....

Δηλαδη με το δικο μου σκεπτικο , ειναι σαν να λενε οτι ολοι εσυς που δουλευετε σε δουλειες δικες σας.... δεν με ενδιαφερει τι θα παθετε...ας μεινετε και απο δουλεια.....

δεν θελω να πω αλλα γιατι εξοργιζομαι....






ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ

ΚΑΙ


______ ΟΧΙ ______


ΤΟ ΔΑΣΟΣ.............


και το δάσος κύριοι ήμαστε εμείς...... ο Ελληνικός Λαός.......

βλέπω όλοι τα βρίζουν ( τα κόμματα ) αλλα τελικά είδαμε παλι τι ψηφήσανε.....



Δεν θέλω να πω τιποτα αλλο ... αλλα αυτο που βλεπω ειναι οτι ο καθενας κοιταει την πάρτη του

καθαρα και μόνο... τουλαχιστον οι πολλοί αυτό κάνουν.....

Προσωπική μου άποψη και γνώμη.......

Καλό χειμώνα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κατι μας ειπες τωρα.Δηλαδη τετοιοι δεν υπαρχουν αλλου; Πες το μας κι αυτο, τα υπολοιπα κομματα εχουν ψηφοφορους 100% στα καλα τους.


δεν λεω ρε ση οτι δεν εχουν και τα αλλα κομματα τετοιους....απλα ειναι αφορμη αυτος....ειναι προκλητικοτατος....αυτο... Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΤετ Αυγ 08 2012, 13:28

V - NIGHTHAWK έγραψε:
[

δεν λεω ρε ση οτι δεν εχουν και τα αλλα κομματα τετοιους....απλα ειναι αφορμη αυτος....ειναι προκλητικοτατος....αυτο... Shocked Shocked

Α ναι αυτο να λεγεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Χρυσαυγίτης Ουγκ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυσαυγίτης Ουγκ    Χρυσαυγίτης Ουγκ  Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09 2012, 02:53

NASOS_p έγραψε:
V - NIGHTHAWK έγραψε:
[

δεν λεω ρε ση οτι δεν εχουν και τα αλλα κομματα τετοιους....απλα ειναι αφορμη αυτος....ειναι προκλητικοτατος....αυτο... Shocked Shocked

Α ναι αυτο να λεγεται

αν σας πω ότι αυτός δεν είναι προκλητικός..

τι θα πείτε..??

δείτε αυτούς πάλι και πάλι..και πείτε μου αν αυτοί είναι προκλητικοί..

και το κακό με αυτούς είναι ότι με τη πρώτη ματιά φαίνονται κανονικοί άνθρωποι!!!



υ.γ. 1 προσοχή βρίσκονται παντού γύρω μας


υ.γ. 2 όπως λέει και το comment στο youtube το νουμερο 11 qwer qwer qwer qwer qwer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Χρυσαυγίτης Ουγκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: