Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aggelos k9
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
aggelos k9

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 15/06/2013

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 30 2013, 15:11

Εγω παιδια πηγα σημερα στον παπασταυρου στην καλλιροης και του ειπα για ομαδικη για 7 τεμαχια και μου ειπε στα 125 ευρω επειδη μπορει να ξαναπαω αυριο για να την δω φορεμενει οποιος θελει να ρωτησω κατι μου λεει,βεβαια εγω δεν τον ρωτησα για μεταφορικη μηπως νομιζει να της παρουμε απο το καταστημα.ο φιλος που θα κανει την παραγγελια ειναι για αυτη την τιμη και τα μεταφορικα δωρεαν η ειναι για τα 140.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 30 2013, 17:25

Απ'ότι κατάλαβα είναι:

125 ευρά για φιμέ MRA 515 με έξοδα αποστολής και αντικαταβολή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jim The Greek
Member
Member
Jim The Greek

Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη - Γκραν Κανάρια
Registration date : 02/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 30 2013, 19:41

pashaloua έγραψε:
πρωτα να μαζευτούμε ολοι για παραγγελία και μετα δινω τη δινω ομαδικά.μπορούμε να δώσουμε μια ευνοϊκή καταληκτική ημερομηνία αν θελετε
kojo έγραψε:
Κυριακή 15 Σεπτέμβρη για οριστικοποίηση και την Δευτέρα δίνεις την παραγγελία .
Υπάρχει αρκετός χρόνος για να το σκεφτούμε όλοι .

Μήπως να λέγαμε μία εβδομάδα για οριστικοποίηση?

Πολλές δεν είναι άλλες 16 ημέρες + χ ημέρες για να έρθουν στην πόρτα μας Question 

Φιλικά πάντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jim The Greek
Member
Member
Jim The Greek

Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη - Γκραν Κανάρια
Registration date : 02/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 30 2013, 19:50

aggelos k9 έγραψε:
Εγω παιδια πηγα σημερα στον παπασταυρου στην καλλιροης και του ειπα για ομαδικη για  7 τεμαχια και μου ειπε στα 125 ευρω επειδη μπορει να ξαναπαω αυριο για να την δω φορεμενει οποιος θελει να ρωτησω κατι μου λεει,βεβαια εγω δεν τον ρωτησα για μεταφορικη μηπως νομιζει να της παρουμε απο το καταστημα.ο φιλος που θα κανει την παραγγελια ειναι για αυτη την τιμη και τα μεταφορικα δωρεαν η ειναι για τα 140.

Αδερφέ ρώτα τον αν είναι για 9 ταμάχια γιατί μπήκαν και άλλα παιδιά στο pb και αν μπορείς πίεσε τον για καμιά καλύτερη τιμή με τα μεταφορικά μέσα ....

Απλά μου νομίζω οτι είναι λίγο περίεργο να την πέρνουμε στα 125 ? στην πόρτα μας με μεταφορικά και με αντικαταβολή (που απο ότι ξέρω κοστίζει παραπάνω) απο άλλου και ο εισαγωγέας να μην μπορεί να μας κάνει κάτι καλύτερο ...mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 31 2013, 00:33

παιδια μπορει καποιος που επικοινωνει με το καταστημα να ρωτησει και μια τιμουλα για 2 κομματια MRA φιμε τις 415 ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelos k9
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
aggelos k9

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 15/06/2013

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 31 2013, 13:46

Λοιπον παιδια οπως σας ειπα και χθες πηγα σημερα παλι στον παπασταυρου δοκιμασα την ζελατινα και ειναι super,αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχει 5 τεμαχια για τα υπολοιπα 4 θα πρεπει να τα παραγγειλει και θα παρουν 10-15μερες,τωρα οσοι ειναι για της 5 πρωτες με σειρα προτερεοτητας βεβαια απο λιστα μου στελνει pm μεσα στο σαββατοκυριακο με τα στοιχεια του και να κανω την παραγγελια εγω την δευτερα,τωρα με τα μεταφορικα θα κανω οτι μπορω βεβαια αλλιως ειναι απο το τηλεφωνο και αλλιως απο κοντα και πεστε μου και για της αλλες 4ρης να της παραγγειλω,εχω καλη διαθεση να εξυπηρετησω,και οσο για τον φιλο που ρωταει για δυο mra 415 θα πρεπει να ρωτησουμε τιμη την δευτερα που θα ειναι εκει ο παπασταυρου να μας πει,ο υπαλληλος δεν γνωριζε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jim The Greek
Member
Member
Jim The Greek

Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη - Γκραν Κανάρια
Registration date : 02/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 31 2013, 14:53

aggelos k9 έγραψε:
Λοιπον παιδια οπως σας ειπα και χθες πηγα σημερα παλι στον παπασταυρου δοκιμασα την ζελατινα και ειναι super,αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχει 5 τεμαχια για τα υπολοιπα 4 θα πρεπει να τα παραγγειλει και θα παρουν 10-15μερες,τωρα οσοι ειναι για της 5 πρωτες με σειρα προτερεοτητας βεβαια απο λιστα μου στελνει pm μεσα στο σαββατοκυριακο με τα στοιχεια του και να κανω την παραγγελια εγω την δευτερα,τωρα με τα μεταφορικα θα κανω οτι μπορω βεβαια αλλιως ειναι απο το τηλεφωνο και αλλιως απο κοντα και πεστε μου και για της αλλες 4ρης να της παραγγειλω,εχω καλη διαθεση να εξυπηρετησω,και οσο για τον φιλο που ρωταει για δυο mra 415 θα πρεπει να ρωτησουμε τιμη την δευτερα που θα ειναι εκει ο παπασταυρου να μας πει,ο υπαλληλος δεν γνωριζε.

Απο τίμη τελικά που βρισκόμαστε με Παπαστάυρου ?

Εκανε κάτι καλύτερο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelos k9
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
aggelos k9

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 15/06/2013

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 31 2013, 15:59

Στα 125 δεν παει παρακατω ειναι οτι καλυτερο πιστευω!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jim The Greek
Member
Member
Jim The Greek

Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη - Γκραν Κανάρια
Registration date : 02/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 31 2013, 16:53

aggelos k9 έγραψε:
Στα 125 δεν παει παρακατω ειναι οτι καλυτερο πιστευω!!!!!!
Χωρίς τα μεταφορικά απο ότι καταλαβαίνω ?

Εχουμε και αυτο εδώ απο Θεσσαλονίκη :

pashaloua έγραψε:
Λοιπον παιδιά μιλησα με ταχυδρομικη και το μαγαζί και....κανονιστηκε τα μεταφορικα να ειναι για ολους σας δωρεαν.περιμενω νεα για να γινει η παραγγελία.
οποιος θελει το λεει ξεκαθαρα εδω και μου στελνει πμ με τα στοιχεια αποστολής και τηλέφωνο για να μιλήσουμε.
Και για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις απο κανεναν θα ερθουν με αντικαταβολη,(πληρώνετε τη ζελατινα στη πορτα σας),χωρις εχτρα χρεωση.

Ας επιβεβαιώσει ο pashaloua απο ποιό μαγαζί είναι και αν ισχύει να πουν και οι υπόλοιποι πώς το βλέπουν και προχωράμε ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01 2013, 18:56

dimitrisnav έγραψε:
aggelos k9 έγραψε:
Στα 125 δεν παει παρακατω ειναι οτι καλυτερο πιστευω!!!!!!
Χωρίς τα μεταφορικά απο ότι καταλαβαίνω ?

Εχουμε και αυτο εδώ απο Θεσσαλονίκη :

pashaloua έγραψε:
Λοιπον παιδιά μιλησα με ταχυδρομικη και το μαγαζί και....κανονιστηκε τα μεταφορικα να ειναι για ολους σας δωρεαν.περιμενω νεα για να γινει η παραγγελία.
οποιος θελει το λεει ξεκαθαρα εδω και μου στελνει πμ με τα στοιχεια αποστολής και τηλέφωνο για να μιλήσουμε.
Και για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις απο κανεναν θα ερθουν με αντικαταβολη,(πληρώνετε τη ζελατινα στη πορτα σας),χωρις εχτρα χρεωση.

Ας επιβεβαιώσει ο pashaloua απο ποιό μαγαζί είναι και αν ισχύει να πουν και οι υπόλοιποι πώς το βλέπουν και προχωράμε ....
φυσικα και ισχυει αυτο που είπα.
η μονη δεσμευση μου είναι να μη πω το μαγαζι δημοσια για να μην εχει προβλημα με την υπολοιπη αγορα.απλα αν θελετε πειτε μου να τους τα μεταβιβασω. ηδη εχω παρει μερικα πμ με στοιχεια.

η τιμη που πηρα ήταν για 5-6 ζελατινες.αν οριστικοποιηθεί στα άτομα και είναι περισσοτερα το μονο περισσοτερο που μπορω να κανω είναι να πιεσω για μηπως κατι καλυτερο.
αυτά απο τη μερια μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01 2013, 19:23

Ρε παιδια sorry αλλα έχω μπερδευτεί λίγο

και ο άγγελος και ο πασχάλης μιλάτε για την 515 φιμέ mra στα 125euro?

αν  ναι νομίζω πως για να πάρουμε την τιμή αυτή θα πρέπει να διαλέξουμε ΕΝΑ μαγαζί γιατι δεν είμαστε και πάρα πολλοι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelos k9
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
aggelos k9

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 15/06/2013

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01 2013, 20:40

Για να μην μπερδευομαστε και απο οτι καταλαβα οσοι ρωτησαμε μας ειπαν τις ιδιες τιμες ας το προχωρηση ο φιλος pashaloua με την παραγγελια αφου ρωτησε σιγουρα και για δωρεαν μεταφορικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01 2013, 21:54

παίδες, επειδή μάλλον πάω για καινούρια αλυσιδογράναζα....είμαι εκτός λίστας Sad
κρίμα γιατί τελικά μόνο η 515 θα με βόλευε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jim The Greek
Member
Member
Jim The Greek

Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη - Γκραν Κανάρια
Registration date : 02/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01 2013, 23:49

1. kojo 515 φιμέ OK
2. DiverStrom (φιμέ mra 515 όμως) Very Happy
3. aggelos k9 (515 mra φιμε)
4. neosos (515 mra φιμε)
5. vtolis (515 mra Οχι φιμε την διαφανη+εξοδα αποστολης Αριδαια Ν.Πελλας)
6. dimitrisnav 515 mra φιμε OK
7. Vasssilis (515 mra φιμε)
8. panagiotispatra (515 mra φιμε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 08:16

Εχουμε 2 οκ λοιπόν .
Ας επιβεβαιώσουν και οι υπόλοιποι για να προχωρήσει η αγορά .
Για την ιστορία πάντως εμένα ο Παπασταύρου μου είχε πει 140 ακατέβατα για την 515 .
Τώρα είπε 125 .
Σε λίγο αν πάει κανένας ακόμα να ρωτήσει θα πάρουμε καλύτερη τιμή .
Ωραία πολιτική αντιπροσώπου !!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 08:47

Kαλημέρα kojo και pashaloua συννενοηθείτε ποιος θα κάνει την παραγγελία

και οι υπόλοιποι ας επιβεβαιώσουμε αν συνεχίζουμε να θέλουμε ή όχι

και μέσα στην εβδομάδα να γίνει και η παραγγελία

Razz .......αντε γιατί πρέπει να δούμε τί θα κάνουμε και με την Συρία!!!cheers 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 08:49

1. kojo 515 φιμέ OK
2. DiverStrom (φιμέ mra 515 όμως) Very Happy
3. aggelos k9 (515 mra φιμε)
4. neosos (515 mra φιμε) ΟΚ
5. vtolis (515 mra Οχι φιμε την διαφανη+εξοδα αποστολης Αριδαια Ν.Πελλας)
6. dimitrisnav 515 mra φιμε OK
7. Vasssilis (515 mra φιμε)
8. panagiotispatra (515 mra φιμε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jim The Greek
Member
Member
Jim The Greek

Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη - Γκραν Κανάρια
Registration date : 02/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650   ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 09:58

Καλημέρα σε όλους ....

Σύμφωνα με τους κανόνες η λίστα μεταφέρετε στα Power Buy

Η συνέχεια εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΓΟΡΑ ΜRA ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ ΓΙΑ VSTROM 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: