Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lycanos1984



Ηλικία : 39
Τόπος : evia
Registration date : 24/06/2012

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΔευ Ιουν 25 2012, 17:53

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ VSTROM ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΑΛΑΞΕΙ 5 ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 5 ΜΕ ΚΑΜΕΝΟ ΣΤΙΧΟΙΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΡΟΗ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΑΛΑΞΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ....
Ο ΔΥΝΑΜΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο YUASA YTX12-BS MADE IN TAIWAN (TRAGIK) ANYWAY ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΜΙΑ G.K. ΙΔΙΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΤΑΤΑ ΜΑΛΛΟΝ) ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ GEL ΣΤΑ 150 EURO ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ... ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΓΙΑ ΑΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΕ ΑΚΙΝΙΣΙΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..... ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ GEL.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΔευ Ιουν 25 2012, 17:56

πέρνα πρώτα από εδώ

https://www.vstromhellasforum.com/f2-forum

και διάβασε αυτό

https://www.vstromhellasforum.com/t25-topic

merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΔευ Ιουν 25 2012, 18:28

Αδερφέ σε παρακαλώ γράφε με πεζούς χαρακτήρες. Κατά τα άλλα, όπως σου τα είπε ο Αποστόλης από πάνω μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
lycanos1984



Ηλικία : 39
Τόπος : evia
Registration date : 24/06/2012

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΔευ Ιουν 25 2012, 18:44

Παιδια χιλια συγνωμη δεν διαβασα τους ορους... απλα κεγομουνα εφτιαξα προφιλ στα γρηγορα και εβαλα το προβλημα μου... να εισται καλα και συγνωμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NonosG4
Member
Member
NonosG4

Ηλικία : 32
Τόπος : ΤΟΥΜΠΑ
Registration date : 15/05/2012

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΔευ Ιουν 25 2012, 21:08

Ε όχι και 150 ευρώ... Τι Gel είναι αυτό?

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Flubber
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΔευ Ιουν 25 2012, 22:08

εγω λεω να περασεις απο ενα ηλεκτρολογο πρωτα και μετα απο τα νεα μελη What a Face
καπου εχεις διαρροη δε φταινε οι μπαταριες.ψαξε τα ρευματα σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiwrgosV



Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Δημήτριος
Registration date : 19/08/2010

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΤρι Ιουν 26 2012, 12:07

Τον ανορθωτή σου τσεκάρεις πρώτα, έχει ένα θέμα το vstrom εκεί.
Αν είναι από εκεί κάνει ο ανορθωτής από varadero, μην πας σε μαμά.

Από μπαταρίες μην μπλέξεις με gel.
Με μια yuasa 14-BS θα κάνεις μια χαρά δουλειά.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lycanos1984



Ηλικία : 39
Τόπος : evia
Registration date : 24/06/2012

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΤρι Ιουν 26 2012, 18:48

εχω παει σε ηλεκτρολογο οπου αλαξα και τον συναγερμο γιατι ο πρωτος οντος ειχε διαροη και ο ανωρθωτης οκ....
γιατι οχι στο gel????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΤρι Ιουν 26 2012, 18:51

Δε μας λες και ποιος ηταν ο πρωτος και ποιον συναγερμο εχεις τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lycanos1984



Ηλικία : 39
Τόπος : evia
Registration date : 24/06/2012

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΤρι Ιουν 26 2012, 18:59

αδερφε μου ο πρωτος δεν εγραφε τιποτα μου τον εκανε δωρο ο αντιπροσωπος ο δευτερος ειναι Μoto Hector 5000M τον πηρα μεσο ιντερνετ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Icon_minitimeΤρι Ιουν 26 2012, 19:10

Αφαιρεσε το συναγερμο και δες αν σταματα το προβλημα. Αν σταματα τοτε οπως καταλαβαινεις ή ο συναγερμος ειναι για κλωτσιες ή ο ηλεκτρολογος που σου τους εχει συνδεσει. Παντως το να αλλαξεις μπαταρια δε λυνει το προβλημα σου απλα το μεταθετει μελλοντικα κ μαλιστα με κοστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: