Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 17:50

Το Σαββατο ειχα ενα ατυχημα κ συγκρουση με ΙΧ με αποτελεσμα τουμπανιασμενο δεξι ποδι χωρις σπασιμο ευτυχως. Ηταν απο τις φορες που σε κανει να αναρωτιεσαι αν το ABS ειναι χρησιμο ή οχι στη μοτο σε συνδυασμο με τους δρομους που εχουμε. Δυστυχως αν και ειχα μετρα μπροστα μου το ABS δουλεψε υπερωριες και δε καταφερε να κοψει τα 60-70 χλμ με αποτελεσμα να καταληξω στο πισω αριστερο φαναρι του προπορευομενου ΙΧ (ο οποιος κοκκαλωσε επειδη βγηκε ενας βλακας απο βενζιναδικο ολοκληρος για να τσεκαρει αν μπορει να βγει.) Κλασικα το φταιξιμο παει σε μενα. Ο κυριος που βγηκε απο το βενζιναδικο ωσαν αθωος σηκωθηκε κ εφυγε, κι ας του φωναζε ο μπροστα μου να περιμενει... Το συμβαν εγινε εξω απο την Ηγουμενιτσα στη διασταυρωση με Σελευκεια. Συνηθισμενο σημειο ατυχηματων που το κρατος επιμενει να μη βαζει σηματοδοτη οπως γνωριζουν οι ντοποιοι εκει.

Πολυ στενοχωρηθηκα που χαλασε το ΣΚ μου, χτυπησα το ποδι μου και αρκετες ζημιες στην μηχανουλα μου που δε μπορω να τη βλεπω ετσι. Εχω φωτογραφιες παρακατω, οπως θα δειτε το δεξι καγκελο μπηκε στο πισω αριστερο φαναρι του ΙΧ, κοπηκε απο τη βαση κ ερχομενο προς το ποδι μου με χτυπησε κ σταματησε στο υψος του μαρσπιε.

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Snc00129w.thΠεραστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Snc00139t.thΠεραστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Snc00137n.thΠεραστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Snc00124k.th

Σπασμενο δεξι πλαινο, σπασμενο μαυρο μουτρο στη δεξια πλευρα, σπασμενη ζελατινα, σπασμενα 2 φλας, σπασμενα καγκελα. Αυτα θελουν καινουργια.
Οπως βλεπετε και στις φωτο δυστυχως εχει παρει μια κλιση χωρις να τρυπησει το ψυγειο και το ντεποζιτο εκτος απο το βαθουλωμα που φαινεται, εχει στραβωσει λιγακι και χαμηλα προς το μπουμεραγκ. Τα σπασμενα δε μπορω να τα αποφυγω αλλα το ψυγειο και το ντεποζιτο ειναι τα πιο ακριβα με 540 και 915 ευρω... Η ζελατινα εσπασε απο τον ωμο μου μια και τελικα κρατηθηκα στη μηχανη.

Κρανος δεξια στο αυτι μια γρατζουνια που δεν καταλαβα πως εγινε.. ισως απο την πισω βαση του ουρανου του ΙΧ να το εξυσα καθως στο τελος βρεθηκα διπλα στο πισω αριστερο λαστιχο του ΙΧ.
Παντως το συναισθημα να θες να σταματησεις, να εχει μετρα και να μη σταματας λογω ABS ειναι πολυ θλιβερο. Δυστυχως ειναι τοσο χαλια η ασφαλτος εκει που με το ABS ηταν σαν μην ειχα φρενα καθολου. Η ταχυτητα κρουσης πρεπει να ηταν καμια 50χλμ υπολογιζω... Η μονη μαλακια ειναι οτι το σημειο το ξερω και επρεπε να το χα στο μυαλο μου αλλα δυστυχως...

Τεσπα, οποιος εχει καμια ιδεα για το ψυγειο κ το ντεποζιτο ας τη ριξει. Κυριως το ντεποζιτο ομως με καιει που ειναι ολοκαινουργιο και αγρατσουνιστο, και ειναι και πανακριβο. Περαστικα μου κ να προσεχετε κ σεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 17:59

http://www.motopaint.gr/vafes_moto_video.html



δες εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 18:00

Ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που συμβαινει σε καποιον απο εδω μεσα κατι τετοιο! Το θετικο ειναι οτι εσυ εισαι καλα! Τωρα οσο για την καλη σου θα την φτιαξεις με λιγο υπομονη και θα κανετε μαζι πολλα χιλιομετρα ακομα!

Περαστικα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 18:05

περαστικά και ποτέ να μην σου ξανατύχει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 18:18

Kαι φοράς και brembo...περαστικα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 18:39

E ρε φούστη μου εχω αρχίσει και αναρωτιέμαι αν θα έπρεπε να είχα πάρει μηχανή η όχι με όλα αυτά που βλέπω........
Μας έχουν γραμμένους στα @@ τους όλοι....
Εγώ όταν οδηγάω το αμάξι γιατί τους σέβομαι κ τους δίνω προτεραιότητα τους δικυκλιστέ????

Την τελευταία βδομάδα εχω γίνει μάγος και εχω φρενάρει γλυτώνοντας 3 φορές το κακό προβλέποντας τις κινήσεις μερικών....


Περαστικά σου εσένα και ελπίζω να βρεις ανταλλακτικά σε καλές τιμές να φτιάξεις την κούκλα σου ........
Ποτέ πάλι εύχομαι ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 18:58

περαστικα σου και απο εμενα.η μηχανη δεν ειναι τιποτα.θα γινει.εσυ να μην εχεις καποιο προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 20:32

Αν δεν φορούσε και 4πίστονες με πόσα θα έσκαγε η μηχανή πάνω στο αμάξι??? panic
Τι άλλο μέτρο ασφαλειας να πάρει κάποιος ??? Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. 434624
Περαστικά και ταχεία ανάρρωση .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. 33ncnm10Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. 33e6ee10Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. 63u2ip10Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Amzm8k10Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 20:57

περαστικά παλικαράκο και όλα μα όλα φτιάχνονται!
Το κυριότερο είναι ότι είσαι καλά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 21:07

Περαστικά παλικάρι. Έχω δει και εγώ πολλά αυτές τις μέρες... τι να πω... προσοχή σε όλους και τα μάτια μας δεκατέσσερα.

Δεν φταίει το ABS φίλε μου και να μην το είχες, δύσκολο να σταμάταγες έγκαιρα, θα έφευγες γλιστρώντας. Είναι πολλοί οι παράγοντες που παίζουν ρόλο στο φρενάρισμα. Με λίγα λόγια με τους δρόμους που έχουμε δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά. Είμαι και εγώ παθών πριν μερικά χρόνια με μοτο ΧΩΡΙΣ ABS και έχασα ένα καλοκαίρι ολόκληρο στο κρεβάτι μου για μ@λακια αλλουνού.


Το Σημαντικότερο από όλα είναι ότι Είσαι καλά....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 21:43

nikos147 έγραψε:
Kαι φοράς και brembo...περαστικα!!!

τότε κανένα ss δεν έπρεπε να στουκάρει...

Περαστικά φίλε...
Ευτυχώς, εκτός από το πρήξιμο στο πόδι, έχεις την ευχέρεια να αναρωτιέσαι από τώρα για την επισκευή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tarammass
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tarammass

Ηλικία : 45
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 06/03/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 22:01

Περαστικα φιλος και αλλο κακο να μη σε ξαναβρει.
Το ψυγειο αν δεν εσπασε μπορει να σου το φερει ψυγειας.
Αλλα μπορει να σου φτιαξει ιδιο καινουργιο με 170 ευρω το πολυ.
Μη πας για καινουργιο.
Τεποζιτο αναγκαστικα πας για ενα μεταχειρισμενο.
Κοιτα και στο car
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 22:04

περαστικα φιλε μου εσυ να εισαι καλα και τα σιδερα φτιαχνωνται

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 22:22

πιαστηκε η καρδια μου οπως τα εγραψες..
περαστικα φιλε υπομονη και σιγα σιγα θα το φταιξεις το μηχανακι σου.
εσυ να εισαι καλα και τα αλλα γινονται...
ειλικρινα και εγω μερικες φορες σε στεγνο αναρωτιεμαι αν ειναι καλο το αβς ή οχι.
απορια το εχω...δεν μιλαω για βρεγμενο για στεγνο λεω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
alexzio
Member
Member
alexzio

Ηλικία : 47
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ
Registration date : 18/12/2009

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 22:24

περαστικα και σιδερενιος!

σιγα σιγα το στρωματακι σου θα γινει πενα παλι,
εσυ να εισαι καλα!
goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexzio.ath.cx/
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 22:49

Παιδια ευχαριστω παρα πολυ για τα λογια σας. Να προσεχετε κ σεις κ οσο μπορειτε. Η μηχανη θελει καθαρο μυαλο και προβλεψη.. Εγω επρεπε να ημουν πιο υποψιασμενος αλλα ειχα αρκετα μετρα μπροστα κ ξεγελαστηκα. Το συγκεκριμενο σημειο ειναι σεσημασμενο.. ακριβως εδω ειναι
http://892fm.blogspot.gr/2012/03/blog-post_14.html

Τεσπα, κ abs να μην ειχα ισως να χα φαει σουπα διπλωμενος με χειροτερα αποτελεσματα οπως λεει ο georgaras. Αν ειχε στοιχειωδη ασφαλτο κατω δεν υπηρχε πιθανοτητα να μη σταματησω στα τοσα μετρα που ειχα.

Αποστολη, επικοινωνησα με τον motopaint, σ ευχαριστω. Θα ψαξω κ για κανα ψυγειά... τσαμπα λεφτα κ ζοχαδιαζομαι, αλλα τι να κανουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 22:53

Και μη χειρότερα...περαστικά φιλαράκο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 23:04

Περαστικα και ποτε ξανα!Σε καταλαβαινω απολυτα!Τα σιδερα φτιαχνονται εσυ να'σαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fyz
Member
Member
Fyz

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα-Χαλάνδρι
Registration date : 04/12/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 23:34

Περαστικά και μη στεναχωριέσαι...όλα φτιάχνονται... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤετ Ιουν 20 2012, 00:05

Σημασια εχει πως δεν χτυπησες πιο σοβαρα , τα σιδερα φτιαχνονται .Εσυ να σαι καλα !!! Ευχομαι γρηγορη αναρρωση και ποτε ξανα ...σε κανεναν μας Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤετ Ιουν 20 2012, 01:04

Περαστικά αγορίνα και ποτέ ξανά.
Με το καλό να ξαναφτιάξεις την καλή σου όπως πρώτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Soul_Giannis

Soul_Giannis

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 14/06/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤετ Ιουν 20 2012, 02:38

Χρησταρα εάν δεν σε έβλεπα απο κοντά σήμερα και διάβαζα το post σου εδώ θα φανταζόμουν ότι έχεις πάθει μεγαλύτερη ζημιά στο πόδι σου!Φιλε η μηχανή έπαθε ζημιά ζορικη!Ετσι όπως μου τα έλεγες απο κοντά δεν περίμενα να είναι τόσο χοντρά τα πράγματα!

Πάντως σημασία στο τέλος έχει να εισαι εσυ καλά και τα παλιοσίδερα γίνονται!Εγω έναν χρόνο θα κλείσω και κουτσένω ακόμα όπως έχεις δει!Φιλε περαστικά και αγύριστα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤετ Ιουν 20 2012, 07:51

περαστικα και σιδερενιος φιλε μου!!η μηχανη θα φτιαχτει και παλι!εσυ να εισαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 73
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΤετ Ιουν 20 2012, 09:22

Περαστικά παλικάρι μου να είναι το τελευταίο και την κούκλα θα την φτιάξεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.   Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21 2012, 11:53

Περαστικα φιλε μου κ ποτε ξανα !!!! Ηταν η κακια στιγμη !!!! Αρκει που εισαι καλα αυτο εχει σημασια !!!!
Τα σιδερα φτιαχνωνται !!!!!!
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Περαστικά μου. Ατυχημα, ζημια, συμμαζεμα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: