Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παντα Κρανος..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 08:55

Καλημερα σε ολους!Γραφω αυτο το ποστ πιο πολυ ως ευχη να ειμαστε ολοι καλα δυνατοι γεροι και τυχεροι,και ως επισυμανση για την χρηση κρανους παντου και παντα πλεον απο μενα..Δυσκολευομαι να γραψω με το ενα χερι και αυτο συμβαινει γιατι το αλλο για ενα μηνα θα ειναι ψιλοκουλο απο καταγμα στον ωμο.Συνηθισμενη μερα συνηθισμενη διαδρομη ασυνηθιστος ο μ@κ@κ@ς ο οποιος βγηκε απ στοπ με ουτε ξερω και εγω ποσα..την καλη μου δεν την εχω δει ακομα μιας και με πηρε ασθενοφορο κατευθειαν..το κρανος απο την δεξια πλευρα που με βρηκε δεν υπαρχει δεν θελω να φανταζομαι την περιπτωση του να μην το φορουσα επειδη ημουν διπλα κτλ κτλ..ποτε ξανα σε κανεναν μαγκες το εννοω με ολη μου την καρδια..και οπως ειπα και πριν παντου και παντα κρανος αλλιως θα εγραφα στον αγιο πετρο τωρα και οχι σε εσας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:09

Περαστικά φίλε και εύχομαι γρήγορη αναρωση και να μην σου συμβεί ποτέ τίποτα ούτε
σε εσένα ούτε σε κανέναν άλλον εδώ μέσα. Ελπίζω αυτό να μην επειρεαζει την δουλειά σου τόσο δύσκολες
εποχές που περνάμε...περαστικα και πάλι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIM RAFT στις Δευ Ιουν 18 2012, 13:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:09

Φίλε περαστικά,καλή ανάρρωση και ποτέ να μην ξανασυμβεί
Καλή επάνοδο στους δρόμους σωφότερος!! success

VSTROM EROS VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:11

Καλή ανάρρωση και γρήγορα για αγορά νέου κράνους... Σιδερένιος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:13

Σας ευχαριστω πολυ παιδια!Το κακο ειναι οτι την δεν μπορω να δουλεψω ναι..θα κοιταξω μηπως μπορεσω να το βαλω στην ασφαλιστικη μιας και εχω χαρτι που μα βγαζει αχρηστο για ενα μηνα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:26

VagelisSTROM έγραψε:
Σας ευχαριστω πολυ παιδια!Το κακο ειναι οτι την δεν μπορω να δουλεψω ναι..θα κοιταξω μηπως μπορεσω να το βαλω στην ασφαλιστικη μιας και εχω χαρτι που μα βγαζει αχρηστο για ενα μηνα..

Φίλε Βαγγέλη, περαστικά σου...

πραγματικά χαίρομαι γιατί μέσα στην ατυχία σου, ήσουν τυχερός.... τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει και φοβάμαι για τα χειρότερα κάθε φορά που διαβάζω ένα δυσάρεστο....

Περαστικά σου εύχομαι, γρήγορα...

και όσο για το διαδικαστικό, βάλε εξειδικευμένο δικηγόρο, και πάρε αποζημίωση για τη δουλειά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:30

!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked
Τι πες τώρα ρε;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:35

Περαστικά αγόρι...

Εύχομαι το συγκεκριμένο περιστατικό να αποτελέσει γρήγορα μια μακρινή ανάμνηση αλλά και ένα πολύτιμο μάθημα για όλους μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:44

stam έγραψε:
VagelisSTROM έγραψε:
Σας ευχαριστω πολυ παιδια!Το κακο ειναι οτι την δεν μπορω να δουλεψω ναι..θα κοιταξω μηπως μπορεσω να το βαλω στην ασφαλιστικη μιας και εχω χαρτι που μα βγαζει αχρηστο για ενα μηνα..

Φίλε Βαγγέλη, περαστικά σου...

πραγματικά χαίρομαι γιατί μέσα στην ατυχία σου, ήσουν τυχερός.... τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει και φοβάμαι για τα χειρότερα κάθε φορά που διαβάζω ένα δυσάρεστο....

Περαστικά σου εύχομαι, γρήγορα...

και όσο για το διαδικαστικό, βάλε εξειδικευμένο δικηγόρο, και πάρε αποζημίωση για τη δουλειά...

Ευχαριστω πολυ Σταμ!Και εγω εν μερη χαιρομαι οταν σκεφτομαι τα χειροτερα που μπορουσαν πολυ ευκολα να ειχαν συμβει..αυτα τα αν και οι υποθεσεις που κανω με το μυαλο μου ισως ειναι και χειροτερες απο το πονο..οσο για τον δικηγορο το εχω κανει ηδη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:45

περαστικα αγορινα και συντομα γερος ξανα...καλα κανεις και το τονιζεις για το κρανος και οτι πρεπει ολοι να το φοραμε ειτε παμε κοντα ειτε μακρια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:45

man_OS έγραψε:
!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked
Τι πες τώρα ρε;;;;

Αστα φιλε μου αστα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:47

socrates έγραψε:
Περαστικά αγόρι...

Εύχομαι το συγκεκριμένο περιστατικό να αποτελέσει γρήγορα μια μακρινή ανάμνηση αλλά και ένα πολύτιμο μάθημα για όλους μας.

Ευχαριστω πολυ φιλε!!Πραγματικα και εγω το ευχομαι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:51

v-kougi έγραψε:
περαστικα αγορινα και συντομα γερος ξανα...καλα κανεις και το τονιζεις για το κρανος και οτι πρεπει ολοι να το φοραμε ειτε παμε κοντα ειτε μακρια!!!!

Ευχαριστω πολυ οι πρωτες μερες θα ειναι λιγο δυσκολες..αλλα τι να κανουμε..ναι το τονιζω γιατι ειμαι απο τους οδηγους που προσεχω γενικοτερα κοβω σε στενα κανω ολα τα προβλεπομενα και ακομα παραπανω..αλλα να που εγινε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 09:53

Περαστικά Βαγγέλη και ποτέ ξανά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 10:11

Περαστικά και γρήγορα αδερφέ!
Δυστυχώς ειμαστε ευαλωτοι πανω στις μοτο μας στον καθε ασχετο-αφηρεμένο-ηλιθιο κουτάκια ,γι αυτο μεγάλη προσοχη παιδια!και αρκετη τύχη!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 10:16

Περαστικά αδελφέ και όρθιος γρήγορα

όσο για το κράνος το έχουμε να σπάζει αυτό παρά το κεφαλή μας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 11:08

Ελα ρε Βαγγελη..!!!!! Περαστικα φιλος και γρηγορα να γινεις καλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 11:19

Σας ευχαριστω πολυ ολους!!τι κανεις τοσες μερες ξαπλα??ηδη μου την εχει δωσει No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 11:50

Περαστικά φίλε.Γρήγορα καλά.

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ για κανένα γιατί πλέον όσο και να προσέχεις,οι μ@λ@κες περισσεύουν και μας έχουν φτάσει στο σημείο να λέμε,ευτυχώς που χτύπησα μόνο ένα χέρι,ευτυχώς που θα είμαι μόνο ένα μήνα ξάπλα και δεν θα μπορώ να δουλεύω,ευτυχώς που μπορώ να γράφω.
Γιατί ρε μ@λ@κες παίρνετε ένα τιμόνι στα χέρια σας και όποιον πάρει ο χάρος;Πόσο δύσκολο είναι να δείξετε λίγο σεβασμό;
Συγνώμη για το νευριασμένο ύφος μου αλλά θυμήθηκα ένα περιστατικό που έτυχε χθες σε εμένα και την σύζυγο και τα πήρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 11:56

Περαστικά παλικάρι, υπομονή τώρα και εύχομαι γρήγορη ανάρρωση.



Κράνος παίδες παντού ακόμα και 100 μετρά να κάνουμε με την μηχανή μας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aldopan13



Ηλικία : 42
Τόπος : Πυργος
Registration date : 10/05/2012

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 12:12

περαστικά φιλαράκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggeliStrom

VaggeliStrom

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 01/09/2011

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 16:15

Περαστικα και καλη αναρρωση συν-ονοματε ! Κοιτα την υγεια σου και ολα τα υπολοιπα γινονται ! Ποτε ξανα τετοια ατυχια και πολυ προσοχη οπου και αν πηγαινουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 16:27

Παρα τρίχα τη γλίτωσα κι εγώ προχθές στην 3ης σεπτεμβρίου όταν πέρασε ξυστά ένας μακάκας απο το πίσω μου φτερό παραβιάζοντας κόκκινο σηματοδότη....
Καλή ανάρρωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fyz
Member
Member
Fyz

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα-Χαλάνδρι
Registration date : 04/12/2010

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 16:34

Περαστικά... arrostos Get well soon !!!! Παντα Κρανος.. 316594 Παντα Κρανος.. 581176 Παντα Κρανος.. 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Παντα Κρανος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παντα Κρανος..   Παντα Κρανος.. Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 19:37

Περαστικά και από μένα φίλε και υπομονή, καλή ανάρρωση εύχομαι, κάνε κάτι
να περνάει η ώρα σου και για τυχόν αγγυλώσεις μπάνιο όσο μπορείς το κολυμπι
θα σε βοηθήσει αργότερα. Ευτυχώς που είσαι όρθιος κ γράφεις όπως είπες,δυστυχώς
Βαγγέλη όσο θα υπάρχει ατιμωρησία η παραβάσεις του stop και όλων των υπολοίπων
πινακίδων του κοκ θα συνεχίζονται.
Αν του αφαιρούσαν εφ όρου ζωής το διπλωματάκι του, και του έπαιρναν και κανά
4χιλιαρο για το ατύχημα πιστευεις οι άλλοι που θα το μάθαιναν θα παραβιάζαν το stop?
Τέλος πάντων να σαι καλα ελπίζω κάποτε να ασχοληθεί και κάποιος για μας πριν το ατύχημα
και όχι μετά.
ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ και ότι θες και μπορουμε να βοηθήσουμε στείλε p.m.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παντα Κρανος..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: