Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jo475



Registration date : 03/07/2013

VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: yoshimura 650 titanium   VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 03 2013, 18:19

shadow.gr. έγραψε:
Τον τελευτεο καιρο παιζει μια ιδεα στο μυαλο μου για εξατμισουλα στο στροματακι μου 650 κ8,και αφου δεν υπαρχουν ακραπες σκεφυηκα για yoshi αλλα μου ειπαν για το κ8 μονο ολοσωλη δινει ενω εγω θελω μονο τελικο.τελος μου ειπαν ακομα οτι δεν χρειαζομαι προγραμμα.για πεστε γνωμες ξερει κανεις?εχει βαλει κανεις?

καλησπερα παιδια εχω μια εξατμιση yoshimura 650 titanium καινουρια σε πολυ καλη τιμη..οποιοσ θελει μπορει μου πει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS??   VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 03 2013, 18:24

jo475 έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
Τον τελευτεο καιρο παιζει μια ιδεα στο μυαλο μου για εξατμισουλα στο στροματακι μου 650 κ8,και αφου δεν υπαρχουν ακραπες σκεφυηκα για yoshi αλλα μου ειπαν για το κ8 μονο ολοσωλη δινει ενω εγω θελω μονο τελικο.τελος μου ειπαν ακομα οτι δεν χρειαζομαι προγραμμα.για πεστε γνωμες ξερει κανεις?εχει βαλει κανεις?

καλησπερα παιδια εχω μια εξατμιση yoshimura 650 titanium καινουρια σε πολυ καλη τιμη..οποιοσ θελει μπορει μου πει

Καλώς τον φίλο ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
 

VTROM+YOSHIMURA EXEI KANEIS??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: