Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 01 2013, 16:03

κο@φαλες τη βολέψατε καλά ! geek Εκεινο που με στεναχωρει ειναι οτι κατα πάσα πιθανότητα δεν θα μπορέσω να ειμαι μέσα σε αυτή τη φάση ! Sad
Αφήνω όμως μια μικρή πιθανότητα άν τα καταφέρω και τελειώσω τις δουλειές αργά σάββατο βράδυ ! confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SUPERTHANOS

SUPERTHANOS

Ηλικία : 52
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 29/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 01 2013, 19:19

επειδη θα περασω με το καραβι απεναντι....μηπως με καλυψει με τα εισητηρια????? XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 01 2013, 20:06

Ζητώ να ανοίξω κοινό λογαριασμό σε τράπεζα...... ...... με κάποιον που έχει λεφτά !
(Στα ανέκδοτα πήγαινε, αλλά το πηδήξατε λίγο και είπα να το σκίσω και εγώ :p)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 01 2013, 20:45

leonady2 έγραψε:


Μήπως υπάρχει περίπτωση να μας καλύψει και τη βενζίνη ? dead

SUPERTHANOS έγραψε:
επειδη θα περασω με το καραβι απεναντι....μηπως με καλυψει με τα εισητηρια????? XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Μηπως υπαρχει ακομα καμια επιθυμια kolaraki kolaraki ;;;;;; Laughing

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160604_205151ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160607_110417ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160606_153929ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170715_102923ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 01 2013, 22:41

Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 01 2013, 22:53

Highlander έγραψε:
Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...

Τι αδιαβροχα ρε Σακη πλακα μου κάνεις ολοι με αυτοκίνητο κανονιζουν να ερθουν lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 00:37

leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...

Τι αδιαβροχα ρε Σακη πλακα μου κάνεις ολοι με αυτοκίνητο κανονιζουν να ερθουν lol!
Δεν πειράζει παλικάρια μου, εγώ όταν δεν έχω τα παιδιά μου μαζί κυκλοφορώ ΜΟΝΟ με το V-Strom.
Τα γατάκια ας πάνε με τα Ι.Χ. κουτιά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 00:41

leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...

Τι αδιαβροχα ρε Σακη πλακα μου κάνεις ολοι με αυτοκίνητο κανονιζουν να ερθουν lol!

Δεν βαζει ο Αργυρης το λεωφορειο να την κανουμε ολοι μαζι.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 00:43

Jumaru έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...

Τι αδιαβροχα ρε Σακη πλακα μου κάνεις ολοι με αυτοκίνητο κανονιζουν να ερθουν lol!

Δεν βαζει ο Αργυρης το λεωφορειο να την κανουμε ολοι μαζι.... Laughing Laughing Laughing
Μέσα ! Τι V-Strom και μαλακίες ! Ο άνθρωπος κάνει τετ α κε, με 6τροχο ! χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 09:07

Εγω μέσα στο ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 434624 Peirati δεν μπαίνω..... είναι τρελός PITA panic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 10:35

Εβερεστ ή Coffebrands Ακτη Δυμαιων? Τελικά που από τα δυο θα βρεθούμε ρεεεεεεεεε mouuuuuu

Σημείο συνάντησης everest στην Εθνική Οδό. Ώρα αναχώτησης 09:30 άρα όποιος θέλει καφεδάκι drink ας έρθει νωρίτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
ΖΩΗΣ800

ΖΩΗΣ800

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 04/02/2013

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 15:28

Jim-Strom έγραψε:
Δεν υπαρχει προβλημα λεβεντες μου κ μην αγχωνεστε για την αλλαγη..!!
καλα να ημαστε θα εχουμε ευκαιριες κ προτασεις ωστε να διαλεξουμε τα καλυτερα οπως εμεις ξερουμε παντα να κανουμε...
αλλωστε γι'αυτο υπαρχει αυτη η ενοτητα κ οτι δηλωνουμε ειναι "προτασεις" κι οχι κατι δεδομενο,
κ μην το παρασκοτιζετε το ολο θεμα γιατι εδω ημαστε μια παρεα που κανουμε οτι μας γουσταρει
κ οτι θεωρουμε καλυτερο για ολους κι οχι οργανωμενοι να αποφασιζουν ενας-δυο για ολους...!!!
η εκδρομη στο Νεστορα ας μεταφερθει στις "προτεινομενες" κ βλεπουμε...
**αν παρεξηγηθηκα με καποιον αυτος ειναι ο Σακης αλλα προετοιμαζομαι κ σε κανα 10αρι χρονια που θα εχω κ εγω κανα ντινταν θα τον παιξω στα ισα...αλλιως με αλυσοπριονο ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 644705

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 451272 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 451272 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 451272 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 451272 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 451272 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 451272

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 K12l5e
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ



ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ : Τερψιθεα Αιτωλ/νιας 03/03/2013

ΜΕΡΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ : Εβερεστ ή Coffebrands Ακτη Δυμαιων

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ : 09:30

ΔΙΑΔΡΟΜΗ: ΕΔΩ




ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΕΛΩΝ:

1. Jumaru
2. v_kostas
3. Highlander
4. Giorgos-Patra x2
5. leonady2 (x2)
6. angel1000
7. superthanos (x4)
8. ΖΩΗΣ660 x2
9. loylas (x2)
10. Pirates x2
11. Jim-Strom



Παρατηρησεις-Υπενθυμισεις: Γεμάτα ρεζερβουάρ,Καλή κατάσταση μοτοσυκλέτας,Όρεξη για μάσα-χαβαλέ




Οργανωτής: Highlander
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 18:04

Highlander έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...

Τι αδιαβροχα ρε Σακη πλακα μου κάνεις ολοι με αυτοκίνητο κανονιζουν να ερθουν lol!
Δεν πειράζει παλικάρια μου, εγώ όταν δεν έχω τα παιδιά μου μαζί κυκλοφορώ ΜΟΝΟ με το V-Strom.
Τα γατάκια ας πάνε με τα Ι.Χ. κουτιά τους.

Εγώ θα έρθω καβάλα όποιος δεν μπορεί βάζει και λεωφορείο!!!! kolaraki kolaraki YOU! YOU! YOU!
Ο καιρός θα είναι μια χαρά αγαπούλες.. ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 833103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 19:53

v_kostas έγραψε:
Highlander έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Μια και ο καιρός φαίνεται περίεργος, έχετε μαζί σας και κανένα αδιάβροχο καλού κακού...

Τι αδιαβροχα ρε Σακη πλακα μου κάνεις ολοι με αυτοκίνητο κανονιζουν να ερθουν lol!
Δεν πειράζει παλικάρια μου, εγώ όταν δεν έχω τα παιδιά μου μαζί κυκλοφορώ ΜΟΝΟ με το V-Strom.
Τα γατάκια ας πάνε με τα Ι.Χ. κουτιά τους.

Εγώ θα έρθω καβάλα όποιος δεν μπορεί βάζει και λεωφορείο!!!! kolaraki kolaraki YOU! YOU! YOU!
Ο καιρός θα είναι μια χαρά αγαπούλες.. ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 833103

ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΓΕ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΓΕ ΜΟΥ kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 02 2013, 23:31

Ρε παιδιά ένα ρεπό έχω και εγώ αφήστεμαι να χαρώ την μηχανή δεν θέλω άλλο λεωφορείο YOU! YOU! ( όχι άλλο κάρβουνο )
Θέλω VSTROM , peinao , και geia mas και φυσικά την ατελείωτη τρέλα της παρέας.
Άντε για να χαλαρώσουμε τώρα να είμαστε φρέσκοι το πρωί. goodnight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 08:25

Για να ετοιμαζομαστε moto !!

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160604_205151ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160607_110417ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160606_153929ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170715_102923ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loylas
gold member
gold member
loylas

Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΕΝΑΛΛΑΞ)
Registration date : 05/12/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 08:56

Λογω εκτακτων συνθηκων, δεν θα μπορεσω να ειμαι μαζι σας.

Καλα να περασετε, φατε πιειτε κ για μενα και καλη επιστροφη λεβεντες cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 20:10

Χάρη, να είσαι σίγουρος πως μερικοί μερικοί (ονόματα δεν λέμε) έφαγαν και για εσένα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 20:19

Highlander έγραψε:
Χάρη, να είσαι σίγουρος πως μερικοί μερικοί (ονόματα δεν λέμε) έφαγαν και για εσένα Laughing

Για ποιον λες για πες μας να μαθουμε και εμείς kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 20:24

leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Χάρη, να είσαι σίγουρος πως μερικοί μερικοί (ονόματα δεν λέμε) έφαγαν και για εσένα Laughing

Για ποιον λες για πες μας να μαθουμε και εμείς kolaraki

Ρε αμεσως πεταχτηκες ;; Θα νομιζουν , αυτοι που δεν ξερουν , οτι εσυ peinao πολυ !!

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160604_205151ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160607_110417ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160606_153929ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170715_102923ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 20:30

Giorgos-Patra έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Χάρη, να είσαι σίγουρος πως μερικοί μερικοί (ονόματα δεν λέμε) έφαγαν και για εσένα Laughing

Για ποιον λες για πες μας να μαθουμε και εμείς kolaraki

Ρε αμεσως πεταχτηκες ;; Θα νομιζουν , αυτοι που δεν ξερουν , οτι εσυ peinao πολυ !!

Οχι ρε φιλαρακι απλα ρώτησα γιατι ημουν περιεργος να μαθω YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 20:47

leonady2 έγραψε:
Giorgos-Patra έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Highlander έγραψε:
Χάρη, να είσαι σίγουρος πως μερικοί μερικοί (ονόματα δεν λέμε) έφαγαν και για εσένα Laughing

Για ποιον λες για πες μας να μαθουμε και εμείς kolaraki

Ρε αμεσως πεταχτηκες ;; Θα νομιζουν , αυτοι που δεν ξερουν , οτι εσυ peinao πολυ !!

Οχι ρε φιλαρακι απλα ρώτησα γιατι ημουν περιεργος να μαθω YOU!

Εαν ηταν γι' αυτο τοτε ...συγνωμη Laughing Laughing

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160604_205151ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160607_110417ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20160606_153929ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170715_102923ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 20:50

Εγώ μένω απ' έξω μια και έβγαζα φωτογραφίες ενώ τρώγατε και αύριο θα τις ανεβάσω. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 22:14

Highlander έγραψε:
... έβγαζα φωτογραφίες ενώ τρώγατε και αύριο θα τις ανεβάσω. Rolling Eyes
Ολη νυχτα δηλαδη απαιτειται uploading λογω ποσοτητος φαγητου;;;; What a Face sos success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loylas
gold member
gold member
loylas

Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΕΝΑΛΛΑΞ)
Registration date : 05/12/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 03 2013, 22:19

Ειμαι περιεργος να δω ποιος εφαγε και για μενα ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 8117 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 8117 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 8117 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 8117 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 8117 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II - Σελίδα 7 8117


flamp flamp flamp flamp flamp flamp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ VOL II

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: