Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 13 2012, 23:12

thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave



tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir


μπραβο στην ασφαλεια και μπραβο στην θετικη μας σκεψη
γιαννη κλειδαμπαρωσε το μεσα στο μπαλκονι.


ποτε ξανα μη ξαναπαρεις τετοια λαχταρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 13 2012, 23:14

Επιτελους και καλα νεα σε αυτην την ενοτητα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
ektorash

ektorash

Ηλικία : 51
Τόπος : Αμπελόκηποι-Αθήνα-Μεσαζώνι
Registration date : 08/07/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 13 2012, 23:24

thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave thewave


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 13 2012, 23:32

ειναι σε καλη κατασταση?εχει ζημιες?
δεν μου απαντησες τα χαρτια τα ειχες πανω του?
εμενα συμφωνα με τα λεγομενα της τροχαιας οταν πηρα τφ να δηλωσω την κλοπη μου ειπανε αφου δεν εχεις τα χαρτια πανω στο μηχανακι θα βρεθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 00:05

στραβωμένη κ ημι-παραβιασμένη κλειδαριά.λειπουν τα αριστερά πλαστικά. στραβό δεξί μαρσπιέ προς τα πάνω, λίγο ξισμένη η βαλίτσα δεξιά. Αυτά....

Χαρτιά δεν έχω ποτέ μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 00:22

Γιαννη καλα νεα μες την ατυχια σου... Wink προσεχε μονο διπλά τωρα μην το εχουν βαλει στο ματι και εχεις παλι τρεξιματα φιλε... Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 00:27

ενημερωτικα, γιατι οχι τα χαρτια μεσα στο μηχανακι?


Γιαννη, τελος καλο, ολα καλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STAMOS V-STROM
Member
Member
STAMOS V-STROM

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Registration date : 26/04/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 00:55

Μπράβο Γιάννη τυχερός ήσουν...Βρέθηκε κόντα στο σπίτι σου η το είχαν πάει σε άλλη περιοχή.Ρωτάω μπας και στην γειτονιά σου έχει τίποτα καλόπαιδα και την είχαν στο μάτι. Καλή ανάσταση και λουκέτο πάντα και ακόμα καλύτερα κουλούρα και δεμένη σε κολόνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 02:11

STAMOS V-STROM έγραψε:
ακόμα καλύτερα κουλούρα και δεμένη σε κολόνα

Του ξαδέρφου μου το παπί πριν κάνα μήνα με κουλούρα των 80 ευρώ το είχε κλειδωμένο σε σταθερό σημείο, και του το φάγανε κάτω από το σπίτι.

Η λύση είναι συναγερμός, αλυσίδα σε δέντρο ή κολόνα και μια φτηνή κουκούλα των 10 ευρώ από πάνω να μην δίνει στόχο. Όλα αυτά με το σκοπό να μην κάτσουν να ασχοληθούν με το δικό σου και να πάνε στο επόμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 08:41

Eυτυχώς Γιάννη!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers Τέλος καλό όλα καλά1!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 08:54

Εισαι και τυχερουλης εεε Very Happy

Ελπιζω το κοστος να ειναι χαμηλο για τις ζημιες και να ειναι σαν να μην συνεβει ποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 08:57

OK OK OK OK OK OK geia mas geia mas kalmi kalmi kalmi thewave thewave thewave thewave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexzio
Member
Member
alexzio

Ηλικία : 47
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ
Registration date : 18/12/2009

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 09:02

respect
μπραβο ρε φιλε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexzio.ath.cx/
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 09:15

tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir tsir
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 10:11

Μπράβο ρε Γιάννη,τέλος καλό όλα καλά!!!


άλλαξε το μέρος που το βάζεις για κανά 2-3 μέρες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 10:16

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 581176 κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 581176 κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 581176 κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dj-xatzi

dj-xatzi

Ηλικία : 39
Τόπος : Ορεστιάδα
Registration date : 24/04/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 10:41

tazakos έγραψε:

Χαρτιά δεν έχω ποτέ μέσα.

πολυ χρησιμη πληροφορια και δεν το ειχα σκεφτει καθολου ετσι!!!εχετε ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο....

Γιαννη συγχαρητηρια φιλε και ευχομαι να μην ξαναφυγει απο κοντα σου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 10:58

mavras έγραψε:
ενημερωτικα, γιατι οχι τα χαρτια μεσα στο μηχανακι?


τα χαρτια ποτε μεσα στο μηχανακι...εγω σπανια τα παιρνω και μαζι μου μονο οταν βγαινω εκτος νομου..
αν σου παρουν το μηχανακι και εχεις τα χαρτια πανω ειναι σαν να τους πουλησες το μηχανακι..καταλαβαινεις πιστευω τι εννοω..εχουν ανθρωπους δικους τους στα υπουργεια και κανουν μεταβιβαση το μηχανακι καθε λογης μηχανακι σε 10 λεπτα..οταν κλεψανε το δικο μου παπι και το βρηκα οπως ειπα δυο τετραγωνα κατω απο το σπιτι μου οσοι ξερετε πως ειναι το glx ειχαν σπασει το αριστερο καπακι ή το δεξι δεν θυμαμε..οχι εκεινο που ειναι η μπαταρια αλλα εκεινο που ειχε μεσα τα εργαλεια..δεν ειχε κανενα αλλο σημαδι..και εγω το αφησα ενα βραδι τελειος ξεκλειδωτω. ρωτοντας ενα φιλο μου ζητα μου ειπε οτι εκει βαζανε πολυ την αδεια κυκλοφοριας και για αυτο σπασανε αυτο το καπακι...

λεγοντας χαρτια εννοω την αδεια κυκλοφοριας .
σε ανιθεση με του γιαννη το παπι εμενα δεν ειχε ζημιες.του γιαννη μαλλον το κυκλοφορησαν και πεσανε τα μαλακισμενα..γιαννη κοιτα τα λαδια αν ειναι καλα...μπορει να το βανδαλησανε και αν εκαιγε και λιγα λαδακια δεν το εχει σε τιποτα να τα εχει καψει ολα και να κολλησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14 2012, 11:02

Τώρα πήγαινε για ύπνο..Αρκετά ξενύχτησες !!!! Σωστά ?? Cool

_________________
κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15 2012, 17:01

to nou sou έγραψε:
ειναι σε καλη κατασταση?εχει ζημιες?
δεν μου απαντησες τα χαρτια τα ειχες πανω του?
εμενα συμφωνα με τα λεγομενα της τροχαιας οταν πηρα τφ να δηλωσω την κλοπη μου ειπανε αφου δεν εχεις τα χαρτια πανω στο μηχανακι θα βρεθει...

Γιατί? τι σχέση έχει αν έχεις τα χαρτιά επάνω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15 2012, 17:57

andreasp έγραψε:
Γιατί? τι σχέση έχει αν έχεις τα χαρτιά επάνω?

H απάντηση δόθηκε νωριτερα στην συζητηση:


to nou sou έγραψε:
mavras έγραψε:
ενημερωτικα, γιατι οχι τα χαρτια μεσα στο μηχανακι?


τα χαρτια ποτε μεσα στο μηχανακι...εγω σπανια τα παιρνω και μαζι μου μονο οταν βγαινω εκτος νομου..
αν σου παρουν το μηχανακι και εχεις τα χαρτια πανω ειναι σαν να τους πουλησες το μηχανακι..καταλαβαινεις πιστευω τι εννοω..εχουν ανθρωπους δικους τους στα υπουργεια και κανουν μεταβιβαση το μηχανακι καθε λογης μηχανακι σε 10 λεπτα..οταν κλεψανε το δικο μου παπι και το βρηκα οπως ειπα δυο τετραγωνα κατω απο το σπιτι μου οσοι ξερετε πως ειναι το glx ειχαν σπασει το αριστερο καπακι ή το δεξι δεν θυμαμε..οχι εκεινο που ειναι η μπαταρια αλλα εκεινο που ειχε μεσα τα εργαλεια..δεν ειχε κανενα αλλο σημαδι..και εγω το αφησα ενα βραδι τελειος ξεκλειδωτω. ρωτοντας ενα φιλο μου ζητα μου ειπε οτι εκει βαζανε πολυ την αδεια κυκλοφοριας και για αυτο σπασανε αυτο το καπακι...

λεγοντας χαρτια εννοω την αδεια κυκλοφοριας .
σε ανιθεση με του γιαννη το παπι εμενα δεν ειχε ζημιες.του γιαννη μαλλον το κυκλοφορησαν και πεσανε τα μαλακισμενα..γιαννη κοιτα τα λαδια αν ειναι καλα...μπορει να το βανδαλησανε και αν εκαιγε και λιγα λαδακια δεν το εχει σε τιποτα να τα εχει καψει ολα και να κολλησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε   κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15 2012, 21:18

to nou sou έγραψε:
mavras έγραψε:
ενημερωτικα, γιατι οχι τα χαρτια μεσα στο μηχανακι?


τα χαρτια ποτε μεσα στο μηχανακι...εγω σπανια τα παιρνω και μαζι μου μονο οταν βγαινω εκτος νομου..
αν σου παρουν το μηχανακι και εχεις τα χαρτια πανω ειναι σαν να τους πουλησες το μηχανακι..καταλαβαινεις πιστευω τι εννοω..εχουν ανθρωπους δικους τους στα υπουργεια και κανουν μεταβιβαση το μηχανακι καθε λογης μηχανακι σε 10 λεπτα..οταν κλεψανε το δικο μου παπι και το βρηκα οπως ειπα δυο τετραγωνα κατω απο το σπιτι μου οσοι ξερετε πως ειναι το glx ειχαν σπασει το αριστερο καπακι ή το δεξι δεν θυμαμε..οχι εκεινο που ειναι η μπαταρια αλλα εκεινο που ειχε μεσα τα εργαλεια..δεν ειχε κανενα αλλο σημαδι..και εγω το αφησα ενα βραδι τελειος ξεκλειδωτω. ρωτοντας ενα φιλο μου ζητα μου ειπε οτι εκει βαζανε πολυ την αδεια κυκλοφοριας και για αυτο σπασανε αυτο το καπακι...

λεγοντας χαρτια εννοω την αδεια κυκλοφοριας .
σε ανιθεση με του γιαννη το παπι εμενα δεν ειχε ζημιες.του γιαννη μαλλον το κυκλοφορησαν και πεσανε τα μαλακισμενα..γιαννη κοιτα τα λαδια αν ειναι καλα...μπορει να το βανδαλησανε και αν εκαιγε και λιγα λαδακια δεν το εχει σε τιποτα να τα εχει καψει ολα και να κολλησει.

Δεν έχω ακούσει ποτέ πάντως για μηχανάκι που κλάπηκε και βρέθηκε μεταβιβασμένο. Και σίγουρα αν συνέβαινε αυτό, δεν νομίζω να ήταν πρόβλημα να βρούνε ένα χαρτονάκι άδεια κυκλοφορίας απο την στιγμή που έχουν και ανθρώπους σε υπουργείο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

κλοπή honda supra μπλε Β Ρ Ε Θ Η Κ Ε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: