Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 30 2011, 10:14

φιλε τα περισσοτερα παιδια εδω που ξερουν καλυτερα απο εμας τους ασχετους λενε οτι για πανω απο 1,80 καλυτερη ειναι η 515
τωρα αν οι τρεις ποντοι ειναι αρκετοι για να πας στην ψιλη θα σου το απαντησει καλυτερα καποιος που εχει την 515
εγω με το 1,75 ειναι ξεκαθαρο το που ειμαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexzio
Member
Member
alexzio

Ηλικία : 47
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ
Registration date : 18/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 14:15

nikos147 έγραψε:

Τελικά χθες δοκίμασα να κάνω μια πατέντα, χωρίς όμως να ξέρω εαν τελικά δουλέυει μιας και σήμερα με την βροχή δεν κυκλοφόρησα την μηχανή. Η πατέντα που έκανα ήταν να κόψω με dremel ένα ημικυκλικό κομμάτι από το κάτω μέρος της Secdem Bulster, όπως ακριβώς είναι και η mra εκει, και να τοποθετήσω το spoiler της mra από την mra 415 που έχω στο επάνω μέρος, όπως ακριβώς ορίζει η ίδια η mra στο pdf του παρακάτω link. Μόλις την δοκιμάσω σε πορεία θα αναφέρω εαν τελικά πέτυχε ή όχι η πατέντα!

τελικα τι απεγινε η πατεντα?
πετυχε ή πηγε για πεταμα η ζελατινα?

ρωταω και εγω γιατι εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με κοσκινισμα απο καποια χλμ....
ενεκα του υψους 1,90...κατι ψιλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexzio.ath.cx/
Shark

Shark

Ηλικία : 45
Τόπος : Αγία Παρασκευή-Λαμία-Σαντορίνη
Registration date : 10/06/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 02 2012, 10:56

Καλημέρα. Ρε παιδιά που παίζει να βρούμε την MRA. Επεσα χθες ελέω καθίζησης του δρόμου και διαλύθηκε η MRA που είχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katsmanivx

katsmanivx

Ηλικία : 49
Τόπος : Πυργος (καταγωγη) - Πατρα (διαμονη)
Registration date : 26/10/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤρι Φεβ 14 2012, 06:01

Shark έγραψε:
Καλημέρα. Ρε παιδιά που παίζει να βρούμε την MRA. Επεσα χθες ελέω καθίζησης του δρόμου και διαλύθηκε η MRA που είχα.
αγορασα την 515,δεν ξερω ποσο την εχουν ολα τα μαγαζια αλλα εκει που την πηρα (δεν λεω που για να μην θεωρηθει διαφημιση,ειναι αλυσιδα καταστηματων παντως) την ειχε 156 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tweety



Registration date : 09/08/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 23 2012, 13:03

kalispera se oloi tin parea, psaxnw gia mamisia zelatina metaxirismenh,kai ola ta bafomena plastika ean einai dinaton aspra,gia 650 .sas efxaristw .dimitris.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 23 2012, 13:26

tweety έγραψε:
kalispera se oloi tin parea, psaxnw gia mamisia zelatina metaxirismenh,kai ola ta bafomena plastika ean einai dinaton aspra,gia 650 .sas efxaristw .dimitris.


και εγω ψαχνω για καλημερα..... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 24 2012, 01:09

tweety έγραψε:
kalispera se oloi tin parea, psaxnw gia mamisia zelatina metaxirismenh,kai ola ta bafomena plastika ean einai dinaton aspra,gia 650 .sas efxaristw .dimitris.

Φίλε Δημήτρη,κάνε τον κόπο να διαβάσεις τους Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ,
και κατόπιν πέρνα απ'τα Νέα μέλη να μας συστηθείς για να σε γνωρίσουμε καλύτερα.
Επίσης γράφε με Ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες οπου πέραν του κανονισμού,είναι για το καλό όλων...

Ευχαριστώ για την κατανόηση και καλή διαμονή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gdtheo

gdtheo

Ηλικία : 40
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 07/11/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Νοε 08 2012, 23:54

καλησπερα παιδια! μηπως εχει δοκιμασει κανεις την flip up? μου φαινεται καλη και οικονομικη αλλα εχω τις επιφυλαξεις μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Νοε 09 2012, 12:43

Ποιά είναι η ''flip up'';
Για βρες τη σε κανα site και ανέβασε link να τη δούμε γιατί προσωπικά δεν καταλαβαίνω ποιά εννοείς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gdtheo

gdtheo

Ηλικία : 40
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 07/11/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Νοε 09 2012, 22:04

massai έγραψε:
Ποιά είναι η ''flip up'';
Για βρες τη σε κανα site και ανέβασε link να τη δούμε γιατί προσωπικά δεν καταλαβαίνω ποιά εννοείς


Την ειδα στο motoraid. κανε ενα κοπο αν θες γιατι ειμαι νεος και δεν μου επιτρεπεται να ανεβασω λινκ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GKOU



Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 26/07/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Νοε 09 2012, 23:04

Καλησπέρα και από μένα. Λυστε μου και μένα ρε παιδιά μια απορία. Όταν κάποιος είναι 1.80 να βάλει την 415 ή την 515??? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Νοε 10 2012, 00:40

Εγώ θα σου έλεγα πως εάν είσαι του ταξιδιού και των αποστάσεων,βάλε την 51,5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grassogr

grassogr

Ηλικία : 37
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 02/10/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 01 2012, 07:58

Καλημέρα!!!

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή??
http://www.motoraid.eu/windshield-flip-up-suzuki-v-strom-650-light-tint

Αν ναι, ας μου πει εντυπώσεις. να σημειώσω ότι το ύψος μου είναι 1,90

Για την ακρίβεια σκέφτομαι να πάρω μια MRA 515 αλλά είδα και αυτή και επειδή λεφτά δεν περισσεύουν, θα ήθελα να μάθω αν αξίζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pvtech.gr
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 01 2012, 11:32

εγώ την έχω.
την είχα πάρει από εδώ από το pb που είχαμε κάνει το καλοκαίρι.
προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.
το ύψος μου βέβαια είναι 1,80 αλλά επειδή είχα πάρει και σε ένα φιλαράκι μου με ύψος 1,85, μου λέει πως έχει καλή προστασία από αέρα.
τώρα η ποιότητά της είναι πολύ καλή για το 3μηνο που την έχω περίπου.
αυτά ότι θες.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤρι Δεκ 18 2012, 21:54

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sfWzyoO4AWo&list=UUPcwiP-V07yVnEBw2B-ZyeA

απο motoraid video 149 e mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aetos
Member
Member
aetos

Ηλικία : 63
Τόπος : Χολαργος-Λαγονησι-Πεντελη
Registration date : 12/12/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤρι Δεκ 18 2012, 22:05

Ζελατινα απο polycarbonate την πληρωνεις μια φορα και την εχεις για παντα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤρι Δεκ 18 2012, 23:20

Η ζελατινα που ειναι για εμας πως σας φαινεται??

ΜΠορω να ζητησω προδφορα αν μαζευτούμε . Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 00:32

παιδιά μην θολώνεται...καταλάβατε ότι μόνο η ζτεκνίκ έιναι polycarbonate?? λάθος, κ η givi polycarbonate είναι πχ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aetos
Member
Member
aetos

Ηλικία : 63
Τόπος : Χολαργος-Λαγονησι-Πεντελη
Registration date : 12/12/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ Δεκ 19 2012, 23:01

invman έγραψε:
Η ζελατινα που ειναι για εμας πως σας φαινεται??

Μπορω να ζητησω προσφορα αν μαζευτούμε . Laughing



Μεσα κι εγω για μια ζελατινα (ψιλη 51,5) polycarbonate,αφου μαζευτουμε και μαθεις τιμη και ποσα τεμαχια θελει.





Αετός=Μένιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21 2012, 08:49

Αετός έγραψε:
invman έγραψε:
Η ζελατινα που ειναι για εμας πως σας φαινεται??

Μπορω να ζητησω προσφορα αν μαζευτούμε . Laughing



Μεσα κι εγω για μια ζελατινα (ψιλη 51,5) polycarbonate,αφου μαζευτουμε και μαθεις τιμη και ποσα τεμαχια θελει.





Αετός=Μένιος

+650 και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21 2012, 09:01

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDoctober

REDoctober

Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 31/03/2012

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 28 2012, 02:19

Παιδιά είμαι έτυμος να πάρω την Airflow Givi την φοράει κανίς? καμιά φωτογραφία ? είναι άσχημη όπως βλέπω στο Internet? αυτή να πάρω η την MRA μικρή με φριδακη
είμαι 1.75

ευχαριστώ και χρόνια πολλά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyros74

spyros74

Ηλικία : 49
Τόπος : Λυκόβρυση-Αμπελόκηποι-Ωρωπός
Registration date : 27/05/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 28 2012, 08:01

Φιλε μου την ειχα εγω την air flow.Απο θεμα καλυψης αερα ειναι μια χαρα αλλα απο εμφανιση παλι ειναι δυο τρομαρες.Τωρα εχω την mra 515 και ειμαι ικανοποιημενος (υψος 1.82).Η airflow σε καλυπτει πολυ περισσοτερο απο την μρα λογω του οτι σηκωνεται ολο το εμπρος κομματι της ζελατινας σαν να εχεις μπαρμπριζ αλλα εχεις παρα πολυ μεγαλη αντισταση αερα.Για μενα βαλε την mra.Και καλυψη θα εχεις και πολυ πιο ομορφη ειναι.Περι ορεξεως παλι κολοκυθοπιτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 28 2012, 13:16

MADSpartian έγραψε:
Παιδιά είμαι έτυμος να πάρω την Airflow Givi την φοράει κανίς? καμιά φωτογραφία ? είναι άσχημη όπως βλέπω στο Internet? αυτή να πάρω η την MRA μικρή με φριδακη
είμαι 1.75

ευχαριστώ και χρόνια πολλά


Όχιιιιιιιιιιιι.... είναι κακάσχημη, θυμίζει τα παρμπρίζ που φοράνε οι παππούδες στις βέσπες και κάνει και πολλούς στροβιλισμούς από κάποια χλμ και πάνω... χίλιες φορές MRA.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!! - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 28 2012, 15:38

βάλε αυτή που είναι σαν την μαμά αλλά 10 εκ πιο ψηλή! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤIΝΕΣ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 18 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: