Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 02:09

Καλησπερες....Μόλις πληροφορήθηκα ότι....

Κάποια κωλόπαιδα "φάγανε" χτες το βραδυ το παπί του ξαδέρφου μου απέναντι από εμένα... Σε χώρο φουλ φωτισμένο, με κόσμο λόγο πλατείας και μαγαζιών δίπλα, αλλά και κλειδωμένο με καλή κλειδαριά σε σταθερό σημείο (την έκοψαν και την πήραν μαζί από ότι μας είπε στο τηλέφωνο δεν την βρήκε πουθενά εκεί γύρω ).

Το βούτηξαν ακριβώς κάτω από το μπαλκόνι του... έλειπε το παιδί εκείνη την στιγμή αλλά και να ήταν εκεί δεν πρόκειται να το έπαιρνε χαμπάρι... (δεν είχε βάλει ακόμα συναγερμό)


Δυστυχώς και το ξαδερφακι μου είναι σε φαση που είμαι και εγω και παλεύει να βρει μια δουλειά να βγάζει το μεροκάματο. Ίσα ίσα περνάει και του έκατσε τώρα και αυτή η στραβή.... Sad

TO MHXANAKI EINAI ΜΠΛΕ HONDA INNOVA 09, ΜΕ ΑΡ. ΧΥΕ 818 , ΦΟΡΑΕΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ PROTECH, ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΑΡ ΠΛΑΙΣΙΟΥ. ΠΕΡΙΟΧΗ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ


Εύχομαι να ψοφήσουν οι π*υστηδες... έχουμε καταντήσει να βαράμε σκοπιά οικογενειακώς για να μην μας ανοίξουν κάνα αμάξι η μας κλέψουν καμιά μηχανή στην κώλο-γειτονιά......ακούμε συναγερμό και πεταγόμαστε στον ύπνο μας (εδώ και μερικούς μήνες αναγκάζομαι και πληρώνω γκαράζ 45 το μήνα για να κοιμάμαι ήσυχος αν και δεν μου περισσεύει φράγκο )

Πέρσι παρολιγο να πιάσω έναν.... φέτος αμα κάτσει και τσακώσω κλεφτρόνι, θα με πάνε μέσα από το ξύλο που θα του ρίξω..... Twisted Evil Twisted Evil



ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...





Έχει επεξεργασθεί από τον/την georgaras στις Πεμ Μαρ 01 2012, 12:56, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 09:50

Μακάρι να το βρείτε αν και νομίζω ότι για άλλη μία φορά θα μείνουμε με τι ευχές...
Το πολυσύχναστο μέρος είναι πιό επικίνδυνο για πολλούς λόγους... Υπάρχει όμως το ενδεχόμενο να έχει πάρει κάτι κάποια κάμερα...
*** Το σταθερό σημείο check it και εσύ... Υπάρχουν κάποια "σταθερά" Πί που απλά τα σηκώνεις... Μήπως και μιλάμε για κάτι τέτοιο αφού δεν βρήκατε ίχνη.... Και επειδή είναι παπί, ποιό εύκολα αφαιρούν τροχό και παίρνουν το υπόλοιπο στον ώμο από το κόψιμο ή άνοιγμα καλού αντικλεπτικού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 10:37

Στις ασφαλιστικές εταιρίες, κοντεύουν οι κλοπές να περάσουν σε όγκο δουλειάς την αστική ευθύνη! χαμός γίνεται!
14 χρόνια δεν είχα ούτε μερική κλοπή στο γραφείο, και τους τελευταίους 2 μήνες, έχω 2 ι.χ αυτοκίνητα και ένα σκάφος αξίας 50,000ευρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 12:44

vagman έγραψε:
Μακάρι να το βρείτε αν και νομίζω ότι για άλλη μία φορά θα μείνουμε με τι ευχές...
Το πολυσύχναστο μέρος είναι πιό επικίνδυνο για πολλούς λόγους... Υπάρχει όμως το ενδεχόμενο να έχει πάρει κάτι κάποια κάμερα...
*** Το σταθερό σημείο check it και εσύ... Υπάρχουν κάποια "σταθερά" Πί που απλά τα σηκώνεις... Μήπως και μιλάμε για κάτι τέτοιο αφού δεν βρήκατε ίχνη.... Και επειδή είναι παπί, ποιό εύκολα αφαιρούν τροχό και παίρνουν το υπόλοιπο στον ώμο από το κόψιμο ή άνοιγμα καλού αντικλεπτικού...


Το σταθερό σημείο δεν σηκωνόταν με τίποτα. με κανα κοφτη θα εκοψαν κουλούρα μάλλον. κάμερες δεν παίζουν πουθενά εδω γύρω..

Γενικα εχει παραγίνει το κακο τελευταία... ας είμαστε σε εγρήγορση και μα εχουμε το νου μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tarammass
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tarammass

Ηλικία : 45
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 06/03/2011

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 17:00

Μακαρι να το βρειτε και να πανε ολα καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psilos
Member
Member
psilos

Ηλικία : 51
Τόπος : Ν.Κηφισιά-Αθήνα
Registration date : 09/02/2011

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 20:23

Kρίμα το παληκάρι.Μακάρι να το βρει.Σε ποια πλατεία έγινε αυτό ακριβώς?Εκεί τριγυρνάω συνήθως και την αφήνω σε κάτι στενα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 21:11

Τί να πω ρε π#$τη μου.

Ρε παιδιά τόσα μυαλά εδώ μέσα, δε μπορούμε να βρούμε ένα τρόπο να προστατευτούμε από δαύτους?

Όταν λέω να προστατευτούμε δεν εννοώ μόνο να μην καταφέρουν να βουτήξουν...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 22:19

george83 έγραψε:
Τί να πω ρε π#$τη μου.

Ρε παιδιά τόσα μυαλά εδώ μέσα, δε μπορούμε να βρούμε ένα τρόπο να προστατευτούμε από δαύτους?

Όταν λέω να προστατευτούμε δεν εννοώ μόνο να μην καταφέρουν να βουτήξουν...!!!

Άστα έχει ξεφύγει το θέμα... μάθαμε πως βούτηξαν και άλλα το ίδιο βράδυ ... μάλλον γύρναγαν με κάποιο φορτηγάκι και βουτούσανε οποιο έβρισκαν μπροστά τους...

Μέσα σε μια εβδομάδα τα έχουν ξεσκίσει....

Ένα παιδί που του έφαγαν την μηχανή μας είπε ότι την είχε δεμένη με κλειδαριά και συναγερμό και παρόλα αυτά του την σήκωσαν και δεν πήρε χαμπάρι κανένας, χτες έφαγαν και ένα crypto μέρα μεσημέρι από την ίδια γειτονιά, το είχε αφήσει για 2 λεπτά ξεκλείδωτο κάτω από το σπίτι του και το σήκωσαν ... Η μόνη λύση ΚλΕΙΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ ή Ασφάλεια κλοπής. pale pale pale

Άσε που μερικά παιδιά τα πήρανε και τηλ να καταθέσουν λεφτά για να ξανά δουν το μηχανάκι τους... όπως μάθαμε Shocked Shocked Shocked




Έναν ρε πουστ# μου δεν θα πιάσουμε ... θα την πληρώσει για όλους.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil





Έχει επεξεργασθεί από τον/την georgaras στις Πεμ Μαρ 01 2012, 22:26, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ   ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01 2012, 22:23

psiloss έγραψε:
Kρίμα το παληκάρι.Μακάρι να το βρει.Σε ποια πλατεία έγινε αυτό ακριβώς?Εκεί τριγυρνάω συνήθως και την αφήνω σε κάτι στενα...

Πλατεία Αγ Δημητρίου Όπλων. Όπως κατεβαίνεις την Στρ Καλλαρη προς Λιοσίων στο ύψος του Αγ. Δημήτριου δεξιά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΛΟΠΗ HONDA INNOVA ΑΠΟ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: