Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 14:25

λοιπόν ακούτε

μάζωξη 10.00 στο JUMBO και αναχώρηση από παλιά ΕΟ προς Ρέθεμνο.
ύστερα υπάρχουν 2 εκδοχές
1-> λίμνη Κουρνά από επαρχιακούς δρόμους κ μάσα

2-> μια που είμαστε στη γειτονιά πεταγόμαστε κ μέχρι Βρύσες να καπνίζουμε κάτω από τα μουρέλα που ραβδίζει ο paitos Razz

Ακούω γνώμες κ ορέξεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 15:01

+10000
Εχεις πουμου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 15:04

πεστε και εμενα ρε παιδια ποσες ωρες ειναι η εκδρομη? δηλαδη αμα φυγουμε 10 τη ωρα θα εχει επιστροφη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 15:06

εεεεεεεεε χμμμμμμ Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 8117

Αν οντως ερθετε μη νομιζετε οτι θα φυγετε ετσι υπολογιζετε μερικες τσικουδιες και μεζε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 16:33

kalamaria έγραψε:
πεστε και εμενα ρε παιδια ποσες ωρες ειναι η εκδρομη? δηλαδη αμα φυγουμε 10 τη ωρα θα εχει επιστροφη?

τουλάχιστον μέχρι τις 17.00 με λίγο ζόρι... αν περνάμε καλά καθόμαστε κ παραπάνω. Βλέποντας κ κάνοντας κ όπως μπορεί ο καθένας κανονίζουμε το πρόγραμμά μας.

Ας πούμε 19.00 να γυρίσουμε εκτός αν δεν μποροεί κάποιος.

Φίλιππος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 16:43

Ωραιος ο Φίλιππος!!! Φοβάμαι μόνο μη μας βάλει ο paitos να ραβδίζουμε μαζί του!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 22:20

τα πραγματα αλλαξαν...
τη κυριακη ειναι ελευθερος οποτε αν με θελετε ερχομαι και εγω.
το μονο προβλημα ειναι οτι το σαββατο το βραδυ εχω γαμο και οπως ειναι φυσιολογικο το να ειμαι 10 στο ηρακλειο μου ειναι λιγο δυσκολο μιας και θα πρεπει να ξυπνησω κατα τις 8και30 να πιω κανα καφεδακι,να ντυθουμε και ναερθουμε σιγα σιγα μιας και ναι μεν δεν λειτουργουν οι ρουφιανες ... οι καμερες ηθελα να πω αλλα το στρουφακια βγαινουν συχνα πυκνα εξω.
αυτο που ζηταω ειναι να δωσουμε ραντεβου στις 11,αντε 10και30
τι λετε; παντα οι ωρες ειναι για συναντηση στο jambo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 28 2008, 23:42

οκει, αλλάζει η ώρα μάζωξης σε 11.00 στο ΤΖΑΜΠΟΠΑ.... γιατί δεν προλαβαίνω να αδειάζω τα πμ με τις παρακλήσεις του πειντερακη bliax πλάκα κάνω

ραντεβού στις 11.00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
LTD SALONICA

LTD SALONICA

Ηλικία : 52
Τόπος : EPANOMI THESSALONIKI
Registration date : 15/03/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 00:16

kalosorizo ta notia stromata mias kai syxnos(miniaios 1 fora) erxome sta meri sas.
eyxomai na synantithoyme kapoia stigmi oloi me ta stromatakia mas.

ypomoni ftiaxn kai sta xania magazi..Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dailycoffee.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 07:52

JUMBO

11:00

με τα "παιχνιδάκια" μας

για παιχνίδι στη ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ!!!

ακουγεται SUPER!!!

Y.Γ. να κρατώ και κανά ραβδιστικό???
Εξάλλου......απο Δευτερα θα χρειαστώ 3 λίτρα ημισυνθετικό 15-50!!!

no prob!!XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 10:40

ΜΑΓΚΕΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ....ΞΕΚΙΝΩ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΝΕΝΑ ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΟ ......ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΦΙΛΙΠΠΑ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΑΣ ΕΡΘΕΙ.....ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ
OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 11:14

καλημερα,
ξυπνησαμε με μια δυσαρεστη εκπληξη εδω στον αγιο....τον αερα.
παιρνει τον κοσκο,δε μπορεις να περπατησεις οχι να οδηγησεις μηχανη.
εκανα μια προσπαθεια να παω κομβο-κομβο με τη μηχανη για κατι δουλειες και κοντεψε να με παρει.
ετσι για να μην χαλασω το προγαμμα σας μιας και αν φυσει ετσι αυριο ειναι πολυ δυσκολο και κουραστικο να βγω εθνικη (τρομαρα μας) σας προτεινω το εξης...
να ξεκινησετε την ωρα που ειχατε πει (στι 10 ) και εγω θα ερθω εκει που θα σταματησετε.
δεν εχω κανενα προβλημα απλα ετσι και εμενα θα με βολεψει να ερθω με το ρυθμο μου (αν ειναι ετσι ο καιρος) και θα με κανει να αισθανθω καλυτερα για το αν δεν ερθω (λογο του καιρου) οτι δε σας χαλασα το προγραμμα.
ετσι και αλλιως 200 χιλιομετρακια ειναι... που στο διακο... δε θα σας βρω;
ενταξει;βγαλτε το προγραμμα σας και τα λεμε εκει ...................................θα σας περιμενω εκει lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 11:46

μάνο νασαι καλά.
πάραυτα αν δεν έχετε οι υπόλοιποι πρόβλημα εγώ λέω να μην αλλάξουμε το πρόγραμμα κ να μαζωχτούμε στις 11.00 κ μπορεί να προλάβεις.

Τι λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 14:06

Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί με τη πρόγνωση του αυριανού καιρού... στο poseidon βλέπω καθαρό ουρανό και καθόλου βροχή, ενώ στο meteo δείχνει μπόρες και καταιγίδες... τι σκ@τ@ να πιστέψουμε???

ΥΓ. ότι ώρα και να συναντηθούμε δεν έχω πρόβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 20:54

mageiras έγραψε:
ΜΑΓΚΕΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ....ΞΕΚΙΝΩ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΝΕΝΑ ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΟ ......ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΦΙΛΙΠΠΑ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΑΣ ΕΡΘΕΙ.....ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ
OK OK OK

Να'σαι καλά φίλε mageiras, και το επόμενο καφεδάκι δικό μας ε!!!
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 21:35

να΄στε καλα ολοι σας...περασα υπεροχα και χαρηκα που σας ειδα......εννοοιται το επομενο δικο σας ...παντα ορθιοι μαγκες.. OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 29 2008, 22:03

τελικα θα γινει η εκδρομη?
o painterakis θα ερθει? αν παει ας με πει(τηλ) να παμε μαζι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 00:22

kalamaria έγραψε:
τελικα θα γινει η εκδρομη?
o painterakis θα ερθει? αν παει ας με πει(τηλ) να παμε μαζι Wink

Η εκδρομή θα γίνει φίλε μου, 11:00 στο JUMBO,

Φίλε Γιώργο ωραία η παρέα μας σήμερα, εύχομαι σύντομα να ξανασμίξουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 00:41

ακριβώς, 11:00 στο JUMBO, να μη λείψει κανείς! Θαναι κ ο πειντερ, πλην απροόπτου silent φτου silent φτου

καληνύχτααααα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 02:19

λοιπον εδα γυρισαμε απο το γαμο και το κεφαλι μας ειναι στο τοπο του,δεν ειπιαμε.
μπαμπη αυριο θα παμε μεσα,θα σε παρω τηλεφωνο κατα τις 9και30 με 10παρα να κανονισουμε...
αν δε σε εχω παρει μεχρι τοτε κανε το κοπο να με παρεις... μπορει να εχω ξεραθει στον υπνο...
πιστευω οτι 11 με 11και5 θα ειμαστε ηρακλειο αλλα για να μην χρονοτριβουμε λεω να συναντηθουμε επι τις εθνικης οδου στο κομβο του γιοφυρου,δηλαδη οι του ηρακλειου μετα το μαζωμα στο jambo ελατε 500 μετρα περαπερα ωστε να μην κανουμε ασκοπο μπες-βγες απο την εθνικη.
καλοβραδυ και ...........καλη σας μερα..... τα λεμε σε λιγοτερο απο 9 ωρες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 09:28

ok, εγω θαμαι τζαμπο από τις 11παρά, μόλις μαζωχτούμε βγαίνουμε για ΕΟ.

κ ο καιρός είναι μάλαμα! Laughing Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 20:52

μετα απο τη προιγουμενη βολτα μας στο μπαλι (μαζι με τους mikio & goef) αλλαξα ζενατινα στο nolan Ν102 και εβαλα μια πολυ ελαφρως φιμε η οποια πληρη την οδηγια ECE 22-05
Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 S96v8j7bh3722uy3fxr8
ε... θυμαστε που σας ελεγα οτι μετα απο διαβασμα στο βιβλιαρακι για το τροπο ανοιγματος του κρανους οτι ηταν λαθος;απο τοτε που εβαλα τη νεα ζελατινα οι αεροδυναμικοι θορυβοι επεσαν αισθητα και νιωθω οτι κουμπωνει σωστα η ζελατινα.πιστευω οτι μετο λαθος τροπο ειχε ανοιξει και για αυτο δεν εκανε καλη επαφη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 20:56

Μανώλη το ίδιο κράνος έχουμε, πες μου αν η νέα σου ζελατίνα έχει αντιθαμβωτικό κομμάτι μέσα και από που/πόσο τη πήρες??? Το βράδυ σε βολεύει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 21:07

GOEF έγραψε:
Μανώλη το ίδιο κράνος έχουμε, πες μου αν η νέα σου ζελατίνα έχει αντιθαμβωτικό κομμάτι μέσα και από που/πόσο τη πήρες??? Το βράδυ σε βολεύει?
δυστυχως δεν εχει,πρεπει να παρεις νεο ή να βαλεις το παλιο.
το πηρα 25? ή 30? (το πηρα μαζι με αλλα πραγματα) απο ενα μαγαζι στο αγιο (μοτο μπαμπης)
κανενα προβλημα το βραδυ γιωργο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin   Kρητικό recycle bin - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 30 2008, 23:49

απο το θεμα με τη βολτα μας ...

mikios έγραψε:
affraid πόσα λίτρα έβαλες;;;; καλα ρε κουζουλέ, πόση ώρα πήγαινες με αναθυμιάσεις;;;;;

σε εστηλα αδιαβαστο,ε;
για να σε κουφανο ακομα περισσοτερο...
θυμασε που πριν το μπαλι σταματησα να βαλω τη κουκουλα;τοτε αρχισε μου αναβοσβηνει η ενδειξη της αντλιας,οταν εφτανα στο ηρακλειο μου αναβοσβηνε ολο το πλαισιο, ομως ολα τα βενζιναδικα της εθνικης ηταν κλειστα.
το μυστικο ηταν οτι πηγαινα με σταθερη ταχυτητα (100 με 120) συν του οτι μεχρι τα μαλια ειχα τον μπαμπη,αρα αν ειχα προβλημα ειχα ενα δικο μου.
με το που περασα το τουνελ του βραχασιου παλι προβλημα δεν ειχα μιας και ημουν 15 λεπτα απο το σπιτι μου.
τελικα με εφτασε μεχρι την εισοδο του βενζιναδικου που ειναι προς την ελουντα (το ΕΚΟ)
ειπα εισοδο οχι αντλια...με λιγη βοηθεια ολα γινονται...
για να σου πω και του στραβου το δικιο ηθελα να δω μεχρι που θα με εβγαζε.
τωρα ξερω τα ορια του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: