Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τζην με προστασίες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 00:55

liakosvol Αυτά τα τζινακια έχουν επιγονατίδες εσωτερικά και προστασία στους γοφούς εσυ που το είδες απο κοντά .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 10:47

DIM RAFT έγραψε:
liakosvol Αυτά τα τζινακια έχουν επιγονατίδες εσωτερικά και προστασία στους γοφούς εσυ που το είδες απο κοντά .

ναι έχουν.
και εγώ τα είδα όταν είχα πάει απλά δεν είχε το νούμερό μου.
έχουν προστασίες και στους γοφούς και στα γόνατα. στα γόνατα μάλιστα από το πίσω μέρος, εσωτερικά, έχουν σκριτσ σκρατσ για την ρύθμιση ύψους.να τις μετακινείς πάνω κάτω ανάλογα που σε βολεύουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 11:07

παιδιά για δείτε και εδώ πιστεύω να βοηθησω έστω και λίγο




Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 451272

http://www.toofast.gr/showprod.php?id=425
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 11:19

apostolis έγραψε:
παιδιά για δείτε και εδώ πιστεύω να βοηθησω έστω και λίγο




Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 451272

http://www.toofast.gr/showprod.php?id=425

φίλε μου το μοτομαντ μας το αφήνει 60 τα 5 κομμάτια και επίσης το τζην έχει μεγαλύτερες επιφάνειες με κέβλαρ αν δεις τις φωτο και προστασίες σε γόνατα και γοφούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 14:09

Ε τότε άμα ειναι έτσι και έχει προστασίες σε γωνατα και γοφούς τότε βάλε και εμένα
στην λίστα γιατί το άλλο το χοντρό το παντελόνι δεν αντέχετε με την ζέστη την πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 21:58

DIM RAFT έγραψε:
Ε τότε άμα ειναι έτσι και έχει προστασίες σε γωνατα και γοφούς τότε βάλε και εμένα
στην λίστα γιατί το άλλο το χοντρό το παντελόνι δεν αντέχετε με την ζέστη την πολυ


OK

αύριο απόγευμα θα περάσω από το μαγαζί.ελπίζω να έχω νέα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2012, 23:53

δίας έγραψε:
DIM RAFT έγραψε:
liakosvol Αυτά τα τζινακια έχουν επιγονατίδες εσωτερικά και προστασία στους γοφούς εσυ που το είδες απο κοντά .

ναι έχουν.
και εγώ τα είδα όταν είχα πάει απλά δεν είχε το νούμερό μου.
έχουν προστασίες και στους γοφούς και στα γόνατα. στα γόνατα μάλιστα από το πίσω μέρος, εσωτερικά, έχουν σκριτσ σκρατσ για την ρύθμιση ύψους.να τις μετακινείς πάνω κάτω ανάλογα που σε βολεύουν.

Ακριβώς έτσι είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 11:50

ΝΑ ρωτήσω κάτι βρε παίδες εσάς τους πιό έμπειρους. Αντί για τζιν δεν είναι καλύτερα μια αεριζόμενη κορντούρα? Και το λέω αυτό γιατί απ΄οσο γνωρίζω η κορντούρα είναι πιο ανθεκτική στην τριβή σε περίπτωση <<φτου φτου>> πτώσης!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 13:42

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
ΝΑ ρωτήσω κάτι βρε παίδες εσάς τους πιό έμπειρους. Αντί για τζιν δεν είναι καλύτερα μια αεριζόμενη κορντούρα? Και το λέω αυτό γιατί απ΄οσο γνωρίζω η κορντούρα είναι πιο ανθεκτική στην τριβή σε περίπτωση <<φτου φτου>> πτώσης!!

Ε ναι είναι πολύ καλύτερη η κοντούρα αλλά δεν μπορείς να την φοράς συνέχεια, είναι πολύ ζεστή και οι προστασίες είναι τεράστιες (οχι πως αυτό είναι κακό) αλλα πές πως πάς για εναν καφέ στο κέντρο της πόλης σου ή για ενα ποτάκι το βράδυ και πάρεις την μηχανή θα φορούσες κοντούρα? η ενα τζινάκι?
εγω θα προτιμούσα να φορέσω ενα τζινάκι με προστασίες που δεν φαίνεται και να είμαι και προστατευμένος και άνετος και όταν εχει έξω 35ρια να μην σκάω.... Γιατί με την κοντούρα και χωρίς επένδυση που την έχω και με ανοιχτούς τους εξαερισμούς ΣΚΑΩ!!!!!!

Αυτή είναι η άποψή μου όχι σαν έμπειρος γιατί δεν είμαι, αλλά σαν απλός οδηγός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 15:42

πήρα τηλ σήμερα, η παραγγελία που περίμενε ο δημήτρης από αγγλία έχει φύγει και τα περιμένει λογικά μέσα στην βδομάδα (προς το τέλος). όταν θα έχω νέα θα ενημερώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 16:43

Η συγκεκριμένη μάρκα τζήν έχει ένα τεστ τριβής στο δίκτυο όπου φαίνεται η αρκετά υψηλή ασφάλια που παρέχει σε σχέση με άλλα προιόντα.Ψάξτε και βρείτε το όσοι ενδιαφέρεστε.Τώρα για ένα καφεδάκι στο άλλο χωριό μεσα στο καλοκαίρι και με κοντούρα....γίνεται αλλά όσο νά΄ναι πάντα ιδρωμένος! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIM RAFT

DIM RAFT

Ηλικία : 37
Τόπος : Λιβαδειά Βοιωτίας
Registration date : 10/08/2011

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 18 2012, 21:08

liakosvol έγραψε:
Η συγκεκριμένη μάρκα τζήν έχει ένα τεστ τριβής στο δίκτυο όπου φαίνεται η αρκετά υψηλή ασφάλια που παρέχει σε σχέση με άλλα προιόντα.Ψάξτε και βρείτε το όσοι ενδιαφέρεστε.Τώρα για ένα καφεδάκι στο άλλο χωριό μεσα στο καλοκαίρι και με κοντούρα....γίνεται αλλά όσο νά΄ναι πάντα ιδρωμένος! Very Happy

αυτό που λές το έχεις δει πρόσφατα η απλά το θυμάσαι? αν το έχεις δεεί πρόσφατα ρίχνεις ενα λίνκ αν δεν βαριέσαι? εκτός αν αυτό που εχεις δει
Εκτός αν αυτό που έχεις δεί είναι ενα PDF που λέει για το - Dupont KEVLAR 400 οπότε οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 00:19

Λοιπόν το τζήν το είδα την προηγούμενη Τετάρτη που πήγα στο μαγαζί motomad και πέρα απο άλλες αγορές ενδιαφερθήκαμε δύο άτομα για το συγκεκριμένο τζήν.Μόνο που δεν είχε νούμερο για μένα και το πήρε ο φίλος μου.Εκεί μάλιστα ο μαγαζάτορας Δημήτρης μας έδειξε και το τέστ στο youtubes.Συγκριτικό με άλλα παρόμοια προιόντα.Ο φίλος μου πάντως το δοκίμασε σε ταξίδι την Παρασκευή που μας πέρασε και όλα οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 27 2012, 23:41

σήμερα το απόγευμα πέρασα από το μαγαζί και είχε φέρει τα τζην.
εγώ το αγόρασα. όποιος άλλος θέλει ας κάνει τηλ στον μαγαζί γιατί δεν είχε φέρει και πολλά νούμερα ούτε και γυναικεία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 28 2012, 11:23

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
ΝΑ ρωτήσω κάτι βρε παίδες εσάς τους πιό έμπειρους. Αντί για τζιν δεν είναι καλύτερα μια αεριζόμενη κορντούρα? Και το λέω αυτό γιατί απ΄οσο γνωρίζω η κορντούρα είναι πιο ανθεκτική στην τριβή σε περίπτωση <<φτου φτου>> πτώσης!!

Έχω την εντύπωση πως το ύφασμα ντένιμ είναι εμποτισμένο με κέβλαρ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NonosG4
Member
Member
NonosG4

Ηλικία : 32
Τόπος : ΤΟΥΜΠΑ
Registration date : 15/05/2012

Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τζην με προστασίες   Τζην με προστασίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 28 2012, 11:30

Ας πέσει κάποιος να συρθεί να μας πει εντυπώσεις... saligari saligari saligari
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τζην με προστασίες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: