Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 14:21

Μετά απο επιθυμία μελών για φούτερ-μπλούζα του φόρουμ μας ,μίλησα με το γνωστό κατάστημα στους Πέντε Δρόμους και μού έδωσε τιμή 25ερώ για φούτερ (οχι το απλό που έδινε πρίν) αλλά με κουκούλα και τσέπες.Μεταξοτυπία τα γνωστά λόγοτυπά μας μπρός, πίσω και μανίκι (όπως του Ηλία που μου άρεσε πολύ) η απλά στο μανίκι όπως τα Τ-shirt.
Η τιμή για τα T-Shirt θα την την διευκρινήσω και θα την γράψω εδώ λόγο οτι έχουν αλάξει τα κοστολόγια. merci merci merci

Εχω αφήσει μια δική μου μπλούζα εκεί για δείγμα.
Το καλό είναι οτι δεν έχουμε ελάχιστο αριθμό παραγγελίας και ο καθένας θα μπορεί να πηγαινει μόνος του να παραγγέλνει να δοκιμάζει και να πληρώνει εκεί χωρίς να περιμένει κανέναν.

Υγ.Το φουτεράκι που σας είπα τα σπάει.. OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 14:25

Ωραιοςςςςςςςςς..... cheers cheers cheers
Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου 328167 respect goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 15:06

Α ρε Κωστή με τα ωραία σου!!!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 15:08

Σωστος ο Κωστας bravvoo bravvoo bravvoo

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου IMG_20160604_205151Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου IMG_20160607_110417Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου IMG_20160606_153929Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου IMG_20170715_102923Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 15:41

Βάλε και μια φωτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 17:58

goood bravvoo bravvoo bravvoo goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 18:29

OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 05 2012, 23:57

rock rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 09:49

Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
bounce bounce bounce
bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 09:51

ταμάμ! Μεγειά σας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 09:58

apk έγραψε:
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
bounce bounce bounce
bounce bounce bounce

Θα ρωτησουμε αν εχει σχεδιο με πορτοκαλιά γιατι εσεις γεφυρα δεν εχετε στο Αργος ! success success
yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
OK kolaraki kolaraki bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 18:27

aristrom έγραψε:
apk έγραψε:
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
Θέλω κι εγώ!
bounce bounce bounce
bounce bounce bounce

Θα ρωτησουμε αν εχει σχεδιο με πορτοκαλιά γιατι εσεις γεφυρα δεν εχετε στο Αργος ! success success
yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
OK kolaraki kolaraki bliax bliax bliax

Εδώ σκέφτομαι να το φοράω πάνω σε ελικοφόρο εργαλείο, η γέφυρα σε μάρανε, Αρίστο μου?? Wink success

Εξάλλου, το σχέδιο έχει αργείτη μπαμπά... Έχει περισσότερη σχέση με το Άργος από ότι φαίνεται! 00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 18:30

apk έγραψε:


Εδώ σκέφτομαι να το φοράω πάνω σε ελικοφόρο εργαλείο, η γέφυρα σε μάρανε, Αρίστο μου?? Wink success


Να τα...να τα...αρχίσανε τα ελικοφόρα..... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 18:45

of topic Κανονισε να σε δούμε την Κυριακή αν πρωτα ο Θεος ερθουμε στα μερη σου !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΤρι Φεβ 21 2012, 19:48

Τί γίνεται με αυτό το θέμα παλληκάρια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΤρι Φεβ 21 2012, 19:59

Οτι λεει ο Κωστας στην αρχη Αγγελη. Πηγαινεις στο καταστημα και παραγγελνεις επιτοπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sv1hkl
Member
Member
sv1hkl

Ηλικία : 54
Τόπος : αγρινιο
Registration date : 25/03/2012

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου   Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 14:45

[quote="v_kostas"]Μετά απο επιθυμία μελών για φούτερ-μπλούζα του φόρουμ μας ,μίλησα με το γνωστό κατάστημα στους Πέντε Δρόμους και μού έδωσε τιμή 25ερώ για φούτερ (οχι το απλό που έδινε πρίν) αλλά με κουκούλα και τσέπες.Μεταξοτυπία τα γνωστά λόγοτυπά μας μπρός, πίσω και μανίκι (όπως του Ηλία που μου άρεσε πολύ) η απλά στο μανίκι όπως τα Τ-shirt.
Η τιμή για τα T-Shirt θα την την διευκρινήσω και θα την γράψω εδώ λόγο οτι έχουν αλάξει τα κοστολόγια. merci merci merci

Εχω αφήσει μια δική μου μπλούζα εκεί για δείγμα.
Το καλό είναι οτι δεν έχουμε ελάχιστο αριθμό παραγγελίας και ο καθένας θα μπορεί να πηγαινει μόνος του να παραγγέλνει να δοκιμάζει και να πληρώνει εκεί χωρίς να περιμένει κανέναν.

Υγ.Το φουτεράκι που σας είπα τα σπάει.. OK OK OK [/quote εμεις πως θα παρουμε¨;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φούτερ-μπλούζα για την ενότητα Πελοποννήσου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: